Najlepšie VPN pre Firestick

Čo je to Amazon Firestick?

Aby sme pochopili Amazon Firestick, musíme najskôr hovoriť o Amazon Fire TV. Toto je set-top video streaming zariadenie, ktoré uviedlo Amazon na streamingový trh. Zariadenie sa tiež nazýva „malá čierna skrinka“ a podporuje video vo vysokom rozlíšení 1080p a 4K HD a poskytuje svojim používateľom viac ako 15 000 aplikácií vrátane aplikácií pre najväčšie služby streamovania zvuku a videa, hry a oveľa viac. 


Amazon Fire TV vám umožňuje vychutnať si streamingové služby ako Netflix, Hulu, Amazon Video, Showtime Now, DirectTV TERAZ, HBO TERAZ a mnoho ďalších. Ak ste odberateľom Amazon Prime, budete mať tiež prístup k tisícom televíznych relácií a filmov prostredníctvom Prime Video a pôsobivému hudobnému katalógu prostredníctvom Prime Music. 

žena odpočíva na gauči doma a pozerá videá onlineZariadenie Amazon Fire TV je kompatibilné so službou Alexa a umožňuje vám pomocou dodávaného diaľkového ovládača hlasu Alexa hrať hry, sledovať videá, spúšťať aplikácie, počúvať hudbu alebo dokonca objednávať. Budete mať univerzálne výsledky vyhľadávania z viac ako 140 kanálov, ktoré zjednotia vaše hľadanie hier, aplikácií a video / audio obsahu.. 

Amazon Fire TV Stick alebo jednoducho Amazon Firestick je finančná verzia tohto zariadenia. Je to v podstate zariadenie s veľkosťou USB, ktoré sa môžete pripojiť k portu HDMI na televízore s vysokým rozlíšením a vychutnať si väčšinu funkcií, ktoré získate pomocou set-top Amazon Fire TV. 

Amazon Firestick však neponúka arkádové herné možnosti a postráda 4K video, takže si môžete zahrať o niečo viac hier pre voľný čas a mať dostatok výpočtového výkonu pre prúdy 1080p.. 

Amazon Firestick je vybavený štvorjadrovým procesorom, dvojpásmovým Wi-Fi a videom s podporou 1080p. Má 1 GB pamäte (Amazon Fire TV má 2 GB) a 8 GB internej pamäte. Amazon Fire TV vám umožňuje rozšíriť interné úložisko až na 200 GB pomocou karty microSD, zatiaľ čo Firestick túto možnosť neponúka.. 

Potrebujem sieť VPN pre spoločnosť Firestick?

Všeobecné pravidlo je, že ak sa dokáže pripojiť na internet, mali by ste s ním používať sieť VPN. VPN sa v posledných rokoch skutočne stali nevyhnutnosťou, takže odpoveď je určite áno - pre Firestick potrebujete VPN. Tu sú niektoré z výhod spárovania vášho Amazon Firestick s dobrou VPN: 

 • Zabezpečenie pripojenia 

Sieť VPN šifruje vaše pripojenie na internet, vďaka čomu vaše citlivé údaje nie sú chránené pred zvedavými očami, vrátane poskytovateľa internetových služieb, hackerov a vládnych agentúr..

 • Skrytie aktivity prehľadávania 

Váš poskytovateľ internetových služieb môže sledovať vaše online správanie a zaznamenávať vaše internetové aktivity na neurčito. To vám umožní, aby vám poskytovateľ internetových služieb poskytoval oznámenia o porušení autorských práv, keď vás chytí pri sťahovaní torrentov. Tieto údaje môže tiež odovzdať vládnym agentúram, hlavným korporáciám a obchodníkom. VPN je skalná bariéra medzi vami a poskytovateľom internetových služieb, ktorá maskuje všetko, čo robíte online. 

