Recenze CyberGhost

CyberGhost je rumunská služba VPN založená v roce 2011, kterou získala společnost Kape Technologies (dříve Crossrider) v roce 2017, společnost, která také zakoupila Zenmate. Na 2019 ProPrivacy.com Awards získala prestižní ocenění za VPN s nejlepší hodnotou a prohrála bitvu o nejlepší celkovou VPN s NordVPN.


Naše podrobná recenze CyberGhost projde nejdůležitějšími aspekty služby, včetně rychlosti, stability, serverové sítě, celkových úrovní zabezpečení, politiky protokolování, kvality podpory zákazníků a hodnoty za peníze, takže si přečtěte, abyste se dozvěděli, co přilákalo více než 15 milionů uživatelé tohoto poskytovatele VPN.

screenshot_3

Rychlost & Výkon

Náš tým testoval 50 serverů CyberGhost po celé Americe, Evropě a Asii & Oceánie z Bělehradu, Srbska, malé země na Balkánském poloostrově.

cyberghost test rychlosti bez serverů vpn

Rychlost testovacího testu zaznamenaná naším týmem v srbském Bělehradě.

cyberghost test rychlosti s vpn servery v Londýně

Londýnský server překročil naši referenční rychlost o 1,92%, což je něco, co často nevidíme.

cyberghost test rychlosti s vpn servery new york

Server v New Yorku nám poskytl více než dostatečnou rychlost pro bezproblémové toky Netflix.

Nejlépe fungovaly servery v Londýně, Kyjevě a Stockholmu, Bombaji, Tokiu a Hongkongu, které byly překvapivě rychlé, a Sidney a Auckland přinesly podprůměrné výsledky. Naše testovací rychlost bez VPN byla ping: 17 ms, stahování: 42,2 Mbps, upload: 7,56 Mbps. Podívejte se na naše výsledky v následující tabulce:

LocationPing (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)AmericasNew York San Francisco Miami Dallas Vancouver Toronto Mexiko EvropaLondýn Amsterdam Frankfurt Ukrajina Francie Švédsko OceánieSydney Nový Zéland AsieJaponsko Hongkong Singapur Indie
132 32.8 4,96
188 28.41 2,97
154 32,78 2,87
171 14.2 3.12
186 16.64 3,26
135 23,34 5.41
211 10.46 3.1
55 43,01 6,87
45 25,91 1,59
41 34,39 5,55
93 42,79 6,55
48 29.43 0,45
61 39,85 6.9
324 1,84 0,11
315 2.15 0,95
288 27.5 2.16
205 32,22 2.6
200 22.2 2,79
188 36.5 2,68

Pokud jde o výkon a stabilitu, během našich testů jsme nezjistili žádné úniky DNS / WebRTC, ale při používání dedikovaných streamovacích serverů optimalizovaných pro určité platformy (většinou Netflix USA) jsme zaznamenali některá odpojení..

Podporované platformy

CyberGhost má nativní klienty pro Windows (7 a vyšší), Mac OS X, iOS (9 a vyšší) a Android, jakož i rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Navíc může být ručně nakonfigurován pro práci s Linuxem, protože obvykle přichází s vestavěným protokolem PPTP. Používání OpenVPN nebo L2TP / IPsec však může vyžadovat software třetích stran. Do Chromebooku můžete také přidat CyberGhost, protože je dodáván s integrovanou podporou L2TP (zatím žádné OpenVPN nebo PPTP).

rozhraní cyberghost

Uživatelsky přívětivý klient vám poskytne více než dostatek informací pro výběr optimálního serveru pro vaše potřeby.

CyberGhost také podporuje směrovače, ale pro změnu konfigurace vyžaduje přístup k rozhraní routeru (například přepnutí do jiné země). A konečně, ruční konfigurace je také možností pro Raspberry Pi, OpenELEC (Kodi), čtečky elektronických knih, herní konzole, Synology NAS, VU + Solo 2, Amazon Fire TV a další platformy. Alternativou k použití nativních protokolů je připojení zařízení, které chcete chránit, k počítači / routeru se spuštěným CyberGhostem.

