Przegląd VPN jednym kliknięciem

VPN Jedno kliknięcie to dobra firma z dobrą obsługą, niezawodnymi funkcjami i wydajnością oraz konkurencyjną ceną. Firma ma serwery w 49 krajach i wydaje się, że koncentruje się na krajach o dużej liczbie tureckich emigrantów, co ma sens, ponieważ firma pochodzi z Turcji.


Pomimo pozornej prostoty i bezproblemowego podejścia VPN One Click ma naprawdę wiele do zaoferowania pod względem funkcji. Na przykład możesz wybrać rodzaj szyfrowania, którego chcesz użyć, wraz z automatycznym przełączaniem, a także istnieje wirtualna zapora ogniowa dla dodatkowej ochrony. Ich klient, który jest bardzo prosty w obsłudze, działa na zaskakującej liczbie platform i urządzeń, a ich polityka prywatności jest wyjątkowa.

Ten dostawca VPN jest zdecydowanie wart wypróbowania, szczególnie dla klientów, którzy po prostu chcą ominąć ograniczenia geograficzne lub czuć się lepiej chronieni i anonimowi w swoim życiu online. Przeczytaj tę recenzję VPN One Click, aby dowiedzieć się więcej o tym dostawcy usług VPN.

Strona główna VPN One Click

Uzyskaj dożywotnią subskrypcję VPN One Click za jedyne 29,99 USD

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zawsze cieszyć się ulubionymi treściami online.

Berło

Klient VPN One Click jest ładny przyjazny użytkownikowi i łatwa w nawigacji, więc nie będziesz mieć problemów z aktywacją lub dezaktywacją VPN. Jest duży przycisk Połącz (lub Rozłącz, w zależności od stanu) i nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków, aby połączyć lub rozłączyć VPN.

Klient ma mapę świata i wyświetla serwer, z którym jesteś połączony. Jest też lista kontynentów, więc możesz wybrać serwer, z którym chcesz się połączyć.

Sieci VPN mogą być czasem mylące, ale tak nie jest VPN Jedno kliknięcie. Jego interfejs jest bardzo przejrzysty i logiczny, więc nawet jeśli używasz VPN po raz pierwszy, prawdopodobnie nie będziesz mieć problemów.

Interfejs VPN jednym kliknięciem

Wydajność i niezawodność

Serwery firmy są rozmieszczone strategicznie na całym świecie, aby zapewnić najlepsze połączenia i prędkości. Połączenia są wyjątkowo stabilne, a prędkości są bardzo dobre, a może nawet doskonałe, w zależności od Twojej lokalizacji i serwera, z którym się łączysz. Najlepszą rzeczą w VPN One Click jest to, że w przeciwieństwie do innych VPN, nie pokazuje dużej luki między twoją normalną prędkością a prędkością, którą osiągasz, gdy używasz VPN (ponieważ VPN zawsze spowalnia trochę z powodu całe to szyfrowanie).

VPN One Click ma serwery w 49 krajach na całym świecie, obejmując 6 kontynentów, w tym Amerykę Południową i Północną, Europę i Australię. Serwery zlokalizowane na całym świecie dają większy wybór i umożliwiają anonimowy dostęp do Internetu w znacznie łatwiejszy sposób.

VPN One Click ma zerowe limity, jeśli chodzi o przepustowość, co jest kolejną rzeczą, z której jesteśmy zadowoleni.

Wieloplatformowy

Podobnie jak większość sieci VPN, VPN One Click działa w systemach Windows, Mac OS, iOS i Android. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że działa on również na Play Station 4, Xbox One, konsoli Wii, Apple TV i praktycznie na każdym innym urządzeniu korzystającym z Wi-Fi.

Platforma VPN One Click Multi

cechy

VPN One Click to wysoce zaufany dostawca usług VPN, który umożliwia bezproblemowy dostęp do dowolnej zastrzeżonej witryny, niezależnie od lokalizacji. Ta firma VPN ma serwery w 49 krajach na całym świecie, a nawet działa w Chinach, w przeciwieństwie do wielu innych sieci VPN, które nie omijają tak zwanego Wielkiego Muru Chińskiego, który blokuje Facebook, YouTube, WordPress i wiele innych platform, z których korzystają ludzie Zachodu dzień.

Bez względu na to, z której platformy korzystasz, czy to na Androidzie, iOS, Macu czy Windowsie, masz najlepsze dostępne protokoły, aby Twoje połączenie było jak najbezpieczniejsze. VPN One Click działa z protokołami PPTP i IKEv2 / IPSec, które szyfrują dane i chronią je przed ciekawskimi oczami Internetu.