 • Vynechanie Geo-bariér 

Toto je obzvlášť dôležitá funkcia pre streamery. Ak napríklad chcete získať prístup k americkej verzii Netflixu, ale nemôžete to kvôli svojej geografickej polohe, VPN vám umožňujú „oklamať“ obranné mechanizmy Netflixu, aby ste uverili, že váš internetový prenos skutočne pochádza zo Spojených štátov. Vaša VPN zmení vašu IP adresu a pripojí sa k Netflixu cez server v USA, ktorý vám umožní streamovať jej knižnicu a zároveň skryť vašu skutočnú IP adresu a umiestnenie. Vaše možnosti sa samozrejme neobmedzujú iba na Netflix. Vďaka dobrej VPN môžete odomknúť akýkoľvek geograficky obmedzený obsah kdekoľvek na svete.

Nastavenie siete VPN pre spoločnosť Firestick

Amazon Firestick je stále relatívne nový, pokiaľ ide o jeho kompatibilitu s hlavnými službami VPN. Z tohto dôvodu sme sa ubezpečili, že náš zoznam najlepších sietí VPN pre Firestick obsahuje iba služby, ktoré majú špeciálne aplikácie Fire TV VPN, čo znamená, že budete mať prístup k týmto VPN v časti aplikácií a jednoducho ich nainštalovať do svojho zariadenia.. 

Tu je postup, ako nainštalovať sieť VPN vo vašom Firestick: 

 • Spustite Amazon Firestick 
 • Prejdite na kartu Aplikácie v hornej časti obrazovky Domov 
 • Prejdite na „Kategórie“ a vyberte „Nástroje“. 
 • Vyberte požadovanú sieť VPN a kliknutím na tlačidlo „Získať“ spustite sťahovanie 
 • Po dokončení inštalácie vyberte možnosť „Otvoriť“ 
 • Prihláste sa pomocou zvyčajných prihlasovacích údajov VPN 
 • Vyberte umiestnenie servera VPN 
 • Po pripojení k serveru VPN sa môžete jednoducho vrátiť na domovskú stránku a začať streamovať 

Svoju sieť VPN pre Firestick môžete tiež nastaviť na kompatibilnom smerovači. Týmto spôsobom ochránite nielen pripojenie Fire TV Stick, ale aj každé ďalšie zariadenie, ktoré sa pripája k tomuto smerovaču. Všimnite si, že nie všetky smerovače sú pripravené na sieť VPN okamžite po vybalení. Inými slovami, možno budete potrebovať router založený na Tomato alebo DD-WRT na inštaláciu vašej VPN. Majte na pamäti, že nie všetky smerovače sú kompatibilné s DD-WRT. Ak máte modem ISP, určite naň nebudete môcť nainštalovať DD-WRT. 

Čo robí dobrú VPN pre spoločnosť Firestick?

Keďže Amazon Firestick je zariadenie navrhnuté tak, aby vám pomohlo streamovať váš obľúbený obsah online a hrať hry, musí byť spárované s bleskom rýchlej VPN, ktorá vás nezastaví a zničí celý zážitok. Streamovanie a online hry veľmi zdaňujú vaše pripojenie k internetu a majú sieť VPN, ktorá ju ešte viac spomalí, a to za účelom použitia Firesticku.. 

Streamovanie multimediálnych prehrávačov s diaľkovým ovládanímPočas nášho testovacieho okruhu sme implementovali naše prísne kritériá hodnotenia a ubezpečili sme sa, že do nášho zoznamu najlepších VPN pre spoločnosť Firestick boli zaradené iba prvotriedne možnosti. Aby sme vás oboznámili s procesom a poukázali na niektoré kľúčové faktory, na ktoré by ste mali mať pri výbere VPN pre Firestick vždy na pamäti, zdieľame s vami niektoré z týchto kritérií. 

