SurfEasy pārskats

SurfEasy ir lielisks VPN pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Toronto, Kanādā. Pateicoties lieliskajam pakalpojumam un augsta līmeņa aizsardzībai, tas jau ir ieguvis miljoniem lietotāju sirdis visā pasaulē. Lai uzzinātu vairāk par tā priekšrocībām un trūkumiem, izlasiet mūsu visaptverošo SurfEasy pārskatu.


Saskarne

SurfEasy VPN lejupielāde un instalēšana ir diezgan viegli, pat ja jūs neesat īpaši prasmīgs. Reģistrēšanās tomēr nav pilnībā anonīma, jo SurfEasy pieprasa izveidot kontu, izmantojot savu e-pasta adresi..

Instalējot SurfEasy, jūs varat izmantot tās daudzās noderīgās funkcijas. SurfEasy klients ir ļoti intuitīvs un lietotājam draudzīgs. Visas iespējas ir viegli atrast un izmantot. Vednis sniedz norādījumus par katru jauno parādīto funkciju. Klients arī informē jūs par pievienotā servera atrašanās vietu, bloķēto izsekotāju skaitu un datu izmantošanu. Tajā ir arī karte, kurā parādīta jūsu atrašanās vieta.

SurfEasy interfeiss

Veiktspēja un uzticamība

SurfEasy piedāvā piekļuvi vietnei vairāk nekā 1000 serveru, kas atrodas 28 pasaules valstīs valstīm. Ļoti ātri serveri visā pasaulē ir jūsu rīcībā visu diennakti, izmantojot SurfEasy. Tas pārvalda serverus Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Brazīlijā, Norvēģijā, Japānā, Austrālijā un vairāk nekā 20 citās valstīs.

Visi klienti saņem neierobežotu ātrumu, turpretī izmantojamo serveru vietu skaits palielinās līdz ar abonēšanas cenu. Bezmaksas versijas lietotājiem var būt dažas problēmas ar ātrumu.

Lietotājiem, kuri izvēlas kādu no apmaksātajiem plāniem, nav jāuztraucas par ātruma traucējumiem viņu interneta savienojumā. Apmaksātiem plāniem ir neierobežots joslas platums. Ja izvēlaties bezmaksas versiju, jūs saņemat 500 MB mēnesī, bet jūs varat arī nopelnīt papildu MB, veicot vienkāršus uzdevumus, piemēram, apstiprinot savu e-pasta adresi, patika SurfEasy Facebook vai vienkārši skatoties videoklipu.

Daudzplatforma

SurfEasy ir savietojams ar populārākajām platformām. To var izmantot jebkurā ierīcē kas izmanto Windows, Mac, iOS vai Android. SurfEasy piedāvā arī paplašinājumus pārlūkam Chrome un, protams, Opera, jo tas kopš 2015. gada ir bijis Opera programmatūras saimes sastāvdaļa. Tas nodrošina arī paplašinājumu Amazon, kas ir retums starp VPN pakalpojumu sniedzējiem..

SurfEasy Multiplatform

Vietni SurfEasy varat izmantot līdz 5 ierīcēm vienlaicīgi. Lai gan daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir līdzīgs piedāvājums, tie neļauj vienlaikus savienot 5 ierīces, kad izmantojat viņu lietotnes bezmaksas versiju.

Iespējas

SurfEasy nav tikai vienkārši lietojams un saderīgs ar gandrīz jebkuru no jūsu ierīcēm, tas piedāvā arī dažas papildu priekšrocības, ko parasti nesniedz citi VPN pakalpojumu sniedzēji.

Pirmkārt, SurfEasy ļauj mocīties. Visi Ultra VPN plāna lietotāji (lai iegūtu vairāk informācijas par šī SurfEasy pārskata sadaļu Cenu opcijas), var baudīt neierobežotu mokas ar neierobežotu ātrumu. SurfEasy ļauj ātri un bez problēmām augšupielādēt un lejupielādēt. Pateicoties tam paredzētajiem serveriem, visas jūsu straumēšanas aktivitātes paliek slepenas, drošas un ātras.

SurfEasy piedāvā uzlabotu izsekotāju bloķētāju, kas pasargā jūs no snooping un izsekošanas. Tas bloķē sīkdatņu izsekošanu, kuras reklāmdevēji izmanto, lai sekotu jūsu pārlūkošanai internetā, ļaujot jums anonīmi pārlūkot internetu.

