Recenze WiTopia

Před několika měsíci, WiTopia získalo spoustu skvělých doporučení z vážených publikací. Pravidelní uživatelé to také oceňovali jako jednu z nejlepších dostupných VPN. Museli jsme to zkontrolovat sami. Jakmile jsme vstoupili na jejich web, byli jsme okamžitě uvítáni jejich podpůrným týmem. Klient byl perfektní. Všechno vypadalo perfektně.


Hlubší kopání však mělo problémy s výkonem a po dalším výzkumu se ukázalo, že to nejsou přesně anomálie. Celkově se jedná o dobrou službu, ale určitě jsme od ní očekávali mnohem víc, protože to bylo všechno, na co se ten trik dostal. Přečtěte si tuto recenzi WiTopia a získejte více informací.

WiTopia Domovská stránka

Rozhraní

Rozhraní je skvělé. Je to velmi dobře navržené a velmi jasné. I když jste dosud nikdy nepoužívali síť VPN, nebudete mít s používáním tohoto klienta žádné problémy. K dispozici je možnost rychlého připojení. Podle WiTopie stačí kliknout na toto tlačítko a oni vás automaticky připojí k serveru s nejlepším výkonem. K dispozici je také pokročilá možnost připojení, která umožňuje vybrat server podle vaší oblasti, ale není k dispozici v základním balíčku.

Rozhraní WiTopia

Výkon a spolehlivost

To je místo, kde jsme trochu ztratili zájem WiTopia. V podstatě jsme vyzkoušeli spoustu různých serverů a zatímco se všechny připojily, výsledky byly z hlediska rychlosti velmi nekonzistentní. Vyzkoušeli jsme několik různých míst po celé Evropě a Americe a všechny přinesly velmi odlišné výsledky.

Jednou z věcí, které opravdu chcete se službou VPN, je konzistence a my jsme zde nic nenalezli. To neznamená, že rychlosti byly hrozné. Některé servery, ke kterým jsme se připojili, byly skvělé. Ale příliš často jsme se pokusili přepnout servery a nakonec jsme dosáhli mnohem horších rychlostí.

Neříkáme tedy, že nemají rychlé servery - protože to určitě ano. Z našeho testování jsme však zjistili, že existuje spousta serverů, které nefungovaly dobře a vzdaly se velmi pomalých výsledků testů rychlosti..

Více platforem

Pokud jde o podpůrné platformy, proběhla WiTopia s létajícími barvami. Mají opravdu velký seznam kompatibility, který samozřejmě zahrnuje téměř každý hlavní operační systém, na který si vzpomenete, a obojí Platformy pro iOS a Android v mobilu. Tato VPN je také kompatibilní s některými zařízeními, která obvykle nejsou zahrnuta v nabídkách VPN, jako jsou Kindle FireHD a Google Chromebook.

Instalační příručky společnosti pro používání WiTopie na různých platformách jsou vynikající a velmi snadné je sledovat. To je pravděpodobně jejich nejsilnější bod: počet možností kompatibility, které nabízejí, a způsob, jakým vás provedou při nastavování na vaší platformě výběru.

Platforma Witopia Multi

Funkce

WiTopia VPN přichází s několika možnostmi protokolu, včetně SSL s nejvyšším šifrováním. VPN můžete nakonfigurovat na jakémkoli zařízení, které vlastníte, a používat je současně na 2 zařízeních. Pokud ji potřebujete použít na více zařízeních současně, můžete jim poslat žádost a slibují, že se budou snažit vyhovět vašim potřebám.

Můžete být rádi, když zjistíte, že neexistují žádné limity pro šířku pásma ani přenos. Jediná omezení se týkají právního aspektu vaší činnosti. Společnost nepodporuje přenos dat P2P a žádá vás, abyste hledali další možnosti, pokud si chcete stáhnout nebo sdílet nelegální obsah.

