Viedā DNS starpniekservera pārskats

Viedā DNS starpniekserveris ir pakalpojums, kuru jums piedāvā uzņēmums Global Stealth Inc. - uzņēmums, kas vairāk nekā 20 gadus nodrošina tiešsaistes drošību un anonimitāti tādiem augsta profila klientiem kā Apple, Microsoft un IBM. Viedā DNS starpniekservera galvenais mērķis ir vietņu un straumēšanas pakalpojumu atbloķēšana, un tas nodrošina gan viedo DNS, gan VPN pakalpojumus. Šajā viedajā DNS starpniekservera pārskatā mēs izpētīsim šī pakalpojuma priekšrocības salīdzinājumā ar standarta VPN pakalpojumiem un norādām uz tā iespējamiem trūkumiem.


Viedā DNS starpniekservera mājas lapa

Saskarne

Viedā DNS starpniekservera DNS pakalpojumam nav klienta un līdz ar to arī interfeisa, par kuru runāt. Jūs to vienkārši iestatījāt, izmantojot ierīces tīkla iestatījumus, un jums ir labi iet. Pakalpojuma oficiālā vietne piedāvā neticami noderīgas un lietotājam draudzīgas iestatīšanas rokasgrāmatas visu veidu atbalstītajām ierīcēm ar videoklipiem, kas sniedz norādījumus par katru procesa posmu. Šie videoklipi pat piedāvā risinājumus visbiežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji saskaras, iestatot Smart DNS starpniekserveri, tāpēc jūs, visticamāk, viegli to palaidīsit dažu minūšu laikā, pat ja dažas problēmas rodas ceļā.

Runājot par nesen uzsākto VPN pakalpojumu, ir Windows, Mac, iOS un Android lietotnes, taču tās joprojām ir beta testēšanas fāzē un nav pilnībā funkcionālas, tāpēc mēs iesakām izvēlēties manuālu iestatīšanu, izmantojot rokasgrāmatas, kas sniegtas vietnē vietne. Tomēr tas var nebūt labākais risinājums mazāk pieredzējušiem lietotājiem.

Veiktspēja un uzticamība

Smart DNS Proxy ir vairāki viedie DNS serveri aptuveni 30 vietās visā pasaulē, ieskaitot ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā, Spānijā un Nīderlandē, kā arī dažās mazāk populārās vietās, piemēram, Dienvidāfrikā. Tās VPN serveru ir nedaudz vairāk un tie ir atrodami apmēram 40 vietās visā pasaulē, ieskaitot Āfriku.

Viedā DNS starpniekservera veiktspēja

Ātrums un veiktspēja ir ļoti atkarīgi no tā, vai izmantojat Smart DNS Proxy Smart DNS pakalpojumu vai VPN pakalpojumu. Ja izvēlaties Smart DNS pakalpojumu, jūs noteikti izbaudīsit lielu ātrumu un vienmērīgu darbību, kā arī bez DNS noplūdēm. No otras puses, tā jaunais VPN pakalpojums nenodrošina tik izcilu lietotāja pieredzi un ātrumi var nokrist zem vidējā līmeņa, taču mēs ceram, ka drīz situācija mainīsies.

Daudzplatforma

Viena no uzņēmuma viedā DNS pakalpojuma galvenajām priekšrocībām ir tā lieliskā ierīču savietojamība. Tas darbojas visās lielākajās operētājsistēmās un platformās, ieskaitot Windows, Mac, Ubuntu, Chromebook, Android, iOS, Smart TV, televizora pierīces, spēļu konsoles un maršrutētājus..

VPN pakalpojumam nav raksturīga tik iespaidīga savietojamība, taču tas darbojas Windows, Mac, iOS, Android, Ubuntu un maršrutētājos. To var izmantot vienlaikus 5 ierīcēs.

Viedā DNS starpniekservera daudzplatforma

Iespējas

Kā mēs jau vairākkārt esam minējuši šajā Smart DNS Proxy pārskatā, šis pakalpojums ļauj izbaudīt gan Smart DNS, gan VPN tehnoloģijas priekšrocības, lai gan tā VPN vēl nav sasniedzis funkcionalitātes līmeni, kas atbilstu mūsu stingrajiem kritērijiem. Tomēr ir dažas funkcijas, kas varētu padarīt šo VPN interesantu, ņemot vērā, ka tas sasniedz visu potenciālu.

