Nejlepší VPN pro Firestick

Co je Amazon Firestick?

Abychom pochopili Amazon Firestick, musíme nejprve mluvit o Amazon Fire TV. Toto je set-top video streaming zařízení, které uvedlo Amazon na streamingový trh. Zařízení se také nazývá „malá černá skříňka“ a podporuje video ve vysokém rozlišení 1080p a 4K HD a poskytuje svým uživatelům více než 15 000 aplikací, včetně aplikací pro největší služby streamování zvuku a videa, her a mnohem více. 


Amazon Fire TV vám umožní využívat streamovací služby jako Netflix, Hulu, Amazon Video, Showtime Now, DirectTV NYNÍ, HBO NYNÍ a mnoho dalších. Pokud jste odběratelem Amazon Prime, budete mít také přístup k tisícům televizních pořadů a filmů prostřednictvím Prime Video a působivého hudebního katalogu prostřednictvím Prime Music. 

žena relaxaci na gauči doma a sledování videa onlineZařízení Amazon Fire TV je kompatibilní s Alexou, což vám umožňuje využít přiložené hlasové dálkové ovládání Alexa pro hraní her, sledování videí, spouštění aplikací, poslouchání hudby nebo dokonce i odebírání objednávek. Budete mít univerzální výsledky vyhledávání z více než 140 kanálů, které sjednotí vaše hledání her, aplikací a video / audio obsahu.. 

Amazon Fire TV Stick nebo jednoduše Amazon Firestick je rozpočtová verze tohoto zařízení. Jde v podstatě o zařízení USB, které můžete připojit k portu HDMI na televizoru HD a užít si většinu funkcí, které získáte pomocí set-top Amazon Fire TV. 

Amazon Firestick však nenabízí arkádové herní funkce a postrádá 4K video, takže si můžete zahrát o něco více náhodných her a mít dostatečný výpočetní výkon pro streamy 1080p. 

Amazon Firestick je vybaven čtyřjádrovým procesorem, dvoupásmovým Wi-Fi a videem podporujícím 1080p. Má 1 GB paměti (Amazon Fire TV má 2 GB) a 8 GB interního úložiště. Amazon Fire TV vám umožňuje rozšířit vnitřní úložiště až na 200 GB pomocí karty microSD, zatímco Firestick tuto možnost nenabízí.. 

Potřebuji VPN pro Firestick?

Obecným pravidlem je, že pokud se může připojit k internetu, měli byste s ním používat VPN. VPN se v posledních několika letech skutečně stalo nutností, takže odpověď je určitě ano - pro Firestick potřebujete VPN. Zde jsou některé z výhod spárování vašeho Amazon Firestick s dobrou VPN: 

 • Zajistěte vaše připojení 

Sítě VPN šifrují vaše připojení k internetu, díky kterému nejsou vaše citlivá data chráněna před zvědavýma očima, včetně vašeho poskytovatele internetových služeb, hackerů a vládních agentur.

 • Skrytí aktivity procházení 

Váš poskytovatel internetových služeb může sledovat vaše online chování a zaznamenávat vaši internetovou aktivitu na dobu neurčitou. To vám umožní poskytovateli služeb Internetu posílat oznámení o porušení autorských práv, když vás chytí stahováním torrentů. Tyto údaje může také předat vládním agenturám, hlavním společnostem a obchodníkům. VPN je rock-solidní bariéra mezi vámi a vaším ISP, která maskuje vše, co děláte online. 

 • Vynechání Geo-bariér 

Toto je zvláště důležitá funkce pro streamery. Pokud například chcete přistupovat k americké verzi Netflixu, ale nemůžete to kvůli své geografické poloze, VPN vám umožní „oklamat“ obranné mechanismy Netflixu, aby věřily, že váš internetový provoz skutečně pochází ze Spojených států. Vaše VPN změní vaši IP adresu a připojí se k Netflixu přes server v USA, což vám umožní streamovat její knihovnu a zároveň skrýt vaši skutečnou IP a umístění. Vaše možnosti se samozřejmě neomezují pouze na Netflix. Díky dobré síti VPN můžete odemknout jakýkoli geo-omezený obsah kdekoli na světě.

Nastavení VPN pro Firestick

Amazon Firestick je stále relativně nový, pokud jde o jeho kompatibilitu s hlavními službami VPN. Proto jsme se ujistili, že náš seznam nejlepších sítí VPN pro Firestick obsahuje pouze služby, které mají vyhrazené aplikace Fire TV VPN, což znamená, že budete mít přístup k těmto VPN v sekci aplikací a jednoduše je nainstalovat do svého zařízení. 

