Odblokujte nás

První věcí, kterou musíte o Unblock-Us vědět, je to, že ve skutečnosti nejde o skutečnou službu VPN, přestože se tvrdí, že je rychlejší než jakákoli služba VPN venku. Může to být pravda, ale stále to není služba VPN. Je to vlastně služba, která směruje vaše dotazy DNS přes její servery, což v podstatě pokrývá vaši polohu, když používáte weby, které nabízejí služby založené na poloze.


Pokud tedy žijete mimo USA a chcete získat všechny pořady a filmy, které Američané dostávají na Netflix, bude to druh služby, kterou chcete použít. A pokud jde o poskytování této služby, Unblock-Us nezklame. Pokračujte ve čtení naší recenze Unblock-Us a dozvíte se více o jejích silných a slabých stránkách.

odblokování domovské stránky

Rozhraní

Unblock-Us je společnost, která chápe, že lidé, kteří budou používat jejich služby, to chtějí dělat jednoduše, snadno a rychle. Z tohoto důvodu se ujistili, že uživatelský dojem je plynulý a snadný. Samotné rozhraní není o čem psát. Klient je docela základní, ale dostane práci. Všechny funkce a příkazy jsou jasně označeny a neměli byste mít žádné potíže s výběrem serveru pro připojení nebo zapnutí a vypnutí připojení..

Výkon a spolehlivost

Jak již bylo uvedeno v naší recenzi Unblock-Us, Unblock-Us vznesla několik vážných tvrzení, že jsou rychlejší než jakákoli jiná služba VPN. Udělali jsme několik testů a ukázalo se, že nelhali. Abychom otestovali rychlost, téměř jsme udělali to samé, co vždy děláme - vypnuli jsme službu a provedli test rychlosti, pak jsme ji zapnuli a znovu jsme provedli test rychlosti.

To, co jsme viděli, bylo to, že nedošlo k téměř žádným změnám rychlostí, se kterými jsme se pohybovali, a bez toho, aby Unblock-Us běžel. Rychlosti stahování zůstaly stejné a byly po celý den stálé. Rychlosti nahrávání klesly minimálně. Společnost říká, že má více než 100 serverů po celém světě, takže byste se neměli potýkat s žádnými problémy, které by se snažily najít jeden poblíž místa, kde se nacházíte.

unblockus-features

Více platforem

Unblock-Us pracuje na tunách různých zařízení. Je kompatibilní s téměř jakýmkoli počítačem, routerem, mobilním zařízením, inteligentní televizí nebo herní konzolí, kterou můžete vlastnit. Samozřejmě je kompatibilní s téměř jakýmkoli operačním systémem. Není však kompatibilní s Linuxem, což je trochu zklamáním.

Funkce

Unblock-Us nabízí technologii SmartDNS i SmartVPN. Oba umožňují uživatelům obejít omezení a přistupovat k blokovaným nebo neomezeným webům změnou adresy IP, takže web nemůže zjistit, odkud se připojujete. Rozdíl - a výhoda VPN oproti DNS - spočívá ve skutečnosti, že VPN také poskytuje další zabezpečení a soukromí šifrováním odesílaných dat. Unblock-Us však nenabízí pouze žádnou virtuální síť VPN - nabízí technologii SmartVPN, která je rychlejší než běžný typ, protože vaše data opravdu nešifruje. Místo toho utěsňuje data a přenáší je v chráněné podobě.

funkce odblokování

Jak jsme již zmínili výše v této recenzi Unblock-Us, zdá se, že tento poskytovatel VPN používá pouze protokol PPTP. Byli jsme překvapeni nedostatkem podrobných informací o bezpečnostních protokolech, které používají, ale domníváme se, že se rozhodli pro tento konkrétní protokol, protože to umožňuje, aby jejich technologie byla kompatibilnější s širším spektrem zařízení..

