Skrýt moji kontrolu IP

Skrýt moji IP je vynikající poskytovatel služeb VPN se sídlem ve Spojených státech. Tento poskytovatel nabízí prvotřídní ochranu a anonymitu online za velmi přijatelné ceny. Hide My IP umožňuje svým zákazníkům přístup k IP adresám ve více než 110 městech po celém světě a poskytuje jim zcela bezpečné a anonymní surfování po internetu. Další informace naleznete v naší komplexní recenzi skrýt moji IP.


Skrýt domovskou stránku IP

Získejte předplatné skrýt moji IP IP za dobu životnosti pouze za 19,99 $

Vynechejte Geo-Omezení pro dokonalý zážitek z prohlížení

Rozhraní

S Hide My IP si nemusíte dělat starosti s opravou instalačních pokynů nebo s použitím klienta. Procesy stahování a instalace jsou tak jednoduché, jak to vypadá, což je skvělá zpráva pro začínající uživatele.

Skrýt moje IP rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé a můžete si být jisti, že nebudete mít žádné problémy s aktivací nebo deaktivací VPN. Můžete si vybrat, které prohlížeče budou chráněny a jak často chcete přepínat mezi různými IP adresami z celého světa, mezi dalšími základními funkcemi.

Skrýt moje IP rozhraní

Výkon a spolehlivost

Skrýt moji IP vám dává možnost použít přes tisíc různých IP adres umístěných ve 111 městech po celém světě. Pokud hledáte bezplatnou zkušební verzi, Hide My IP vybere IP za vás. Pokud si zakoupíte prémiovou verzi, pak si sami vyberete umístění své nové IP adresy.

Rychlost vašeho internetového připojení nebude ovlivněna, pokud se rozhodnete pro IP, která se nachází na stejném kontinentu jako vy. Pokud jste však v současné době v USA a vyberete si IP z Nového Zélandu, může se vaše připojení z důvodu vzdálenosti zpomalit.

Funkce Hide My IP vás chrání před hackováním a zvědavými online očima tak, že změníte svou IP adresu tak často, jak chcete. Tímto způsobem vás nikdo nemůže vystopovat ani použít žádná data z vašeho počítače.

Více platforem

Skrýt moji IP je dobrá volba bez ohledu na to, jaký software a zařízení používáte. Protože je vaše IP adresa chráněna pomocí Smart DNS Proxy, Hide My IP nemusí používat žádná další nastavení, jako jsou čísla portů nebo protokoly, což je činí kompatibilní s jakýmkoli zařízením.

Online anonymitu lze zajistit na počítači, telefonu, routeru, televizi nebo různých herních konzolách, jako jsou Xbox, PlayStation nebo Wii.

Hide My IP funguje na všech hlavních platformách, od Windows, Linux a Mac pro Android, iOS a dokonce i Ubuntu.

Pokud chcete chránit více než jedno ze svých zařízení, Hide My IP vám nabízí jejich prémiovou verzi, která vám umožní aktivovat DNS proxy na 5 zařízeních současně.

Skrýt moji IP Multi Platform

Funkce

Jak jsme již zmínili v této recenzi skrýt moji IP, Hide My IP funguje na všech hlavních platformách, ale také důležité je, že chrání všechny známé a často používané prohlížeče, včetně Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Netscape, Avant Browser, Lolifox, MyIE a Maxthon..

Hide My IP chrání vaši online identitu přepínáním skutečné adresy IP pomocí falešné adresy IP. Ke změně vaší IP adresy používá Smart DNS Proxy. DNS Proxy nevyžaduje žádný další software, a proto skrýt moji IP lze použít na různých zařízeních a nejen na počítačích. Můžete chránit směrovač, Xbox a dokonce i televizi a přistupovat k Hulu, Netflix nebo Pandora v případě, že jsou některé z nich ve vaší zemi zablokovány..