Jak vidíte, pokud nepoužíváte operační systémy s podporou nativních aplikací, musíte vědět, jak správně nastavit CyberGhost. Oficiální web se však potýká s vynikajícími průvodci nastavením krok za krokem, takže byste měli být schopni chránit své gadgety i v případě, že jste pro VPN nové.

Servery

CyberGhost v současné době provozuje více než 4 600 (holých kovů + virtuálních) serverů ve více než 60 zemích, což staví jeho serverovou síť před ExpressVPN a těsně za NordVPN. Oficiální web obsahuje komplexní seznam serverů, takže můžete vždy zkontrolovat dostupnost požadovaných míst.

servery cyberghost

Klient má k dispozici komplexní seznam dostupných serverů s jejich příslušnými zatíženími, což vám umožní vyhnout se přeplněným umístěním.

Stránka také poskytuje automatický nástroj pro výběr serveru, který vybere optimální umístění pro vaše potřeby. Můžete hledat servery optimalizované pro Netflix DE / US / FR, BBC iPlayer, Hulu, YouTube a Crunchyroll. Ve výsledcích můžete vidět ping, aktuální zatížení uživatele a vaši fyzickou vzdálenost od serveru v kilometrech.

Kromě běžných serverů má CyberGhost také servery NoSpy umístěné v rumunských provozovnách, které vlastní a monitoruje CyberGhost. Tyto špičkové servery jsou určeny uživatelům, kteří hledají maximální ochranu. Integrují prvotřídní hardware s vyhrazeným uplinkem a dokonce nabízejí rozšířenou šířku pásma a lepší rychlosti pro všechny činnosti intenzivní na data. Existuje také značné množství serverů připravených pro P2P.

Nakonec CyberGhost umožňuje až 7 současných připojení, což je více než dost na pokrytí všech uživatelů a zařízení ve vaší domácnosti.

Bezpečnost & Bezpečnostní

Především CyberGhost obsahuje certifikáty QSCERT ISO-9001 (pracovní postupy) a ISO-27001 (technické postupy a bezpečnostní standardy), které zaručují vysokou kvalitu služeb.

CyberGhost podporuje OpenVPN a L2TP / IPsec, zatímco zařízení iOS jsou chráněna prostřednictvím svého nativního IKEv2. Jako vždy doporučujeme používat OpenVPN, protože se jedná o nejbezpečnější protokol. Používá také šifrování AES-256 vojenské úrovně, což jsou počítače, které máme dnes, doslova nerozbitné. IKEv2 je rychlejší, ale stále ještě není důkladně testován.

Protokol připojení cyberghost

Pokud si nejste jisti optimálním připojovacím protokolem pro vaše potřeby, můžete nechat aplikaci vybrat si nejlepší možnost automaticky.

Aktuální nastavení OpenVPN je následující:

 • Datový kanál - AES-256-CBC s ověřením SHA-256.
 • Řídicí kanál - AES-256 s autentizací SHA-384 a šifrováním klíčů RSA-4096.

CyberGhost také přichází s dokonalým předním tajemstvím poskytovaným výměnou klíčů ECDH-4096. To znamená, že software generuje nový bezpečnostní klíč pro každou jednotlivou relaci, takže i když se někomu podařilo zachytit váš online provoz a narušit vaše připojení, aktuální klíč by byl v následující relaci naprosto zbytečný. Každých 60 minut se vygeneruje nový klíč, který vám dává větší ochranu, pokud dáváte přednost delší online relacím. K dispozici je také automatický zabiják.

Kromě těchto základních bezpečnostních funkcí nabízí CyberGhost ochranu před online sledováním, blokátory malwaru a dokonce i blokátory reklam.

cyberghost Ipleak Test

Ipleak.net nebyl schopen určit naši původní IP adresu a během našeho testovacího okruhu jsme nezaznamenali žádné úniky DNS.