Společnost je stejně tajná ohledně umístění serveru. Zdá se, že provozují více než 100 serverů, ale není úplně jasné, kde se nacházejí. Protože však slibují uživatelům přístup do více než 20 regionů Netflixu (většinou v Evropě, Spojených státech, Kanadě, některých jihoamerických zemích, Austrálii a na Novém Zélandu), můžeme předpokládat, že mají servery na všech těchto místech..

Unblock-Us má velmi vysokou kompatibilitu zařízení a slibuje vynikající, téměř nedotčenou rychlost připojení. Tato služba podporuje velké množství kanálů, včetně všech nejpopulárnějších. Nakonec Unblock-Us neomezuje počet zařízení, která můžete připojit k VPN nebo DNS. Všechna požadovaná zařízení můžete používat, pokud jsou ve stejné síti, pomocí stejného předplatného Unblock-Us.

Zabezpečení a soukromí

Zabezpečení a soukromí Unblock-Us je obtížné hodnotit, protože nejde o službu VPN, ale spíše o službu, která přesměruje dotazy DNS. Unblock-Us tvrdí, že z tohoto přesného důvodu je používání jejich služeb mnohem bezpečnější než použití jakékoli jiné služby VPN.

Zdá se však, že Unblock-Us používá PPTP, což je obecně považováno za nejméně bezpečný protokol. Přesto, pokud jste velmi technický a hledáte kvalitní VPN službu, pravděpodobně byste se na Unblock-Us nedívali. Na druhou stranu, pokud si jen chcete sledovat filmy a pořady online, může být tento poskytovatel pro vás dokonalý. Unblock-Us neuchovává žádné protokoly o činnosti, ani poté, co se přestěhovali na Barbados, aby se vyhnuli kanadským zákonům o uchovávání dat.

Podpěra, podpora

Podpůrná služba je vynikající. Existuje fórum, které vám umožňuje zeptat se odborníků na tuto službu, a můžete je také kontaktovat e-mailem, pokud máte naléhavou záležitost. E-mailové dotazy byly zodpovězeny pokaždé během výzkumné fáze tohoto přezkumu Unblock-Us a vždy nás spojovaly s informacemi, které jsme hledali. Unblock-Us tvrdí, že tým podpory pracuje nepřetržitě a podle služby, kterou jsme obdrželi, je to pravděpodobně pravda.

Ať už jej používáte v telefonu, notebooku, stolním počítači, chytré televizi nebo v jakémkoli jiném typu zařízení, Unblock-Us bude mít k dispozici dokonale ilustrovaného průvodce nastavením. Unblock-Us se snadno používá, ale pokud tomu tak stále není, průvodce by měl stačit k tomu, aby vás provedl procesem nastavení. To nám ukazuje, že Unblock-Us opravdu záleží na vašich celkových zkušenostech a prochází velkým úsilím, aby bylo zajištěno, že dostanete přesně to, co potřebujete.

multi platform odblokování

Možnosti cen

1 Měsíc3 Měsíce6 Měsíce1 Rok2 Roky

1 měsíc $ 4,993 měsíců / 6 měsíců / 1 rok $ 4,162 let /

U Unblock-Us je tvorba cen jednoduchá - 4,99 $ měsíčně pokrývá všechna vaše zařízení. Pokud chcete zaplatit celý rok předem, cena je 49,90 $. To opravdu není moc špatné vzhledem k tomu, že jej můžete použít na neomezeném počtu zařízení. Pokud máte zájem o testování jejich služeb před tím, než se rozhodnete pro Unblock-Us, máme k dispozici praktickou 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Odblokujte nás & Nevýhody

Na konci této recenze Unblock-Us je rychlý přehled funkcí, které nás ohromily, a aspektů služby, které by mohly vylepšení využít.

Profesionálové

  • Vynikající podpora a návody
  • Kompatibilní s téměř každým zařízením
  • Týdenní bezplatná zkušební verze

Nevýhody

  • Ve skutečnosti to není služba VPN
  • Není kompatibilní s Linuxem
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map