2020. gada drošākie VPN

Kā VPN var uzlabot jūsu tiešsaistes drošību & Privātums

Nespeciālistu izpratnē VPN (virtuālais privātais tīkls) tiek izmantots, lai aizsargātu visu jūsu tīmekļa sesiju, kas ietver pārsūtītos datus, personisko informāciju, finanšu darījumus, tiešsaistes trafiku un daudzus citus jūsu tiešsaistes klātbūtnes segmentus, kas visi ir pievilcīgi hakeriem, valdības un tirgotāji. 


Lai to izdarītu, VPN ir jāšifrē jūsu tiešsaistes trafiks. Šifrēšanu varat apskatīt kā spēcīgu veidu, kas tiek izmantots jūsu informācijas glabāšanai. Katrā stiprajā lodziņā ir atslēga, tāpēc šādā gadījumā tiek izmantotas šifrēšanas atslēgas. Kad redzat burtus un ciparus, piemēram, AES-128 vai AES-256, skaitlis norāda drošības atslēgā esošo bitu skaitu. Protams, jo lielāks skaitlis, jo grūtāk ir “izvēlēties” šifrēšanas slēdzeni bez atslēgas. 

interneta drošības koncepcija ar mazu cilvēku raksturuMūsdienu kriptogrāfija ir gājusi soli tālāk, lai optimizētu jūsu tiešsaistes drošību ar nevainojamu priekšnoslēpuma slepenību, ģenerējot nejaušu slepeno atslēgu vienā sesijā. Citiem vārdiem sakot, katru reizi, kad izveidosit savienojumu ar savu VPN, jūsu “stiprā lodziņa” bloķēšanai būs atšķirīga atslēga. Tas nodrošina, ka pat tad, ja viena sesija tiek kompromitēta, uzbrucējs nevar apdraudēt arī citas, kas pagātnes šifrēšanas atslēgu iegūšanu padara diezgan bezjēdzīgu. 

Visbeidzot, VPN arī aizēno jūsu reālo IP un līdz ar to arī jūsu īsto identitāti un atrašanās vietu. VPN pakalpojumu sniedzēji parasti piešķir jums kopīgu IP adresi, kas tiek izmantota vairākos savienojumos, un tas samazina iespējas, ka kāds jūs “atpazīst” tiešsaistē un identificē jūs kā indivīdu. Daži no drošākajiem VPN piedāvā arī īpašus IP, kas nekad nemainās un kurus ir grūtāk atpazīt un melnajā sarakstā iekļaut tādos pakalpojumos kā Netflix. 

Bezmaksas VPN - laba ideja vai drošības risks?

VPN pakalpojuma vadīšana ir ļoti dārga. Jaudīgu serveru, kas darbojas nepārtraukti, iestatīšana, programmatūras rakstīšana, kas ļauj novirzīt savienojumus caur šiem serveriem, un kvalificētu personu nodarbināšana serveru uzturēšanai un uzturēšanai ir tikai dažas no galvenajām VPN pakalpojumu darbības sastāvdaļām; nemaz nerunājot par milzīgajām joslas platuma izmaksām, kas palielinās, palielinoties lietotāju skaitam. 

Paturot to prātā, uzņēmumiem, kas piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumus, ir jāiegūst savs finansējums kaut kur citur, un tas mūs noved pie galvenās bezmaksas VPN problēmu - ja jūs par kaut ko nemaksājat, jūs esat produkts. Citiem vārdiem sakot, ja jūs nemaksājat ar naudu, jūs “maksājat” ar savu personīgo informāciju. 

ssl vpnDaudzi no zemas kvalitātes VPN pakalpojumu sniedzējiem aktīvi cenšas jūs kaut kādā veidā izmantot, lai saglabātu “bezmaksas” uzņēmējdarbības modeli. Viņi var jūs izmantot kā P2P galapunktu (vai mezglu) un izmantot jūsu joslas platumu, lai atbalstītu citus klientus. Viņi var arī aktīvi “nozagt” jūsu datus un pārdot tos trešajām personām. Kā jūs droši vien jau zināt, visi lielie uzņēmumi, piemēram, Google vai Facebook, “meklē” jūsu personīgo informāciju, kuru viņi vēlāk var pārdot reklāmdevējiem.

