Anonim VPN İncelemesi

Anonim VPN 2015 yılında web'de benzeri görülmemiş çevrimiçi güvenlik ve tarama, akış, indirme ve benzeri etkinliklere yönelik hız sağlamaya yönelik iddialı bir proje olarak başlatıldı. Nihai hedeflerine ulaşmak için daha yapılacak çok iş var, ancak uygulama her yeni yama ile ilerleme kaydediyor. Hizmetlerinin çevrimiçi güvenlik gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığını görmek için özel Anonim VPN incelememizi okumaya devam edin.


anonymousvpn ana sayfası

Arayüz

Anonim VPN’in arayüzü şirketin sıradan lezzetini takip eder, ancak resmi web sitelerinin (Android hariç) karikatürize boyutunda değil. TunnelBear'a benzer bir şey bekliyorduk, ancak Anonim ’arayüzünün buna çok daha ciddi bir görünümü var. Siyah ve beyaz tonlar, uygun kontrastın yanı sıra şıklık sunar.

Giriş yaptıktan sonra otomatik sunucu seçimini kullanabilir veya manuel olarak seçebilirsiniz. Diyelim ki NordVPN, Anonim VPN hemen sunucu bilgilerini (kapasite, hız vb.) Sağlamaz. Kullanıcı arayüzleri çok fazla “gürültü” ve karmaşa olmadan minimalist bir yaklaşım benimsiyor ve bizler için bir tane gibi.

anonim vpn arayüzü

Performans Ve Güvenilirlik

Hız testimiz, bu Anonim VPN incelemesini araştırırken kaç siteyi yüklemeye çalıştığımız önemli değil, bu durumda kötü haberlerden başka bir şey getirmedi. Şimdiye kadar biliyoruz ki, bir VPN kullanmanız bağlantınızı biraz yavaşlatacaktır, ancak Facebook'u tamamen yükleyememe noktasına geldiğinizde, ağırlıklı olarak kullanılan bir hizmetten gelen elimizde ciddi bir kırmızı bayrak var. Popcorn Time gibi akış platformları için. Ayrıca hemen hemen tüm sunucular arasında bağlantı kurmaya çalıştık ve yakınlık faktörü ne olursa olsun benzer sonuçlarla geri döndük. Bununla birlikte, geçici arıza için yer bırakıyoruz ve zamanında tekrar deneyeceğiz.

Çoklu platform

anonymousvpn çoklu platformAnonim VPN şu anda yalnızca en popüler platformları kapsamaktadır. Bu liste şunları içerir pencereleriOS, ve Android. Site, uygulamanın tam olarak hangi sürümleri desteklediğini belirtmiyor. Ayrıca uygulamanın farklı cihazlarda sınırsız eşzamanlı bağlantıyı destekleyebildiğini görmekten memnuniyet duyduk. Ancak, Anonymous herhangi bir sunucu aşırı yükü fark ederse, bağlantı sayısını hesap başına 3 ile sınırlama hakkını saklı tuttuğundan bir uyarı gelir..

Özellikleri

Herhangi bir VPN hizmeti ile ilgili en önemli faktörlerden biri, trafik kayıtlarınızı tutup tutmadıklarıdır. Anonim VPN katı bir söz veriyor kayıt tutmama politikası, “gizlilik onların ilk, orta ve soyadıdır.”

Öte yandan, “hizmetlerini daha iyi” olarak veri toplamayı kabul ediyorlar. Bahsettiğimiz bilgiler seçtiğiniz sunucuları, VPN'yi kaç kez kullandığınızı ve bir gün içinde aktardığınız veri miktarını içerir. Toplanan bilgileri güvenli bir sunucuda saklarlar, ancak gerçekten de “öğrenme ve araştırma” için hizmet etse bile, bu tür bağlantı günlüğünü görmeyi sevmiyoruz.

Anonim VPN ayrıca dinamik IP adresleri, bizim görüşümüze göre mükemmel bir özellik.

Hizmet sağlar sınırsız Bant genişliği, Anonim VPN’nin en popüler kullanımlarından bazılarının gerçek zamanlı aktarım ve indirme olması gerektiğine dair önceki sözümüzle el ele.

