Neomezená kontrola VPN

VPN Unlimited je renomovaná služba s více než 10 miliony zákazníků po celém světě. Společnost byla uvedena na trh v USA v roce 2013 společností s názvem KeepSolid, Inc., která nabízí celou řadu dalších produktů, včetně SmartDNS, KeepSolid Sign, Plánovače plánů, Business VPN, Soukromý prohlížeč, Wi-Fi pro přenos fotografií a síťové nástroje..


VPN Unlimited je známá jako dobře zaokrouhlená služba VPN, která má spoustu užitečných funkcí a poskytuje svým uživatelům slušné rychlosti pro běžné každodenní úkoly. V této revizi VPN neomezeně projdeme její hlavní funkce, prozkoumáme její zásady protokolování a ukážeme vám výsledky našich rozsáhlých testů výkonu a zabezpečení.

Domovská stránka VPN Neomezená tisková obrazovka

Získejte předplatné VPN Neomezené životnosti za pouhých 55,99 $

Získejte neomezený přístup k online obsahu z celého světa.

Rychlost & Výkon

Náš tým se sídlem v Bělehradě v Srbsku (Evropa) testoval VPN Unlimited po dobu jednoho týdne, aby lépe posoudil úroveň výkonu a celkovou stabilitu.

Pokud jde o konkrétní servery, nejvýkonnějšími hráči byli Toronto, Amsterdam, Paříž, Stockholm, Bratislava a Singapur. Pro všechny z vás, kteří se obávají Netflixu v USA, byl výkon na amerických serverech nadstandardní, s tím, že New York si vedl cestu s 80,76% naší původní rychlosti.

Tradičně máme špatné výsledky v asijských zemích, ale VPN Unlimited byla docela působivá i na tomto kontinentu, když si Singapur udržel 82,74% naší referenční rychlosti, Tokio 57,99% a Hongkong 62,13%. Indické servery nám předpověděly relativně dílčí výsledky a dokázaly si udržet pouze 15,32% původní rychlosti.

Během našeho testování jsme nezaznamenali žádné závažné problémy ani náhlé odpojení. Klientovi trvalo trochu času, než se připojil ke konkrétnímu serveru (10-30 sekund), ale jakmile bylo připojení navázáno, bylo vše hladké a bezproblémové.

LocationPing (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)AmericasNew York, USA San Francisco, USA Miami, USA Denver, USA Vancouver, CA Toronto, CA Mexiko EvropaLondýn, Velká Británie Amsterdam, NL Frankfurt, DE Bratislava Paříž, FR Stockholm, SE OceánieSydney, AU Auckland, NZ AsieTokyo, JP Hongkong Singapur Indie
122 60,39 4.51
186 49,87 3.6
157 52,42 3,75
164 45,16 4.59
185 66,48 4,73
128 69,89 4,67
262 61,21 4,48
50 26,68 4,69
39 70,82 4,67
31 45,57 4,75
26 66,48 4,64
35 67,83 4,65
55 66,98 4,67
264 14.63 4,39
305 35,26 4,71
261 57,99 4,61
213 46,46 4,67
201 61,87 4,69
173 11.45 4,35

Podporované platformy 

VPN Unlimited pokrývá široké spektrum populárních operačních systémů, včetně Windows, MacOS, Android, iOS, Windows Phone, Linux, Routers, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV a Firestick, WD TV, Chromecast, Nvidia Shield TV, Smart TV, Android TV Box a herní konzole (PlayStation 3, 4 a Vita, Xbox One a 360 a Nintendo Wii a Wii U).

Neomezené funkce VPN

Kromě toho můžete také přistupovat k konfiguračním souborům OpenVPN, což vám umožní používat VPN neomezeně na téměř jakémkoli zařízení, které podporuje výše uvedený protokol. Oficiální web dále poskytuje podrobné pokyny pro konfiguraci protokolu IKEv2 na vašich zařízeních a dokonce i ruční vytváření konfigurace VPN.

Servery

Funkce VPN Unlimited obsahuje více než 400 serverů rozložených ve více než 80 zemích. Jedná se o poněkud skromnou serverovou síť podle dnešních standardů, ale mělo by to stačit k pokrytí vašich běžných potřeb VPN. Kromě toho společnost přidává nová umístění vždy 2-5 dní.

Klient vám umožňuje měřit aktuální pracovní vytížení na každém serveru a provést rychlý test ping k určení nejlepšího serveru na základě vašeho aktuálního umístění. Pokud si nejste jisti nejlepší volbou, klient automaticky doporučí optimální servery.

Okna neomezeného seznamu serverů VPN

Servery věnované streamování a torrentování jsou rozděleny na vlastní karty, které uživatelům poskytují snadnější a pohodlnější přístup. Můžete si také vytvořit seznam svých oblíbených oblíbených položek, což vám umožní okamžité připojení k libovolnému serveru bez procházení celou sítí.