WiTopia se může pochlubit velkým počtem serverů po celém světě. Fungují servery ve 45 zemích světa, s více servery na několika z nich. To by normálně byla vynikající zpráva. Jak jsme však již dříve zmínili v této recenzi Witopia, rychlosti se značně liší v závislosti na zvoleném serveru, takže z tak široké škály serverů nemusíte získat přesně to, co byste očekávali..

Základní balíček, který WiTopia nabízí, je celkem solidní, i když nenabízí určité užitečné funkce, které jiné společnosti přinášejí ke stolu. Tato VPN nemá přepínač zabíjení Internetu ani neobsahuje užitečné nástroje, jako je blokování malwaru.

Funkce WiTopia

WiTopia VPN není kompatibilní se všemi směrovači, ale je to pravděpodobně kvůli skutečnosti, že nabízejí vlastní router. Navrhli CloakBox router jako jednoduché, předkonfigurované řešení pro zákazníky, kteří chtějí používat VPN na různých zařízeních a využívat služby VoIP bez problémů.

I když společnost slibuje, že ochrání vaši anonymitu, je nám líto, že uchovávají určité záznamy, což není nikdy dobrá zpráva. Rovněž zřejmě nenabízejí žádné alternativní způsoby platby, které by zajišťovaly úplnou anonymitu, například BitCoin.

Zabezpečení a soukromí

WiTopia nabízí pěknou řadu protokolů, jako jsou PPTP, L2TP přes IPsec a Cisco IPSec. Zákazníci Pro si také mohou užít neomezené možnosti a dokonalé šifrování, které přináší velmi ceněný protokol SSL a pokročilý protokol 4D Stealth. K dispozici je šifrování až 256 bitů. Pro zvýšení bezpečnosti poskytuje WiTopia také službu DNS, která není řízena ISP.

Společnost nemonitoruje ani neloguje aktivitu zákazníků a soubory mezipaměti jsou pravidelně ničeny. Je však zajímavé poznamenat, že si vedou koncové záznamy, které používají k identifikaci možných porušení smluvních podmínek..

Podpěra, podpora

Jednou z nejlepších věcí na síti WiTopia je podpůrný chat nabízený přímo na hlavní stránce. Používání chatu je velmi snadné a obvykle dostanete neuvěřitelně rychlou reakci. Můžete také posílat e-maily prostřednictvím kontaktního formuláře do jednoho z jejich oddělení, pokud hledáte odpovědi, které jsou o něco více na technické stránce. Nenabízejí telefonickou podporu.

Možnosti cen

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc 5,993 měsíců / 6 měsíců 4,831 $ rok 4,162 roku $ 3,33

Nejsou zde žádné bezplatné služby, můžete získat zkušební verzi, ale pokud budete chtít používat tuto VPN, budete muset za služby platit. K dispozici je základní a profesionální možnost. Můžete se přihlásit k odběru základní balíček za 50 $ a profesionální balíček za 70 $. Jedná se o roční ceny předplatného. Můžete ušetřit nějaké peníze tím, že se rozhodnete pro delší předplatné.

Chtěli jsme vyzkoušet pro verzi, ale nemůžete se zaregistrovat na měsíc a vyzkoušet si ji, musíte zaplatit šest měsíců hned za pálkou. Základní balíček je však možné platit měsíčně.

Pokud se zaregistrujete na roční plán, získáte také 30denní záruku vrácení peněz. Pokud se zaregistrujete pro jakýkoli jiný plán, získáte pouze 10 dní.

Ceny ve Witopii

Profily WiTopia & Nevýhody

Na konci této recenze sítě WiTopia je uveden rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly vylepšit.

Profesionálové

  • Vynikající, uživatelsky přívětivý klient
  • Podpora je rychlá a dostupná nepřetržitě
  • Podporuje spoustu platforem

Nevýhody

  • Výkon je velmi nekonzistentní
  • Rychlosti se u jednotlivých serverů velmi liší
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map