Oprócz oferowania głośnych protokołów, VPN One Click zapewnia również połączenie z serwerem proxy. Niektóre sieci lokalne mogą blokować główne połączenie VPN i uniemożliwić przeglądanie Internetu. Wtedy aktywowany jest Twój serwer proxy. Chroni Twoją przeglądarkę za pomocą protokołu SSL, który umożliwia dostęp do niektórych zastrzeżonych stron internetowych.

VPN One Click chroni również przed hakowaniem i fałszowaniem. Tego rodzaju ochrona jest niezwykle ważna, ponieważ można łatwo zhakować konto e-mail lub konto bankowe, jeśli wszystkie dane osobowe nie są chronione przed innymi użytkownikami Internetu.

Dzięki subskrypcji VPN One Click, zyskujesz dostęp do wszystkich ich serwerów i nieograniczony ruch. VPN Jedno kliknięcie nie spowolni twojego Internetu i będziesz mógł cieszyć się wszystkimi ulubionymi stronami, nawet nie zauważając, że twoja sieć VPN jest aktywowana.

Bezpieczeństwo i prywatność

Aby zapewnić Ci ochronę i anonimowość w Internecie, VPN One Click nie prowadzi dzienników. Polityka zerowego logowania oznacza, że ​​VPN One Click nie zapisuje żadnych danych o twoich połączeniach internetowych. Nie śledzą, kiedy się łączysz, jakich serwerów używasz, które witryny odwiedzasz ani jakie pliki pobierasz. Dzięki VPN One Click możesz być absolutnie pewien, że nikt nie uzyska dostępu do twoich informacji i śledzenia twojej aktywności online.

I na tym nawet się nie kończy - rejestrując się w usłudze, nie musisz podawać żadnych danych osobowych. To sprawia, że ​​cała twoja aktywność online jest prywatna, bezpieczna i anonimowa, co w końcu stanowi sedno VPN.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, możesz wybrać rodzaj szyfrowania, jaki chcesz. Istnieje podstawowy 128-bitowy protokół szyfrowania PPTP, który otrzymujesz u większości innych dostawców VPN, ale istnieje również możliwość przejścia na 256-bitowy protokół oparty na IKEv2 / IPSec, który jest znacznie bezpieczniejszy.

Wsparcie

VPN One Click ma dedykowaną stronę pomocy technicznej z obszernymi, szczegółowymi informacjami, wyjaśnieniami i rozwiązywaniem problemów. Istnieje również personel wsparcia na żywo, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zazwyczaj odpowiada w ciągu kilku minut. Personel jest kompetentny, pomocny i uprzejmy. Jeśli nie lubisz czatować na żywo, możesz skorzystać z biletu pomocy technicznej za pośrednictwem formularza online.

Opcje cenowe

1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok 2 lata

1 miesiąc 1,993 USD Miesiące / 6 miesięcy 10,991 USD Rok 19,992 USD Lata /

W przeciwieństwie do większości innych dostawców usług VPN, VPN One Click nie opiera swoich planów cenowych na konkretnym okresie, ale raczej na rodzaju urządzenia, na którym chcesz korzystać z VPN. W przypadku urządzeń z iOS cena wynosi 2,99 USD miesięcznie lub $ 14,99 na rok. Usługa dla urządzeń z systemem Android to 2,99 USD miesięcznie lub 14,99 USD rocznie ceny Windows Mobile i tabletów są 1,99 USD na miesiąc, 10,99 USD co miesiąc przez 6 miesięcy oraz 19,99 USD rocznie, a usługa dla dowolnego komputera (Windows, Mac i Linux) to 4,99 USD miesięcznie lub 24,99 USD na rok. Komputery Mac mają również 6-miesięczną subskrypcję z ceną 14,99 USD.

Jeśli chcesz wypróbować usługę, możesz wziąć ją na uruchomienie testowe z 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Obsługiwane metody płatności obejmują PayPal, iTunes i BitCoin, a także wszystkie główne karty kredytowe.

Ceny VPN One

VPN One Click Pro & Cons

Gdy podsumowujemy tę recenzję VPN za pomocą jednego kliknięcia, oto krótki przegląd funkcji, które nas zachwyciły oraz aspektów usługi, które mogą wymagać pewnych ulepszeń.

Plusy

  • Doskonała polityka prywatności
  • Doskonałe prędkości
  • Niezawodna wydajność
  • Nieograniczona przepustowość
  • Tanie plany

Cons

  • Nieatrakcyjna strona internetowa
  • Bez zwrotów
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map