VPN Unlimited zaručuje neomezenou šířku pásma a přepínání serverů. Pokud si však technický tým všimne příliš velkého provozu P2P, vyhrazuje si právo snížit rychlost připojení. Omezování rychlosti není dobrý postup, ale chápeme, že služby VPN s omezenými zdroji to musí udělat, aby zabránily přetížení jejich serverů kvůli torrentingu..

Pro pokročilé uživatele, kteří hledají další vrstvu zabezpečení, poskytuje VPN Unlimited osobní statické IP adresy a dokonce i osobní servery, které jsou vynikajícími možnostmi pro internetové bankovnictví, zabezpečují poštovní schránku po celém světě, vyhýbají se blacklistům a zajišťují vždy optimální rychlost. Toto řešení je zvláště oblíbené u online hráčů, kteří nechtějí obětovat rychlost kvůli bezpečnosti.

Bezpečnost & Bezpečnostní

VPN Unlimited podporuje širokou škálu protokolů připojení a dostupné možnosti závisí na vašich platformách a zařízeních:

 • Samostatná verze Windows - OpenVPN, IKEv2, KeepSolid Wise TCP / UDP
 • Windows store version - IKEv2
 • Windows Mobile - L2TP
 • macOS - OpenVPN, IKEv2, KeepSolid Wise TCP / UDP, WireGuard, IPSec (pro starší verze)
 • Android - OpenVPN, IKEv2, KeepSolid Wise TCP / UDP, WireGuard
 • iOS - OpenVPN, IKEv2, KeepSolid Wise TCP / UDP, WireGuard, IPSec (pro starší verze)
 • Linux - OpenVPN, IKEv2, KeepSolid Wise TCP / UDP
 • Chrome, Firefox, Opera - šifrování TLS

KeepSOlid Wise je tzv. Tajný protokol postavený na OpenVPN a využívající porty TCP 443 a UDP 443. Společnost doporučuje použití pouze v zemích s vysokou úrovní cenzury internetu a VPN, včetně Číny, Ruska, Turecka, Spojených arabských emirátů, Indonésie, Sýrie, Saúdské Arábie, Indie a Íránu..

VPN neomezené bezpečnostní protokoly

Pokud jde o šifrování, VPN Unlimited využívá známou šifru AES-256 používanou po celém světě k vojenské a bankovní bezpečnosti. Když uslyšíte fráze jako „vojenské“ nebo „bankovní“ šifrování, jedná se o šifr, o kterém mluví. Jedná se o nejvyšší úroveň bezpečnosti, kterou v současné době máme a prakticky nerozbitné moderními počítači.

Během naší testovací fáze jsme nezaznamenali žádné úniky DNS, což znamená, že naše informace byla vždy v bezpečí. Klient vám umožňuje vypnout ochranu proti úniku DNS, ale důrazně nedoporučujeme.

A konečně, klient přichází s spolehlivou funkcí killswitch navrženou tak, aby přerušila vaše připojení k internetu a zabránila úniku dat, pokud dojde ke kompromitaci vaší VPN z jakéhokoli důvodu.

Obrazovka testu neomezené sítě VPN bez omezení

Protokolování & Soukromí

KeepSolid shromažďuje následující informace:

 • Osobní údaje, které nám poskytnete - jméno / příjmení, název společnosti, e-mailovou adresu, uživatelské jméno & heslo (hashed), členové týmu & jejich kontakty a další informace, které se rozhodnete poskytnout
 • Osobní údaje shromažďované automaticky - typ prohlížeče & operační systém, IP adresa, název zařízení, kód, výrobce & jazyk, země, časové pásmo, typ připojení, rámec sítě Wi-Fi, data relace, množství webového provozu pro každou relaci, počet připojených zařízení, data shromážděná nainstalovanými soubory cookie, informace o použití aplikace (verze, datum aktivace, aktualizace…)

Pointa je, že VPN Unlimited nebude sledovat a zaznamenávat navštívené weby, ale stále shromažďuje příliš mnoho dat. IP adresu + časová razítka lze použít k navázání účinného útoku, takže bychom jeho monitorovací postupy neříkali úplně bezpečně. Tato informace je však odstraněna ve chvíli, kdy ukončíte svou aktuální relaci, ale přesto bychom ji raději upřednostňovali, pokud by na prvním místě nebyla sledována..

KeepSolid NIKDY nebude sdílet, pronajímat nebo prodávat vaše osobní údaje, pokud to nevyžaduje zákon. V kterémkoli daném okamžiku můžete požádat o přístup, opravu a vymazání vašich osobních údajů. Můžete jej také omezit při jakémkoli zpracování nebo podat stížnost svému místnímu orgánu dohledu.