To sakot, priedēklis “bezmaksas”, runājot par VPN, ir kļuvis par sarkanu karogu. Ja jūs absolūti nevarat atļauties apmaksātu VPN, iesakām izmantot bezmaksas plānus, ko piedāvā cienījami pakalpojumu sniedzēji. Tos finansē no peļņas, kas gūta, izmantojot prēmijas iespējas, tāpēc uzņēmumiem nav pamata jūs izmantot, lai sevi uzturētu. Ņemiet vērā, ka šīs iespējas ir nedaudz ierobežotas attiecībā uz serveriem, P2P trafiku, vienlaicīgi pieejamajiem savienojumiem un citām iespējām, kas rezervētas maksas plāniem. 

Izvēloties drošāko VPN

Pretēji izplatītajam uzskatam, tiešsaistes drošība un privātums nav vienas un tās pašas lietas. Tas jāpatur prātā, izvēloties drošāko VPN pakalpojumu savām īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Dažādi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus tehniskās drošības līmeņus, sākot no iespaidīgiem līdz zemākiem un neatbilstošiem. Tāpēc ir svarīgi precīzi zināt, ko meklēt VPN, pirms nauda mainās. 

Apskatīsim, kas padara drošu VPN:

Spēcīga šifrēšana

Kad redzat VPN uzņēmumu, kas piemin “militārā līmeņa” vai “bankas līmeņa” šifrēšanu, viņi atsaucas uz AES-256 šifru, kas šobrīd ir visspēcīgākā šifrēšana. Tas ir nepārkāpjams šķērslis starp jūsu tiešsaistes datiem un visu veidu ziņkārīgajām acīm, kas vēlas traucēt jūsu savienojumu.  

Dažiem uzņēmumiem ir AES-128, kas nozīmē tikai to, ka viņi trafika šifrēšanai izmanto 128 bitu atslēgas. Daži teiks, ka tas ir zemāks drošības līmenis, taču mūsdienu datori nevar sabojāt AES-128 - un jūsu šifrēšana nevar būt labāka par nesalaužamu..  

Šis šifrs parasti tiek savienots pārī ar RSA-2048 rokasspiedienu un SHA-256 autentifikāciju, kas saskaņā ar mūsdienu standartiem ir optimāla drošības konfigurācija. Daži uzņēmumi izmanto RSA-4096 un SHA-512, taču tie patiesībā nav nepieciešami.

Uzticami savienojuma protokoli  

Runājot par savienojuma protokoliem, mēs no visas sirds iesakām sazināties ar pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta OpenVPN. Tā raksturīgā šifrēšana piedāvā optimālu tiešsaistes drošības līmeni un var pasargāt jūs no hakeriem, kas nāk no kriminālām aprindām, kā arī no jūsu valdības. 

Paturot to prātā, apskatīsim plusus un mīnusus vispopulārākajiem savienojuma protokoliem, kurus izmanto daži no drošākajiem VPN. 

OpenVPNPPTPL2TPSSTPIKEv2
PRO Var apiet lielāko daļu ugunsmūru, ļoti konfigurējamu, atvērtu avotu, ļoti drošus, savietojamus ar daudziem šifrēšanas algoritmiem
KONS Grūti iestatīt, nepieciešama trešās puses programmatūra, nepieciešams labāks mobilo ierīču atbalsts
PRO Ātri, viegli uzstādāmi
KONS Novecojis, kompromitējis NSA
PRO Parasti to uzskata par drošu, viegli uzstādāmu, pieejams visās mūsdienu operētājsistēmās un ierīcēs
KONS Visticamāk, NSA kompromitējis, lēnāk nekā OpenVPN, problemātisks ar ierobežojošiem ugunsmūriem, kuru apzināti vājinājusi NSA
PRO Var apiet lielāko daļu ugunsmūru, parasti ir droši (atkarībā no šifra)
KONS Darbojas tikai uz Windows platformām, kas ir Microsoft patentētais standarts
PRO Ļoti drošs, atbalsta daudzus šifrus, stabilus, viegli uzstādāmus, ātrāk nekā SSTP, L2TP un PPTP, atbalsta Blackberry ierīces
KONS Izmanto viegli bloķētu UDP portu 500, nevis atvērtu avotu, sarežģītu ieviešanu servera galā, ierobežotu platformas atbalstu

OpenVPN noteikti ir drošākais, bet ne ātrākais savienojuma protokols. Ja vēlaties upurēt drošību par ātrumu, varat izvēlēties, piemēram, PPTP. PPTP ir ātrāks nekā OpenVPN un tikpat viegli uzstādāms kā L2TP, taču NSA tos abus apdraud. PPTP ir viegli bloķēts, un L2TP bieži tiek ieviests slikti un var cīnīties ar ierobežojošiem ugunsmūriem. L2TP ar IPsec autentifikāciju (L2TP / IPsec) parasti tiek vāji ieviests, un tajā tiek izmantotas iepriekš koplietotas atslēgas. SSTP protokols ir diezgan drošs un var apiet lielāko daļu ugunsmūru, taču tas pilnībā pieder Microsoft, kas rada virkni ierobežojumu. 

