HideMyAss İncelemesi

HideMyAss şu anda VPN pazarındaki en büyük isimlerden biri. 2005'ten beri VPN hizmetleri sunuyorlar ve şu anda 940'tan fazla sunucu, 120000 IP adresi ve 350 lokasyona sahipler. Bununla birlikte, İngiltere'nin çok katı internet gizlilik yasalarına sahip olması nedeniyle en büyük dezavantajı olan Birleşik Krallık'ta bulunuyorlar. HideMyAss incelememiz, özel gereksinimlerinizi karşılayıp karşılayamayacaklarına karar vermenize yardımcı olmak için bu VPN sağlayıcısının teklifini ayrıntılı olarak araştıracaktır..


hide_my_ass ana sayfası

Arayüz

Yazılım istemcisini web sitelerinden indirmek kolaydır. Sadece sayfanıza giriş yapın ve ‘Yazılım ve Yardım’ düğmesini tıklayın. Ardından, işletim sisteminiz için uygun bir istemci seçin. Yükleme işlemi de oldukça basittir - sadece adım adım talimatları izleyin.

İstemci kontrol panelinde, destek bölümü olarak işlev gören yatay bir menü bulunur. Bir bilgi tabanı, e-posta desteği, canlı sohbet ve forumlar içerir.

Dikey menüde ülke seçimi, IP adresi ayarları, güvenli IP bağlama, hız kılavuzu, proxy ayarları ve faturalandırma gibi çeşitli seçenekler bulunur & paketler. Güvenli IP bağlantısı aslında bir VPN kill anahtarıdır, hız kılavuzu bulunduğunuz yerden bağlanmak için en hızlı sunucuyu bulmanıza izin verir ve proxy ayarları bir proxy ayarlamanızı sağlar.

kıçımı sakla arayüzü

Performans ve Güvenilirlik

Bu HideMyAss incelemesinin başında belirttiğimiz gibi, HideMyAss'ın 220'den fazla ülkede 350 lokasyonda şaşırtıcı 940+ sunucusu var. Oldukça etkileyici - sektördeki en iyi 10 hizmet arasında olmalarına şaşmamalı. Her üç ana protokolü de sunarlar - OpenVPN, L2TP / IPSec ve PPTP. Ayrıca tüm büyük platformları kapsar ve iki eşzamanlı bağlantı seçeneği sunar.

Performans ve hıza gelince, HideMyAss'ın bu alanda sunabileceği istikrarlı, güvenilir ve sağlamdır, ancak bu büyüklük ve itibara sahip bir şirketten beklediğiniz kadar etkileyici değildir. Bununla birlikte, yapılan kapsamlı testlerin hiçbirinde önemli bir sorun bildirilmemiştir ve IP ve DNS sızıntısı olmamıştır..

Çoklu platform

Çoğu büyük VPN hizmeti gibi HideMyAss da Windows, MAC, iOS ve Android dahil olmak üzere tüm büyük işletim sistemlerini destekler.

kıçımı gizle çoklu platform

Özellikleri

HideMyAss, muhtemelen sunucu konumları açısından en etkileyici coğrafi kapsama sahip olanıdır. Dünyanın 220'den fazla ülkesinde sunucuları var. Coğrafya hakkında bir şey biliyorsanız, bunun neredeyse her ülke olduğu anlamına gelir. 940 sunucuları 350'den fazla yere dağıtılmıştır, böylece dünyanın neresinde olursanız olun size çok, çok yakın bir sunucu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz..

VPN istemcinizde bir Sık Kullanılanlar Listesi vardır, böylece tercih ettiğiniz bağlantıları kaydedebilirsiniz ve ayrıca konumları hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Dünya çapındaki sanal IP'lerin yanı sıra 120000'den fazla dinamik IP adresi çok çeşitli yerlerden.

Daha önce HideMyAss incelememizde belirtildiği gibi, bu sağlayıcı temel protokolleri sunar - OpenVPN, L2TP / IPSec, ve PPTP. Aralarında değiştirmek oldukça kolaydır. İstemci yazılımı tüm büyük işletim sistemleri için mevcuttur ve kullanıcı dostu ve sezgiseldir. Hide My Ass'i oyun konsollarında da kullanabilirsiniz. Kurulum talimatları bilgi tabanında bulunur ve takip edilmesi oldukça kolaydır. Buna ek olarak, şirket oldukça nadir olan ve özellikle kapaksız bant genişliği ile birlikte çok fazla esneklik sağlayan iki eşzamanlı bağlantıya izin veriyor.

kıçımı gizlemek özellikleri

Ayrıca birde şu var Kablosuz hotspot koruması kimlik hırsızlığına, bilgisayar korsanlarına ve diğer davetsiz misafirlere karşı, bu da çoğu müşterinin en azından ara sıra genel Wi-Fi kullandığından ve birçoğu düzenli olarak yaptığı için kesinlikle yararlıdır. Ayrıca HideMyAss, uzun mesafeli aramalarınızda tasarruf etmenize yardımcı olmak için VoIP (IP üzerinden Ses) sunar.