Zde je návod, jak nainstalovat VPN do vašeho Firestick: 

 • Spusťte Amazon Firestick 
 • Přejděte na kartu Aplikace v samém horním rohu obrazovky 
 • Přejděte na „Kategorie“ a vyberte „Nástroje“ 
 • Vyberte VPN, kterou chcete, a kliknutím na tlačítko „Get“ spusťte stahování 
 • Po dokončení instalace zvolte „Otevřít“ 
 • Přihlaste se pomocí obvyklých přihlašovacích údajů k VPN 
 • Vyberte umístění VPN serveru 
 • Po připojení k serveru VPN se můžete jednoduše vrátit na domovskou stránku a začít streamovat 

Můžete si také nastavit VPN pro Firestick na kompatibilním routeru. Tímto způsobem budete chránit nejen připojení Fire TV Stick, ale také všechna ostatní zařízení, která se k tomuto routeru připojují. Všimněte si, že ne všechny směrovače přicházejí s VPN připraveny k okamžitému použití. Jinými slovy, možná budete potřebovat směrovač založený na Tomato nebo DD-WRT k instalaci VPN. Mějte na paměti, že ne všechny směrovače jsou kompatibilní s DD-WRT. Pokud máte modem ISP, určitě na něj nebudete moci nainstalovat DD-WRT. 

Co dělá dobrou VPN pro Firestick?

Protože Amazon Firestick je zařízení navržené tak, aby vám pomohlo streamovat váš oblíbený obsah online a hrát hry, musí být spárováno s bleskem rychlou sítí VPN, která vás nezdrží a zničí celý zážitek. Streamování a online hraní velmi zatěžují vaše připojení k internetu a mají VPN, která ji ještě více zpomalí, a to za účelem použití Firesticku.. 

Streamování multimediálních přehrávačů s dálkovým ovládánímBěhem našeho testovacího okruhu jsme implementovali naše přísná kritéria hodnocení a ujistili jsme se, že do našeho seznamu nejlepších VPN pro aplikaci Firestick byly zahrnuty pouze prvotřídní možnosti. Abychom vás seznámili s procesem a poukázali na některé klíčové faktory, které byste měli mít vždy na paměti při výběru VPN pro Firestick, sdílíme s vámi některá z těchto kritérií. 

Mezi naše nejdůležitější kritéria hodnocení nejlepších VPN pro Firestick patří: 

Široké servery / síťové servery vysoké kvality

Jak jsme již zmínili, jedním z nejvýznamnějších důvodů, proč lidé chtějí používat VPN s Amazon Firestick, je obejít geo-omezení a odemknout lepší streamování knihoven. To nelze provést bez dobrého pokrytí serveru, které vám umožní připojit se k vámi vybrané poloze bez ohledu na to, kde se nacházíte. Sečteno a podtrženo, čím více serverů, tím lepší. 

Celkový počet serverů by měl být v tisících as dobrým rozložením po celém světě. Také jsme velmi dbali na zásady neustálého přidávání dalších serverů, takže i když některé společnosti na našem seznamu momentálně nemají tisíce serverů, důkladně jsme prozkoumali jejich firemní zásady a jsme si jisti, že se tam včas dostanou.. 

Rychlost rychlého připojení

Rychlost připojení je vždy důležitá, ale ještě více, pokud chcete používat VPN výhradně pro streamování. Jak jsme řekli, streamovací zařízení spotřebovávají mnoho zdrojů, takže pokud chcete streamovat v HD, potřebujete docela rychlé připojení. Pokud chcete používat Amazon Firestick pro hraní her, je nutné reagovat také. 

Proto při výběru nejlepší VPN pro Firestick byste se měli ujistit, že vaše vybraná společnost nabízí neomezené rychlosti a šířku pásma. Neomezené přepínání serverů je také pěkným doplňkem. Přeplněné servery mohou způsobit výrazné snížení rychlosti, což nás přivádí zpět k našemu prvnímu bodu: chcete si vybrat službu VPN s mnoha servery, což minimalizuje šance na přeplnění. 

Pevné nastavení soukromí / zabezpečení

Primární role jakékoli VPN je, aby vás chránila před jakýmkoli nebezpečím, které na internetu číhá. Dělají to tak, že šifrují váš online provoz, skrývají vaši skutečnou IP adresu a slouží zbytku světa falešným umístěním namísto vaší skutečné domovské adresy. 

Mějte však na paměti, že byste nikdy neměli obětovat bezpečnost za rychlost. Je pravda, že šifrování zpomaluje vaše připojení, ale u společností na tomto seznamu je to sotva patrné. Pokud se rozhodnete nainstalovat streamovací platformy, jako je Kodi, do Amazon Firestick, můžete se dokonce dostat k některým právním problémům, pokud vaše VPN není na stejné úrovni. Některé z populárních streamovacích služeb často používají nelegální zdroje streamování chráněné autorskými právy a přímo a pokuty jsou astronomické, pokud vás chytí. Sítě VPN s pevnými konfiguracemi zabezpečení zajistí, že nemáte. 

Sečteno a podtrženo, neměli byste klesat pod šifrování AES-256, RSA-2048 handshake a SHA-256. Společnosti AES-256 označují společnosti VPN, když mluví o šifrování „vojenské úrovně“ nebo „bankovní úrovně“.  