Papildus lieliskajam izsekotāju bloķētājam SurfEasy nesen ir ieviesusi iOS9 reklāmu bloķētāja funkciju, kas aizsargā jūs no kaitinošām tiešsaistes reklāmām un vienlaikus aizsargā jūsu datus. SurfEasy ir ideāls VPN sniedzējs visiem jums, kuri cenšas izvairīties arī no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Tas nikni cīnās ar tiešsaistes cenzūru, pateicoties lielam serveru skaitam, kas atrodas visā pasaulē. SurfEasy dod jums iespēju piekļūt Facebook pat tad, ja atrodaties Ķīnā vai straumējat TV šovus no ASV Netflix Gruzijā. Tas maskē jūsu īsto IP adresi tikai ar vienu klikšķi, lai jūs bez problēmām varētu atvērt jebkuru vēlamo vietni.

Drošība un privātums

Lai arī SurfEasy nav ļoti specifisks par izmantoto VPN protokolu veidiem, tas mums pārliecina, ka tā sniegtā aizsardzība ir visaugstākajā līmenī. Lai saglabātu savus lietotājus anonīmus tiešsaistē, SurfEasy strādā ar bankas līmeņa šifrēšanu, padarot jūsu datus nenolasāmus un neizsekojamus..

Turklāt SurfEasy ir stingra politika bez žurnāliem. Tas nesaglabā nevienu no jūsu tiešsaistē kopīgotajām ziņām un neveic jūsu tiešsaistes darbību žurnālus. Tādā veidā jūsu klātbūtne tiešsaistē paliek privāta, un neviens nevar redzēt, kuras vietnes esat apmeklējis.

Papildu aizsardzībai SurfEasy nodrošina SurfEasy Wi-Fi drošību. Tas automātiski aktivizējas brīdī, kad izveidojat savienojumu ar neuzticamu Wi-Fi tīklu, nodrošinot drošību, pat ja aizmirstat ieslēgt savu VPN.

Atbalsts

SurfEasy piedāvā profesionālu klientu atbalstu, kas var palīdzēt jums ar jebkuru problēmu vai jautājumu. Negatīvie ir tas, ka tas nav pieejams visu diennakti. Tomēr tas ir pieejams katru dienu no 8:00 līdz 8:00. EST. Ir atbalsta centri ASV, Kanādā un Lielbritānijā.

Ja jums ir kāds kopīgs jautājums par SurfEasy, varat pārlūkot videoklipus vai emuāru sadaļu.

Cenu noteikšanas iespējas

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 4,993 mēneši / 6 mēneši / 1 gads USD 3,992 gadi /

SurfEasy piedāvā vienu bezmaksas un divus apmaksātus plānus. Bezmaksas plāns ir ierobežots joslas platuma (500 MB) un piekļuves serverim ziņā, kā rezultātā arī interneta ātrums ir lēnāks. Tomēr jūs to varat vienlaikus izmantot 5 ierīcēs.

SurfEasy cenas

Apmaksātajos plānos ietilpst Total un Ultra. Kopējais plāns ar neierobežotu joslas platumu, mēnesī maksā 4,99 USD ja izvēlaties mēneša abonementu. Ja izvēlaties gada abonementu, tā ir Mēnesī 3,99 USD.

Ultra plāns, kas nāk ar neierobežotu joslas platumu, papildu servera atrašanās vietām un torrentu aizsardzību, maksā 11,99 USD ar mēneša abonementu vai 6,49 USD ar gada abonementu.

Abiem apmaksātajiem plāniem ir a 7 dienu bezmaksas izmēģinājums un 100% naudas atdošanas garantija kas ir derīgs pirmās 7 dienas pēc pirkuma veikšanas. Diemžēl SurfEasy nepieņem BitCoin, tāpēc jums ir jāmaksā par abonementu ar bankas karti vai caur PayPal.

SurfEasy plusi & Mīnusi

Šī SurfEasy pārskata beigās ir sniegts ātrs pārskats par funkcijām, kas mūs pamudināja, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

 • Vairāk nekā 1000 serveru visā pasaulē
 • Bankas līmeņa šifrēšana
 • Neierobežots joslas platums ar apmaksātiem plāniem
 • Torrenting atļauta
 • Wi-Fi aizsardzība
 • Nav žurnālu politikas
 • Bezmaksas versija
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Ierobežots joslas platums ar bezmaksas versiju
 • Klientu atbalsts nav pieejams visu diennakti
 • Nepieņem BitCoin
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 26 =

map