Recenzja SaferVPN

Nawet jeśli SaferVPN to stosunkowo nowy dostawca VPN, izraelska firma stała się jednym z najlepszych dostawców VPN na rynku. Oferują niezawodną obsługę z dużymi prędkościami i dużą liczbą serwerów na całym świecie, a także doskonałą obsługę i łatwego w obsłudze klienta. Kontynuuj czytanie naszej kompleksowej recenzji SaferVPN, aby poznać wszystkie szczegóły ich usługi. 


screenshot_1

Berło

Instalacja klienta jest łatwa i prosta - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć korzystanie z SaferVPN w ciągu kilku minut. Po otwarciu klienta Windows możesz połączyć się z dowolnym serwerem. Klient poleci najlepszy serwer dla Twojej lokalizacji, ale możesz przełączyć się na inny serwer w dowolnym momencie. Po wybraniu serwera kliknij przycisk Połącz. Możesz także wybrać protokół, którego chcesz używać - możesz przetestować każdy z nich, aby określić, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jak widać, cały proces jest więcej niż prosty, co jest świetną wiadomością dla niedoświadczonych użytkowników.

Ostatnio SaferVPN zachwycił użytkowników komputerów Mac i Windows nowym i ulepszonym interfejsem klienta oraz potężnymi dodatkami. Dzięki najnowszym aktualizacjom oprogramowania zyskujesz jeszcze lepszą ochronę niż wcześniej i zmaksymalizowaną łatwość użytkowania. Dowiedz się więcej o nowych funkcjach w poniższych sekcjach tej recenzji SaferVPN.

screenshot_4

Wydajność i niezawodność

SaferVPN oferuje stabilne i bezpieczne usługi, niezależnie od wybranego planu. Ponieważ większość użytkowników VPN chce dowiedzieć się, w jaki sposób VPN wpłynie na wydajność ich systemu, z przyjemnością dowiesz się, że szybkość jest jedną z najsilniejszych funkcji SaferVPN. Ponadto wszystkie ich serwery, zwłaszcza te zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych, działały doskonale. Mówiąc w skrócie, możesz używać Skype'a, korzystać z torrentów lub oglądać pełnometrażowy film za pośrednictwem SaferVPN bez opóźnień i awarii.

Wieloplatformowy

Podobnie jak większość usług VPN, SaferVPN nie ogranicza się tylko do systemów Windows i Mac. Możesz używać go również na smartfonie lub tablecie, ponieważ ma on klientów specjalnie dla iOS i Androida. Pamiętaj jednak, że prędkość będzie wolniejsza w przypadku klienta z Androidem niż w przypadku klienta Windows. Mimo to wydajność jest wystarczająca przez pewien czas na YouTube, a nawet odcinek lub dwa z twoich ulubionych programów Netflix, co jest więcej niż wystarczające dla większości użytkowników. SaferVPN obsługuje także system Linux, różne routery i Chromebook.

screenshot_3

cechy

Wiodąca w branży szybkość wydaje się być głównym celem tego dostawcy usług VPN. Łączenie się z usługą jest bardzo szybkie, zwykle krótsze niż dziesięć sekund, i chociaż utrzymanie regularnych prędkości ISP jest zasadniczo niemożliwe, utrata prędkości pobierania / wysyłania jest umiarkowana, jeśli nie niemożliwa. Nie ma ograniczeń przepustowości ani prędkości i możesz korzystać z usługi na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie z jednym kontem.

Jak już wspomniano w tej recenzji SaferVPN, istnieją dedykowane aplikacje dla każdej z głównych platform i systemów operacyjnych (Windows, Mac, Android, iOS i routery) i są one na ogół bardzo łatwe w użyciu. Nie jest wymagana żadna konkretna konfiguracja, co sprawia, że ​​konfiguracja jest bardzo łatwa i szybka. Istnieje również świetne małe rozszerzenie do Chrome, dostępne za darmo.

SaferVPN oferuje wybór pomiędzy wieloma protokołami szyfrowania, w tym OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPsec i PPTP. 256-bitowe szyfrowanie stosowane przez SaferVPN jest obecnie najsilniejsze w branży.

