b.VPN Recenze

b.VPN, poskytovatel služeb VPN se sídlem v Nizozemsku, je na trhu od roku 2015. Jedná se o rychle rostoucí službu, která je známá díky své pokročilé technologii tunelu VPN nazvané „kouř“. Pomocí vysoce šifrovaného připojení b.VPN můžete bezpečně a anonymně procházet internet. Tato služba neukládá žádná omezení provozu a umožňuje vám přístup k webovému obsahu s omezeným geografickým přístupem odkudkoli na světě, včetně Číny. Přečtěte si naši komplexní recenzi b.VPN a zjistěte, jak může tato služba zlepšit vaši online bezpečnost a svobodu.


Domovská stránka tiskové obrazovky b-VPN

Rozhraní

bVPN OpenVPN klient pro Windows nabízí dokonale jednoduché uživatelské rozhraní. Proces instalace je snadný a trvá jen pár minut. Po instalaci a spuštění aplikace se uprostřed hlavní obrazovky zobrazí velké tlačítko pro připojení / odpojení. Po připojení se váš aktuální server zobrazí výše. Podrobnosti o vaší IP a připojení jsou uvedeny níže. Můžete se rozhodnout připojit k nejrychleji dostupnému serveru nebo vybrat požadovaný server ze seznamu, který najdete kliknutím na ikonu umístění. Ikona pokročilých nastavení je na pravé straně. Mimo jiné zde můžete vybírat a upravovat protokoly a aktivovat ochranu před únikem killswitch a IPv6. Celkově je aplikace pěkně navržena, vše funguje dobře a všechny funkce jsou snadno dostupné.

Rozhraní b-VPN

Výkon a spolehlivost

b.VPN provozuje síť 32+ serverů v 15 zemích, z toho 10 serverů v USA a 4 ve Velké Británii. Servery b.VPN jsou přítomny v několika evropských zemích, Kanadě, Austrálii, Singapuru, Indii, Japonsku, Jižní Koreji, Hongkongu a Saúdské Arábii. Počet serverů zdaleka není působivý, ale společnost neustále přidává nové servery a pokrývá více geografických umístění.

Pokud jde o rychlost, získáte různé výsledky v závislosti na zvoleném serveru a protokolu. Obecně však b.VPN poskytuje uspokojivý výkon, i když ne na úrovni poskytovatelů VPN nejvyšší úrovně. Během našeho testování bylo spojení obecně stabilní a nedošlo k žádným náhlým odpojením. Uživatelé, kteří se obávají o své soukromí online, rádi slyší, že jsme při používání b.VPN nezjistili žádné úniky DNS, WebRTC nebo IPv6..

Více platforem

b.VPN je kompatibilní s hlavními operačními systémy a platformami. Klienta b.VPN můžete nainstalovat na Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Kromě toho také pracuje s herními konzolami, směrovači DD-WRT a různými zařízeními pro streamování médií (např. Apple TV)..

b-VPN multiplatform

Funkce

Jediným předplatným můžete navázat spojení se servery b.VPN na 6 zařízeních současně. Pomocí aplikace b.VPN můžete připojit 3 zařízení a musíte ručně nakonfigurovat připojení L2TP na ostatních 3 zařízeních na základě pokynů, které najdete na webových stránkách společnosti..

V případě, že vaše připojení k VPN serveru klesne, můžete se spolehnout na funkci killswitch, která je součástí klienta b.VPN. Pokud killswitch není povolen, může přerušené připojení ponechat vaši IP adresu a provozní data exponovaná. Doporučujeme proto povolit tuto funkci, aby nedošlo k úniku dat. Jak jsme již zmínili v tomto přezkumu b.VPN, máte také možnost povolit ochranu před únikem IPv6.

