Getflix İncelemesi

2013 yılında piyasaya sürülen Getflix, menşe ülkeleri dışındaki popüler akış platformlarının kilidini açmak için kullanılan bir hizmettir. Seyşeller ve Polonya'da iki ofisi bulunan Global Stealth Inc. adlı bir şirket tarafından oluşturuldu..


Getflix öncelikle bazı sunucularına VPN özellikleri eklenmiş bir Akıllı DNS sağlayıcısıdır. Birçok platform manuel kurulum gerektirdiğinden (Windows dahil), herhangi bir teknik deneyimi olmayan yeni başlayanlar için kesinlikle önerilmez. Yıllar boyunca Netflix bunu birçok kez engelleyebildi, ancak şirket her zaman bu önlemler üzerinde çalışmayı ve platformun ABD sürümüne erişmeyi başardı.

Bu benzersiz Akıllı DNS + VPN hizmeti ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza en uygun seçenek olup olmadığını belirlemek için samimi Getflix incelememizi okumaya devam edin..

Getflix ana sayfası

Desteklenen Platformlar

İlk bakışta Getflix, Windows, macOS, iOS, Android, Apple TV, Roku, WD TV Live, yönlendiriciler (OpenWRT, DD-WRT, Domates) ve oyun konsolları (PS3, PS4, Xbox One, Xbox 260 ve Nintendo Wii).

Ancak, yalnızca Mac, iOS ve Android için yerel uygulamalar içerir. Hizmetin Windows için bir uygulama sunmaması oldukça garip. Ayrıca, Getflix'i başka bir platformda kullanmak istiyorsanız, DNS ayarlarınız ve IP adresinizle uğraşmanız gerekir; bu, DNS sunucularının gerçekte nasıl çalıştığını bilmiyorsanız ideal değildir. Resmi web sitesinde kapsamlı kurulum kılavuzları bulunur, ancak en önemli platformlar için yerel uygulamaları görmeyi tercih ederiz..

Ayrıca, akışlarınız sırasında korkunç proxy hatasını yaşamaya başlarsanız, alternatif statik yollara (IP'ler ve alt ağlar) sahip bir sayfa vardır; bu, yalnızca bu terimlerle ilk kez karşılaşıyorsanız karışıklığa neden olur..

screenshot_12

Sunucular

Getflix, ABD, Kanada, Avustralya, Brezilya, Almanya, Japonya, Hindistan, İtalya, Çin, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Türkiye ve diğerleri de dahil olmak üzere 20 ülkede bulunan 26 DNS sunucusuyla oldukça mütevazı bir ağa sahiptir. Hepsi sınırsız hız, bant genişliği ve sunucu değiştirme ile geliyor.

Bu Getflix incelemesinde daha önce de belirttiğimiz gibi, bazı sunucular VPN işlevselliği ile birlikte geliyor. Toplam 11 sunucu, VPN üzerinden bir DNS bağlantısı kurmanıza izin verecektir, bu da Getflix'i bir otel odasında veya üniversite kampüsünde, 3G ve / veya 4G ağları kullanan bir cihazda kullanmak istiyorsanız mükemmel bir eklentidir. ve İSS'lerin ve hükümetlerin üçüncü taraf DNS sunucularını engelleme veya ele geçirme eğiliminde olduğu ülkelerde.

Son olarak, VPN özelliği şu andan itibaren hala beta aşamasındadır ve bazı hatalar ve teknik zorluklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca, Windows 10 resmi olarak desteklenmemektedir, ancak 7 ve 8 iyi çalışmalıdır.

Emniyet & Güvenlik

Orijinal haliyle Getflix, popüler akış platformlarını coğrafi olarak taklit etmek ve IP ve DNS maskaralıklarıyla daha iyi bölgesel sürümlere erişmenizi sağlamak için tasarlanmış basit bir Akıllı DNS hizmetidir. Başka bir deyişle, bu yineleme, cihazınızın konumunu gizlemek dışında herhangi bir güvenlik önlemi sunmaz.