Streamování

Jak jsme již zmínili v tomto přezkumu VPN Unlimited, klient má samostatnou kartu věnovanou serverům optimalizovaným pro streamování. Kromě Netflix USA existují servery věnované BBC iPlayer, Disney +, Hulu, HBO Now, Hotstar, Popcornflix, Sony Crackle a Rai.tv.

Neomezené servery pro streamování VPN

Náš evropský testovací tým neměl problémy s připojením k Netflixu v USA, Hulu a BBC iPlayeru a streamováním obsahu bez jakýchkoli přerušení a / nebo vyrovnávacích problémů. Pokud je streamování geo-omezených platforem vaším hlavním důvodem pro nákup softwaru VPN, VPN Unlimited je určitě dobrá volba.

Torrenting

Společnost umožňuje torrenting na svých serverech s několika upozorněními. Především je sdílení souborů P2P omezeno na 5 serverů, včetně USA-Kalifornie 1, Rumunska, Lucemburska, Francie a Kanady-Ontario. Kromě toho KeepSolid umožňuje pouze legální stahování ve své síti, jak je uvedeno na oficiálních webových stránkách. Konečně, existuje možnost rychlého omezení kvůli nadměrnému torrentování.

Plány & Ceny

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc $ 9,993 měsíců / 6 měsíců / 1 rok 5,002 let /

Možnosti VPN Neomezené předplatné závisí na tom, zda potřebujete přístup k 5 nebo 10 současným připojením.

Až pro 5 zařízení náklady na předplatné 9,99 $ na 1 měsíc, 5,00 $ za měsíc po dobu 1 roku, 2,78 $ za měsíc po dobu 3 let a 199,99 $ pro celoživotní plán.

Pokud chcete zabezpečit až 10 zařízení současně, náklady na předplatné 14,99 $ na 1 měsíc, 7,50 $ za měsíc po dobu 1 roku, 4,17 USD za měsíc po dobu 3 let a 299,99 $ za celoživotní balíček.

VPN Unlimited přichází s několika doplňky, včetně osobních serverů bez omezení provozu (19,99 $ za měsíc), osobních statických IP v 7 regionech (1 měsíc - 14,99 $ za měsíc; 1 rok - 12,50 $ za měsíc) a VPN pro týmy (1 měsíc - 79,99 $ za měsíc, 1 rok - 33,33 $ za měsíc, životnost - 1999,99 $). Všechna předplatné VPN pro týmy podporují až 20 účtů a 100 současných připojení.

Příklady možností neomezené VPN

Pokud pro vaši domácnost nestačí 10 současných připojení, můžete si zakoupit další sloty zabalené do 1-měsíčního, 1-letého a celoživotního předplatného. Měsíční tarif stojí 0,99 $ za 1 další zařízení, 2,99 $ za 5 zařízení a 5,99 $ za 10 nových slotů. Roční předplatné stojí 0,83 USD za měsíc pro 1 zařízení, 2,50 $ za měsíc pro 5 zařízení a 5,00 $ pro 10 zařízení. Rovněž můžete získat celoživotní předplatné pro 5 dalších zařízení za jednorázovou platbu 99,99 $.

Kromě velkorysé 7denní zkušební verze zahrnuje každý nákup VPN Unlimited 7-denní záruku vrácení peněz. Přijaté způsoby platby zahrnují kreditní karty (Visa a MasterCard), PayPal, Amazon, Stripe, PaymentWall a Bitcoin. Všimněte si, že všechna předplatné se automaticky obnovují, což znamená, že pokud se rozhodnete zrušit, musíte to provést ručně.

Podpěra, podpora

KeepSolid kromě toho, že má na oficiálním webu rozsáhlou sekci FAQ a různé instalační manuály, poskytuje svým uživatelům řadu způsobů, jak kontaktovat zákaznickou podporu. Můžete použít poskytnutý kontaktní formulář nebo poslat přímý e-mail, který lze také provést od vašeho klienta. Obvyklá doba odezvy není nikdy delší než jedna hodina. Tým zákaznické podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je dokonale schopen odpovědět na jakékoli potenciální otázky, které byste mohli mít.

Oficiální webové stránky však uvádějí funkci živého chatu 24/7, která však nebyla během našeho výzkumu k dispozici pro tuto kontrolu VPN Unlimited..

VPN Neomezené PRO & Nevýhody 

Když zabalíme tuto kontrolu VPN neomezeně, zde je rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly využít určité vylepšení.

Profesionálové

 • Vynikající podpora platformy
 • Četné instalační manuály a návody
 • Uživatelsky přívětivý klient
 • Různé protokoly připojení
 • Solid šifrovací balíček
 • Žádné úniky DNS
 • Automatický zabiják
 • Torrenting je povolen
 • Četné cenové plány
 • Zdarma 7denní zkušební verze
 • 7denní záruka vrácení peněz
 • Bitcoiny přijaty
 • Vynikající zákaznická podpora

Nevýhody

 • Žádný živý chat 24/7
 • Skromná síť serveru
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map