Protokolování & Soukromí

Jak jsme již zmínili v této recenzi CyberGhost, společnost je zapsána v Rumunsku, takže se nemusíte starat o to, aby aliance Eyes zadržovala vaše data. Rumunsko je v EU, ale jeho soudy prohlásily povinné směrnice EU o uchovávání údajů za protiústavní, než to Evropský soudní dvůr prohlásil za nezákonné. S ohledem na tuto skutečnost je Rumunsko široce považováno za zemi přátelskou k soukromí.

CyberGhost shromažďuje následující data od svých uživatelů:

Osobní údaje - Během registrace budete vyzváni k zadání svého jména, adresy, uživatelského jména, e-mailu a platebních údajů. Kromě toho služba shromažďuje vaši IP adresu (zaznamenanou v anonymním formátu), zemi, zakoupené položky, informace o transakcích, částečné informace o kreditní kartě, způsob fakturace, zaplacenou cenu, zrušené objednávky a žádosti o zpětné zúčtování. Společnost uvádí, že tyto informace nejsou nikdy spojeny s jakoukoli činností prováděnou uvnitř tunelu VPN, která NENÍ zaznamenána. V ideálním případě by VPN nemělo vyžadovat vaše skutečné jméno a adresu ani zaznamenávat vaši IP a přibližnou polohu, i když tato data ukládají anonymně.

Anonymní informace - Pokud jde o „neosobní“ data, CyberGhost zaznamenává typ vašeho prohlížeče, stolního / mobilního zařízení, verzi OS, obecné vlastnosti a metadata, data a časy vašich návštěv, preferovaný jazyk, odkazující webové stránky a uživatele. preference na oficiálních stránkách. Tato data opět nelze použít k pozitivní identifikaci vás jako jednotlivce nebo k přidružení k jakékoli komunikaci uvnitř tunelu VPN.

CyberGhost nikdy nebude prodávat, sdílet nebo obchodovat osobní údaje uživatelů s třetími stranami, s výjimkou případů uvedených v jeho zásadách ochrany osobních údajů. Mezi tyto případy patří sdílení dat s:

 • Dceřiné a holdingové společnosti CyberGhost a její dceřiné společnosti.
 • Důvěryhodní prodejci za účelem provedení všech požadovaných transakcí. Většinou jde o použití platebních procesorů třetích stran.
 • Zendesku, během vašich online chatů s týmem podpory zákazníků.
 • Vládní agentury, pokud to požaduje zákon nebo ochrana práv společností a / nebo dodržování soudního příkazu, soudního řízení nebo jakéhokoli právního procesu.
 • Dodavatelé třetích stran za účelem optimalizace oficiálních webových stránek a služeb. To zahrnuje služby Facebook, Twitter, Yahoo, Google, Bing, Instabug, Mixpanel, OpenX, BugSplat a podobné služby. Ačkoli CyberGhost používá cookies, software bude 100% respektovat signály Nesledovat a nikdy nepoužívat reklamní nebo rostlinné cookies, pokud je váš mechanismus DNT na místě.

Pokud jde o vaše práva týkající se shromážděných údajů, můžete je kdykoli získat, opravit, vymazat nebo omezit, stěžovat dozorovému orgánu a odvolat svůj souhlas. Máte také právo na přenositelnost dat. Zásady ochrany osobních údajů společnosti CyberGhost nestanovují přesný časový interval uchovávání dat. Místo toho se v ní uvádí, že společnost bude uchovávat shromážděné informace po dobu nezbytnou k tomu, aby byla dodržena zákonná povinnost, poskytována její služba, vynucovány dohody a řešeny spory. Vždy však můžete požádat o vymazání dat, takže to není velký problém.

