Kontrola prehratia

preháňať získala svoje miesto medzi 10 najvýznamnejšími poskytovateľmi VPN na trhu z rôznych dôvodov. Má rozsiahlu serverovú základňu po celom svete, ktorá zaručuje vysokú rýchlosť a spoľahlivosť, poskytuje dobrú bezpečnosť a súkromie a vyznačuje sa rozsiahlou oblasťou podpory..


Screenshot_4

Rozhranie

OverPlay má vlastných softvérových klientov pre Windows a Mac. Ak chcete začať využívať ich služby, musíte si zo svojich webových stránok stiahnuť vhodného klienta pre svoj operačný systém, ktorý je pomerne jednoduchý na používanie a navigáciu. Overplay VPN môžete nakonfigurovať aj manuálne na smerovačoch Android, iOs a Tomato a DD-WRT.

Po zaregistrovaní účtu vám Overplay pošle e-mail s vaším používateľským menom a heslom, ktoré potom použijete na pripojenie k ich sieti. Inštalačný proces je celkom jednoduchý a používa klienta.

Screenshot_8

Screenshot_9

Výkon a spoľahlivosť

Akonáhle si stiahnete a nainštalujete klienta, môžete sa pripojiť k serveru podľa vášho výberu, čo trvá len chvíľu. Prepínanie medzi servermi a umiestneniami je rovnako jednoduché a rýchle.

Pokiaľ ide o rýchlosti, boli sme celkom spokojní, aj keď sme sa pripájali k serverom, ktoré sa nenachádzali presne v blízkosti nášho umiestnenia. Určite budete chcieť použiť server, ktorý je najbližšie k miestu, kde sa nachádzate, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky z hľadiska rýchlosti.

SmartDNS je rovnako jednoduchá a efektívna a robí skvelú prácu tým, že umožňuje ľuďom v určitých krajinách, ako je Čína, mať prístup k akejkoľvek webovej stránke alebo webovej službe, ktorú chcú..

Multi-Platform

Zdá sa, že prehnané nasadenie poskytuje svojim zákazníkom rovnakú úroveň ochrany a prístupu bez ohľadu na platformu, ktorú používajú. Či teda používate Windows, Mac, iOS, Android, Linux alebo dokonca vlastný router alebo XBOX360, táto služba má chrbát. Zdá sa, že softvér funguje rovnako dobre na všetkých platformách.

Screenshot_7

Vlastnosti

Najdôležitejšou črtou tohto konkrétneho poskytovateľa služieb VPN je skutočnosť, že vám ponúkajú výber medzi SmartDNS a SmartDNS + VPN. Rozdiel je v tom, že jeden umožňuje prístup k zablokovanému obsahu a druhý robí to isté, ale tiež robí vaše relácie anonymnými a chráni vás, keď ste online..

OverPlay sa môže pochváliť 650 serverov vo viac ako 50 krajín. Pravdepodobne sa dá povedať, že s takýmto pokrytím sa určite budete môcť pripojiť k akejkoľvek krajine, ktorú chcete

Vaše internetové pripojenie sa môže konečne spustiť plnou rýchlosťou, pretože sieť VPN môže zabrániť vášmu poskytovateľovi internetových služieb v obmedzovaní internetového pripojenia. Po pripojení cez sieť VPN samozrejme vždy existuje určitá strata rýchlosti, ale v prípade funkcie OverPlay je to skutočne len nepatrné.

Táto služba VPN je kompatibilná s väčšinou platforiem a operačných systémov, ako aj s vlastnými smerovačmi a hernými konzolami, ako je Xbox 360. Môžete nastaviť dve súčasné pripojenia, jedno pre váš počítač a druhé pre vaše mobilné zariadenie..

Screenshot_10

Môžete sa rozhodnúť, či chcete virtuálna IP adresa z jedného zo 650 serverov alebo zdieľaná IP adresa pre ešte väčšie súkromie.

Neexistuje žiadny limit na rýchlosť a sťahovanie a tiež môžete prepínať medzi regiónmi a konkrétnymi servermi bez akýchkoľvek obmedzení, čo vám poskytuje veľkú flexibilitu.

