PureVPN pārskats

PureVPN tika uzsākts 2006. gadā kā eksperiments, un nākamajā gadā sāka piedāvāt komerciālus pakalpojumus. To izstrādāja Honkongas uzņēmums ar nosaukumu GZ Systems, un to nevajadzētu sajaukt ar G&Z Systems, Amerikas AT&T un DirectTV nodrošinātājs.


Mūsdienās PureVPN ir plaši pazīstams galvenokārt ar iespaidīgo serveru vietu skaitu, kas lietotājiem ļauj izveidot drošu datu tuneli no gandrīz jebkuras vietas pasaulē. Tas ir arī # 2 labākais mūsu ExpressVPN alternatīvu sarakstā.

Mūsu PureVPN pārskatā varat uzzināt vairāk par VPN vispārējo uzticamību, atbalstītajām ierīcēm, pašreizējo serveru tīklu, drošības iestatīšanu, reģistrēšanas politiku, straumēšanas un P2P iespējām, cenu noteikšanu un daudz ko citu..

Screenshot_10

Ātrums & Performance

PureVPN ir 5 dažādi darba režīmi, straujākais ir straumēšana, tāpēc uz šo uzmanību koncentrējās mūsu testēšanas komanda Belgradā, Serbijā. Mēs pārbaudījām 15 dažādus PureVPN serverus visā Eiropā, Āzijā, Okeānijā un Amerikā un salīdzināja mūsu rezultātus ar citiem režīmiem, kamēr bija savienoti ar serveriem ASV un Vācijā.

PureVPN bez vpn servera testa

Mūsu etalontesta ātrums reģistrēts Belgradā, Serbijā.

PureVPN ar vpn servera testu Vācijā

Failu koplietošanas režīms nodrošināja mums labāku ātrumu nekā tā straumēšanas kolēģis.

PureVPN ar vpn servera testu Amerikas Savienotajās Valstīs

ASV serveros reģistrētais ātrums ļāva mums straumēt saturu pilnā HD bez jebkādām nobīdes un buferizācijas problēmām.

Straumēšanas režīmā mūsu labākie izpildītāji bija serveri Parīzē, Amsterdamā un Sietlā. Zviedrijas serveris faktiski palielināja mūsu etalona ātrumu, kas nav tas, kas notiek bieži. Šie serveri darbojās tik labi, jo straumēšanas režīms ir starpniekservera pakalpojums, kas ieviests ģeogrāfiski krāpnieciskām ierobežotām platformām, piemēram, Netflix US, bez šifrēšanas trafika. Arī Indijai, Jaunzēlandei, Mehiko un Londonai veicās diezgan labi, kamēr Honkonga, Tokija un Toronto bija izmantojamas.

LocationPing (ms) lejupielāde (Mbps) augšupielāde (Mbps)AmerikāņiSietla Toronto Mehiko EiropaLondona Amsterdama Frankfurte Odesa Parīze Akersberga OkeānijaBrisbena Jaunais Plimuts ĀzijaTokija Honkonga Singapūra Čennai
181 26.15 3.23
132 6.26 1.7
217 25,82 3.27
80 21.04 5.9
57 29.42 7.07
43 17.27 2.59
94 14.24 1.32
49 30.13 7.1
64 43.6 6.22
352 12.33 1.39
336 25.86 2.37
272 8.42 1.41
253 6.91 2.38
196 11.68 1.7
194 23.32 3.33

Runājot par citiem režīmiem, kā paredzēts, mums bija viszemākie rezultāti, izmantojot drošības / konfidencialitātes režīmu, jo šī opcija pārvērš jūsu klientu par reālu VPN, šifrējot jūsu tiešsaistes trafiku. Kaut arī uzņēmums reklamē straumēšanu kā ātrāko režīmu, mēs faktiski ierakstījām lielāku ātrumu, izmantojot failu koplietošanu Vācijas serveros.