Site, hızın en önemli özelliklerinden biri olduğunu ve hayallerinin her zaman orada olduğunu fark etmeden kullanabileceğiniz bir VPN oluşturmak için nasıl olduğunu iddia ediyor. Mütevazi deneyimlerimize göre, orada olduğunu kesinlikle bildiğimiz için durum böyle değildi. Bununla birlikte, geçici bir arızanın her zaman bir seçenek olduğunu ve daha sonra ek testler yapacağımızı tekrarlıyoruz. Ayrıca, günlük işleriyle ilgili özel yapım son teknoloji donanım ve yazılım iddiası da var, ancak bunu doğrulamanın hiçbir yolu yok. Nasıl hissedeceğimizi bilmediğimiz bir diğer küçük detay da YouTube yorum bölümlerinin kalıcı olarak devre dışı bırakılmış olmasıdır. Genel olarak bu tür uygulamalardan pek hoşlanmıyoruz.

Müşterinin kendisine biraz daha derinlemesine baktığınızda, birkaç kullanışlı özellik görünür. Öncelikle, öldürme anahtarı, herhangi bir VPN hizmetine hoş geldiniz. Uygulamayı girişte başlatma ve her başlangıçta otomatik bağlanma seçeneklerine sahipsiniz. Ayrıca protokolü seçebilir veya otomatik işlevi kullanabilirsiniz.

Güvenlik Ve Gizlilik

anonimvpn güvenliAnonim VPN, tüm dünyada yaklaşık 20 ülkede sunucu sağlar. Avrupa, sakinleri hizmeti kullanmak istiyorlarsa muhtemelen ABD sunucularıyla şanslarını denemek zorunda kalacak olan Güney Amerika'nın aksine, özellikle iyi temsil edilmektedir. Uygulama, P2P dosya paylaşımına izin verir, bu da iyi bir klibi "yakalamayı" başarırsanız iyi bir haberdir. Şirket güvenliği, konumu veya çevrimiçi güvenlikle ilgilenen bir şirketten almayı beklediğimiz diğer veriler hakkında hiçbir bilgi bulamadık. Onların “deneyin ve göreceksiniz” yaklaşımı kesinlikle bizim için yeterince iyi değil. Bunun da ötesinde, herhangi bir şifrelemeden bahsetmiyoruz, bu da diğerlerinin üstünde oldukça rahatsız edici bir gerçek. “Güçlü endüstri standardı şifreleme kullanıyoruz” bugünlerde kesmeyecek. Ayrıca yapılandırma dosyalarının bulunmadığını fark ettik ve olası güvenlik önlemlerini manuel olarak oluşturmamızı engelledik..

Destek

Anonim VPN, 7/24 kullanıcı desteklerinin 30 dakika veya daha kısa sürede yanıt verdiğini iddia ediyor, ancak genel halk bu konuda biraz bölünmüş durumda. Bu Anonim VPN incelemesi için araştırma aşamasında onlarla Facebook aracılığıyla iletişime geçmeye çalıştık, bu yüzden sosyal medya hesaplarının kabaca (iki) haftada bir güncellendiğini tahmin ettik.

Bununla birlikte, bu konuda sevmediğimiz şey, canlı sohbet işlevinin olmamasıdır. Yalnızca bilet gönderebilir ve yanıtlarını bekleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma Seçenekleri

1 Ay3 Ay6 Ay1 Yıl2 Yıl

1 Ay $ 12.003 Ay / 6 Ay / 1 Yıl $ 5.752 Yıl /

Anonim VPN 3 farklı fiyatlandırma seçeneği sunar:

 • 3 günlük deneme - 2 $
 • Aylık abonelik - 12 $
 • Yıllık abonelik - 69 $anonimvpn fiyatlandırması

Kısa bir deneme süresi teklif etmenin son derece adil olduğunu söylemeliyiz. Sadece 2 dolar için uygulamayı kullanarak 3 gün olsun, bu sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için yeterli zaman. Hizmet ayrıca promosyon kodlarını da destekliyor, ancak şu anda kupon / indirim bulamadık.

Aboneliği iptal etmeye karar verirseniz, kullanıcı destek hizmetlerine başvurmanız gerektiğini unutmayın. Üyeliğinizi otomatik olarak yenileyecek ve size mesaj göndermediğiniz sürece abonelik süresinin sonunda sizden ödeme alacaklar.

Anonim VPN Uzmanları & Eksileri

Bu Anonim VPN incelemesinin sonunda, bizi şaşırtan özelliklere ve hizmetin bazı iyileştirmeler kullanabilecek yönlerine hızlı bir genel bakış.

Artıları

 • Sıkı kayıt tutmama politikası
 • Basit ve kullanımı kolay arayüz
 • P2P paylaşımı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Öldürme anahtarı

Eksileri

 • Canlı sohbet yok
 • Şifreleme ayrıntıları
 • Şirket verisi yok
 • Önemli hız düşüşleri
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map