Recenze Kepard

Důležitá aktualizace: Webové stránky Kepard jsou nefunkční. Dosud nebyla vydána žádná oficiální prohlášení týkající se této situace. Pokud vás zajímá stav společnosti Kepard, navštivte tuto stránku později a zkontrolujte případné aktualizace.


Keparde je relativně malý poskytovatel služeb VPN se sídlem v Moldavsku. Přes svou velikost jsou ve skutečnosti docela dobrá společnost, se skvělými funkcemi a výkonem, stejně jako slušnými cenami. Kepard běží na všech hlavních operačních systémech a jejich klienti Windows a Android jsou obzvláště dobří. Mají skromný počet serverů, ale nahrazují ho tím, že umožňují neomezené přenosové rychlosti a data. Zjistěte více v této komplexní recenzi společnosti Kepard.

kepard-homepage

Rozhraní

Kepard má pěkného malého klienta, který se snadno používá, i když nejste přesně počítačovým průvodcem. Velmi jasně ukazuje některé základní a nejdůležitější informace týkající se vašeho připojení VPN, například server, ke kterému se připojujete, zda je připojení zapnuto nebo vypnuto, jaký protokol používáte a podobně. Přepínání serveru je snadné. Totéž platí pro protokoly. Uprostřed rozhraní je obrovské tlačítko napájení, díky kterému je zapnutí a vypnutí VPN nejen snadné, ale také zábavné..

Výkon a spolehlivost

Kepard má servery v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Německu a několika dalších zemích. Rychlosti jsou slušné, i když fungují lépe se servery umístěnými blíže k místu, kde se nacházíte. Provedli jsme několik rychlostních testů u různých poskytovatelů rychlostních testů a získali jsme poměrně konzistentní výsledky. Jak můžete očekávat, vaše připojení se při používání VPN zpomalí, ale nejedná se o dramatický pokles. U jiných poskytovatelů VPN jsme viděli lepší rychlosti připojení, ale Kepard je stále docela solidní. Sdílení P2P lze použít pouze s nizozemským serverem a funguje skvěle pro uživatele se sídlem v Evropě.

kepard-features

Více platforem

Kepard má vyhrazené klienty pro Windows a Android a oba fungují dobře. To neznamená, že jiné operační systémy a platformy nejsou kompatibilní - Kepard poskytuje velmi jasné a podrobné pokyny pro konfiguraci Linuxu a Mac OS pro různé protokoly (L2TP však není k dispozici pro systémy a zařízení Linux).

Funkce

Kepard vám umožňuje šifrovat váš webový provoz a chránit vaše soukromí a anonymitu. Také vám umožňuje přístup k webům, které jsou jinak omezené kvůli různým omezením. Poskytne vám větší svobodu při surfování po webu přiřazením jiné adresy IP, což vám umožní být anonymní online.

Geografické pokrytí společnosti je slušné. Mají servery ve Francii, Nizozemsku, Švýcarsku, Švédsku, Německu, Španělsku, Velké Británii, Spojených státech a Kanadě. Bylo by hezké vidět některé servery v Jižní Americe, Asii a Africe, ale Kepard je relativně malý poskytovatel VPN, takže očekávání tak širokého pokrytí by bylo pravděpodobně příliš optimistické.

Servery Kepard

Připojení a odpojení VPN je velmi snadné díky jednoduchému kliknutí díky uživatelsky přívětivému VPN klientovi. Klient také automaticky zjistí, kdykoli z jakéhokoli důvodu dojde ke ztrátě připojení k VPN a naléhavě vás žádá, abyste se znovu připojili. Další funkcí, která se nám líbila, je automatický návrh nejlepšího serveru, což znamená, že nemusíte brát divoké odhady, ke kterému serveru se chcete připojit..

Mezi bezpečnostní funkce patří protokoly OpenVPN, L2TP a PPTP a až 256bitové šifrování. Navíc je zde zahrnut NAT Firewall, který funguje jako další vrstva zabezpečení. Tento mechanismus je implementován na úrovni serveru, což znamená, že pokrývá všechna zařízení a připojení procházející těmito servery.