Režīmi salīdzināti - ASVASV - SeattlePing msDownload MbpsUpload MbpsStraume Interneta brīvība Drošība / privātums Failu koplietošana
181 26.15 3.23
181 14.69 2,97
181 11.79 3.3
nav ASV serveru nav ASV serveru nav ASV serveru
Režīmi salīdzināti - VācijaASV - SeattlePing msDownload MbpsUpload MbpsStraume Interneta brīvība Drošība / privātums Failu koplietošana
43 17.27 2.59
57 20.77 6.96
46 15.29 2,42
51 32.36 2,64

Pārbaudes laikā mēs piedzīvojām pāris atvienojumus, tāpēc, lai paātrinātu procesu, mums bija jāizslēdz killswitch. Bez tam, sniegums bija diezgan vienmērīgs, bez pēkšņiem smailēm vai ātruma kritumiem.

Atbalstītās platformas

Kā gaidīts, PureVPN atbalsta visas galvenās platformas ar vietējām lietotnēm Windows, macOS, Android, iOS un pat Linux. Varat arī lejupielādēt pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome un Firefox. Visbeidzot, programmatūru var manuāli konfigurēt spēļu konsolēs (PS3 / 4, Xbox, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U), maršrutētājos (Tomato, DD-WRT, Belkin, Asus, TP-Link utt.), Android TV, Kodi, Roku, Chromecast, Amazon Fire TV & Firestick, Apple TV, BoxeeBox, Raspberry Pi, Kindle Fire, WebOS, Blue Ray Players un citas platformas.

Oficiālā vietne satur visaptverošus soli pa solim instrukcijas par PureVPN instalēšanu izvēlētajā ierīcē, tāpēc jums nav jāuztraucas par tehniskām īpašībām pat tad, ja esat VPN iesācējs. Tomēr jums būs nepieciešamas zināmas tehniskās zināšanas, lai programmatūru manuāli iestatītu maršrutētājos un līdzīgās ierīcēs.

Serveri

Pašlaik PureVPN piedāvā 2000 serverus vairāk nekā 140 valstīs un 180 un vairāk serveru vietās. Oficiālā vietne sniedz jauku pieejamo iespēju sarakstu un pat ļauj filtrēt serverus pēc valsts. Pašlaik Ziemeļamerikā ir 650+ serveri, 10+ Centrālamerikā, 80+ Dienvidamerikā, gandrīz 800 Eiropā, 300+ Āzijā, 90+ Okeānijā un 150+ Āfrikā..

PureVPN serveri

PureVPN visā pasaulē darbojas vairāk nekā 2000 serveru, un klients skaidri atzīmē virtuālās, VoIP un P2P optimizētās vietas.

PureVPN izmanto vienkārša metāla un virtuālo serveru kombināciju, kas principā neietekmē galalietotāju. Tomēr tas ir viens no retajiem uzņēmumiem, kas oficiālajā vietnē un klientā skaidri iezīmē virtuālos serverus. Tiek atzīmēti arī serveri, kas atbalsta uzņēmuma Ozona funkciju. Bez tam PureVPN piedāvā serverus, kas optimizēti VoIP un P2P trafikai.

VoIP gatavi serveri ļauj izmantot Viber, Skype, Vonage, Google Hangouts un citas līdzīgas lietotnes ar pievienotu drošības līmeni. Citiem vārdiem sakot, neviens nevarēs pārtvert jūsu biznesa vai privātas sarunas, un jūs varēsit izmantot savas iecienītās lietotnes valstīs, kas bloķē VoIP (Ķīna, AAE, Kuveita, Saūda Arābija, Ēģipte, Jordānija, Katara, Omāna, Gajāna, Lībija, Meksika, Paragvaja, Ziemeļkoreja un Karību jūras reģions). Tas ir arī lielisks risinājums tiešsaistes spēlētājiem.

Uzņēmums saviem lietotājiem nodrošina neierobežotu ātrumu, joslas platumu un servera maiņu, kā arī atbalsta līdz 5 vienlaicīgus savienojumus vienā kontā..

Drošība & Drošība

PureVPN piedāvā plašu mūsdienu drošības pasākumu klāstu, tāpēc mēs sāksim šo mūsu PureVPN pārskata sadaļu ar vissvarīgāko - šifrēšanu. Programmatūra ļauj iestatīt vēlamos drošības līmeņus, sākot no šifrēšanas līdz AES-256, kas pazīstams arī kā “militārā līmeņa” vai “bankas līmeņa” šifrs. Jūs varat izvēlēties vēlamos iestatījumus, izmantojot sistēmas preferenci -> Tīkls -> PureVPN MacOS un Windows iestatījumu cilnē.

