Hızlandırılmış İnceleme

Speedify, en yüksek hızlar için birden fazla İnternet bağlantısını birleştirmenizi sağlayan bir bulut hizmetidir. Şirketin kanal bağlama teknolojisi, size daha güvenilir ve daha hızlı bir bağlantı sağlamak için buluttaki kullanılabilir hız sunucularını kullanır. Speedify, yüklemelerinizi, HD akışınızı ve çevrimiçi olarak yapacağınız diğer her şeyi hızlandırmak için kullanılabilir.


Speedify, merkezi ABD'de bulunan ve merkezi Philadelphia, Pennsylvania'da bulunan Connectify Inc. tarafından kuruldu. Proje başlangıçta sadece İnternet hızını artıran bir araç olarak ilan edildi, ancak 2016'nın sonlarında katı şifrelemenin getirilmesi VPN hizmetlerini de sunmasına izin verdi.

Bu nedenle, hizmetin nasıl çalıştığını öğrenmek ve platforma alışmak istiyorsanız, Speedify incelememiz olabilecek tüm olası soruları cevaplayacaktır. Speedify'ın çevrimiçi deneyiminizi hızlı olabildiğince güvenli hale getirip getiremeyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Ana sayfayı hızlandır

Arayüz

Speedify’ın müşterisi çok temiz ve kullanımı kolaydır. Renk şeması “bulut” temasını oldukça güzel takip ediyor ve rahatlatıcı mavinin bazı tonlarını içeriyor ve arayüze bakmak çok hoş oluyor.
Tüm düzen, üst kısmı İnternet bağlantı durumunuzu gösteren bir algoritmaya benziyor. Bunun altında, bir bağlantı / bağlantı kesme kaydırıcısı ve mevcut hız sunucunuzla ilgili bilgiler görürsünüz. En altta, ek bilgi için değiştirebileceğiniz bir hız grafiği var.

Performans Ve Güvenilirlik

Modern VPN'lerle ilgili en büyük sorunlardan biri, İnternet hızınız üzerindeki etkisidir. Hizmetlerin çoğu bir dereceye kadar kesecek, bu nedenle genellikle güvenlik ve kesintisiz tarama, akış veya indirme arasında seçim yapmanız gerekir.

Speedify, iki hizmeti tek bir hizmette birleştirerek bu sorunu çözer. Şifreleme protokolleri, çevrimiçi güvenliğinizi ve anonimliğinizi sağlarken, hız artırma, en zorlu görevleri farklı ağlarda yayarak potansiyel gecikme sorunlarını ele alır. Bağlantılarınızın "Hızlandırılabilir" olması için farklı kaynaklardan gelmesi gerektiğini unutmayın. Örneğin, paylaşılan yönlendirme ağı nedeniyle aynı yönlendiriciye bağlı Ethernet ve Wi-Fi ağları daha fazla bant genişliği için birleştirilemez. Modern bilgisayarların çoğunda yalnızca bir Wi-Fi kart bulunduğundan, ikincil ağınıza bağlanmak için ek bir USB adaptörü satın almanız gerekir.

Size bu Speedify incelemesini sunmak için, ciddi bir test pili yürüttük ve İnternet hızı ile ilgili sonuçları farklı koşullar altında kaydettik. Birincil bağlantımızı Speedify ile ve Speedify olmadan test ettik ve daha sonra ikincil bir bağlantı ekledik ve Speedify'ın her iki İnternet bağlantısını kullanmasına izin verildiğinde neler olduğunu gözlemledik.

“Çıplak” kablosuz ağımızı kullanırken zaman içinde normal hız düşüşlerinizin olduğunu fark ettik. Speedify'ı şifrelemeden uygulamaya koyduğumuzda, hız düşüşleri önemli ölçüde düşüktü. İkincil bağlantımızı eklediğimizde, ölçüm yapmadan bile genel hızda iyileşmeyi görebildiğimiz için işler biraz daha iyi oldu. Sonuç olarak, Speedify tam olarak söz verdiği şeyi yapıyor. Yalnızca İnternet bağlantısı nedeniyle oluşan genel kayıpları azaltır ve hızı daha da artırır. Asıl yapıştırma işlemi sorunsuz gerçekleşti ve daha iyi hız sağlamak ve daha büyük görevleri daha kolay halletmek için iki bağlantımıza katıldı.

Çoklu platform

Speedify şu anda PC, Mac, iOS ve Android'i desteklemektedir. Bu, bugün sahip olduğumuz en popüler masaüstü ve mobil platformları kapsar, bu nedenle Speedify'ı cihazınıza yüklerken herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir.  

Speedify, belirtilen platformların aşağıdaki sürümlerini destekler:

 • Windows - 7 ve üstü 
 • MacOS - 10.10 ve üstü 
 • iOS - 9.0 ve üstü 
 • Android - 4.4 (KitKat) ve üstü 

PC ve Mac için Speedify'ı sırasıyla resmi web sitesinde ve iOS ve Android için iTunes ve Google Play'den indirebilirsiniz..  