Medzi naše najdôležitejšie kritériá hodnotenia najlepších VPN pre spoločnosť Firestick patria: 

Široké servery / vysoko kvalitné servery

Ako sme už uviedli, jedným z najvýznamnejších dôvodov, prečo ľudia chcú používať VPN s Amazon Firestick v prvom rade, je obísť geografické obmedzenia a odomknúť lepšie knižnice streamovania. Toto nie je možné dosiahnuť bez dobrého pokrytia servera, ktoré vám umožní pripojiť sa k vybranému miestu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Zrátané a podčiarknuté, čím viac serverov, tým lepšie. 

Celkový počet serverov by mal byť v tisícoch a s dobrým rozložením po celom svete. Tiež sme mali na zreteli zásady neustáleho pridávania ďalších serverov, takže aj keď niektoré spoločnosti na našom zozname momentálne neobsahujú tisíce serverov, dôkladne sme preskúmali ich firemné zásady a sme si istí, že sa tam včas dostanú.. 

Vysoká rýchlosť pripojenia

Rýchlosť pripojenia je vždy dôležitá, ale ešte viac, ak chcete používať sieť VPN výlučne na streamovanie. Ako sme už povedali, zariadenia na streamovanie spotrebúvajú veľa zdrojov, takže ak chcete streamovať v rozlíšení HD, potrebujete rýchle pripojenie. Ak chcete používať hru Amazon Firestick na hranie hier, je nevyhnutné aj pohotové pripojenie. 

Preto pri výbere najlepšej VPN pre Firestick by ste sa mali uistiť, že vaša spoločnosť výberu ponúka neobmedzené rýchlosti a šírku pásma. Neobmedzené prepínanie serverov je tiež pekným doplnkom. Preplnené servery môžu spôsobiť výrazné zníženie rýchlosti, čo nás privádza späť k nášmu prvému bodu: chcete zvoliť službu VPN s mnohými servermi, čo minimalizuje šance na preplnenie. 

Dôkladné nastavenie ochrany osobných údajov / zabezpečenia

Hlavnou úlohou akejkoľvek siete VPN je chrániť vás pred akýmikoľvek počítačovými nebezpečenstvami, ktoré sa skrývajú na internete. Robia to tak, že šifrujú vašu online komunikáciu, skryjú vašu skutočnú IP adresu a slúžia zvyšku sveta falošným umiestnením namiesto vašej skutočnej domácej adresy.. 

Majte však na pamäti, že by ste nikdy nemali obetovať bezpečnosť za rýchlosť. Je pravda, že šifrovanie spomaľuje vaše pripojenie, ale u spoločností na tomto zozname je to sotva viditeľné. Ak sa rozhodnete nainštalovať streamovacie platformy, ako je Kodi, do Amazon Firestick, môžete sa dokonca dostať k niektorým právnym problémom, ak vaša VPN nie je na rovnakej úrovni. Niektoré populárne streamingové služby často používajú nelegálne zdroje streamingu chránené autorskými právami a priamo a pokuty sú astronomické, ak vás chytia. VPN s pevnou konfiguráciou zabezpečenia zaručujú, že nemáte. 

Zrátané a podčiarknuté, nemali by ste klesať pod šifru AES-256, overenie totožnosti RSA-2048 a autentifikáciu SHA-256. Spoločnosti AES-256 označujú spoločnosti VPN, keď hovoria o šifrovaní „vojenského stupňa“ alebo „bankového stupňa“.  

Najlepšie VPN pre Firestick

Vybrali sme tie najlepšie služby VPN, ktoré spĺňajú všetky naše kritériá výberu. Teraz je čas preskúmať podrobnejšie naše najlepšie výbery a zistiť, ktorý z nich je pre vás najvhodnejší. Prečítajte si nižšie uvedené mini-recenzie, objavte kľúčové vlastnosti našich služieb VPN s najlepším hodnotením pre Firestick a rozhodnite sa, ktorá z nich je pre vaše potreby najvhodnejšia..