Runājot par savienojuma protokoliem, šķiet, ka PureVPN kā noklusējuma izvēlas IKEv2 un SSTP. Jūs joprojām varat izvēlēties OpenVPN (TCP-UDP), un oficiālajā vietnē ir daudz noderīgu instrukciju rokasgrāmatu dažādām platformām. Tas pats attiecas uz PPTP un L2TP, taču jums nevajadzētu izmantot šos protokolus, ja vien jums tas absolūti nav jādara. Ja neesat pārliecināts par jums optimālo protokolu, lietotne var automātiski izvēlēties vispiemērotāko variantu.

PureVPN drošais printera ekrāns

Cilne Advanced Options (Papildu opcijas) ļauj izmantot AES-256, lai šifrētu trafiku, nodarbinātu tikai PureVPN DNS serverus, novērstu IPv6 noplūdes un aktivizētu interneta killswitch.

Pašreizējā OpenVPN konfigurācija ir:

 • Datu kanāls - AES-256-CBC ar HMAC SHA-1 autentifikāciju
 • Kontroles kanāls - AES-256-CBC ar RSA-2048 rokasspiedienu

IKEv2 netiek pārbaudīts tik pamatīgi kā OpenVPN, taču tas noteikti ir daudz ātrāks, tāpēc daudzi uzņēmumi sāk to izmantot kā noklusējuma protokolu.

PureVPN Protocols printscreen

Ja neesat pārliecināts par optimālo savienojuma protokolu tiešsaistes darbībām, klients var izvēlēties jums labāko variantu.

PureVPN piedāvā arī ekskluzīvu protokolu ar nosaukumu StealthVPN, kas atspoguļo mūsdienu VPN tehnoloģijas līderi. Tas izmanto portus 443 un 5500, padarot to par ideālu, lai apietu ugunsmūrus un iegūtu piekļuvi ģeogrāfiski bloķētām vietnēm.

Kā mēs jau minējām šajā PureVPN pārskatā, uzņēmums piedāvā divas patentētas funkcijas ar nosaukumu Ozons un Gravitācija, kuras jāuztver kā papildu drošības superklasteri.

Ozons ļauj jums aizsargāt tiešsaistes trafiku no iebrucējiem, ļaunprātīgas programmatūras un aizdomīgām vietnēm. Tas satur servera puses antivīrusu, satura filtrēšanu, IDS / IPS un lietotņu un URL filtrēšanu. Jā, tas nāk ar reklāmas bloku. Ņemiet vērā, ka šī funkcija pagaidām ir pieejama tikai atsevišķās valstīs.

No otras puses, Gravity ir uzņēmuma veids, kā aizsargāt jūsu DNS pieprasījumus un neļaut vietnēm ar ļaunprātīgu kodu ielādēt neko jūsu ierīcē. Citiem vārdiem sakot, satiksme notiek ne tikai caur PureVPN drošajiem DNS serveriem, bet arī caur augsto tehnoloģiju ugunsmūriem, kas iznīcina visus iespējamos draudus, pirms viņi iegūst iespēju nodarīt kaitējumu.

PureVPN Ipleak netTest

Ipleaks.net mūsu pārbaudes ķēdes laikā neatklāja IP vai DNS noplūdes. Mūsu komanda atradās Belgradā, Serbijā, bet rīks redzēja tikai mums noteikto IP Vašingtonā.

PureVPN nodrošina uzticamu aizsardzību pret DNS, WebRTC un IPv6 noplūdēm. Pārbaužu laikā mēs nekur neatklājām mūsu reālo IP adresi vai DNS pieprasījumus. Visbeidzot, programmatūra ir aprīkota ar uzticamu automātisko automātisko pārslēdzēju.

PureVPN ir iekļauti pāris izvēles papildinājumi, tostarp īpaši IP, DDoS aizsardzība un portu pāradresācija..