VPN işlevselliği ise, yalnızca favori akış hizmetlerinizin tanıdığı kısmı değil, tüm trafiğinizi şifreler. OpenVPN UDP, PPTP, L2TP ve SSTP bağlantı protokollerini destekler. OpenVPN her zaman tercih ettiğiniz seçenek olmalıdır, ancak ISP belirli protokolleri kısıtlarsa farklı seçenekler seçebilirsiniz. OpenVPN dışında sağlanan tüm protokollerin günümüzde güvenli olduğundan daha az kabul edildiğini unutmayın.

Resmi web sitesi, hizmetin 2048 bit şifreleme sunduğunu iddia ediyor, ancak bu büyük olasılıkla RSA anahtarının boyutu ve gerçek şifre AES-256. Bu, bugün sahip olduğumuz en iyi şifreleme seçeneğidir, bu yüzden bankalar ve ordu tarafından veri koruması için kullanılır.

Getflix ayrıca, VPN'inizin tehlikeye girmesi veya herhangi bir nedenle bağlantıyı kesmesi durumunda İnternet bağlantınızı sonlandıracak güvenilir bir otomatik öldürme özelliği uygular.

Kerestecilik & Gizlilik

Getflix, kullanıcılarından aşağıdaki verileri toplar:

 • Kişisel bilgiler (yalnızca vermeyi seçerseniz) - Ad, e-posta adresi, kredi kartı bilgileri ve posta adresi
 • Kişisel olmayan bilgiler - Bilgisayarınızın türü, tarayıcı adı, işletim sistemi, İSS ve benzeri bilgiler

Getflix ayrıca resmi web sitesindeki etkinliğinizi izlemek için çerezleri kullanır. Onları engellemeyi tercih edebilirsiniz, ancak bu bazı işlevlerini kullanılamaz hale getirecektir.

Şirket, toplanan bilgileri yetkisiz erişim, açıklama, değiştirme veya imhadan korumak için bir dizi önlem uygular. Ayrıca, pazarlama amacıyla kullanıcı verilerini asla üçüncü taraflara satmaz veya kiralamaz.

Son olarak, Seyşel Adaları'nın zorunlu veri saklama yasaları olmadığı veya 14 Göz İttifakı kapsamına girmediği için konumunun VPN hizmetleri için oldukça uygun olduğu düşünülmektedir..

Sonuç olarak, Getflix, resmi web sitesinde bazı ekstra işlevler için kişisel bilgilerinizi vermeyi seçmediğiniz sürece, çevrimiçi etkinliklerinizi izlemez veya sizi olumlu tanımlayabilecek herhangi bir veri toplamaz. Şirketin, müşteri desteği sağlamak için isteklerinizi keseceğini, ancak yalnızca açık onayınızı aldıktan SONRA.

Yayın Akışı

Getflix, en popüler akış platformlarının ve en iyi bölgesel sürümlerinin kilidini açmak için tasarlanmıştır. Buna Netflix ABD, Amazon Prime ABD, Hulu, BBC iPlayer, Crunchyroll, HBO GO / NOW, Showtime ve diğerleri gibi 300'den fazla farklı hizmet dahildir. Desteklenen kanalların tam listesini resmi web sitesinde görebilirsiniz..

Getflix akışı

Bunu söyledikten sonra, hizmet öncelikle Netflix ABD'ye tutarlı erişimi sürdürme sorunlarından payını aldı. Bu Getflix incelemesinde belirtildiği gibi, sitede herhangi bir sorun olması durumunda kullanmanız gereken statik yollar içeren bir kılavuz vardır. Proxy hatası almaya devam ederseniz, müşteri desteğine başvurmalı ve sorunlarınızı çözmelerini istemelisiniz. Bunun dışında Android, PS4 ve Xbox One'da Netflix ABD'nin kilidini açmayla ilgili bilinen sorunlar var.

torrenting

Getflix genel olarak P2P ve torrent işlemlerine izin verir, ancak kullanıcılarını telif hakkıyla korunan içeriği indirmek için bu işlevi kullanmaya karşı uyarır. Ancak, şirket P2P dosya paylaşımını izlemediğinden, yasadışı bir şey yapsanız bile sizi yakalamanın bir yolu yoktur..

