Trust.Zone İncelemesi

Trust.Zone, Seyşeller'de kayıtlı, sadece turistler için tropik bir cennet değil, aynı zamanda yüksek kaliteli ve güvenli bir VPN hizmeti arayan herkes için güvenli bir cennet olan bir VPN servis sağlayıcısıdır. Bu, bölgeyi zorunlu veri saklama kanunlarından muaf tutan yerel mevzuattan kaynaklanmaktadır. Hizmet ilk olarak 2014 yılında tanıtıldı.


Trust.Zone’un Hizmet Şartları, baba şirketlerinin Güvenilir Çözümler Ltd. olarak adlandırıldığını belirtir. Ancak alan adı kaydı, Extra Solutions Ltd'nin sahibi olan Alexander Lisiuk'u tescil ettiren olarak atar. Şirket ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, özel Trust.Zone VPN incelememizi okumaya devam edin.

Trust.Zone ana sayfası

Arayüz

Trust.Zone arayüzüTrust.Zone istemcisi, bir akıllı telefon uygulamasına görünümü ve genel düzeninde keskin bir benzerlik taşır. Konsol, üst yarıda belirgin bağlantı / bağlantı kesme kalkanı simgesi ile mavi ve sarı kombinasyonuna sahiptir. Alt kısım, sunucular, durum, ayarlar ve çıkış sekmeleri dahil olmak üzere farklı yardımcı program sekmeleri için ayrılmıştır. sunucu sekmesi kullanılabilir sunucuları numaralandırır ve bir liste ve kutucuk görüntüleme seçenekleri sunar. Çevrimiçi olduğunuzda, durum sekmesi bağlantınız hakkında çok sayıda yararlı bilgiyi gösterecektir. İçinde ayarlar sekmesi, kimler olarak giriş yaptığınızı, mevcut abonelik planınızı ve müşterinin tercihlerini görebilirsiniz. çıkış sekmesi oldukça açıklayıcı. Müşterinin genel görünümünü seviyoruz; göze batmayan, gereksiz ve kafa karıştırıcı seçeneklerle dolu ve çok şık ve profesyonel görünüyor. Bununla birlikte, müşteri, çok sayıda hizmet güncellemesine rağmen 2015'ten beri herhangi bir değişiklik almamıştır. Bir sitem değil, sadece bir gözlem.

Performans Ve Güvenilirlik

İyi bir VPN hizmetinin en önemli yönlerinden biri, bağlantı hızınızı nasıl etkilediğidir. Konuyu doğru bir şekilde kavramak için ABD ve İngiltere sunucularındaki bağlantı hızını ölçtük.

Sonuçlar genel olarak oldukça tatmin ediciydi. Evet, hız düşüşü herhangi bir VPN'de olduğu gibi fark edildi, ancak çevrimiçi işlemleri engellediği ölçüde değil. Bazı müşteriler diğer sunucularda daha büyük hız düşüşleri ve bazı hata raporları bildirdiler, bu nedenle Trust.Zone kesinlikle buna bakmak zorunda kalacak. Bizim için, İngiltere sunucuları genellikle ABD'dekilerden daha iyi hızlar verdi. Ayrıca, testlerimiz sırasında hiçbir zaman bağlantısızlık veya benzeri sorunlar yaşamadık.

Bağlantı genellikle iyi olmasına rağmen, torrent hızının eksik olduğunu unutmayın. Mobil performans muhteşem bir şey değildi, ancak yine de tarama, herhangi bir bağlantı kesilmesi ve diğer potansiyel zorluklar olmadan çok akıcıydı.

Çoklu platform

Trust.Zone, dahil tüm popüler platformları destekler pencerelerLinuxMacAndroid, ve iOS.

Trust.Zone çoklu platform

Ancak, hizmet yalnızca özel bir Windows istemcisine sahiptir ve açık kaynaklı bir üçüncü taraf yazılımı aracılığıyla diğer tüm platformları destekler. Bu ideal bir çözümden çok uzaktır ve dünya çapındaki müşteriler bunu işaret etmektedir. Daha fazla platform için özel müşteriler uygulamak amacıyla Trust'a sadece bu itirazlara katılabiliriz..

Yeterli teknolojik bilgiye sahip olmayan VPN kullanıcıları, özel müşteriler olmadan kesinlikle bazı zorluklarla karşılaşacaktır. Bununla birlikte, Trust.Zone, bu platformlarda VPN kurulumu hakkında belirli miktarda yararlı ve kapsamlı kılavuzlar sunmaktadır..

Özellikleri

Trust.Zone kısıtlamasız teklifler sunar P2P trafiği, herhangi bir VPN kullanıcısı için mükemmel bir haber. ayrıca, sınırsız bant genişliği aynı zamanda anlaşmanın bir parçası olduğu için indirme / yükleme trafiğinizin hacmi hakkında endişelenmenize gerek yok. Hizmet ayrıca sınırsız hız, iyi bir bağlantıya sahip bir sunucu bulabilirseniz mükemmel.

Trust.Zone güvenlik seçenekleri oldukça sıkı, ancak bu Trust.Zone incelemesinin bir sonraki bölümündeki ayrıntılara değineceğiz. Biz sadece Kill Switch özelliği burada, müşteri içinde uygulanır. VPN herhangi bir nedenle devre dışı bırakılırsa bu seçenek bağlantınızı otomatik olarak kapatır.