Mežizstrāde & Privātums

Honkonga ir Ķīnas Tautas Republikas īpašs administratīvais reģions, kas tai piešķir visaugstāko autonomiju, joprojām atrodoties Centrālās tautas valdības pakļautībā. Honkongā nav obligātu datu saglabāšanas likumu, tāpēc PureVPN nav jāvāc un jāuzglabā lietotāju dati, lai tos varētu nodot valdībai..

To sakot, PureVPN nebija reģistrēšanās pakalpojums līdz 2018. gada maijam, kad tas atjaunināja savu konfidencialitātes politiku un pievienojās cienījamu VPN pakalpojumu sniedzēju grupai, kuri neuzglabā nekādus sensitīvus lietotāju datus.

Izveidojot personīgo PureVPN kontu, uzņēmums apkopos jūsu vārdu, e-pasta adresi un maksājuma veidu. Šī informācija tiek izmantota, lai sniegtu jums pieprasīto pakalpojumu, uzlabotu un personalizētu pakalpojumus, sazinātos ar jums, apstrādātu darījumus, novērstu krāpšanu un atbilstības mērķiem..

Turklāt uzņēmums Zinās, kad esat izveidojis savienojumu ar noteiktām servera atrašanās vietām (datumiem, nevis laikiem) un cik daudz joslas platuma tika izmantots jūsu kontā. Tas tiek savākts, lai novērstu ļaunprātīgu rīcību, kas var traucēt citiem lietotājiem.

PureVPN savos klientos arī ievieš noteiktus rīkus, tostarp Google Analytics, iTunes, Crashlytics, Apptentive, Firebase, New Relic, MixPanel un Facebook Pixel.

Atbalsta biļešu funkcionalitāti nodrošina Zendesk, bet tiešraides iespēju nodrošina LiveChat Inc., tāpēc jūsu vārds, e-pasta adrese un sarakste ar atbalsta komandu tiks ierakstīta viņu sistēmās..

No otras puses, uzņēmums NAV reģistrē jūsu izcelsmi vai piešķirtos IP, sesiju laika zīmogus, DNS pieprasījumus un pārlūkošanas darbības pēc savienojuma ar vienu no pieejamajiem serveriem. PureVPN īsteno atbilstošus drošības pasākumus, ieskaitot augstākās klases šifrēšanas algoritmus, lai nodrošinātu jūsu informāciju un padarītu katru datu pārsūtīšanu pēc iespējas drošāku..

Runājot par jūsu tiesībām uz apkopoto informāciju, jūs vienmēr varat piekļūt sava profila datiem, tos atjaunināt un labot. Varat arī atteikties no jebkādas mārketinga komunikācijas un atteikties no mārketinga e-pasta adresēm. Visbeidzot, jūs jebkurā brīdī varat pieprasīt datu dzēšanu, un uzņēmums 30 dienu laikā izdzēsīs visu, izņemot jūsu e-pastu. Jūsu e-pasts tiek glabāts, lai novērstu viltotus vai dublētus kontus, bet PureVPN to izdzēsīs, ja pieprasīsit dzēšanu pa e-pastu..

Straumēšana

Izmantojot straumēšanas režīmu, mūsu komanda varēja atbloķēt Netflix US no Eiropas līdzās citām ģeogrāfiski ierobežotām platformām, piemēram, Hulu un Crunchyroll. Diemžēl testu laikā mēs nevarējām piekļūt BBC iPlayer. Arī citas atbilstošās Netflix versijas nebija pieejamas, ieskaitot Netflix Francijā, Japānā, Lielbritānijā, Vācijā un Itālijā. Tā kā straumēšanas režīms būtībā pārvērš PureVPN par starpniekserveri, izslēdzot iespēju šifrēt jūsu trafiku, mēs varējām straumēt visu pilnā HD ar lielu ātrumu, lai rezerves.

PureVPN straumēšana

Straumēšanas režīms nodrošina ērtus saīsnes uz populārākajām tiešsaistes platformām, ieskaitot Netflix US.

Vētraina

PureVPN ir straumēm draudzīgs pakalpojums ar P2P optimizētiem serveriem visā pasaulē. Serveri oficiālajā vietnē nav atzīmēti, taču klientā varat atrast torrentiem draudzīgu serveru sarakstu. Jūs varat vēl vairāk aizsargāt savu P2P trafiku, izmantojot izvēles papildinājumu, kas ir īpaši noderīgi, ja straumēšana ir jūsu galvenais populārā satura avots..

