Recenzia mojej súkromnej siete

Moja súkromná sieť je služba virtuálnej súkromnej siete, ktorá ponúka servery v neuveriteľných 44 krajinách na celom svete. Nech už ste kdekoľvek, môžete si byť istí, že Moja súkromná sieť vám poskytne bezpečné a súkromné ​​pripojenie k internetu, ktoré môže obísť miestne miestne obmedzenia a geografické obmedzenia. Mierne sa posúvajú smerom k „jednoduchšej“ strane, ale niektorí používatelia to budú považovať za bonus. Prečítajte si náš cieľ Moja súkromná sieť a zistite viac o tomto populárnom poskytovateľovi VPN.


Domovská stránka mojej súkromnej siete

Rozhranie

Aj keď ste nikdy predtým nepoužili sieť VPN, nemali by ste mať problém so sťahovaním a inštaláciou softvéru. Inštalačné pokyny sú podrobné a ľahko sledovateľné a môžete využiť praktické videonávody. Svoju sieť VPN môžete zapnúť a vypnúť jediným kliknutím a skontrolovať, či je vaše zabezpečené pripojenie nadviazané na prvý pohľad. Ikona Moja súkromná sieť je zelená, ak je nadviazané spojenie, a červená, ak nie je aktívna.

Pokiaľ ide o samotného klienta, je to také jednoduché, ako sa dá. Na rozdiel od mnohých iných sietí VPN si nevybrali rámce Windows 98. Namiesto toho vyzerajú, akoby mali zabudovanú aero tému, čo je dobrá správa pre ľudí, ktorí si cenia estetiku. Dizajn je stále pomerne čistý a všetky jeho vlastnosti sú zreteľne zobrazené a ľahko dostupné.

Výkon a spoľahlivosť

Moja súkromná sieť v súčasnosti funguje servery v 44 krajinách po celom svete. Ich klient je spoľahlivý a stabilný a dosahuje očakávané štandardné rýchlosti. S potešením vám oznamujeme, že počas našich testov všetko fungovalo hladko v prostredí s nízkou premávkou. Počas streamovania v prostredí s vysokou prevádzkou sme zaznamenali niekoľko výpadkov, ale toto sme našli aj v iných službách VPN..

Moja súkromná sieť ukladá žiadne obmedzenia šírky pásma. Vďaka predplatnému získate neobmedzenú šírku pásma, iba s jedným obmedzením. Existujú krajiny, ktoré prísne dodržiavajú pravidlá stanovené zákonom o autorských právach súvisiacich s informačnými technológiami (Digital Millennium Copyright Act). Ak ste pripojení k jednej z týchto krajín, vaše sťahovanie torrentov bude zablokované.

my-private-network-features

Multi-Platform

Moja súkromná sieť určite nie je VPN č. 1, ale to je všetko - nikdy sa nezameriavali na to, aby boli najlepší. Namiesto toho ponúkajú dobré služby za primeranú cenu. Ale je tu jedna vec, ktorej sa im podarí vyniknúť - a to je všetko kompatibilita s inými zariadeniami. V súčasnosti môžete nainštalovať službu Moja súkromná sieť na systém Windows XP, Vista, 7, 8 a 10, iOS, Mac, Android, Linux a Kindle Fire. Podporuje dokonca aj DD-WRT VPN.

Vlastnosti

Ako sme už uviedli v tomto prehľade Moja súkromná sieť, táto VPN vám umožňuje využívať výhody naj sofistikovanejšieho protokolu SSL s najvyššou úrovňou šifrovania a je kompatibilná so širokou škálou platforiem. Aj keď môžete svoju súkromnú sieť VPN nakonfigurovať na ľubovoľnom počte zariadení, môžete ju používať iba na súčasne až 5 zariadení.

Sťahovanie torrentov je v Mojej súkromnej sieti jednou z možností, ale iba ak sa pripájate k ich serverom v Rusku a Malajzii. Pokusy o torrent zo serverov v iných krajinách sú automaticky blokované z dôvodu porušenia autorských práv.

Po nadviazaní zabezpečeného pripojenia k sieti VPN si môžete užiť prostredie bez reklám počas prehľadávania. Táto funkcia je užitočná nielen z hľadiska bezpečnosti, ale aj z hľadiska navigácie.

Predplatné vám tiež prináša MyTelly, inteligentná služba DNS, ktorá automaticky presmeruje vaše pripojenie na základe požiadaviek obsahu, ku ktorému chcete získať prístup. Toto je funkcia, ktorú fanúšikovia živého vysielania najviac oceňujú.

Moja súkromná sieť nedávno predstavila možnosť platenie prostredníctvom BitPay. Táto možnosť vám umožní zostať v anonymite aj počas nákupu siete VPN a je to skutočne vítané zlepšenie ich služieb.