Resmi sitede, VPN şifreleme ile gelip gelmediklerini söyleyen P2P özellikli sunucuların bir listesi bulunmaktadır. Tüm P2P sunucuları stratejik olarak torrentin yasal olduğu konumlara yerleştirilir.

Planlar & Fiyatlandırma

1 Ay3 Ay6 Ay1 Yıl2 Yıl

1 Ay $ 4.953 Ay $ 4.326 Ay $ 3.821 Yıl $ 3.322 Yıl $ 2.29

Getflix, 1 ay dahil olmak üzere beş farklı abonelik planı sunuyor ($ 4.95), 3 ay ($ 12.95), 6 ay ($ 22.95), 1 yıl ($ 39,90), ve 2 yıl ($ 54.90). Tüm fiyatlandırma planları Getflix VPN ile birlikte gelir ve otomatik olarak yenilenir. Ayrıca 14 günlük ücretsiz deneme var, ancak bu sadece SmartDNS'yi içeriyor. İlk hesaptan sonra satın aldığınız her hesap% 25 ek indirim ile gelir.

Kabul edilen ödeme yöntemleri arasında PayPal ve popüler kredi kartları (MasterCard, Visa, American Express, JCB ve Discover) bulunur. Resmi bir para iade garantisi yoktur, ancak Global Stealth, tatmin edici nedenler sağladıysanız size geri ödeme yapmaya karar verebilir..

Getflix fiyatlandırması

Destek

Getflix müşteri destek hizmetlerine, sitede 7/24 canlı sohbet ve [email protected] adresinden e-posta da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ulaşabilirsiniz..

Destek ekibiyle olan deneyimimiz o kadar etkileyici değildi, çünkü canlı sohbet hakkındaki sorularımızı cevaplayamadılar. Bunun yerine, bize yukarıda belirtilen e-postaya yönlendirildiler. Başka bir deyişle, canlı sohbet yoluyla herhangi bir teknik soruya cevap almayı beklemeyin.

Sitedeki SSS bölümü oldukça alt düzeydedir ve şirketin hizmetleri yerine bazı genel sorularla daha fazla ilgilenir. Şirketin daha fazla bilgi içeren ayrı bir destek sitesi var, ancak bulmak biraz kazma gerektiriyor ve bazı cevaplar modası geçmiş.

Getflix Artıları & Eksileri

Bu Getflix incelemesinin sonunda, bizi şaşırtan özelliklere ve hizmetin bazı iyileştirmeler kullanabilecek yönlerine hızlı bir genel bakış.

Artıları

 • Bulunan Seychelles
 • SmartDNS + VPN
 • Katı şifreleme
 • Otomatik öldürme düğmesi
 • Etkinlik kaydı yok
 • 300'den fazla coğrafi olarak engellenen kanalın kilidini açar
 • Torrent'i destekler
 • Özel P2P sunucuları
 • Sınırsız hız, bant genişliği ve sunucu değiştirme
 • 7/24 müşteri desteği
 • Canlı sohbet
 • satın alınabilir
 • Ücretsiz deneme sürümü mevcut

Eksileri

 • Başlangıç ​​dostu değil
 • Windows için yerel uygulama yok
 • Sınırlı sunucu ağı

Getflix ömür boyu aboneliğini sadece 35 $ karşılığında alın

Aramızda Küçük Bir Coğrafi Kısıtlamanın Durmasına İzin Vermeyin & En Sevdiğiniz Şovlar.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 57 = 62

map