VPNhub pārskats

Pieaugušo izklaides gigants Pornhub 2018. gada maijā atklāja savu VPN pakalpojumu, kura nosaukums bija VPNhub. Pornhub uzticēja mazāk pazīstamam mobilo lietotņu radītājam AppAtomic attīstīt savas VPN lietotnes, kuras it kā ir ātras, drošas un mobilajiem lietotājiem pieejamas bez maksas..


Neatkarīgi no tā, vai Pornhub mērķis ir padarīt tā pieaugušajiem paredzētu saturu pieejamu tiem, kuri to nevar apskatīt bez VPN, vai arī tas vienkārši vēlas dot ieguldījumu cēlajā mērķī - atkal padarīt internetu brīvu, tā VPN ir programmatūras gabals, kuru mēs ļoti vēlējāmies izmēģināt ārā. Atklājiet mūsu iespaidus un atradumus šajā detalizētajā VPNhub pārskatā.

VPNhub mājas lapa

Saskarne

Pornhub ir labi pazīstama ar savu krāsu shēmu oranžā un melnā krāsā, un tā ir nolēmusi savām VPN lietotnēm piešķirt tādu pašu atpazīstamo izskatu. Pats dizains ir gluds un vide nepiesārņota, tāpēc, tiklīdz piekļūstat lietotnei, varat atrast visu nepieciešamo. Mēs neesam lieli dominējošās melnās krāsas cienītāji, taču tas spilgti oranžās pogas padara pop, kas ļauj ērti navigēt.

Gan mobilās, gan galddatoru VPNhub lietotnes ir neticami vienkāršas. Tajos ir liela, viena pieskāriena vai viena klikšķa savienojuma / atvienošanas poga, vienkāršs serveru saraksts un izvēlne ar tikai vairākām iespējām.

Jūs varat piekļūt serveru sarakstam, noklikšķinot vai pieskaroties pašlaik atlasītajam serverim, kas atrodas zem savienojuma / atvienošanas pogas, un ar vienu klikšķi vai pieskaroties atlasiet citu serveri. Izvēlne ļauj jums pieteikties, ziņot par problēmu, skatīt FAQ un pamatinformāciju par pakalpojumu, modificēt iestatījumus un iegādāties programmatūras Premium versiju, ja vēl neesat to izdarījis. Runājot par iestatījumiem, nav par ko runāt, jo lietotnēm trūkst papildu iestatījumu, kas atrodami daudzos citos VPN, padarot iestatījumu modifikācijas tik vienkāršas, kā iespējot vai atspējot paziņojumus.

Lietotnes var instalēt vienā solī, un, tā kā nav pielāgošanas, kas jāveic, varat sākt lietot tās uzreiz.VPNhub interfeiss

Veiktspēja un uzticamība

VPNhub serveru tīkls nav īpaši iespaidīgs, kas nav pārsteidzoši, jo tas ir jauns VPN pakalpojums. Ja izvēlaties bezmaksas programmatūras versiju, varat piekļūt tikai vienam serverim. No otras puses, Premium versija ļauj jums izvēlēties jebkuru no gandrīz 30 pieejamajām servera vietām. Lielākā daļa serveru atrodas ASV, bet jūs varat arī izveidot savienojumu ar serveriem Austrālijā, Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Japānā, Nīderlandē, Singapūrā, Dienvidkorejā, Spānijā, Zviedrijā un Lielbritānijā.

Lai gan pieejamo serveru saraksts mūs nemudināja, mēs uzskatījām, ka ātrums un veiktspēja ir vairāk nekā laba. Mūsu testos ātrumi vienmērīgi bija no vidējā līdz virs vidējā, atkarībā no servera attāluma. Mēs uzskatījām, ka veiktspēja ir diezgan vienmērīga, un lietotnes ir vairāk nekā uzticamas, jo īpaši pēc kļūdu novēršanas, kas atrisināja savienojuma problēmas, kuras dažiem lietotājiem radās pirms pēdējās atjaunināšanas.

Lai iegūtu vairāk labu ziņu, mēs nekonstatējām DNS vai IP noplūdes, lai gan mēs joprojām iesakām ik pa laikam veikt noplūdes testus, lai pārliecinātos, ka jūsu dati vienmēr ir droši.

Daudzplatforma

VPNhub ir savietojams ar Windows, MacOS, Android un iOS ierīcēm. Diemžēl maršrutētāji, viedie televizori un konsoles pagaidām nav atbalstīto ierīču sarakstā, un pakalpojums nepiedāvā pārlūka paplašinājumus. Android un iOS lietotnes ir pieejamas visiem lietotājiem, savukārt galddatoru klienti ir pieejami tikai maksājošiem lietotājiem. Izmantojot apmaksātu abonementu, jūs varat izmantot pakalpojumu vienlaikus ne vairāk kā 3 ierīcēs. Bezmaksas versija tomēr atļauj tikai 1 savienojumu.

Iespējas

Šajā VPNhub pārskatā mēs jau minējām, ka šim pakalpojumam trūkst uzlaboto funkciju, tāpēc šajā sadaļā mēs vienkārši koncentrēsimies uz pieejamo funkciju klāstu gan ar bezmaksas, gan maksas programmatūras versiju..