1. Surfshark

Prehľad najlepšieho pre Avid Streamers + NAŠE HODNOTENIE
HODNOTENIE 9,9 / 10 POUŽÍVATEĽA mesiac 11,95 dolárov

úvodná stránka surfshark Surfshark je služba VPN, ktorá ponúka nielen špecializovanú aplikáciu pre Firestick, vďaka čomu je inštalácia hračkou, ale funguje aj s najpopulárnejšími streamovacími službami vrátane služieb Netflix a Hulu. Je prekvapivo rýchly, takže môžete očakávať streamovanie obsahu 1080p bez akýchkoľvek oneskorení.

Táto služba v súčasnosti prevádzkuje viac ako 800 vysokorýchlostných serverov vo viac ako 50 krajinách sveta. Je optimalizovaný pre streamovanie a je tiež priateľský k P2P. Neukladá žiadne obmedzenia rýchlosti, šírky pásma a prepínania serverov a podporuje neobmedzené súčasné pripojenie, čo je veľké plus.

Surfshark zaisťuje najvyššiu bezpečnosť a súkromie a používa vojenské šifrovanie AES-256, podporuje protokoly IKEv2 a OpenVPN a ponúka množstvo funkcií zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Patria sem vyhradená ochrana proti úniku, internetový zabiják, multihop pripojenia, DNS bez znalosti na všetkých serveroch, maskovací režim, ktorý zabraňuje detekcii vášho pripojenia VPN, a CleanWeb, ktorý udržuje malware, reklamy a sledovače ďalej..

Služba implementuje prísnu politiku bez protokolovania a prijíma kryptomeny pre absolútnu anonymitu. Na jeho predplatné sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si celú recenziu Surfshark

2. NordVPN

Najlepšie pre všeobecný prehľad používateľov + NAŠE HODNOTENIE
9,8 / 10 POUŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE mesačne 11,95 USD

Domovská stránka NordVPN
NordVPN je poskytovateľ VPN, ktorý vytvára dokonalú rovnováhu medzi jednoduchosťou a komplexnosťou. Na jednej strane ho môžu využívať aj absolútni začiatočníci. Na druhej strane je to veľmi výkonná sieť VPN s množstvom ďalších funkcií. 

NordVPN obsahuje 5 100+ VPN serverov najvyššej kvality rozmiestnených vo viac ako 60 krajinách. Spoločnosť umožňuje až šesť súčasných pripojení a ponúka neobmedzenú šírku pásma, rýchlosť a prepínanie serverov. Počas nášho testovania sme si nevšimli žiadne výrazné poklesy rýchlosti alebo prerušenie činnosti.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN podporuje protokoly pripojenia OpenVPN a IKEv2 / IPSec a šifruje vašu komunikáciu pomocou šifry AES-256. Mali by sme spomenúť, že spoločnosť NordVPN je jedinou službou, ktorá šifruje vašu komunikáciu dvakrát.

Služba NordVPN bohužiaľ nie je k dispozícii v obchode Amazon App Store, čo znamená, že nemá podporu natívnych aplikácií. Oficiálna webová stránka však poskytuje podrobné pokyny na manuálnu inštaláciu aplikácie. 

Prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN

3. CyberGhost

Najlepšie pre fanúšikov Torrenting Prehľad + NAŠE HODNOTENIE
9,7 / 10Používateľská cena za mesiac 12,99 $

screenshot_3
CyberGhost je známy svojou širokou platformou podpory, nepriestrelným súkromím & bezpečnostné funkcie, neobmedzený prenos / šírka pásma a dedikované streamingové servery. Spoločnosť bola založená v roku 2001 v Rumunsku ako jednoduchý odblokovací softvér pred dosiahnutím súčasného vývoja.

Pokiaľ ide o Firestick, CyberGhost obsahuje špeciálnu aplikáciu pre Fire OS (čo je v podstate upravený OS Android) a umožňuje vám vybaviť vaše zariadenie plnohodnotnou funkciou VPN, vrátane anonymizácie IP, bezpečných transakcií, streamovania a ďalších. , Upozorňujeme, že by ste si mali aplikáciu stiahnuť z obchodu Amazon App Store a poskytnúť platný e-mail na začatie skúšobného obdobia. Po skončení skúšobnej verzie budete musieť kúpiť predplatné, ak chcete pokračovať v používaní služby.