Avārijas poga

VPN / interneta iznīcināšanas slēdzis ir paredzēts, lai novērstu nejaušu jūsu patiesās IP adreses pakļaušanu gadījumam, ja VPN kāda iemesla dēļ atvienojas. Tā ir tikai vienkārša funkcija, kas ievietota jūsu izvēlētā VPN programmatūrā, kas izveidota ar mērķi nogalināt jūsu interneta savienojumu, ja VPN neizdodas..

Ja deaktivizēsit šo funkciju, tiklīdz VPN atvienosies, jūsu dators automātiski atjaunos regulāru savienojumu, izmantojot jūsu ISP, un visiem protokoliem un vietnēm, kuras tajā brīdī pārlūkojat, atklās jūsu patieso atrašanās vietu..  

Jūs varat apskatīt slepkavības slēdzi kā tripwire, kas pastāvīgi uzrauga jūsu savienojumu, lai pārbaudītu jebkādas IP vai statusa izmaiņas. Ja tas atrod kaut ko neparastu (piemēram, VPN savienojuma pārtraukumu), tas bloķēs jūsu datora interneta savienojumu, līdz VPN atgriezīsies tiešsaistē. Programmatūra reaģē uzreiz un nekad neļaus jūsu datoram izveidot savienojumu ar internetu ārpus drošā VPN tuneļa. 

Aizsardzība pret DNS / IP noplūdēm

Pirmkārt, paskaidrosim terminus “DNS” un “IP”, un tad mēs varēsim rīkoties ar to attiecīgo noplūdes novēršanu.  

DNS apzīmē “Domain Name System” un pārstāv sistēmu, kuru izmanto mašīnas ar interneta savienojuma iespējām, lai domēnu nosaukumus pārveidotu skaitliskās vērtībās, kuras mašīnas var “saprast” un apstrādāt..  

Citiem vārdiem sakot, thevpnlab.com ir vietnes domēna nosaukums, un tas ļauj cilvēkiem to atrast internetā. Šis domēna vārds tiek tulkots ciparu formā, kas pazīstama kā IP (interneta protokola) adrese, kas nepieciešama mašīnām, lai tiešsaistē atrastu resursus. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja uzdevums ir atvieglot šo tulkošanu. 

DNS pamatā ir datu bāze, kas piepildīta ar domēna vārdiem, kaut kas līdzīgs lieliskajai interneta tālruņu grāmatai. 

Viena no VPN pamatfunkcijām ir jūsu reālās IP adreses aizklāšana, vienlaikus piešķirot jums viltotu adresi no jūsu izvēlētā reģiona, lai gan daži VPN nenodrošina saviem lietotājiem reģionālos IP..  

Ja jūsu izvēlētais VPN ļauj “noplūst” jūsu reālajai IP adresei, tas vispirms apgāž pašu mērķi. IP noplūdes sauc arī par WebRTC noplūdēm (WebRTC ir ietvars, kas paredzēts tiešsaistes komunikācijas atvieglošanai). Ja rodas DNS noplūde, jūsu dators sazināsies ar ISP, lai saņemtu DNS pakalpojumu, nevis VPN. Tas ir liels nē, ja vēlaties palikt anonīms tiešsaistē. 

Politika bez reģistrēšanas

Viss, ko mēs līdz šim pieminējām, bija saistīts ar jūsu tiešsaistes drošības saglabāšanu. Lai nodrošinātu arī jūsu privātuma aizsardzību, tiek ievērota stingra politika bez reģistrēšanās.  

Tikai nepierakstīšanās politika var neļaut VPN pakalpojumu sniedzējam vienkārši nodot jūsu datus, ja to prasa valdības aģentūra vai līdzīgas organizācijas ar publisku iestādi.. 

Ja jūsu izvēlētais uzņēmums neuzglabā žurnālus, tam nebūs nododamo datu - tas ir tik vienkārši. Lai pārliecinātos, ka esat pilnībā aizsargāts, ieteicams izvēlēties VPN pakalpojumu sniedzēju, kas reģistrēts valstī bez obligātiem datu saglabāšanas likumiem.. 

