VPNSecure apskats

VPNSecure ir VPN nodrošinātājs, kas vislabāk pazīstams ar patentēto serveru tīklu un lielisko sniegumu. Uzņēmums tika izveidots 2010. gadā Kvīnslendā, Austrālijā.


Šajā visaptverošajā VPNSecure pārskatā mēs apspriedīsim savus iekšējos testu pārskatus, izpētīsim VPN drošības elementus, apskatīsim straumēšanas un straumēšanas politikas un analizēsim pašreizējos cenu plānus.

mājas lapa VPNSecure

Saņemiet VPNSecure mūža abonementu tikai par 39,99 USD

Identitātes nodrošināšana & Klātbūtne tiešsaistē nekad nav bijusi vienkāršāka!

Ātrums & Performance

Mūsu komanda Belgradā, Serbijā (Eiropa) vienas nedēļas laikā pārbaudīja programmatūru VPNSecure, lai labāk novērtētu tās ātrumu un vispārējo veiktspējas līmeni. Pārbaudes laikā klientam bija nepieciešams daudz laika, lai izveidotu savienojumu ar attālākām vietām (līdz minūtei), taču, kad savienojums tika izveidots, mums vairs nebija nekādu papildu problēmu, piemēram, pēkšņas atvienošanās..

VPNSdrošs ātruma tests bez vpn

VPNSecure ātruma pārbaude ar vpn serveriem

Runājot par mūsu ātruma testiem, lielākajai daļai attālo serveru izdevās saglabāt aptuveni 30% no mūsu lejupielādes ātruma un 50% no sākotnējās augšupielādes. Eiropas vietas darbojās daudz labāk, saglabājot ātrumu līdz 90%. Ir labi zināt, ka klients neļauj nemanāmi pārslēgties uz serveriem, tāpēc pirms izveidojat savienojumu ar jaunu serveri, izejiet no visām vietnēm, kurās var redzēt jūsu patieso informāciju..

Atbalstītās platformas

VPNSecure nav milzīga platformas pārklājuma, taču tā ir savietojama ar Windows, macOS, Android, iOS, Linux un dažiem maršrutētājiem. Oficiālā vietne darbojas arī kā veikals, kurā varat iegādāties pāris mirgojošus modeļus un izmantot tos kopā ar savu VPN.

VPNSecure ļauj izmantot starpniekservera pakalpojumu ar jūsu tīmekļa pārlūku. Zināšanu bāze oficiālajā vietnē satur visaptverošas iestatīšanas rokasgrāmatas pārlūkam Chrome (vietējais paplašinājums), Firefox, Opera un pat Internet Explorer..

Serveri

Kā mēs jau minējām šajā VPNSecure pārskatā, uzņēmumam ir zināms, ka tam pieder un pārvalda savu serveru tīklu. Tas nozīmē, ka trešās puses nekad neiesaistīsies procesā un nevāks jūsu personas datus. Godīgi sakot, vienīgais veids, kā nodrošināt 100% nepierakstīšanās politiku, ir izveidot savu serveru tīklu.

VPNSecure serveru atrašanās vietas

Pašlaik uzņēmumam ir vairāk nekā 100 serveru 50 un vairāk valstīs. Ņemiet vērā, ka bezmaksas lietotājiem ir piekļuve tikai ASV serveru atrašanās vietām. Papildus VPN serveriem, VPNSecure saviem lietotājiem nodrošina HTTP starpniekservera pakalpojumus, kas ir ideāli, ja vēlaties mainīt tikai savu IP adresi, nepalēninot savienojumu ar nevajadzīgu šifrēšanu..

Varat arī iegādāties speciālus IP un oficiālajā vietnē reāllaikā uzraudzīt katra atsevišķa servera statusu. VPNSecure ļauj veikt ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus, taču visām ierīcēm jābūt savienotām ar dažādiem serveriem.

Drošība & Drošība

VPNSecure aptver OpenVPN, PPTP un SSH Tunel savienojuma protokolus. Lai arī katrai opcijai joprojām ir savas iespējas, mēs iesakām izmantot OpenVPN, jo tā nodrošina vislabāko drošības un ātruma līdzsvaru. Kā jau minēts, jūs vienmēr varat izmantot starpniekserverus, lai maskētu savu reālo IP adresi, taču starpniekservera pakalpojumi neaizsargā jūsu trafiku no ļaunprātīgām tiešsaistes entītijām. No otras puses, tā kā viņiem nav šifrēšanas, tie ir daudz ātrāki, kas ir liels ieguvums, apmeklējot uzticamas vietnes, kurām ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta.

VPNSecure iestatījumu ekrāns

Papildus iepriekšminētajiem protokoliem VPNSecure saviem lietotājiem nodrošina Stealth VPN savienojumu. Stealth protokoli parasti ir daudz lēnāki papildu drošības dēļ, taču tiem vajadzētu darboties valstīs, kurās ir augsts interneta cenzūras līmenis un ierobežojoši ugunsmūri. Citiem vārdiem sakot, ja jūs apmeklējat, piemēram, Ķīnu, VPNSecure Stealth protokols būtu ideāla izvēle.

Klients arī dod jums iespēju izslēgt dažus domēnus no VPN aizsardzības. Šī opcija tiek saukta par maršrutēšanu klienta ietvaros, bet tā ir labāk pazīstama kā dalītā tunelēšana. Šī utilīta galvenokārt ir paredzēta, lai atļautu jums neaizsargātu piekļuvi uzticamām vietnēm, kuras nevar darboties ar jūsu VPN (piemēram, banku vietnes)..

