Privātā tuneļa pārskats

Privātā tuneļa stāsts sākas ar Džeimsu Johanu un Fransisko Dinha, OpenVPN Technologies Inc. dibinātājiem. Viņi guva milzīgus panākumus ar godalgoto OpenVPN projektu 2002. gadā un uzsāka savu uzņēmumu, lai bagātinātu tā tālāko attīstību.
Mēs skatāmies uz privāto tuneli drīzāk kā uz tiešsaistes privātuma iniciatīvu, nevis uz jūsu parasto VPN sniedzēju. Izmēģinātā un patiesā komanda aiz tā ietvēra uzlabotu programmatūru un tīkla izveidi ar vismodernākajām tehnoloģijām un unikālajām funkcijām.


Privātais tunelis tika izveidots, lai lietotājiem nodrošinātu optimizētu drošību, aizsargātus komunikāciju pakalpojumus un uzticamu savienojumu. Mēs esam nopietni pārbaudījuši pakalpojumu un sniegsim visus rezultātus šajā privātajā tunelī paredzētajā pārskatā.

Privātā tuneļa mājas lapa

Saskarne

Privātā tuneļa saskarnePrivātā tuneļa klients ir ļoti tīrs un funkcionāls, taču estētikas nodaļā tas atstāj daudz ko vēlamo. Kopējais izskats izskatās tikai datēts, un krāsu shēma ir nedaudz nepatīkama. Jūs nevarat pielāgot klientu, kas vēl vairāk papildina jau tā milzīgo pieredzi. Par laimi, kad esat tikuši garām izskatam, jūs varat redzēt ļoti racionalizētu un ērti lietojamu VPN klientu. Tas darbojas patiešām labi, it īpaši, ja vēlaties tikai ātru servera savienojumu.

Galvenais ekrāns informēs jūs par jūsu pašreizējo profilu, reģionu, ar kuru esat izveidojis savienojumu, un iegūto IP adresi. Ekrāna apakšējā daļā ir redzama poga Pieslēgties, un augšējā labajā stūrī ir iestatījumu izvēlne.

Veiktspēja un uzticamība

Mēs izveidojām savienojumu ar daudziem izlases serveriem visā mūsu testēšanas ķēdē un varam ziņot par viduvējiem rezultātiem. Ātrums parasti nebija atšķirīgs starp dažādiem serveriem, un ASV serveris piedāvā nedaudz labākus rezultātus nekā visi pārējie.

Mēģinot izveidot savienojumu ar Lielbritānijas serveri, mēs piedzīvojām pastāvīgus atvienojumus, un ilgstošu savienojuma pārtraukumu dēļ nevarējām iegūt apmierinošus rezultātus. Arī serveri Vācijā un Honkongā uzrādīja zemu rezultātu, salīdzinot ar mūsu sākotnējām cerībām.

Kopumā mūsu ātruma pārbaudes posms deva sliktus un viduvējus rezultātus, kad runa bija par vidējo servera ātrumu. Mēs noteikti vēlamies dzirdēt vairāk viedokļu, tāpēc vairāk nekā laipni lūdzam sazināties ar mums un pastāstīt arī par savu pieredzi.

Daudzplatforma

Privātais tunelis atbalsta operētājsistēmas Windows, Mac, Android 4.0+ un iOS 6.1+. Tas var strādāt arī ar Linux, taču tam ir vajadzīgas iepriekšējas zināšanas un pieredze ar komandrindas saskarni.

Varat arī likt Private Tunnel darboties ar dažādām operētājsistēmām un ierīcēm, lejupielādējot konfigurācijas failus un veicot papildu darbu.

Pētot šo privātā tuneļa pārskatu, mēs pārbaudījām VPN savā personālajā datorā un Android viedtālrunī, un instalēšana tika veikta tikai dažās minūtēs, bez procesa grūtībām.

Šīs ierīces nav saderīgas ar privāto tuneli, jo tām ir ierobežots OpenVPN draivera atbalsts:

 • USB TV nūjas
 • Televizora pierīces
 • Īpašas tabletes

Pirms dažiem gadiem tika pieminēts atbalsta ieviešana Blackberry un Windows Phone, taču tas vēl nav noticis.

Privātā tuneļa multiplatforma

Iespējas

Privātais tunelis piedāvā tikai dažas serveru atrašanās vietas, ieskaitot ASV, Vāciju, Honkongu, Zviedriju, Kanādu, Japānu utt. Tas nav pietiekami, lai pārklājums būtu pieejams visā pasaulē, tāpēc, iespējams, nevarēsit izveidot savienojumu no savas ģeogrāfiskās atrašanās vietas, atkarībā no tā, kur atrodaties.

