Przyspiesz przegląd

Speedify to usługa w chmurze, która pozwala łączyć wiele połączeń internetowych w celu uzyskania najwyższej prędkości. Technologia łączenia kanałów w firmie wykorzystuje dostępne serwery prędkości w chmurze, aby zapewnić bardziej niezawodne i szybsze połączenie. Za pomocą Speedify można przyspieszyć przesyłanie, przesyłanie strumieniowe w jakości HD i prawie wszystko, co kiedykolwiek będziesz robić online.


Speedify została uruchomiona przez Connectify Inc., firmę z siedzibą w USA, z siedzibą w Filadelfii w Pensylwanii. Projekt był początkowo reklamowany wyłącznie jako narzędzie zwiększające prędkość Internetu, ale wprowadzenie solidnego szyfrowania pod koniec 2016 roku pozwoliło mu również oferować usługi VPN.

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak działa usługa i zapoznać się z platformą, nasza recenzja Speedify odpowie na wszystkie potencjalne pytania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Speedify może sprawić, że korzystanie z Internetu będzie tak bezpieczne, jak szybkie.

Strona główna Speedify

Berło

Klient Speedify jest bardzo czysty i łatwy w użyciu. Kolorystyka podąża za motywem „chmury” i zawiera relaksujące odcienie niebieskiego, dzięki czemu interfejs jest bardzo przyjemny do oglądania.
Cały układ wygląda jak algorytm, a górna część wskazuje status połączenia internetowego. Pod nim zobaczysz suwak łączenia / rozłączania i informacje o bieżącym serwerze prędkości. Na samym dole znajduje się wykres prędkości, który można przełączać, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Wydajność i niezawodność

Jednym z największych problemów współczesnych sieci VPN jest ich wpływ na szybkość Internetu. Większość usług do pewnego stopnia ją ograniczy, więc zazwyczaj musisz wybierać między bezpieczeństwem a bezproblemowym przeglądaniem, przesyłaniem strumieniowym lub pobieraniem.

Speedify rozwiązuje ten problem, łącząc dwie usługi w jedną. Protokoły szyfrowania zapewniają bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie, a zwiększanie prędkości rozwiązuje potencjalne problemy z opóźnieniem, rozkładając najbardziej wymagające zadania w różnych sieciach. Pamiętaj, że Twoje połączenia muszą pochodzić z różnych źródeł, aby można je było „przyspieszyć”. Na przykład sieci Ethernet i Wi-Fi podłączone do tego samego routera nie mogą być łączone w celu zwiększenia przepustowości ze względu na wspólną sieć nadawczą. Ponieważ większość nowoczesnych komputerów jest dostarczana tylko z jedną kartą Wi-Fi, musisz kupić dodatkowy adapter USB, aby połączyć się z drugą siecią.

Aby przedstawić tę recenzję Speedify, przeprowadziliśmy poważną serię testów i zapisaliśmy wyniki dotyczące prędkości Internetu w różnych okolicznościach. Przetestowaliśmy nasze podstawowe połączenie zi bez Speedify, a później dodaliśmy drugie połączenie i zaobserwowaliśmy, co się stało, gdy Speedify będzie mogło korzystać z obu łączy internetowych.

Zauważyliśmy, że Twoja zwykła prędkość spada w czasie podczas korzystania z naszego „nagiego” Wi-Fi. Po wprowadzeniu Speedify bez szyfrowania spadki prędkości były znacznie niższe. Kiedy dodaliśmy nasz link wtórny, sytuacja trochę się poprawiła, ponieważ mogliśmy zobaczyć ogólną poprawę prędkości nawet bez jej pomiaru. Podsumowując, Speedify robi dokładnie to, co obiecuje. Zmniejsza to ogólne straty poniesione przez samo połączenie internetowe i dodatkowo zwiększa prędkość. Rzeczywisty proces łączenia przebiegał bez żadnych problemów i połączył nasze dwa połączenia w celu zapewnienia lepszej prędkości i łatwiejszej obsługi większych zadań.

Wieloplatformowy

Speedify obsługuje obecnie komputery PC, Mac, iOS i Android. Dotyczy to najpopularniejszych obecnie platform stacjonarnych i mobilnych, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z instalacją Speedify na swoim konkretnym urządzeniu.  