Sieć serwerów obejmuje ponad 34 kraje na całym świecie, z ponad 700 serwerami premium VPN. Nowe lokalizacje serwerów są ciągle dodawane w celu poprawy komfortu użytkowania. Niedawno sieć została rozszerzona o serwery w Meksyku, Argentynie, Portugalii i Irlandii. Dozwolone jest nieograniczone przełączanie serwerów. Oznacza to, że możesz wybrać miejsce, w którym chcesz się połączyć, w zależności od Twojej lokalizacji lub konkretnych potrzeb związanych z przeglądaniem, przesyłaniem strumieniowym lub udostępnianiem plików, a także możesz łatwo zmieniać serwery tak często i tak często, jak chcesz.

screenshot_6

SaferVPN oferuje również przydatną funkcję o nazwie Automatic Diagnose Fix, która jest zintegrowana ze wszystkimi ich aplikacjami. Służy do wykrywania, rozwiązywania lub rozwiązywania problemów. Jeśli którykolwiek z tych problemów nadal występuje, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta za pomocą czatu na żywo lub e-maila, w zależności od tego, co wolisz.

Personel jest dostępny przez całą dobę, a czas reakcji jest ogólnie dobry. Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, którą otrzymujesz od SaferVPN, z przyjemnością usłyszysz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Później aplikacje SaferVPN dla systemów Windows i Mac zawierają ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6, podczas gdy aplikacje mobilne na Androida i iOS zostały wzbogacone o wyłącznik awaryjny o nazwie VPN Internet Lock.

Bezpieczeństwo i prywatność

SaferVPN oferuje różnorodne protokoły szyfrowania, wszystkie działają dobrze, chociaż prawdopodobnie jesteśmy bardziej skłonni do Open VPN, ponieważ jest to najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny. Inne opcje obejmują IKEv2, L2TP / IPSec i PPTP.

W przeszłości SaferVPN był znany z utrzymywania dzienników połączeń, które sprawiały, że niektórzy użytkownicy byli niespokojni. Na szczęście ten dostawca VPN słucha swoich klientów, więc teraz nie tylko zapewnia wielką anonimowość dzięki polityce braku rejestrowania danych, ale także ograniczył dzienniki połączeń do minimum. Teraz ogranicza dzienniki do czasu i czasu trwania sesji, informacji o kontaktowaniu się z obsługą klienta i podobnych niewrażliwych danych. Może także zawierać informacje o płatności, ale można je usunąć na żądanie.

Wsparcie

Oprócz wspomnianej wcześniej opcji czatu na żywo, SaferVPN oferuje również szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji i użytkowania na każdej platformie. Mają też niesamowite centrum pomocy, w którym możesz przeglądać problemy i pytania według kategorii lub pisać własne i sprawdzać, czy zostały już rozwiązane. Wszystko jest bardzo przejrzyste i ogólnie bardzo pomocne.

Opcje cenowe

1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok 2 lata

1 miesiąc 8,993 USD Miesiące / 6 miesięcy / 1 rok 5,492 USD Lata 3,29 USD

Jeśli chodzi o płatności, SaferVPN oferuje trzy opcje. Możesz wybierać między abonamentem miesięcznym, rocznym i dwuletnim. Abonament miesięczny kosztuje $9,99 miesięcznie abonament roczny kosztuje $5.13 miesięcznie, a plan 2-letni kosztuje 3,49 USD na miesiąc. Najlepszą opcją jest zdecydowanie plan dwuletni, rozliczany co 24 miesiące. Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Opcje płatności obejmują karty kredytowe, PayPal, Bitcoin, Alipay, Mobiamo i Mint.

ceny safervpn

Plusy SaferVPN & Cons

Na końcu tej recenzji SaferVPN znajduje się krótki przegląd funkcji, które nas zachwyciły, oraz aspektów usługi, które mogą wymagać pewnych ulepszeń.

Plusy

  • Intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs 
  • Świetne wsparcie
  • Dobra prędkość i wysoka niezawodność
  • Dobre plany płatności
  • Darmowe rozszerzenie do Chrome
  • Płać za pomocą Bitcoin

Cons

  • Przechowuje minimalne dzienniki połączeń
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − = 38

map