VPN pakalpojumu sniedzēji var glabāt divu veidu žurnālus: 

  • Savienojuma žurnāli - jūsu IP adrese, jūsu VPN piešķirta IP adrese, laika zīmogi (VPN sesiju sākums / beigas + ilgums), katras sesijas laikā pārsūtīto datu daudzums 
  • Lietošanas žurnāli - lejupielādētie faili, apmeklēto vietņu saraksts, protokoli / programmatūra (Netflix, BitTorrent…) 

Kā redzat, lietošanas žurnāli ir daudz invazīvāki un bīstamāki, un jums noteikti vajadzētu izvairīties no VPN pakalpojumiem, kas šos žurnālus glabā neatkarīgi no tā, cik lēti tie ir..  

Labvēlīgi tiesību akti 

Lai nodrošinātu optimālu drošību un privātumu tiešsaistē, jums jāpievērš uzmanība arī izvēlētā VPN pakalpojumu sniedzēja ģeogrāfiskajai atrašanās vietai.  

Daudzi VPN pakalpojumi ir reģistrēti valstīs, kurās ir ieviesti obligāti datu saglabāšanas likumi. Tas nozīmē, ka viņiem ir jāreģistrē jūsu personīgā informācija un jānodod tā, ja valdība vai dažas tās aģentūras to pieprasa. Šīs valstis ir Itālija, Latvija, Malta, Portugāle, Francija, Grieķija, Igaunija, Austrija un citas.  

Turklāt jums vajadzētu izvēlēties arī VPN pakalpojumu, kas reģistrēts ārpus Piecu acu alianses, kurā ietilpst ASV, Jaunzēlande, Kanāda, Austrālija un Lielbritānija. Starp ziņotajiem Piecu acu alianses partneriem ir Izraēla, Lielbritānijas teritorijas aizjūras teritorijās, Dienvidkoreja, Japāna un Singapūra.

Deviņu acu valstīs ietilpst piecu acu locekļi, kā arī Francija, Dānija, Norvēģija un Nīderlande. Līgums ar 14 acīm ietver arī Beļģiju, Vāciju, Zviedriju, Itāliju un Spāniju.

Papildus daudzajiem uzraudzības līgumiem, kas uzsākti, lai izspiegotu savus pilsoņus, piemēram, tādās valstīs kā ASV, ir diezgan plaši tiesību akti, kas ļauj valdībai iegūt informāciju no jūsu VPN pakalpojumu sniedzēja, pat ja jūs to pat nezināt..

Ja jūs nolemjat doties kopā ar VPN pakalpojumu, kas atrodas valstī ar nelabvēlīgiem tiesību aktiem, vismaz pārliecinieties, vai valstī nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Turklāt, ja VPN atrodas vienā no “acu valstīm”, pārliecinieties, vai tai ir stingra nulles reģistrēšanas politika.

Drošākie VPN pakalpojumi

Mēs esam izvēlējušies drošākos VPN pakalpojumus, kas atbilst visiem mūsu atlases kritērijiem. Tagad ir laiks sīkāk izpētīt mūsu labākos piedāvājumus un noskaidrot, kurš no tiem jums ir vispiemērotākais. Izlasiet zemāk esošos mini pārskatus, atklājiet mūsu visaugstāk novērtēto drošo VPN pakalpojumu galvenās iezīmes un izlemiet, kurš no tiem ir piemērots jūsu vajadzībām.

1. Surfshark

Vislabākais Avid straumētāju pārskats + mūsu vērtējums
9,9 / 10LIETOTĀJU VĒRTĒJUMS mēnesī - USD 11,95

Surfshark mājas lapa Surfshark piedāvā glītu paketi, kas noteikti priecē praktiski jebkuru VPN lietotāju. Tas atrodas ērti Britu Virdžīnu salās, tas ir neticami ātrs un lieliski piemērots straumēšanai un straumēšanai, un pats galvenais, tas nodrošina optimālu drošību un privātumu.

Pakalpojums atbalsta IKEv2 un OpenVPN protokolus un izmanto militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu. Tas lepojas ar nulles zināšanu DNS visos serveros, ļauj veikt daudzapmaiņas savienojumus, un tam ir Camouflage režīms, kas paredzēts, lai visus pievilinātu domāt, ka jūs neizmantojat VPN, ieskaitot savu ISP. Tā killswitch pārtrauc jūsu interneta savienojumu, ja jūsu VPN savienojums tiek pārtraukts, novēršot nevēlamas noplūdes. Pakalpojums nodrošina arī īpašu aizsardzību pret noplūdēm.