CyberGhost zašifruje vašu komunikáciu pomocou šifry AES-256 a umožní vám vybrať si medzi OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP a IPSec. Dodáva sa tiež s automatickým zabíjačom, ochranou proti úniku DNS a IP, prísnou politikou bez protokolovania a 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Spoločnosť prevádzkuje viac ako 4 600 serverov v 60+ krajinách a softvér podporuje až 7 súčasných pripojení.

Prečítajte si celú recenziu CyberGhost

4. ExpressVPN

Najlepší celkový prehľad + NAŠE HODNOTENIE
9,6 / 10 POUŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE mesačne 12,95 USD

Express Vpn Domovská stránka ExpressVPN je slávna online bezpečnostná služba, ktorá uprednostňuje vysokú rýchlosť pripojenia v celej svojej sieti. Spoločnosť je taká odhodlaná, že by sme úprimne nemohli povedať, že sme pri testovaní tohto zoznamu používali VPN.. 

ExpressVPN v súčasnosti ponúka viac ako 3 000 serverov vo viac ako 90 krajinách. Môžete pripojiť súčasne až 3 zariadenia a vychutnať si neobmedzenú šírku pásma, rýchlosť a prepínanie serverov. Ako sme povedali, táto sieť VPN má malý vplyv na rýchlosť vášho pripojenia, preto by ste nemali zaznamenávať náhly pokles rýchlosti ani žiadne súvisiace problémy.

Spoločnosť podporuje protokoly pripojenia OpenVPN, SSTP, PPTP a L2tp / IPsec a šifruje vašu komunikáciu pomocou šifry AES-256. Je dodávaný s elegantnou funkciou prepínača zabíjania, neuchováva si žiadne denníky a chráni vás pred únikmi DNS. 

ExpressVPN nemá natívnu aplikáciu Amazon Fire TV Stick, takže ju musíte dodatočne načítať. S týmto by ste však nemali mať žiadne problémy, pretože oficiálna webová stránka ponúka veľa pokynov vrátane sprievodcu nastavením videa. 

Prečítajte si celú recenziu ExpressVPN

5. Čistá VPN

Prehľad najlepšie pre všeobecných používateľov + NAŠE HODNOTENIE
9,4 / 10 POUŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE mesačne 10,95 dolárov

Domovská stránka PureVpn
Podobne ako v prípade ExpressVPN, aj v PureVPN sa kladie veľký dôraz na možnosti rýchleho streamovania bleskom. Ponúka špeciálnu aplikáciu pre Amazon Firestick, ktorá dostala svoju najnovšiu aktualizáciu 6. februára 2018. 

PureVPN ponúka viac ako 2 000 serverov v 140+ krajinách, čo zaručuje vynikajúce geografické pokrytie. Umožňuje až päť súčasných pripojení a ponúka neobmedzenú rýchlosť, šírku pásma a prepínanie serverov.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, podporuje OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP / IPsec a IKEv2 a používa 256-bitové šifrovanie údajov na zašifrovanie vašej online prevádzky. Spoločnosť nevedie žiadne záznamy o premávke a ponúka prepínač automatického zabíjania. Ponúka tiež viac ako 88 000 zdieľaných IP adries, čo zaručuje najvyššiu anonymitu online. Na účely streamovania si môžete kúpiť špeciálny doplnok IP, ktorý sťaží Amazonu a Netflixu zakázať váš VPN prenos.. 

Inštalácia PureVPN na váš Firestick je pomerne jednoduchá vďaka špeciálnej aplikácii Firestick, ale ak máte nejaké problémy, nájdete podrobnú príručku (s obrázkami) na oficiálnej webovej stránke PureVPN.. 

Prečítajte si úplnú kontrolu siete VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 42

map