Özellikleri

İki farklı hizmetin bir kombinasyonu olan Speedify, çok sayıda özellik sunar. İşte en önemli olanlardan bazıları: 

 • Speedify, farklı kaynakları ve ilgili bant genişliklerini bağlayarak İnternet bağlantınızı hızlandırmanıza olanak tanır. 
 • Şirket, tüm dünyada 26'dan fazla ülkede hız sunucularına (özel olanlar dahil) sahiptir. Ayrıca sürekli olarak yeni yerler eklemek için çalışıyor.
 • Speedify tamamen ücretsiz ve etkili bir İnternet tanıtmakla ilgilidir, bu nedenle aylık indirmeleriniz için herhangi bir sınırlama getirmez.
 • Speedify'ı aynı anda 2 cihazda kullanabilirsiniz. 
 • Speedify ile sanal IP adresleri alırsınız.
 • Speedify, Hollanda'daki sunucuları aracılığıyla P2P trafiğine izin verir. 

Bunu seçerseniz Speedify, güvenilir bant genişliği, donanım ve ağ yapılandırması ve erişiminiz olması koşuluyla tesisinizde bir sunucu da barındırabilir. Speedify ne yazık ki Netflix tarafından engellendi, bu nedenle bu hizmetin ABD versiyonunun kilidini açmak ana hedeflerinizden biri ise, Speedify sizin için bir platform değildir.  

Güvenlik Ve Gizlilik

Speedify, bir VPN hizmeti olarak beklenen performansını sunmak için ChaCha şifresini kullanır. ChaCha, RFC 7905 tarafından RFC 7539 Standardı ve DTLS üzerinden ChaCha tarafından desteklenir. Daha sorunsuz bir çevrimiçi deneyim istiyorsanız ve olası tehditlerle ilgilenmiyorsanız, şifrelemeyi kapatmayı ve Speedify'ı yalnızca bir hız yükseltici olarak kullanmayı seçebilirsiniz..  

Bulmacanın ikinci kısmı, UDP üzerinden TLS (SSL) olan DTLS'dir. Bu teknoloji size Facebook, Gmail ve diğer HTTPS: // web sitelerini korumakla aynı güvenlik seviyesini sağlar. Aynı anda, kayıp paketler karşısında daha pürüzsüz bir performans için hata düzeltmeyi kendiniz halletmenize izin verir..  

Windows için Speedify ayrıca, Windows'un Speedify dışında herhangi bir bağlantıda DNS istekleri göndermesini engelleyen Süper Güvenli Modu'nu etkinleştirmenizi sağlar. Bu, Windows'un yerel ağlarınıza DNS sızdırması olasılığını ortadan kaldırır.  

Connectify, hız arttırıcılar için iyi bir yer, ancak VPN'ler için oldukça talihsiz bir yer olan ABD'de bulunuyor. ABD hükümeti ve çeşitli kurumları olan sürekli görünen gizlilik tehdidinin üzerinde durmaya gerek yok. Bunun da ötesinde, ABD ayrıca Beş Gözlü gözetim ağının bir üyesidir. Şirket, katı bir sıfır günlük politikası izleyerek bu tehlikeyi telafi eder. Bu, Speedify'ın bağlantınızı veya çevrimiçi etkinlik verilerinizi kaydetmediği veya kaydetmediği anlamına gelir. ABD'de hala zorunlu veri saklama kanunları olmadığından, bu çok güvenli bir çevrimiçi deneyim sağlar.

Destek

Speedify şu anda yalnızca bilet sistemi üzerinden kullanıcı desteği sunmaktadır. Resmi web sitesinde canlı bir sohbet uygulayarak bunun gelecekte değiştiğini kesinlikle görmek istiyoruz.

Fiyatlandırma Seçenekleri

1 Ay3 Ay6 Ay1 Yıl2 Yıl

1 Ay $ 9.773 Ay / 6 Ay / 1 Yıl $ 4.272 Yıl /

Speedify, ayda 1 GB ile sınırlı tamamen ücretsiz bir plan sunuyor. Kişisel bir hesap oluşturmadan da kullanabilirsiniz. Yalnızca planınızı prim seviyesine yükseltmeyi seçerseniz bir hesaba ihtiyacınız olacak.

Ücretsiz planının yanı sıra, Speedify aşağıdaki seçenekleri sunar:

 • Aylık Sınırsız - 8.99 $ aylık
 • Sınırsız Yıllık - 4,17 $ aylık

Premium olmaya karar verdiğinizde, Speedify'ın risksiz 30 günlük para iade garantisi sunduğunu bilmekte fayda vardır. Yani, hizmeti beğenmezseniz, paranızı geri alırsınız, soru sorulmaz.

fiyatları hızlandırmak

Artıları Hızlandır & Eksileri

Bu Speedify incelemesini bitirdiğimizde, bizi şaşırtan özelliklere ve hizmetin bazı iyileştirmelerden yararlanabilecek yönlerine hızlı bir genel bakış..

Artıları

 • İnternet hızını artırma & Birinde VPN 
 • Özel hız sunucuları 
 • İndirme limiti yok 
 • Sanal IP adresleri 
 • P2P'ye izin verilir 
 • Katı şifreleme 
 • DNS sızıntılarına karşı önlemler 
 • Ücretsiz sınırlı plan 
 • 30-gün para iade garantisi 

Eksileri

 • Netflix tarafından engellendi 
 • Sınırlı destek 
 • Düşük sunucu sayısı 
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 13 =

map