Viedā DNS starpniekservera VPN ļauj baudīt neierobežotu joslas platumu un ātrumu, nulles žurnālus un spēcīgu šifrēšanu. Tas ļauj jums saglabāt drošību, kamēr ir izveidots savienojums ar publisko WiFis, un 5 vienlaicīgi savienojumi ir patīkami pieskarties. Tas arī ļauj mocīties, kas ir liels pluss lielam skaitam VPN lietotāju. Tomēr, kamēr lietotnes nav pilnībā izstrādātas, mēs nevaram teikt, ka esam pārāk apmierināti.

No otras puses, viedais DNS pakalpojums darbojas perfekti un ļauj jums viegli apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ātrums ir pārsteidzošs, un jūs varat piekļūt vairāk nekā 300 straumēšanas pakalpojumiem 29 pasaules valstīs. Šis pakalpojums dara visu, kas tam jādara, un tas noteikti ir viens no labākajiem viedā DNS pakalpojumiem, kas šobrīd tiek piedāvāts tirgū.

Drošība un privātums

Viedā DNS starpniekservera DNS pakalpojums šifrē jūsu datus un nemaina jūsu IP adresi. Tāpēc tas nenodrošina tāda veida drošību un anonimitāti, kādu jūs varat sagaidīt no VPN. Tas tikai sola ļaut jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudīt lielu ātrumu, nevis maksimāli palielinot privātumu un drošību.

Viedās DNS starpniekservera cenas

Ciktāl tas attiecas uz VPN pakalpojumu, nav pietiekami daudz informācijas par tā nodrošināto privātumu, izņemot to, ka tas netur žurnālus. Izmantotajos protokolos ietilpst PPTP, L2TP, SSTP un OpenVPN, kā arī vecāku ierīču protokols IKEv1 un kā alternatīva L2TP IKEv2. OpenVPN un SSTP nodrošina 2048 bitu šifrēšanu, IKEv2 un L2TP nodrošina 256 bitu šifrēšanu, un PPTP nodrošina vismazāk drošu, 128 bitu šifrēšanu. Kā vienmēr, mēs iesakām apmeklēt OpenVPN, lai baudītu augstāko drošības līmeni.

Atbalsts

Smart DNS starpniekserverim ir lieliska atbalsta sadaļa, kurā ir desmitiem rakstu, kas kategorizēti gandrīz 30 tēmās. Vajadzīgās atbildes atrašanu atvieglo ērta meklēšanas opcija. Ja jums nepieciešama speciālista palīdzība, jūs varat viegli sazināties ar atbalsta personālu, izmantojot tā tiešraidi 24 stundas diennaktī. Personāls ātri reaģē un ir diezgan zinošs vispārējās tēmās, tāpēc nevilcinieties sazināties ar viņiem ikreiz, kad rodas problēmas ar pakalpojuma sniegšanu vai jums ir nepieciešama papildu informācija par to. Ja nesteidzaties, varat ar viņiem sazināties arī pa e-pastu vai kontaktinformācijas veidlapu, kas pieejama vietnes sadaļā Sazinieties ar mums..

Cenu noteikšanas iespējas

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 4,903 Mēneši USD 4,306 Mēneši / 1 gads USD 3,322 Gadi USD 2,08

Pakalpojums piedāvā 4 abonēšanas plānus, ar lielām atlaidēm ilgākiem abonementiem. Jūs varat izvēlēties abonementu mēnesī, 3 mēnešos, gadā vai divreiz gadā. Izmantojot mēneša iespēju, jūs maksājat USD 4,90 mēnesī. 3 mēnešu opcija ļauj baudīt 12% atlaidi un mēnesī maksāt 4,30 USD. Gada abonementam tiek piedāvāta 32% atlaide un tas maksā USD 3,33 mēnesī, bet 2 gadu abonements sniedz jums 58% atlaidi, tāpēc jūs maksājat tikai USD 2,08 mēnesī.

Viedās DNS starpniekservera cenas

Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jums patiks 14 dienu bezmaksas izmēģinājums, tāpēc pirms pirkuma veikšanas jums ir 2 nedēļas laika, kas jāizdomā. Abonementiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pieņemtās maksājuma metodes ir PayPal un MasterCard, Visa, American Express un Discover kredītkartes.

Viedā DNS starpniekservera plusi & Mīnusi

Pabeidzot šo viedā DNS starpniekservera pārskatu, šeit ir īss pārskats par funkcijām, kas mūs uzmeta, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

  • Smart DNS un VPN apvienoti
  • Ātra straumēšana
  • Pieejamas abonementi
  • 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

  • Nepietiekami attīstītas VPN lietotnes
  • Nepieņem Bitcoin
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 73 =

map