Funkce b-VPN

U b.VPN není přepínání mezi servery omezeno a neexistují žádná omezení, pokud jde o šířku pásma a rychlost. Za zmínku stojí také to, že b.VPN umožňuje sdílení souborů P2P, což je pro fanoušky torrentingu vynikající zprávou. Vysoce schopné protokoly b.VPN, které jsou popsány v následující části naší recenze b.VPN, vám umožňují obejít jakákoli geo-omezení, včetně Velké čínské brány firewall. Můžete použít b.VPN pro přístup k různým streamovacím službám, jako je BBC iPlayer.

A konečně, aby se rychle vyřešily možné softwarové problémy, klient b.VPN vám umožní snadno vybrat, nainstalovat a znovu nainstalovat ovladač TAP, který chcete použít, několika kliknutími. Můžete si vybrat mezi ovladačem b.VPN TAP a oficiálním ovladačem OpenVPN TAP.

Zabezpečení a soukromí

Z hlediska bezpečnosti se b.VPN spoléhá na silné 256bitové šifrování AES a pro zajištění maximální ochrany používá protokoly OpenVPN a L2TP. Pokud jde o OpenVPN, b.VPN přidává další vrstvy šifrování, aby bylo efektivnější při porážení VPN bloků. Díky funkci OpenVPN přes SSH tunel můžete skrýt připojení OpenVPN v tunelu SSH (což je šifrování používané HTTPS), takže je obtížné rozlišit od běžného HTTPS provozu. Kromě toho, aby vám pomohl obejít nejtrvalejší VPN bloky, b.VPN přidává další zmatek do svého vlastního proprietárního protokolu nazvaného „kouřový tunel“. Společnost tvrdí, že b.VPN může fungovat ve všech zemích, včetně Číny, Turecka, Íránu, Ruska a Saúdské Arábie.

Společnost působí z Nizozemska, které je zemí „14 očí“, a proto není nejlepším místem pro provozování sítí VPN. Společnost b.VPN se však stará o vaše soukromí a neuchovává žádné záznamy o vaší online aktivitě. Aby se zvýšila rychlost a dostupnost služby, společnost ukládá některé protokoly připojení, například IP, které způsobuje připojení, čas a dobu trvání.

Podpěra, podpora

Pokud jde o zákaznickou podporu, b.VPN se daří opravdu dobře. Prostřednictvím živého chatu můžete kontaktovat přátelský a užitečný tým podpory 24/7. Pracovníci podpory rychle reagují na všechny dotazy a řeší všechny servisní problémy. Kromě toho lze společnost kontaktovat e-mailem nebo telefonicky nebo můžete svůj dotaz odeslat prostřednictvím online kontaktního formuláře. Na webových stránkách společnosti najdete také komplexní sekci FAQ, kde najdete užitečné informace a pokyny.

Ceny

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc 9,993 měsíců / 6 měsíců 8,311 roku $ 7 502 let /

Pokud zvolíte měsíční předplatné b.VPN, platíte 9,99 $ každý měsíc. Šestiměsíční náklady na předplatné 50 $, což činí 8,33 $ za měsíc. Nakonec se můžete rozhodnout pro jednoroční předplatné pro 90 $, což činí 7,50 $ za měsíc.

Ceny b-VPN

Zkušební verze zdarma pro klienta Windows b.VPN trvá pouhých 60 minut. Pokud nejste se službou spokojeni, dostanete své peníze zpět do týdne od zakoupení předplatného. b.VPN poskytuje různé způsoby platby, včetně možností anonymní platby. Platební možnosti zahrnují kreditní karty, PayPal, bitcoiny, Alipay, UKash, WebMoney a Western Union.

Výhody a nevýhody b.VPN

Když zabalíme tuto recenzi od b.VPN, zde je rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly použít určité vylepšení.

Profesionálové

  • Silné šifrování
  • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
  • Neomezený provoz
  • Kompatibilita s více platformami
  • Killswitch
  • Žádné protokoly aktivity
  • 7denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

  • Protokoly připojení
  • Omezená síť serveru
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map