Speedify obsługuje następujące wersje wymienionych platform:

 • Windows - 7 i nowsze 
 • MacOS - 10.10 i nowsze 
 • iOS - 9.0 i nowsze 
 • Android - 4.4 (KitKat) i nowsze 

Możesz pobrać Speedify na PC i Maca z oficjalnej strony internetowej oraz odpowiednio na iTunes i Google Play na iOS i Androida.  

cechy

Będąc połączeniem dwóch różnych usług, Speedify oferuje wiele funkcji. Oto niektóre z najważniejszych: 

 • Speedify pozwala przyspieszyć twoje połączenie internetowe, łącząc różne źródła i odpowiadające im pasma. 
 • Firma oferuje serwery prędkości (w tym dedykowane) w ponad 26 krajach na całym świecie. Stale pracuje także nad włączeniem nowych lokalizacji.
 • Speedify polega na promowaniu bezpłatnego i wydajnego Internetu, więc nie ogranicza żadnych miesięcznych pobrań.
 • Możesz używać Speedify na 2 urządzeniach jednocześnie. 
 • Otrzymujesz wirtualne adresy IP dzięki Speedify.
 • Speedify zezwala na ruch P2P przez swoje serwery w Holandii. 

Jeśli tak wybierzesz, Speedify może również hostować serwer w twoim obiekcie, pod warunkiem, że masz niezawodną przepustowość, sprzęt oraz konfigurację i dostęp do sieci. Speedify został niestety zablokowany przez Netflix, więc jeśli odblokowanie amerykańskiej wersji tej usługi jest jednym z głównych celów, Speedify nie jest dla ciebie platformą.  

Bezpieczeństwo i prywatność

Speedify wykorzystuje szyfr ChaCha do zapewnienia oczekiwanej wydajności jako usługi VPN. ChaCha jest wspierany przez RFC 7539 Standard, a ChaCha przez DTLS przez RFC 7905. Jeśli chcesz sprawniej korzystać z Internetu i nie martwisz się możliwymi zagrożeniami, możesz wyłączyć szyfrowanie i używać Speedify wyłącznie jako przyspieszacza prędkości.  

Drugą częścią układanki jest DTLS, czyli TLS (SSL) przez UDP. Ta technologia zapewnia ten sam poziom bezpieczeństwa, który zapewnia ochronę Facebooka, Gmaila i innych stron HTTPS: //. Pozwala to jednocześnie na samodzielną obsługę korekcji błędów w celu uzyskania znacznie płynniejszej pracy w przypadku utraconych pakietów.  

Speedify dla Windows pozwala również włączyć tryb Super Secure, który uniemożliwia systemowi Windows wysyłanie żądań DNS na dowolne połączenia oprócz Speedify. Eliminuje to możliwość wycieku DNS systemu Windows do sieci lokalnych.  

Connectify znajduje się w USA, która jest dobrą lokalizacją dla boosterów prędkości, ale raczej niefortunną dla VPN. Nie musimy rozwodzić się nad wciąż rosnącym zagrożeniem dla prywatności, którym jest rząd USA i jego różne agencje. Ponadto Stany Zjednoczone są również członkiem sieci nadzoru Five Eyes. Firma równoważy to niebezpieczeństwo, utrzymując ścisłą politykę zerowego logowania. Oznacza to, że Speedify nie rejestruje ani nie przechowuje danych połączenia ani aktywności online. Ponieważ w Stanach Zjednoczonych nadal nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych, zapewnia to bardzo bezpieczne korzystanie z Internetu.

Wsparcie

Speedify oferuje obecnie wsparcie dla użytkowników tylko za pośrednictwem swojego systemu biletów. Zdecydowanie chcielibyśmy, aby zmieniło się to w przyszłości poprzez wdrożenie czatu na żywo na oficjalnej stronie internetowej.

Opcje cenowe

1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok 2 lata

1 miesiąc 9,773 USD miesięcznie / 6 miesięcy / 1 rok 4,272 USD lat /

Speedify oferuje całkowicie bezpłatny plan ograniczony do 1 GB miesięcznie. Możesz z niego korzystać nawet bez tworzenia konta osobistego. Potrzebujesz konta tylko wtedy, gdy zdecydujesz się uaktualnić swój plan do wersji premium.

Oprócz bezpłatnego abonamentu Speedify oferuje następujące opcje:

 • Nieograniczony miesięcznie - 8,99 $ miesięcznie
 • Nieograniczony rocznie - 4,17 $ na miesiąc

Gdy zdecydujesz się na premium, dobrze wiedzieć, że Speedify oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Jeśli więc nie podoba ci się ta usługa, otrzymasz zwrot pieniędzy bez zadawania pytań.

przyspieszyć ceny

Speedify Pro & Cons

Kończąc tę ​​recenzję Speedify, oto krótki przegląd funkcji, które nas zachwyciły oraz aspektów usługi, które mogą wymagać pewnych ulepszeń.

Plusy

 • Zwiększanie prędkości Internetu & VPN w jednym 
 • Dedykowane serwery prędkości 
 • Bez limitu pobierania 
 • Wirtualne adresy IP 
 • P2P jest dozwolone 
 • Solidne szyfrowanie 
 • Środki zapobiegające wyciekom DNS 
 • Bezpłatny ograniczony plan 
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy 

Cons

 • Zablokowany przez Netflix 
 • Ograniczone wsparcie 
 • Niska liczba serwerów 
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 67

map