Recenzia IPBurger

IPBurger je poskytovateľ VPN spustený v roku 2017 so sídlom v Texase. Od svojho založenia sa mu podarilo zhromaždiť viac ako 3 milióny používateľov z celého sveta.


Prečítajte si túto podrobnú recenziu nástroja IPBurger, aby ste sa dozvedeli viac o jeho funkciách, bezpečnostných opatreniach a celkovom výkone a zistili, či zodpovedá vašim osobným potrebám a preferenciám kybernetickej bezpečnosti..

Domovská stránka tlače IPBurger

Podporované platformy

IPBurger v súčasnosti ponúka natívne aplikácie pre Windows (XP, Vista, 7, 8 a 10) a MacOS (10.6 - 10.14). Môžete ho použiť aj v systémoch Android, iOS, Linux a ChromeOS, musíte si však stiahnuť ďalší softvér, ako je odporúčané v návodoch na použitie na oficiálnych webových stránkach. Okrem toho poskytuje IpBurger svojim používateľom špeciálne prehliadače pre prehliadače Chrome a Firefox. Môžete ho použiť aj na smerovačoch s podporou VPN a na ďalších zariadeniach, ktoré podporujú pripojenie VPN.

Softvér IPBurger môžete používať naraz až na 4 zariadeniach, čo by malo byť viac ako dosť na pokrytie väčšiny domácností, ktoré potrebujú ďalšiu bezpečnosť a súkromie online..

Platformy podporované IPBurger pre vpn

servery

Zoznam dostupných serverov IPBurger na oficiálnej webovej stránke je trochu mätúci, pretože spoločnosť uvádza zoznam Argentíny, Baham, Brazílie a Kanady vo všetkých geografických sekciách (Amerika, Európa, Stredný východ) & Afrika a Ázia a Tichomorie). To nás vedie k presvedčeniu, že spoločnosť v súčasnosti ponúka iba 6 serverov rozmiestnených v 4 krajinách, čo je pomerne malá sieť serverov.

Je pravda, že spoločnosť zaviedla niekoľko virtuálnych serverov, ale kliknutím na vyhradený odkaz sa dostanete späť iba na pôvodný zoznam, ktorý sme už spomenuli. Pointa je, že sieť serverov IPBurger v súčasnosti vyzerá celkom dobre, ale spoločnosť tvrdí, že nové servery sa pridávajú pravidelne..

Okrem toho poskytuje IPBurger na oficiálnej stránke špecializované adresy IP nazývané „čerstvé adresy IP“. Špeciálna adresa IP vám umožňuje vyhnúť sa čiernym listinám, preskočiť autentifikácie CAPTCHA, bezpečné online platby, bezpečný prístup k podnikovým serverom a oveľa viac. Vyhradené adresy IP sú v súčasnosti k dispozícii v USA, Veľkej Británii, Francúzsku, Austrálii, Nemecku a Kanade, ale spoločnosť pokrýva aj iné miesta od prípadu k prípadu..

A nakoniec, IPBurger na každom serveri prevádzkuje súkromný šifrovaný DNS, čo urýchľuje vaše pripojenie a poskytuje vám ďalšiu bezpečnosť.

bezpečnosť & zabezpečenia

Pokiaľ ide o protokoly pripojenia, IPBurger v súčasnosti podporuje rôzne možnosti pre rôzne platformy:

 • Windows - OpenVPN, SoftEther, L2TP
 • macOS - OpenVPN, L2TP
 • Android / iOS - OpenVPN, L2TP
 • Linux - OpenVPN
 • ChromeOS - L2TP
 • Prehliadače - SOCKSv5

IPBurger šifruje vašu komunikáciu pomocou šifry AES-256, ktorá je najsilnejšou šifrovacou technológiou, akú máme dnes. Tento softvér má tiež dokonalé utajenie vpred, čo vám poskytuje ďalšiu ochranu pred akýmikoľvek škodlivými entitami.

IPBurger tiež ponúka vynikajúcu ochranu proti všetkým únikom DNS a IPv6 a prichádza so spoľahlivou funkciou killswitch, ktorá preruší vaše pripojenie na internet v okamihu, keď bude váš softvér VPN z akéhokoľvek dôvodu zakázaný alebo kompromitovaný.

Ilustrácia IPBurger, ako fungujú

protokolovanie & súkromia

IPBurger zbiera od svojich používateľov tieto údaje:

 • Osobné údaje - informácie o platbe, meno a e-mailová adresa
 • Agregovaná súhrnná štatistika - aplikácie a verzie aplikácií, úspešné pripojenia VPN za deň, celkové množstvo údajov prenesených konkrétnym používateľom
 • Anonymná diagnostika VPN a správy o zlyhaní - Túto možnosť je možné vypnúť

Záverom je, že IPBurger obsahuje pomerne solídne zásady ochrany osobných údajov, pretože nikdy nesleduje vašu IP adresu, dotazy DNS, dátový obsah, dopravné ciele a históriu prehliadania..