Kepard umožňuje dvě současná připojení, takže můžete připojit dvě zařízení současně. To je samozřejmě velmi užitečné, ale mějte na paměti, že mnoho dalších poskytovatelů VPN nabízí čtyři, pět nebo více současných připojení. Přepínání mezi zeměmi a různými IP adresami je neomezené a totéž platí pro provoz a rychlost. Pokud jde o zásady týkající se protokolů, Kepard bohužel některé záznamy uchovává. Budeme o tom dále hovořit v části Zabezpečení a ochrana osobních údajů této recenze Kepardu.

Z jasného hlediska nabízí společnost různá výhoda a výhody svým zákazníkům, starým i novým. Staří zákazníci mohou počítat s příležitostnými slevami a pro nové předplatitele existují časté propagační akce, slevy a odměny. Kepard vám dokonce umožňuje používat služby Premium VPN zdarma prostřednictvím jejich doporučení. V zásadě za každého přítele, kterého doporučíte (za předpokladu, že se skutečně zaregistruje ke službě), získáte 30 dní Premium VPN zdarma. Můžete oslovit až šest lidí, což znamená, že můžete získat až 180 dní bezplatných služeb Premium VPN.

Jak jsme již zmínili v této recenzi Kepard, poskytovatel povoluje a podporuje sdílení P2P (torrenting), ale mějte na paměti, že pro takové činnosti se budete muset připojit k serverům vyhrazeným konkrétně pro P2P.

Snadné použití Kepardu

Zabezpečení a soukromí

Kepard ve svých podmínkách velmi jasně uvádí, že v případě potřeby budou spolupracovat s moldavskými úřady. Zaznamenávají vaši IP adresu a registrační e-mail, jakož i časy a data vašich sezení, ale dobrá zpráva je, že protokoly jsou vymazány pouze po třech dnech, což znamená, že v době, kdy je předvolání doručeno, jsou vaše záznamy pravděpodobně dávno pryč (s výjimkou vašeho e-mailu, ale s tím se toho moc nedá).

Tento druh soukromí a zabezpečení by měl stačit pro většinu uživatelů, zejména těch, kteří mají zájem používat VPN pro streamování nebo přístup k blokovaným webům. Přesto by bylo rozhodně lepší, kdyby vůbec nevedli záznamy. Kepard podporuje PPTP, L2TP a hlavně OpenVPN. Z toho, co jsme mohli vidět, fungují všechny tyto protokoly v pořádku a je jen na vás, který protokol chcete použít. Zdá se, že Kepard v tuto chvíli bitcoiny nepřijímá.

Podpěra, podpora

Web nabízí podrobné pokyny pro nastavení OpenVPN, PPTP a L2TP pro různé verze Windows, iOS, Android, Linux a Mac. Mají také sekci FAQ, která je velmi rozsáhlá, a pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit přímo na podpůrný personál. Bohužel neexistuje možnost přímého chatu a musíte použít e-mailový formulář (po přihlášení do panelu podpory). Zaměstnanci však pracují nepřetržitě a obvykle dostanete odpověď během několika minut, takže ani nemusíte potřebovat živý chat.

Možnosti cen

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc $$ 7 003 měsíců / 6 měsíců / 1 rok $$ 2,902 let /

Trochu nás překvapilo, když jsem zjistil, že Kepard má pouze jeden balíček - prémiový, což je 7 $ za měsíc, 16 $ za tři měsíce a 42 $ za jeden rok. Další služby VPN můžete získat pozváním přátel, které vám vydělají až 180 dní za 400 MB denně. Jakmile se zaregistrujete, Kepard nabízí jeden den bezplatných služeb VPN.

Kepard Price

Kepard Pros & Nevýhody

Když zabalíme tuto recenzi Kepardu, zde je rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly vylepšit.

Profesionálové

  • Žádné omezení rychlosti a provozu
  • Slušné rychlosti
  • Dobrý klient Windows
  • Skvělá aplikace pro Android

Nevýhody

  • Mohlo by se použít lepší šifrování
  • Udržuje některé protokoly
  • Omezené možnosti tvorby cen
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 3 =

map