Plāni & Cenu noteikšana

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 10,953 mēneši / 6 mēneši / 1 gads USD 5,812 gadi USD 3,33

PureVPN mēneša plāna izmaksas 10,95 USD un tas ir ideāli piemērots pakalpojuma pārbaudei un salīdzināšanai ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja izvēlaties pieturēties pie Pure, varat samazināt abonēšanas maksu, izvēloties kādu no garākajiem plāniem.

Pieejamajā papildinājumā ietilpst:

 • Ostas pāradresācija - 1,99 USD mēnesī
 • Īpašs IP - 1,99 USD mēnesī
 • Dedicēts IP ar DDoS aizsardzību - 2,99 USD mēnesī

Visas iespējas nodrošina bagātīga 31 dienu naudas atdošanas garantija, kas dod vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu programmatūru un noteiktu, vai tā darbojas jūsu labā. Pieņemtās maksājuma metodes ietver kredītkartes (MasterCard, Visa un American Express), PayPal, Alipay, PaymentWall, BlueSnap, daudzas kriptovalūtas un dāvanu kartes..

PureVPN plāno cenu veidošanu

Kaut arī oficiālajā vietnē American Express ir minēts kā viens no pieņemtajiem maksājuma veidiem, mēs nevarējām iegādāties abonementu, izmantojot mūsu Amex karti. Tā kā mūsu testēšanas komanda atradās Belgradā, Serbijā, valstī, kas nav iekļauta zaļās krāsas SafeKey tirgu sarakstā, mēs nevarējām nokārtot 3D drošā maksājuma čeku. Kādu iemeslu dēļ mēs pat nevarējām veikt maksājumu ar VPN, kas savienots ar ASV serveriem.

Ņemiet vērā, ka jūsu abonements tiek automātiski atjaunots, tāpēc, ja vēlaties atcelt pašreizējo plānu pēc termiņa beigām, tas jādara manuāli, izmantojot personīgo PureVPN kontu. Oficiālās vietnes palīdzības sadaļā ir iekļauti visaptveroši norādījumi, kā to izdarīt atkarībā no jūsu maksājuma veida. Jebkurā brīdī varat arī mainīt vai uzlabot savu pašreizējo plānu.

Atbalsts

PureVPN piedāvā klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, un jūs varat sazināties ar uzņēmuma atbalsta komandu, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu vai tiešsaistes tērzēšanas funkciju oficiālajā vietnē. Ja izvēlaties sūtīt viņiem ziņojumu, vidējais reakcijas laiks ir pāris stundas. Jūs varat arī nosūtīt tiešu e-pastu uz [email protected] vai pat vēstuli uz adresi GZ Systems Limited, 36F, Tower Two, Times Square, Matheson Street 1, Causeway Bay, Hong Kong. Abonenti atbalsta biļeti var iesniegt arī, izmantojot sava informācijas paneļa cilni Help Desk.

PureVPN atbalsts

PureVPN ļauj tieši sazināties ar klientu atbalsta personālu.

PureVPN plusi & Mīnusi

Apkopojot šo PureVPN pārskatu, šeit ir īss pārskats par funkcijām, kas mūs pamudināja, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

 • Vietējās lietotnes visām populārajām platformām
 • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
 • Neierobežots ātrums, joslas platums un servera pārslēgšana
 • Līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Serveri, kas optimizēti P2P un straumēšanai
 • Cieta drošības konfigurācija
 • StealthVPN
 • Ozona un gravitācijas īpašības
 • Aizsardzība pret DNS / IPv6 / WebRTC noplūdēm
 • Premium papildinājumi, ieskaitot portu pāradresāciju un DDoS aizsardzību
 • Sadalīts tunelis
 • Automātiska kritiskā slēdža darbība
 • Politika bez reģistrēšanas
 • Diennakts klientu atbalsts, ieskaitot tiešraides tērzēšanu
 • Pieņem kriptovalūtas

Mīnusi

 • Iekļauts Ķīnā
 • DNS noplūde, ja vienlaikus tiek iespējota ozona un gravitācijas funkcija
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 57

map