Izmantojot bezmaksas versiju, jūs varat izmantot pakalpojumu Android un iOS ierīcēs un piekļūt 1 serverim. Pieejamā servera atrašanās vieta ir iepriekš izvēlēta. Jūs varat baudīt neierobežotu joslas platumu, taču jums ir jāsamierinās ar reklāmām.

VPNhub funkcijas

Izmantojot apmaksāto versiju, jūs varat izvēlēties no aptuveni 30 serveru atrašanās vietām, pārslēgties starp serveriem tik bieži, cik vēlaties, un baudīt neierobežotu joslas platumu, atbalstu visu diennakti, vidi bez reklāmām un lielāku ātrumu. Pakalpojumu var izmantot ne vairāk kā 3 galddatoros un mobilajās ierīcēs.

VPNhub piedāvā diezgan nespecifiskus piedāvāto funkciju skaidrojumus, tostarp personas datu aizsardzību, šifrētu trafiku, lietošanas vienkāršību un starp platformu atbalstu. Tas nepiedāvā P2P optimizētus serverus - tajā pat nav pieminēta P2P koplietošana. Noderīgas drošības funkcijas, piemēram, VPN iznīcināšanas slēdzis, nav pieejamas.

Pakalpojums sola ļaut jums piekļūt jebkuram saturam, lai kur jūs dotos, taču patiesība ir tāda, ka pakalpojums nav pieejams visās pasaules valstīs. Pakalpojums nedarbojas Birmā / Mjanmā, Kubā, Irānā, Ziemeļkorejā, Sudānā un Sīrijā, un valdības noteiktā cenzūras dēļ tas var nedarboties Katarā, Saūda Arābijā, AAE, Ēģiptē un Ķīnā. Valstīs, kurās tiek veikta interneta cenzūra, potenciālajiem lietotājiem nav padomu.

Drošība un privātums

Pētot šo VPNhub pārskatu, visvairāk vilšanos radīja fakts, ka pakalpojums nepiedāvā informāciju par izmantoto šifrēšanas un protokolu veidu. Šī ir liela pārraudzība neatkarīgi no tā, vai tā ir tīša, vai ne. Pakalpojums tikai sola, ka visi jūsu dati ir pilnībā šifrēti, bet bez precīzas informācijas prasības dublēšanai jums vienkārši jāuzticas VPNhub, ka jūsu dati ir patiesi aizsargāti.

Runājot par privātumu, VPNhub apgalvo, ka tas neizseko lietotāju aktivitātes ārpus savām lietojumprogrammām un neizseko to lietotāju pārlūkošanas aktivitātes, kas pieteikušies savā VPN. Turklāt tiek solīts neizdalīt jūsu personisko informāciju ar nesaistītām trešajām personām. Tomēr jāņem vērā, ka jūsu personiskā informācija var tikt savākta, lai pārbaudītu jūsu identitāti, piesakoties, un tālāk tiek izmantota tādiem mērķiem kā “iekšēja uzskaite”, kas nav tas, ko mēs ar prieku lasām VPN pakalpojuma privātuma politikā. Turklāt, izmantojot pakalpojumu, jūs piekrītat ievērot ASV Kalifornijas štata likumus.

VPNhub drošība un privātums

Atbalsts

Izmantojot VPNhub, jums ir divas iespējas, ja jums nepieciešama palīdzība. Jūs varat pārlūkot BUJ sadaļu, kurā ietverta pamatinformācija par pakalpojumu. Ja neatrodat nepieciešamo, varat doties ar otro iespēju, kas sazinās ar atbalsta personālu pa e-pastu. Vilšanās, ka vietnē nav tiešraides tērzēšanas, tāpēc jūs nevarat saņemt ātru atbildi vienmēr, kad nepieciešama palīdzība. Pakalpojums patiešām sola atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot pakalpojuma Premium versiju, bet tiešraides tērzēšana joprojām nav iespējama, kas nozīmē, ka termins 24/7 atbalsts tiek izmantots diezgan brīvi.

Cenu noteikšanas iespējas

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 12,993 mēneši / 6 mēneši / 1 gads USD 7,502 gadi /

Kā vairākas reizes tika norādīts šajā VPNhub pārskatā, šis VPN risinājums ir pieejams bez maksas ar neierobežotu joslas platumu gan iOS, gan Android mobilajās ierīcēs.

Ja izvēlaties Premium, maksas programmatūras versiju, varat izmantot pakalpojumu gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs un piekļūt visām funkcijām un serveriem. Jūs varat izvēlēties starp 2 iespējām - mēneša abonementu un pieejamu gada abonementu. Ar mēneša abonementu jūs maksājat 12,99 USD mēnesī. Gada abonēšanas izmaksas Mēnesī - 7,50 USD, tas ir, 89,99 USD gadā. Jūs varat izmēģināt VPNhub Premium versiju, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

VPNhub plusi & Mīnusi

Kad mēs apkopojam šo VPNhub pārskatu, šeit ir īss pārskats par funkcijām, kas mūs pamudināja, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

  • Viegli izmantot
  • Labs ātrums
  • Neierobežots joslas platums pat ar bezmaksas versiju
  • Funkcionālās lietotnes
  • Bezmaksas versijas Android un iOS
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

  • Funkcija ir slikta
  • Nav šifrēšanas informācijas

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map