Kepard pārskats

Svarīgs atjauninājums: Kepard vietne nav pieejama. Pagaidām nav oficiālu paziņojumu par situāciju. Ja jūs interesē Kepard statuss, lūdzu, apmeklējiet šo lapu vēlāk un pārbaudiet, vai nav iespējamu atjauninājumu.


Kepards ir samērā mazs VPN pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Moldovā. Neskatoties uz lielumu, tie faktiski ir diezgan labs uzņēmums, ar lieliskām funkcijām un veiktspēju, kā arī ar pienācīgām cenām. Kepard darbojas visās lielākajās operētājsistēmās, un to Windows un Android klienti ir īpaši labi. Viņiem ir neliels serveru skaits, taču viņi to kompensē, atļaujot neierobežotu trafika ātrumu un datus. Uzziniet vairāk šajā visaptverošajā Kepard pārskatā.

kepard-homepage

Saskarne

Kepard ir jauks mazs klients, kuru ir diezgan viegli izmantot, pat ja jūs neesat tieši datora vednis. Tas ļoti skaidri parāda galveno un vissvarīgāko informāciju par jūsu VPN savienojumu, piemēram, serveri, ar kuru izveidojat savienojumu, vai savienojums ir ieslēgts vai izslēgts, kāda veida protokolu jūs izmantojat utt. Servera maiņa ir vienkārša. Tas pats attiecas uz protokoliem. Saskarnes vidū ir milzīga ieslēgšanas / izslēgšanas poga, kas padara VPN ieslēgšanu un izslēgšanu ne tikai vienkāršu, bet arī jautru.

Veiktspēja un uzticamība

Kepard ir serveri ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā un vairākās citās valstīs. Ātrums ir pienācīgs, lai gan tie labāk darbojas ar serveriem, kas atrodas tuvāk vietai, kur atrodaties. Mēs veicām vairākus ātruma testus ar dažādiem ātruma pārbaudes pakalpojumu sniedzējiem, un mēs saņēmām diezgan konsekventus rezultātus. Kā jūs varat sagaidīt, savienojums palēninās, izmantojot VPN, taču tas nav dramatisks kritums. Mēs esam redzējuši labāku savienojuma ātrumu citos VPN pakalpojumu sniedzējos, taču Kepard joprojām ir diezgan stabils. P2P koplietošanu var izmantot tikai ar Nīderlandes serveri, un tā lieliski darbojas lietotājiem, kas atrodas Eiropā.

kepard-features

Daudzplatforma

Kepard ir atvēlējis klientus operētājsistēmai Windows un Android, un abi darbojas lieliski. Tas nenozīmē, ka citas operētājsistēmas un platformas nav savietojamas - Kepard sniedz ļoti skaidras un detalizētas instrukcijas, kā konfigurēt Linux un Mac OS dažādiem protokoliem (tomēr L2TP nav pieejams uz Linux balstītām sistēmām un ierīcēm).

Iespējas

Kepard ļauj šifrēt tīmekļa trafiku un aizsargāt jūsu privātumu un anonimitāti. Tas arī ļauj piekļūt vietnēm, kurām dažādu ierobežojumu dēļ citādi ierobežojumi. Tas piešķir jums lielāku brīvību sērfojot tīmeklī, piešķirot jums citu IP adresi, kas nozīmē, ka jūs varat būt anonīms tiešsaistē.

Uzņēmuma ģeogrāfiskais pārklājums ir pienācīgs. Viņiem ir serveri Francijā, Nīderlandē, Šveicē, Zviedrijā, Vācijā, Spānijā, Lielbritānijā, ASV un Kanādā. Būtu jauki redzēt dažus serverus Dienvidamerikā, Āzijā un Āfrikā, taču Kepard ir salīdzinoši mazs VPN sniedzējs, tāpēc sagaidīt tik plašu pārklājumu, iespējams, būtu pārāk optimistiski.

Kepard serveri

Pateicoties lietotājam draudzīgajam VPN klientam, VPN savienošanu un atvienošanu ir viegli izdarīt ar vienkāršu klikšķi. Klients arī automātiski nosaka, kad jebkāda iemesla dēļ tiek zaudēts jūsu VPN savienojums, un mudina jūs atkārtoti izveidot savienojumu. Vēl viena funkcija, kas mums patika, ir automātiskais labākā servera piedāvājums, kas nozīmē, ka jums nav jāpieņem savvaļas minējumi par to, pie kura servera izveidot savienojumu.

Drošības līdzekļi ietver OpenVPN, L2TP un PPTP protokolus un līdz 256 bitu šifrēšanu. Turklāt ir iekļauts NAT ugunsmūris, kas darbojas kā papildu drošības slānis. Šis mehānisms tiek ieviests servera līmenī, kas nozīmē, ka tas aptver visas ierīces un savienojumus, kas iet caur šiem serveriem.