Aj keď na oficiálnych webových stránkach je uvedená adresa spoločnosti San Antonio, Texas, v politike ochrany osobných údajov sa uvádza, že spoločnosť IPBurger je skutočne začlenená do Britských Panenských ostrovov. Stránka je bohužiaľ plná protichodných informácií, preto nemôžeme s istotou povedať, ktorá stránka ponúka správne informácie. Ak by sa spoločnosť IPBurger nachádzala na Britských Panenských ostrovoch, bolo by to vynikajúcou správou pre všetkých používateľov VPN na celom svete, pretože na tomto území nie sú stanovené žiadne záväzné zákony o uchovávaní údajov a zákony o zverejňovaní údajov sú oveľa prísnejšie..

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zásad ochrany osobných údajov spoločnosti IPBurger, vždy môžete spoločnosť kontaktovať priamo na adrese [email protected]

Streaming

Aj keď IPBurger tvrdí, že pomocou jeho softvéru môžete streamovať všetky hlavné služby, nie sme si úplne istí jeho geo-spoofingovými schopnosťami. Ako sme už uviedli v tomto preskúmaní IPBurger, dostupná serverová sieť jednoducho nepokrýva príslušné umiestnenia pre takéto úsilie..

torrenting

Oficiálne FAQ uvádza, že IPBurger neumožňuje torrentovanie na svojich serveroch z dôvodu autorských práv. Ďalšia stránka však tvrdí, že torrentovanie je povolené a poskytuje používateľom rýchly sprievodca používaním softvéru s najpopulárnejšími klientmi BitTorrentu. Nie sme si preto istí, čo je momentálne oficiálna politika.

plány & stanovenie ceny

1 Mesiac3 Mesiace6 Mesiace1 Rok2 Roky

1 mesiac 10 953 mesiacov 7,986 dolárov 6,831 dolárov $ 5,412 rokov /

Balík Personal VPN IPBurger využíva zdieľané adresy IP a náklady $ 10,95 na 1 mesiac, 7,98 dolárov mesačne po dobu 3 mesiacov, 6,83 dolárov mesačne počas 6 mesiacov a 5,41 dolárov mesačne počas celého roka.

Náklady na účelové adresy IP pre obchodné použitie (USA, Spojené kráľovstvo, GE, CA, FR) $ 15.00 (+ 10,00 $ nastavovací poplatok) na 1 mesiac, 12,33 $ mesačne na 3 mesiace, 11,17 dolárov mesačne na 6 mesiacov a 8,08 $ mesačne na celý rok.

Náklady na nové adresy IP (USA, Spojené kráľovstvo, CA, GE, FR, SG, AU) $ 20.00 (+ 10,00 $ nastavovací poplatok) na 1 mesiac, 16,65 $ mesačne na 3 mesiace, 14,16 $ mesačne na 6 mesiacov a 9,58 $ mesačne na 12 mesiacov.

Možnosti tvorby cien IPBurger

Medzi akceptované spôsoby platby patria kreditné karty (Visa, MasterCard, Discover a American Express), PayPal a kryptomeny. Niektoré časti oficiálnej webovej stránky sa zmieňujú o 30-dňovej záruke vrátenia peňazí, ale v častých otázkach sa uvádza, že spoločnosť neponúka vrátenie platby a môže poskytnúť obchodný úver od prípadu k prípadu..

IPBurger nemá žiadnu formu bezplatnej skúšobnej verzie, má však 100% záruku spokojnosti, čo znamená, že v prípade, že nebudete spokojní s nákupom, získate náhradný produkt alebo obchodný kredit..

podpora

IPBurger poskytuje svojim zákazníkom 24/7 zákaznícku podporu a môžete kontaktovať pracovníkov technickej podpory pomocou poskytnutého systému cestovných lístkov alebo zaslaním priameho e-mailu. Stránka podpory obsahuje tlačidlo živého rozhovoru, otvára sa však iba obrazovka odoslania lístka.

Oficiálna sekcia FAQ je pomerne minimálna a zastaraná, existuje však vzdelávací blog, ktorý vám môže odpovedať na niektoré ďalšie otázky. Ako sme už uviedli v tomto preskúmaní protokolu IPBurger, často kladené otázky často odporujú informáciám nachádzajúcim sa na iných stránkach.

IPBurger Pros & Zápory

Keď zabalíme tento prehľad IPBurger, tu je rýchly prehľad funkcií, ktoré nás ohromili, a aspektov služby, ktoré by mohli vylepšiť..

Pros

 • Dobrá podpora platformy
 • Virtuálne servery
 • Spoľahlivé šifrovanie
 • Automatický zabiják
 • Slušné rýchlosti
 • Neobmedzená šírka pásma a prepínanie serverov
 • Ochrana pred únikom DNA a IPv6
 • Dobrá politika ochrany osobných údajov
 • Určené adresy IP
 • Perfektné utajenie vpred
 • Budget-friendly
 • Kryptomeny sú akceptované
 • 24/7 zákaznícka podpora

Zápory

 • Slabá sieť servera
 • Žiadny live chat
 • Zmätok a zastarané informácie na oficiálnej stránke
 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map