Trust.Zone Özellikleri

Trust.Zone şu anda tüm dünyada 123 sunucu / 72 bölge kullanmaktadır. 3 eşzamanlı bağlantı kullandığınız cihazlardan bağımsız olarak kullanılabilir.

Ekstra bir ücret karşılığında, statik IP adres, bir çıkış IP'sini çok sayıda başka kullanıcıyla paylaşmak için farklı oyun sunucularında ve diğer web sitelerinde yasaklanmak istemeyen müşteriler için özellikle yararlıdır.

Güvenlik Ve Gizlilik

Her şeyden önce, Trust.Zone Seyşel Adaları'nda bulunur, yani VPN yerel yargı yetkisi altındadır. Bu Trust'ın başlangıcında daha önce bahsettiğimiz yasal faydaların yanı sıra, bu bölge “On Dört Göz” ülke grubunun dışında, yani vatandaşlarına casusluk yapmıyor (en azından açıkça değil).

Ayrıca Trust.Zone, kayıt tutmama politikası, böylece trafiğinizi, DNS isteklerinizi, bant genişliği kullanımınızı, zaman damgalarınızı, oturum sayılarınızı vb. kaydetmezler. Yalnızca 1 GB ücretsiz deneme seçeneği nedeniyle kullanıcıları tarafından harcanan MB sayısını hesaplayacak.

Güven Bölge Güvenliği

Trust.Zone tarafından belirlenen ölçütleri karşılar GizlilikAraçlarIO. E-postanız için kaydedin, kayıt için başka herhangi bir kişisel veri gerekmez. Bunun da ötesinde, Trust.Zone kullanıcılarını tamamen anonim kalmaları için Bitcoin ile ödeme yapmaya teşvik eder. Hizmet, tescilli DNA sunucuları sorguların çoğu için, ancak bazı durumlarda Google DNA'sını da kullanıyorlar.

Trust.Zone istihdam OpenVPN varsayılan şifrelemesi ile AES-256. Ayrıca IPsec üzerinden L2TP aynı şifreleme ile. PPTP protokolünün desteklenmediğini unutmayın. Var P2P engelleme yok, Daha önce de belirttiğimiz gibi, Trust.Zone ayrıca herhangi bir trafiği engellemez veya kısıtlamaz.

AES-256 dışında hizmet RSA-4096 kendi el sıkışma şifreleme olarak seçim. Trust.Zone ayrıca bir kendinden imzalı SSL yazılımları için sertifika. 

Unutmayın ki çok şey buldu Trust.Zone basit bir şekilde yanlış olan ve gerçek durumu doğru bir şekilde temsil etmeyen incelemeler. 

Örneğin, belirli bir inceleme, hizmetin doğru olmayan AES-128-CBC şifrelemesini kullandığını iddia ediyor. Trust.Zone, 2015 yılında AES-256'yı başlattı, temel olarak piyasaya sürüldükten hemen sonra, böylece zaman içinde şifrelemelerini değiştirdiklerini bile söyleyemeyiz.

Destek

Güven.Zone’un destek personeline yalnızca destek bilet çok nazikçe bakmadığımız bir şey. Milyonlarca kez söyledik ve tekrar söyleyeceğiz, VPN şirketlerinin canlı bir sohbete ihtiyacı var. Destek pazartesiden cumaya 06: 00-16: 00 GMT +0.

Fiyatlandırma Seçenekleri

1 Ay3 Ay6 Ay1 Yıl2 Yıl

1 Ay $ 6.993 Ay $ 4.956 Ay / 1 Yıl $ 3.332 Yıl /

Trust.Zone aşağıdaki fiyatlandırma planlarını sunar:

 • 1 ay - 6.99 $
 • 3 ay - aylık 4,95 $
 • 1 yıl - 3.33 $ aylık
 • Ücretsiz Deneme - 1 GB kapaklı 3 günlük hizmet için 0.00 $

Güven.Zon fiyatı

Planlar, yardımcı program ve özellikler kadar neredeyse aynıdır, ancak ne kadar uzun abonelik seçerseniz, fiyat o kadar düşük olur. Desteklenen ödeme yöntemleri arasında kredi kartı, PayPal, WebMoney, banka havalesi, Qiwi Cüzdanı, Alpayy.com ve Bitcoin bulunur. BTC alımları% 10 indirim ile gelir, bu yüzden etrafta bazı ekstra paralarınız varsa bunu unutmayın. İlk satın alma işleminizi izleyen 10 güne kadar% 100 geri ödeme yapılabilir.

Trust.Zone Artıları & Eksileri

Bu Trust.Zone incelemesinin sonunda, bizi şaşırtan özelliklere ve hizmetin bazı iyileştirmeler kullanabilecek yönlerine hızlı bir bakış.

Artıları

 • Seyşel Adaları'nda kayıtlı
 • Kesin kayıt tutmama politikası
 • Sezgisel, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü
 • Üstün şifreleme
 • 72 bölgede 123 sunucu
 • Sınırsız bant genişliği ve P2P trafiği
 • 3 eşzamanlı bağlantı
 • Öldürme Anahtarı

Eksileri

 • Destek yalnızca çevrimiçi bir bilet aracılığıyla erişilebilir
 • Windows dışında ayrılmış istemci yok
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 − 26 =

map