To cenzūras noteikumu dēļ jūs nevarēsit piekļūt privātajam tunelim no šīm valstīm:

 • Ķīna
 • Saūda Arābija
 • AAE
 • Omāna
 • Irāna
 • Turkmenistāna

Privātais tunelis nepiedāvā pakalpojumus šādās valstīs:

 • Gana
 • Nigērija
 • Kotdivuāra

Mēs arī nevarējām piekļūt Netflix, izmantojot privāto tuneli, tāpēc jums, iespējams, vajadzētu meklēt alternatīvas, ja straumēšana ir jūsu VPN pirkšanas galvenais iemesls..

Ja jūs nolemjat izvēlēties piemaksu, jums būs neierobežota piekļuve datiem un 3 vai 4 vienlaicīgi savienojumi. Pakalpojumam ir arī neierobežots servera ātrums.

Drošība un privātums

Privātais tunelis izmanto OpenVPN protokols tikai. Tas nozīmē, ka jums nebūs iespējas izveidot savienojumu ar PPTP, L2TP / IPsec un SSTP. Mūsuprāt, tas nav negatīvs, jo mēs vienmēr iesakām izmantot OpenVPN.

Pakalpojums atrodas ASV, un tas var būt darījums dažiem VPN lietotājiem. Lai arī ASV nav neviena obligāta likuma par datu saglabāšanu, tajā atrodas CIP un NSA, kuras ir slavenas ar savām garantijām un rīkojumiem par rīkojumiem. Citiem vārdiem sakot, ASV noteikti nav draudzīga vieta VPN pakalpojumiem.

Privātā tuneļa lietojumi AES-GCM šifrs ar 128 bitu taustiņiem, kas pēc mūsdienu standartiem ir diezgan vājš. AES-256 tiek uzskatīts par spēcīgāko šifru, kāds šobrīd ir tirgū, jo varas iestādes to joprojām “neaplauž”.
Jūs varat apmeklēt vietni anonīmi, bet, ja jūs nolemjat reģistrēties, jums tiks piedāvāts norādīt savu vārdu, e-pastu, tālruņa numuru un maksājuma informāciju. Privātais tunelis apkopos šo informāciju un reģistrēs to savā datu bāzē. Ierakstītie dati tiek aizsargāti, izmantojot SSL tehnoloģiju, taču mēs būtu daudz laimīgāki, ja uzņēmums, pirmkārt, nereģistrētu nevienu žurnālu.

Privātā tuneļa konfidencialitātes politikā teikts, ka apkopotā informācija tiks izmantota tikai pakalpojuma uzlabošanai un veiktspējas uzraudzībai. Tas ir ļoti jauks pieskāriens, taču ar to nevar pārspēt pilnīgi VPN bez žurnāla.

Atbalsts

Jūs varat sazināties ar Privātā tuneļa atbalsta personālu, izmantojot vietni e-pasts vai tiešraides Čats, kas ir pienācīgs iespēju kopums. Lietotāju atbalsta darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9-5 PST.

Bieži uzdotie jautājumi oficiālajā vietnē ir diezgan mazi, un, ja godīgi, tas daudz nesniedz. Atbildes parasti ir ļoti neskaidras un vispārīgas, neiedziļinoties daudzās detaļās.

Atbalsta personāls ļoti ātri saņem atbildes, bet tie darbinieki, ar kuriem mēs runājām, veicot pētījumu privātā tuneļa pārskatīšanai, nebija tik zinoši, kad runāja par tēmām, kuras mēs vēlējāmies apspriest..

Cenu noteikšanas iespējas

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 6,003 mēnesī / 6 mēneši / 1 gads USD 2,922 gadā /

Privātajā tunelī ir divi dažādi abonēšanas plāni:

 • Fiksēts (6 USD mēnesī; 35 USD gadā) - Neierobežota piekļuve datiem; līdz 3 vienlaicīgiem savienojumiem.
 • Elastīga (6 USD mēnesī; 35 USD gadā + maksa par papildu ierīcēm) - Neierobežota piekļuve datiem; 4. pieslēgums pieejams par papildu samaksu.

Privātā tuneļa cenu noteikšana

Kā jauns lietotājs jūs varat abonēt kādu no piedāvātajiem plāniem un saņemt 7 dienu izmēģinājuma periodu. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jums automātiski tiks iekasēts rēķins. Ņemiet vērā, ka vienmēr varat atcelt pakalpojumu, pirms tas notiek, ja jūs to neatrodat pēc savas patikas.

Būtībā jūs saņemsit 100% bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma periodu, lai noteiktu, vai Private Tunnel atbilst jūsu VPN prasībām.

Privātā tuneļa plusi & Mīnusi

Pabeidzot šo privātā tuneļa pārskatu, šeit ir īss pārskats par funkcijām, kas mūs uzmeta, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

 • Lieliska programmatūra
 • Komanda aiz OpenVPN
 • Savietojamība ar galvenajām platformām
 • Viegli lietojams klients
 • Bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma periods
 • Budžetam draudzīga cena

Mīnusi

 • Zems serveru skaits
 • Vidējs ātrums
 • Suboptimālā šifrēšana
 • Slikta FAQ sadaļa
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 6 =

map