Kepard ļauj veikt divus vienlaicīgus savienojumus, tāpēc vienlaikus varat savienot divas ierīces. Tas, protams, ir ļoti noderīgi, taču jāpatur prātā, ka daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā četrus, piecus vai pat vairāk vienlaicīgus savienojumus. Pārslēgšanās starp valstīm un dažādām IP adresēm ir neierobežota, un tas pats attiecas uz trafiku un ātrumu. Kas attiecas uz žurnālu politiku, tad Kepard diemžēl tur dažus žurnālus. Mēs to sīkāk aprakstīsim šī Kepard pārskata sadaļā Drošība un privātums.

Raugoties uz spilgto pusi, uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažādas priekšrocības un priekšrocības - gan vecos, gan jaunos. Vecie klienti var rēķināties ar neregulārām atlaidēm, un jaunie abonenti bieži rīko akcijas, atlaides un atlīdzību. Kepard pat ļauj bez maksas izmantot Premium VPN pakalpojumus, izmantojot viņu novirzīšanas programmu. Būtībā par katru jūsu draugu (ar nosacījumu, ka viņi faktiski reģistrējas pakalpojumam) jūs saņemat 30 dienu Premium VPN bez maksas. Jūs varat atsaukties līdz sešiem cilvēkiem, kas nozīmē, ka jūs varat saņemt līdz 180 dienām bezmaksas Premium VPN pakalpojumus.

Kā mēs jau minējām šajā Kepard pārskatā, pakalpojumu sniedzējs atļauj un atbalsta P2P koplietošanu (torrenting), bet jāpatur prātā, ka šādām darbībām jums būs jāpieslēdzas serveriem, kas īpaši paredzēti P2P.

Kepard ir viegli lietojams

Drošība un privātums

Kepard savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos skaidri norāda, ka vajadzības gadījumā viņi sadarbosies ar Moldovas varas iestādēm. Viņi reģistrē jūsu IP adresi un jūsu reģistrācijas e-pastu, kā arī sesiju laiku un datumu, taču labā ziņa ir tā, ka žurnāli tiek notīrīti tikai pēc trim dienām, ti, līdz brīdim, kad ierodas tiesas pavēste, jūsu ieraksti tiek dzēsti. , iespējams, sen vairs nav (izņemot jūsu e-pastu, taču tik un tā ar to nevar paveikt daudz).

Ar šāda veida privātumu un drošību vajadzētu pietikt lielākajai daļai lietotāju, it īpaši tiem, kurus interesē VPN izmantošana straumēšanai vai piekļuvei bloķētām vietnēm. Tomēr noteikti būtu labāk, ja viņiem vispār nebūtu baļķu. Kepard atbalsta PPTP, L2TP un, pats galvenais, OpenVPN. No tā, ko mēs redzējām, visi šie protokoli darbojas lieliski, un jūsu ziņā ir izlemt, kuru vēlaties izmantot. Liekas, ka Kepards šobrīd nepieņem Bitcoin.

Atbalsts

Vietne piedāvā detalizētus norādījumus par OpenVPN, PPTP un L2TP iestatīšanu dažādām Windows, iOS, Android, Linux un Mac versijām. Viņiem ir arī FAQ sadaļa, kas ir diezgan plaša, un, ja jums joprojām ir daži jautājumi, varat tieši sazināties ar atbalsta personālu. Diemžēl tiešraides tērzēšanas iespējas nav, un jums ir jāizmanto e-pasta forma (pēc reģistrēšanās atbalsta panelī). Tomēr personāls strādā visu diennakti, un jūs parasti saņemat atbildi dažu minūšu laikā, tāpēc, iespējams, galu galā nebūs pat nepieciešama tieša tērzēšana..

Cenu noteikšanas iespējas

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis $$ 7.003 mēneši / 6 mēneši / 1 gads $ $ 2.902 gadi /

Mēs bijām mazliet pārsteigti, uzzinot, ka Kepard ir tikai viena pakete - Premium pakete, kas ir 7 USD mēnesī, 16 USD trīs mēnešus un 42 USD vienu gadu. Jūs varat nopelnīt papildu VPN pakalpojumus, uzaicinot draugus, kas nopelna jums līdz 180 dienām 400 MB dienā. Pēc reģistrēšanās Kepard piedāvā vienu dienu bezmaksas VPN pakalpojumus.

Kepard cena

Keparda plusi & Mīnusi

Kad mēs apkopojam šo Kepard pārskatu, šeit ir īss pārskats par funkcijām, kas mūs pamudināja, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

  • Nav ātruma un satiksmes ierobežojumu
  • Pienācīgs ātrums
  • Labs Windows klients
  • Lieliska Android lietotne

Mīnusi

  • Varētu izmantot labāku šifrēšanu
  • Uztur dažus žurnālus
  • Ierobežotas cenu iespējas
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map