Streamování

CyberGhost je vynikající volbou, pokud je streamování obsahu na platformách s omezeným geografickým umístěním vaším hlavním důvodem pro nákup VPN. Na rozdíl od serverů proxy vám umožňuje přístup k blokovaným webům a také šifruje váš provoz pro optimální zabezpečení online a soukromí. Během našich testů jsme mohli bez problémů přistupovat k Netflixu US / DE / UK / FR, Hulu, Crunchyroll a BBC iPlayer. CyberGhost nabízí dedikované streamingové servery optimalizované pro určité platformy, včetně HBO Now, ZDF, Yle, TF1, YouTube, YouTube Red, ORF, Europe1, Telegram, Spotify, Zattoo, MTV, Globo, RTL, Digi Online, Amazon Prime, ARD, Eurosport , Comedy Central, Fox, Fox Sport, Mediaset, Globo SportTV, ESPN a další.

cyberghost Streaming

CyberGhost obsahuje širokou škálu serverů optimalizovaných pro různé geo-zamčené platformy, včetně Netflix USA, Hulu, BBC iPlayer, HBO Now a mnoha dalších.

Torrenting

Přestože CyberGhost umožňuje sdílení souborů P2P, není k dispozici na všech serverech. Servery připravené P2P nejsou navíc k dispozici v zemích, kde poskytovatelé internetových služeb nutí služby VPN blokovat přenos torrentu (USA, Singapur, Rusko, Hongkong a Austrálie), takže se ujistěte, že server, ke kterému se připojujete, je kompatibilní s P2P / torrent. Společnost CyberGhost také varuje své uživatele před stahováním materiálů chráněných autorskými právy a prohlašuje, že představuje zneužití služby.

Plány & Ceny

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc $ 12,993 měsíce / 6 měsíců $ 7,991 rok $ 5,992 let $ 3,69

S cenovkou ve výši 12,99 $, Měsíční plán CyberGhost je poměrně nákladný. Jeho delší předplatné však přináší vyšší hodnotu za peníze. Náklady na roční plán 5,99 $ za měsíc (účtováno 71,88 $ každý rok), cena dvouletého předplatného je stanovena na 3,69 $ za měsíc (účtováno 88,56 $ každé 2 roky) a náklady na tříleté předplatné jen 2,75 $ za měsíc (účtováno 99 $ každé 3 roky).

cyberghostvpn ceny

CyberGhost nabízí 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi a 14denní záruku vrácení peněz za měsíční předplatné a 45denní záruku vrácení peněz za všechny ostatní plány. Přijaté způsoby platby zahrnují kreditní karty (MasterCard, VISA a American Express), PayPal a BitPay.

Podpěra, podpora

CyberGhost poskytuje svým uživatelům nepřetržitou zákaznickou podporu a jeho informovaného a vysoce profesionálního týmu lze dosáhnout přímým chatem na oficiálních webových stránkách, e-mailem na adrese [email protected], pomocí kontaktního formuláře na webu a dokonce poštou pomocí poštovního adresa 70-72 Dionisie Lupu Str., Stavební část A, přízemí, 1. okres, Bukurešť.

CyberGhost také obsahuje rozsáhlou databázi na svých webových stránkách, ale některé z dostupných článků jsou starší než 3 roky a zastaralé, takže celá sekce určitě potřebuje nějaké osvěžení.

Prosby CyberGhost & Nevýhody

Na konci této recenze CyberGhost je uveden rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly vylepšení využít.

Profesionálové

 • Umístěný v Rumunsku
 • Pevné nastavení zabezpečení s šifrováním AES-256
 • Vynikající rychlosti & spolehlivý výkon
 • Neomezené přepínání šířky pásma / rychlosti / serveru
 • Žádné úniky informací
 • Nativní aplikace pro všechny hlavní platformy
 • 4 600+ serverů ve více než 60 zemích
 • Až 7 současných připojení
 • Servery NoSpy
 • Dokonalé dopředné tajemství
 • Automatický zabiják
 • Dobré zásady ochrany osobních údajů
 • Odemkne geograficky omezené platformy
 • P2P povoleno
 • Vynikající zákaznická podpora 24/7
 • 24hodinová bezplatná zkušební verze
 • Velkorysá záruka vrácení peněz
 • Bitcoiny přijaty

Nevýhody

 • Drahé měsíční předplatné
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 + = 35

map