HideMyAss'ı diğer VPN sağlayıcılarından ayıran başka bir şey, sundukları ücretsiz hizmetlerin sayısıdır. Örneğin, çok kullanışlı bir ücretsiz web proxy hizmeti var. Biraz temel ama kesinlikle kullanışlı geliyor. En iyi yanı, plandan bağımsız olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir olmasıdır. Ayrıca bir günden bir yıla kadar ücretsiz bir anonim e-posta, çeşitli tarayıcı eklentileri (Panik Düğmesi, IP Denetleyicisi ve daha fazlası) ve bir dosya yükleme olanağı da vardır..

Güvenlik ve Gizlilik

Daha önce de belirtildiği gibi, HideMyAss OpenVPN, L2TP / IPSec ve PPTP şifreleme protokollerini kullanır. Şirket, daha iyi koruma ve çevrimiçi güvenlik için tasarlanan ücretsiz hizmetlerden açıkça anlaşılan gizliliğinizi korumak konusunda çok ciddidir..

Ancak, şirketin Birleşik Krallık'ta bulunduğunu hatırlarsak, tüm bu çabalar biraz anlamsız görünüyor. Yani Hide My Ass günlükleri tutmak (kısmi de olsa) ve talep üzerine yetkililere teslim etmek zorundadır. Yine de, HideMyAss'ın sunduğu gizlilik koruması çoğu kullanıcı için yeterince iyi olmalıdır. Mutlak, dokunulmaz gizliliğe ihtiyacınız varsa, bu sizin için ideal VPN sağlayıcısı olmayabilir.

Destek

Hide My Ass telefon, e-posta ve canlı sohbet desteği sunar. Destek personeli herhangi bir sorunu çözecek kadar bilgili ve deneyimlidir. Desteğe başvurmadan önce web sitelerine göz atabilirsiniz. Web sitesinin yardım ve destek kısmı büyük, aktif ve bakımlıdır. Sık sorulan soruların yanıtlarını bulabileceğiniz SSS bölümünü ve bilgi tabanını incelemenizi öneririz. Aradığınızı web sitesinde bulamazsanız, müşteri desteğine başvurmanın bir yolunu seçin. Çoğu durumda, yanıt süreleri iyidir, yani bir destek temsilcisiyle sohbet etmek için birkaç dakikadan fazla beklememeniz gerekir.

Fiyatlandırma Seçenekleri

1 Ay3 Ay6 Ay1 Yıl2 Yıl

1 Ay $ 11.993 Ay / 6 Ay / 1 Yıl $ 6.992 Yıl /

HideMyAss'ın akıllıca adlandırılmış üç ödeme planı vardır. En ucuz olanı, bir ay boyunca iyi olan 9,99 dolarlık bir paket olan “Kick Ass”. En popüler olanı, aylık 4,99 dolarlık 12 aylık “Akıllı Eşek” planı ve “Yarım Eşek” olarak adlandırılan altı aylık planın size aylık 6,99 dolara mal olacağı. Her üç pakette sunulan hizmetler aynıdır, değişen tek şey indirimdir. Ücretsiz deneme süreleri yoktur, ancak temel olarak ücretsiz deneme sürümü ile aynı olan 30 günlük para iade garantisi sunarlar..

HideMyAss'ı diğer VPN sağlayıcılarıyla karşılaştırmak isterseniz, 2016'nın En Ucuz 10 VPN'i listemizi ziyaret etmek için buraya tıklayın. HideMyAss, PayPal ve WebMoney dahil olmak üzere çok çeşitli ödeme seçeneklerini kabul eder. Bitcoin maalesef artık kabul edilmiyor.

HideMyAss-pricing

HideMyAss Artıları & Eksileri

Bu HideMyAss incelemesini tamamladığımızda, bizi şaşırtan özelliklere ve hizmetin bazı iyileştirmeler kullanabilecek yönlerine hızlı bir genel bakış.

Artıları

  • Tüm dünyada çok sayıda sunucu
  • Verimli, kullanımı kolay VPN istemcisi
  • 30-gün para iade garantisi
  • Ücretsiz hizmetler
  • Bant genişliği kısıtlaması yok
  • 7/24/365 canlı sohbet desteği

Eksileri

  • Genellikle etkileyici olmayan hızlar
  • Gizlilik sorunları (günlük tutma)
  • Para iade garantisindeki sınırlamalar
  • Bitcoin kabul etmeyin
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 9

map