Smart DNS Proxy vás také chrání před jakýmkoli únikem IP a chrání vaši skutečnou IP adresu před hackery. Síť VPN se někdy může odpojit a vaše informace mohou v těchto situacích unikat, zatímco jste v bezpečí před podobnými incidenty s DNS Proxy.

Skrýt moji IP funguje také s připojeními SSL, které poskytují šifrování a další ochranu online. Existuje méně falešných IP adres, které podporují SSL, takže možná budete potřebovat o něco déle, ale pokud byste chtěli nějakou další ochranu, určitě to stojí za pokus.

Jednou z největších výhod Hide My IP je počet IP adres, které nabízejí. Na celém světě je k dispozici více než 1000 falešných IP adres. Vaše skutečná IP adresa může být pokryta IP z Číny, Nového Zélandu, Brazílie nebo Lotyšska. Tyto falešné adresy IP jsou umístěny ve 111 městech v Americe, Evropě, Africe, Asii a Oceánii, takže si můžete být jisti, že všechny vaše stopy budou zcela pokryty.

Skrýt funkce IP

Zabezpečení a soukromí

Smart DNS Proxy umožňuje uživatelům volně a anonymně prohlížet internet. Chrání vaši online identitu extrémně jednoduchým a přitom efektivním způsobem. Místo toho, abyste vám představili skutečnou IP internetovou komunitu, Hide My IP ji nahradí jednou z jejich falešných IP a pokryje všechny vaše stopy.

Skrýt moji IP má zásady bez protokolů, které udržují vaše data v bezpečí, když jste online. Vaše online aktivita zůstává soukromá, takže vás nikdo nemůže sledovat a hacknout počítač.

Pomocí funkce Hide My IP si můžete být také jisti, že vaše e-maily a Skype konverzace nejsou sledovatelné. Protože se vaše IP adresa změní, když aktivujete Skrýt moji IP, nikdo nemůže sledovat polohu, ze které jste odeslali e-mail, nebo kde jste byli, když jste používali Skype..

Podpěra, podpora

V případě, že potřebujete nějaké informace o Hide My IP nebo máte problém s VPN, můžete se obrátit na jejich zákaznickou podporu vyplněním online formuláře, odesláním e-mailu nebo zavoláním. Můžete se k nim dostat z Pondělí až pátek od 9:00 do 16:00 PST. Můžete si také přečíst sekci FAQ, která obsahuje odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Možnosti cen

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc 2,953 měsíce / 6 měsíců / 1 rok 2,912 $ /

Skrýt licenční klíč My IP pro některou z hlavních platforem stojí 29,95 $. Pokud se chcete připojit 5 zařízení současně a získat plný přístup ke všem jejich IP adresám, můžete se přihlásit k odběru jejich prémiové služby.

Hide My IP nabízí měsíční, čtvrtletní a roční předplatné. Náklady na měsíční program Premium 2,95 $ za měsíc. Prémiový čtvrtletní plán je 8,79 USD za 3 měsíce ochrany (2,93 $ za měsíc) a prémiový roční plán stojí 34,95 $ za celý rok (2,91 $ za měsíc).

Bezplatná 14denní zkušební verze je k dispozici pro všechny kompatibilní platformy, ale nebudete mít přístup ke všem IP adresám. Hide My IP má také 30denní záruku vrácení peněz v případě, že nejste spokojeni s poskytovanými službami. Hide My IP podporuje všechny hlavní kreditní karty a také přijímá platby přes Bitcoin, Alipay a PayPal.

Skrýt cenu IP

Skrýt své IP profesionály & Nevýhody

Když zabalíme tuto recenzi skrýt moji IP, zde je rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly vylepšit.

Profesionálové

  • Uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Kompatibilita s více platformami
  • Zásady nulových protokolů
  • Přístup k více než 1000 IP adresám

Nevýhody

  • Žádná další ochrana před malwarem
  • Zákaznická podpora není k dispozici 24/7
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 20

map