Lai iegūtu vairāk labu ziņu, tā funkciju komplektā ir iekļauta programma CleanWeb, kas ļauj izbaudīt tiešsaistes pieredzi bez reklāmām, bez ļaunprātīgas programmatūras un bez izsekotājiem. Pateicoties ieviestajai stingrajai politikai bez reģistrēšanās, jūsu darbība nekad netiek uzraudzīta vai reģistrēta. Lai paliktu pilnīgi anonīms, jūs varat maksāt par abonementu kriptovalūtās.

Surfshark pārvalda vairāk nekā 800 ātrgaitas serverus 50+ valstīs. Tas piedāvā īpašas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, Android, iOS, Linux un Amazon Fire TV, tas nodrošina pārlūka paplašinājumus Firefox un Chrome, kā arī to var konfigurēt citās ierīcēs, piemēram, spēļu konsolēs..

Jūsu Surfshark abonements tiek nodrošināts ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Lasiet pilnu Surfshark pārskatu

2. NordVPN

Vispiemērotākais pārskats lietotājiem un mūsu vērtējums
9,8 / 10LIETOTĀJU VĒRTĒJUMS mēnesī - 11,95 USD

NordVPN mājas lapa
NordVPN ir tiešsaistes drošības nodrošinātājs, kas atrodas Panamā, un tas ir lielisks jaunums visiem dedzīgiem VPN lietotājiem. Uzņēmums tika izveidots jau 2012. gadā, un gadu gaitā tas ir guvis iespaidīgus panākumus, pateicoties tā stabilajam serveru tīklam un uzticamiem pakalpojumiem. 

Tāpat kā jebkurš VPN, arī NordVPN var nedaudz palēnināt jūsu interneta savienojumu, taču tas joprojām piedāvā labākus ātrumus nekā konkurence. Citiem vārdiem sakot, jūs varat pārlūkot internetu un straumēt iecienīto tiešsaistes saturu bez būtiskiem palēninājumiem.

Pakalpojums ir savietojams ar visām galvenajām platformām, ieskaitot Windows, Android, Mac OS X, iOS un pat Linux. Jūs pat varat izmantot NordVPN savā maršrutētājā (Tomato, Asus un DD-WRT). 

NordVPN piedāvā vairāk nekā 5100 serverus 60+ valstīs un līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem. Tas atbalsta OpenVPN un IKEv2 / IPSec protokolus ar AES-256 šifru, RSA-2048 rokasspiedienu un HMAC SHA-1 autentifikāciju. Tam ir arī nevainojama priekšlaicīga slepenība ar 3072 bitu DHE taustiņiem. Tam visam ir pievienots uzticams nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanās.

Uzņēmums piedāvā apmēram 3000 bezmaksas starpniekserverus, statisku / dinamisku koplietojamu un speciālu IP, kā arī papildu aizsardzības kārtu paaugstinātai anonimitātei..

Lasiet pilnu NordVPN pārskatu

3. CyberGhost

Vispiemērotākais aizraujošu pārskatu faniem + mūsu vērtējums
9,7 / 10LIETOTĀJU VĒRTĒJUMS mēnesī - 12,99 USD

screenshot_3
Rumānijā bāzēts CyberGhost VPN bieži tiek uzskatīts par vienu no visuzticamākajiem VPN, kas šobrīd ir tirgū. Papildus progresīvajam VPN risinājumam, kas lepojas ar 4600 serveriem vairāk nekā 60 valstīs un piedāvā ātrumu virs vidējā un lielisku veiktspēju, tas ārkārtīgi labi darbojas arī drošības nodaļā..

Tas izmanto militārā līmeņa 256 bitu AES šifrēšanu, un tā noklusējuma protokols ir OpenVPN, kas tiek uzskatīts par visdrošāko pastāvošo savienojuma protokolu. Tas piedāvā DNS un IPv6 aizsardzību pret noplūdēm, kā arī komplektācijā ar interneta slēdzi, kas novērš nevēlamas noplūdes pēkšņas atvienošanas gadījumā..

Turklāt CyberGhost ir draudzīgs P2P, ļaujot jums droši iesaistīties straumē un citos P2P koplietošanas veidos. Tas piedāvā vairākas papildu drošības funkcijas, ieskaitot aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmu bloķētāju, pretsekošanu, WiFi aizsardzību un modernu pret pirkstu nospiedumu noņemšanas sistēmu.