Spoločnosť sa môže pochváliť šifrovaním na vojenskej úrovni a práve teraz si môžete vybrať medzi najlepšími protokolmi - OpenVPN, PPTP a L2TP. K dispozícii je ochrana Wi-Fi pred hackermi a útočníkmi a zákazníci môžu tiež používať VoIP (Voice over IP), aby ušetrili peniaze na diaľkové hovory.

Prenos peer-to-peer je povolený, čo je určite skvelá správa pre tých, ktorí majú záujem o stiahnutie torrentov.

Nakoniec všetci používatelia majú prístup k viac ako 200 mediálnym webom prostredníctvom Overplay SmartDNS a jedinečného obsahu spoločnosti Technológia JetSwitch.

Bezpečnosť a súkromie

Našťastie je pre svojich používateľov Overplay jedným z poskytovateľov VPN / SmartDNS, ktorý berie záležitosti bezpečnosti a súkromia veľmi vážne..

Pretože Overplay ponúka svojim používateľom SmartDNS, pre tých, ktorí jednoducho chcú mať prístup na akúkoľvek webovú stránku z ľubovoľného miesta na svete, a SmartDNS + VPN, ktorá robí to isté, ale tiež poskytuje šifrovanie a bezpečnosť, je len na vás, či sa rozhodnete, či potrebujete šifrovanie z akéhokoľvek dôvodu.

Ak potrebujete šifrovanie, určite by ste mali ísť s SmartDNS + VPN. Overplay používa ako predvolený protokol protokol OpenVPN, ale môžete si tiež vybrať medzi protokolmi, ako sú PPTP a L2TP..

Pokiaľ ide o súkromie, Overplay neuchováva žiadne záznamy. Majú krátke zásady ochrany osobných údajov, v ktorých sa uvádza iba to, že nezhromažďujú ani neprihlásia žiadny prenos ani použitie svojej služby VPN. Nezabúdajte však, že sa nachádzajú vo Veľkej Británii, čo znamená, že sa na ne vzťahujú právne predpisy Spojeného kráľovstva. Museli by poskytnúť orgánom všetky zozbierané údaje, ale keďže tvrdia, že nevedú záznamy o premávke alebo používaní, nemali by čo robiť.

podpora

Overplay má peknú stránku podpory so samostatnými FAQ pre DNS a VPN, pre nastavenie a fakturáciu a časť so servisnými správami. Ak nenájdete svoje odpovede a problémové riešenia, môžete vždy využiť e-mailovú podporu spoločnosti. Pred kontaktovaním podpory budete musieť napísať svoju otázku spolu s niektorými osobnými údajmi, potom dostanete odpoveď do 24 hodín.

Možnosti tvorby cien

1 Mesiac3 Mesiace6 Mesiace1 Rok2 Roky

1 mesiac 9 953 dolárov / 6 mesiacov / 1 rok 8,332 rokov /

Balíky SmartDNS aj SmartDNS + VPN prichádzajú v dvoch rôznych platobných plánoch. Mesačný plán SmartDNS stojí 4,95 dolárov, zatiaľ čo jednoročné predplatné stojí 49,95 dolárov.

Balík SmartDNS + VPN na jeden mesiac je 9,95 dolárov. Ročné predplatné stojí 99,95 dolárov.

Overplay bohužiaľ nenabízí bezplatnú skúšobnú verziu. Majú však 5-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo je dosť času na testovanie ich služieb a určenie, či dokážu vyhovieť vašim potrebám..

Screenshot_6

Prehrať profík & Zápory

Keď zabalíme túto recenziu Overplay, tu je rýchly prehľad funkcií, ktoré nás ohromili, a aspektov služby, ktoré by mohli vylepšiť..

Pros

  • Bez obmedzenia rýchlosti a sťahovania
  • Žiadne záznamy sa neuchovávajú
  • Skvelá kompatibilita s platformou
  • Dobré rýchlosti a spoľahlivosť

Zápory

  • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
  • So sídlom vo Veľkej Británii
  • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
  • Bez možnosti platby bezhotovostným prevodom
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 6 =

map