Okrem neobmedzenej šírky pásma sa táto služba môže pochváliť pôsobivým počtom serverov až v 44 krajinách. To znamená, že si môžete nielen vychutnať neobmedzený prenos, ale aj veľkú rýchlosť a skvelý výber, pokiaľ ide o pripojenie k serveru, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám..

Moje krajiny súkromnej siete

Bezpečnosť a súkromie

Napriek všeobecnému názoru, že ide o ľahkého poskytovateľa VPN, jednu vec, ktorú berú veľmi vážne, je bezpečnosť. Spoločnosť vedie a prísna politika nulového záznamu a uisťujú vás, že vaše súkromie, ako aj bezpečnosť, sú vždy zaručené. Majú však nastavené užívateľské meno a heslo a niektorí ľudia tvrdia, že heslá sú často spätne späté s autormi, ale stále je to na diskusiu.

K dispozícii sú 4 typy protokolov, PPTP, IKEv2, L2TP a SSL. Protokoly PPTP, IKEv2 a L2TP sú jednoduchšie a dajú sa nastaviť bez akýchkoľvek ďalších sťahovaní, zatiaľ čo protokol SSL vyžaduje inštaláciu klienta. SSL je však preferovaný typ kvôli najvyššej úrovni šifrovania, ale iné typy môžu poskytovať vyššiu rýchlosť. Preto vám odporúčame zvoliť si typ pripojenia na základe vašich preferencií v závislosti od toho, čo si ceniate viac, vyššiu rýchlosť alebo vyššiu ochranu.

podpora

Niektorí ľudia uviedli, že majú problémy s procesom vytvorenia účtu, zdôraznili však, že problémy rýchlo vyriešil tím podpory, ktorý rozhodne vedel, čo robia. Pohodlne sme sa tiež stretli s niektorými problémami, zatiaľ čo vytvorenie nášho testovacieho účtu a podpora bola pomerne rýchla. Moja súkromná sieť momentálne ponúka iba podpora živého chatu prostredníctvom mobilných aplikácií. Miera, s akou odpovedali na náš dotaz prostredníctvom e-mailu, a množstvo užitočných informácií, ktoré nám poskytli, však boli viac než dostatočné, aby nám povedali, že ich podpora pre používateľov počítačov je vynikajúca..

Možnosti tvorby cien

1 Mesiac3 Mesiace6 Mesiace1 Rok2 Roky

1 mesiac 4,973 dolárov mesiac 4,726 mesiaca / 1 rok 3,972 roka /

Moja súkromná sieť ponúka bezplatné a platené programy. Program zadarmo je obmedzený a je dodávaný s veľkou bezpečnosťou a súkromím, všetkými podporovanými protokolmi a neobmedzenou kvótou. Na rozdiel od platených programov však neprichádza s neobmedzenou rýchlosťou, prístupom k obsahu a výberom krajiny. Tiež nepodporuje súčasné pripojenia.

S platenými programami si môžete vybrať medzi dvoma typmi balíkov. základný balík že väčšina ľudí získava jednorázové predplatné, ktoré stojí mesačne predplatné 6,50 dolárov, pri štvrťročnom predplatení 6,20 dolárov a pri ročnom predplatení 5,20 dolárov.

ceny mojej súkromnej siete

Prípadne si môžete kúpiť globálne predplatné za približne 11,70 dolárov mesačne s mesačným predplatným, 11,10 dolárov s štvrťročným predplatným a 9,35 dolárov s ročným predplatným. Upozorňujeme, že tvorba cien je k dispozícii iba v šterlingoch a že sme vykonali základné konverzie - konečné ceny sa môžu líšiť v závislosti od fluktuácie výmenného kurzu. Ponúkajú štyri možnosti platby: PayPal, kreditná / debetná karta (Gate2Shop and Stripe), BitPay a bankový prevod.

moja súkromná sieť cien globálne

Ak si chcete vyskúšať plnohodnotnú službu pred potvrdením predplatného, ​​môžete ich využiť 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá nevyžaduje žiadne informácie o kreditnej karte a umožňuje vám plný prístup na všetky servery a službu MyTelly. Ponúkajú tiež 100% záruka vrátenia peňazí, takže ak nie ste spokojní s ich službami, môžete získať svoje peniaze späť a pokračovať v hľadaní.

MPN Pros & Zápory

Keď sme zabalili túto kontrolu mojej súkromnej siete, uvádzame rýchly prehľad funkcií, ktoré nás priviedli, a aspektov služby, ktoré by mohli vylepšiť..

Pros

  • Žiadne záznamy
  • Silné šifrovanie (vrátane PFS)
  • Inteligentná služba DNS
  • Rýchly a stabilný
  • 3-dňová bezplatná skúšobná verzia
  • Obmedzený plán zadarmo
  • 100% záruka vrátenia peňazí

Zápory

  • Živý chat iba pre mobilných používateľov
  • Obmedzenia pre užívateľské meno a heslo
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map