Visbeidzot, CyberGhost lepojas ar stingru politiku bez reģistrēšanās. Tas nenovēro, neizseko un neglabā nekāda veida tiešsaistes aktivitāšu žurnālus, tādējādi visu laiku saglabājot jūsu privātumu. Turklāt tas ļauj norēķināties ar Bitcoin, tāpēc jums nekad nav jādalās ar sensitīvu informāciju.

Lasiet pilnu CyberGhost pārskatu

4. VyprVPN

Vislabākais speedoholicsOverview + mūsu vērtējumam
9.6 / 10LIETOTĀJU VĒRTĒJUMS mēnesī - 9,95 USD

Vypr Vpn vietne
VyprVPN ir tiešsaistes drošības nodrošinātājs, kuru dibinājusi Zelta Frog, kurš ir viens no lielākajiem, vecākajiem un atbilstošākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem. Tā patentēto klientu ir ļoti viegli izmantot, tāpēc iesācējiem nebūs problēmu pielāgoties tā funkcijām. Serveru saraksts tiek automātiski atjaunināts, lai jūs varētu izmēģināt jaunas atrašanās vietas, tiklīdz tie kļūst pieejami. 

VyprVPN piedāvā vairāk nekā 700 serverus, kas izvietoti vairāk nekā 70 serveru vietās. Tam pievieno 200 000+ koplietotu IP adrešu, kas padara jebkuru tiešsaistes pakalpojumu par neiespējamu precīzi noteikt jūsu precīzo IP adresi noteiktā brīdī. VyprVPN ir slavena ar drošību un ātrumu, kas padara to par lielisku izvēli straumēšanai un satura lejupielādei. 

Uzņēmums atbalsta visas atbilstošās platformas ar pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac. Varat baudīt neierobežotu ātrumu, joslas platumu un servera pārslēgšanu un sazināties ar VyprVPN 24/7 lietotāju atbalstu, ja kādreiz rodas kādas problēmas. 

Runājot par drošību, VyprVPN atrodas Šveicē, kas ir viena no nedaudzajām drošajām patvērumiem VPN lietotājiem. Tas izmanto savu patentēto Chameleon tehnoloģiju ar 256 bitu OpenVPN protokolu, taču varat izvēlēties arī PPTP, IKEv2, Chameleon vai L2TP / IPsec. Uzņēmums nodrošina uzticamu nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, nepiereģistrē neko tādu, kas varētu jūs kaitēt, un pat piedāvā lietotājiem ekskluzīvu nulles zināšanu DNS pakalpojumu, kas tikai apliecina, ka tas ir viens no drošākajiem tur esošajiem VPN..

Lasiet pilnu VyprVPN pārskatu

5. ExpressVPN

Labākais vispārīgais pārskats + mūsu vērtējums
9,6 / 10LIETOTĀJU VĒRTĒJUMS mēnesī - 12,95 USD

Express Vpn vietne ExpressVPN ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kurš ir ieguvis savu slaveno statusu ar neticamu ātrumu un optimālu tiešsaistes drošību. Reģistrācijas process ir diezgan vienkāršs un saprotams, un klients ir ļoti intuitīvs un draudzīgs iesācējiem.

ExpressVPN saviem lietotājiem nodrošina vairāk nekā 3000 serverus vairāk nekā 90 valstīs un 160 un vairāk pilsētās. Citiem vārdiem sakot, jūs varat aizsargāt savu tiešsaistes savienojumu neatkarīgi no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Jūsu rīcībā būs neierobežots joslas platums bez ātruma ierobežojumiem, kas ir īpaši ērti, ja katru dienu lejupielādējat daudz satura..

Pakalpojums atbalsta visas galvenās platformas, ieskaitot Windows, Android, Mac, iOS un Linux. Tas ļauj veikt ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus, kas ietver arī virtuālās mašīnas. ExpressVPN varat izmantot arī maršrutētājā un Blackberry.

ExpressVPN atbalsta OpenVPN (UDP, TCP), SSTP, PPTP un L2TP / IPsec savienojuma protokolus. Runājot par šifrēšanu, tajā ir AES-256 šifrs ar RSA-4096 rokasspiedienu un HMAC SHA-512 autentifikācija, kas ir nesalaužama aizsardzības barjera. Uzņēmumam nav datplūsmas žurnālu, tajā ir automātiskās nogalināšanas slēdzis un nav pieļaujama nekāda DNS noplūde.

Lasiet pilnu ExpressVPN pārskatu

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map