Runājot par šifrēšanu, OpenVPN izmanto AES-128-CBC vai AES-256-CBC, kas abas tiek uzskatītas par labākajām iespējām, kādas mums šobrīd ir. AES-128 joprojām ir praktiski nesalaužams, tāpēc jums nav jāiet ar 256 bitu versiju, ja vien nav darīšana ar īpaši jutīgiem datiem. OpenVPN TCP izmanto portu 443 un UDP izmanto portu 1191. To var konfigurēt, lai izmantotu citas ostas ar īpašiem IP plāniem.

Visbeidzot, klients ļauj aktivizēt automātisko killswitch, kas pārtrauks jūsu savienojumu gadījumā, ja jūsu VPN tiks apdraudēts. Tas novērsīs jūsu datu noplūdi, kamēr netiks atjaunots jūsu VPN savienojums.

VPNSecure Ipleak net pārbaude

Mežizstrāde & Privātums

Veidojot VPNSecure kontu, jums tiek nodrošināts nejauši izveidots lietotājvārds un parole, kas nozīmē, ka vienīgā informācija, kas jums jāsniedz, ir jūsu e-pasta adrese (varat izmantot pagaidu)..

Neatkarīgi no tā, VPNSecure ir īsts nulles žurnāla VPN sniedzējs. Citiem vārdiem sakot, uzņēmums NEKAD neuzraudzīs un nereģistrēs jūsu IP adresi, savienojuma laika zīmogus, atvienos laika zīmogus, izmantoto joslas platumu vai DNS pieprasījumus..

Runājot par DMCA paziņojumiem, VPNSecure nav mehānismu, kā tos savienot ar jūsu personīgo kontu, un tie nekad netiek nosūtīti lietotājiem.

Straumēšana

VPNSecure noteikti piedāvā pietiekamu ātrumu HD straumēšanai bez jebkādām kavēšanās vai buferizēšanas problēmām. Tomēr tā nopietni trūkst spēju atslēgt ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas platformas. Pārbaudes laikā mēs mēģinājām izveidot savienojumu ar Netflix US, Hulu un BBC iPlayer, taču mūsu VPN trafiks katru reizi tika atzīts un atzīmēts kā tāds. Citiem vārdiem sakot, ja jūsu galvenais iemesls VPN programmatūras iegādei ir Netflix US un līdzīgu pakalpojumu no citām pasaules vietām ģeogrāfiskā šoferēšana, VPN Secure noteikti nav jums ideāla izvēle..

Vētraina

VPNSecure ļauj torrentu un P2P failu koplietošanu lielākajā daļā serveru, kas ir pietiekami, lai tam piešķirtu P2P draudzīgu pakāpi. Tomēr, ja jūs izmantojat Vuze, ņemiet vērā, ka šim klientam ir dīvains ieradums apiet VPN aizsardzību un noplūst jūsu reālos datus. Oficiālajā vietnē ir detalizēts risinājums, kam vajadzētu palīdzēt jums šīs problēmas risināšanā.

Plāni & Cenu noteikšana

1 mēnesis3 mēneši6 mēneši1 gads2 gadi

1 mēnesis USD 9,953 mēneši / 6 mēneši 8,321 USD gads Gads 6,6662 gadi /

VPNSecure piedāvā 3 dažādus abonēšanas plānus - 9,95 USD uz 1 mēnesi, 8,32 USD mēnesī 6 mēnešus un 6,66 USD mēnesī par pilnu gadu. Bez tam, jūs varat bez maksas pārbaudīt VPNSecure 30 dienas. Ņemiet vērā, ka bezmaksas izmēģinājuma versija ir aprīkota ar 2 GB lielu satiksmes ierobežojumu un piekļuvi tikai ASV serveriem. Varat arī aktivizēt 2 dienu izmēģinājumu ar piekļuvi visiem serveriem par 2 USD.

VPNSdrošs plāns un cenas

Runājot par HTTP starpniekservera pakalpojumu, 1 x ikmēneša abonēšana notiek par 4,95 USD, 6 x ikmēneša konti par 24,95 USD un 12 x ikmēneša konti par 49,95 USD. Specializēto IP cena ir no USD 16,95 par vienu adresi mēnesī līdz USD 99,50 par 10 adresēm mēnesī. Varat arī palielināt abonementa ilgumu līdz vienam gadam un ietaupīt naudu.

Visiem pirkumiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija, un pieņemamajās maksājuma metodēs ietilpst kredītkartes, PayPal, Perfect Monet, kriptovalūtas un PaymentWall.

Atbalsts

Klientu atbalsts ir tas, kur VPNSecure patiešām izceļas. Papildus tās visaptverošajai FAQ sadaļai un plašajai zināšanu bāzei oficiālajā tīmekļa vietnē, jums ir pieejama arī tai paredzētā biļešu sistēma un tiešsaistes tērzēšanas funkcija. Atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti, un tā bija vairāk nekā spējīga atbildēt uz visiem jautājumiem, kas mums viņiem bija.

Klienta sniegts VPNSecure atbalsts

Ņemiet vērā, ka jūs varat arī piekļūt iepriekšminētajai biļešu sistēmai ar sava klienta starpniecību un pat nosūtīt malku ar savu pieprasījumu, ja jūs to izvēlaties.

VPNSecure plusi & Mīnusi

Šī VPNSecure pārskata beigās ir sniegts ātrs pārskats par funkcijām, kas mūs pamudināja, un pakalpojuma aspektiem, kas varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Plusi

 • Pienācīgas platformas pārklājums
 • Cieta šifrēšanas pakete
 • Patentēts serveru tīkls
 • Starpniekservera pakalpojums
 • Īpaši IP
 • Sadalīta tunelēšana
 • Stingra politika bez reģistrēšanās
 • P2P draudzīgs
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Tiešraides Čats
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • 7 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Pieticīgs serveru tīkls
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 1

map