Nejlepší VPN pro Firestick

Vybrali jsme nejlepší služby VPN, které splňují všechna naše kritéria výběru. Nyní je čas prozkoumat naše nejlepší tipy podrobněji a zjistit, který z nich je pro vás nejvhodnější. Přečtěte si níže uvedené mini-recenze, objevte klíčové funkce našich nejlépe hodnocených VPN služeb pro Firestick a rozhodněte se, která z nich je pro vaše potřeby tou správnou volbou..

1. Surfshark

Přehled nejlepších pro Avid Streamers + NAŠE HODNOCENÍ
9,9 / 10 UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ měsíčně 11,95 $

úvodní stránka surfshark Surfshark je služba VPN, která nenabízí pouze specializovanou aplikaci pro Firestick, takže nastavení je hračkou, ale funguje také s nejpopulárnějšími streamingovými službami, včetně Netflix a Hulu. Je to překvapivě rychlé, takže můžete očekávat streamování obsahu 1080p bez jakýchkoli zpoždění.

Tato služba v současné době provozuje přes 800 vysokorychlostních serverů ve více než 50 zemích světa. Je optimalizován pro streamování a je také přátelský k P2P. Nepředstavuje žádná omezení rychlosti, šířky pásma a přepínání serverů a podporuje neomezené simultánní připojení, což je velké plus.

Pro zajištění maximální bezpečnosti a soukromí používá Surfshark šifrování AES-256 vojenské úrovně, podporuje protokoly IKEv2 a OpenVPN a nabízí celou řadu funkcí zabezpečení a ochrany soukromí. Jednalo se o vyhrazenou ochranu proti úniku, internetový zabiják, multihop připojení, DNS bez znalostí na všech serverech, maskovací režim, který zabraňuje detekci vašeho připojení VPN, a CleanWeb, který udržuje malware, reklamy a sledovače daleko..

Služba implementuje přísné zásady bez protokolování a přijímá kryptoměny pro absolutní anonymitu. Na jeho předplatné se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si celou recenzi Surfshark

2. NordVPN

Přehled nejlepší pro obecné uživatele + NAŠE HODNOCENÍ
9,8 / 10 UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ měsíčně 11,95 $

Domovská stránka NordVPN
NordVPN je poskytovatel VPN, který vytváří dokonalou rovnováhu mezi jednoduchostí a složitostí. Na jedné straně to mohou bez problémů používat i absolutní začátečníci. Na druhé straně je to velmi výkonná VPN se spoustou dalších funkcí. 

NordVPN obsahuje 5 100+ VPN serverů nejvyšší kvality rozšířených po 60+ zemích. Společnost umožňuje až šest současných připojení a nabízí neomezenou šířku pásma, rychlost a přepínání serverů. Během našeho testování jsme si nevšimli výrazných poklesů rychlosti nebo odpojení.

Pokud jde o zabezpečení, NordVPN podporuje protokoly připojení OpenVPN a IKEv2 / IPSec a šifruje vaši komunikaci pomocí šifrování AES-256. Měli bychom zmínit, že NordVPN je jedinou službou, která šifruje váš provoz dvakrát.

NordVPN bohužel není k dispozici v obchodě Amazon's App Store, což znamená, že nemá podporu nativních aplikací. Oficiální web však poskytuje podrobné pokyny k ruční instalaci aplikace. 

Přečtěte si celou recenzi NordVPN

3. CyberGhost

Nejlepší pro fanoušky torrentingu Přehled + NAŠE HODNOCENÍ
9,7 / 10 UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ měsíčně 12,99 $

screenshot_3
CyberGhost je známý svou širokou platformou podpory, neprůstřelné soukromí & bezpečnostní funkce, neomezený přenos / šířka pásma a dedikované streamingové servery. Společnost byla založena v roce 2001 v Rumunsku jako jednoduchý software pro odblokování, než dosáhne svého současného vývoje.

Pokud jde o Firestick, CyberGhost obsahuje speciální aplikaci pro Fire OS (což je v podstatě upravený operační systém Android) a umožňuje vám vybavit zařízení plnohodnotnou funkcí VPN, včetně anonymizace IP, bezpečných transakcí, streamování a dalších . Mějte na paměti, že byste si měli stáhnout aplikaci z Amazon's App Store a poskytnout platný e-mail k zahájení zkušebního období. Po skončení zkušebního období budete muset zakoupit předplatné, pokud chcete pokračovat v používání služby.

CyberGhost zašifruje váš provoz pomocí šifry AES-256 a umožní vám vybrat mezi OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP a IPSec. Dodává se také s automatickým zabijákem, ochranou proti úniku DNS a IP, přísnou politikou bez protokolování a 45denní zárukou vrácení peněz. Společnost provozuje více než 4 600 serverů ve více než 60 zemích a software podporuje až 7 současných připojení.

Přečtěte si celou recenzi CyberGhost

4. ExpressVPN

Nejlepší celkový přehled + NAŠE HODNOCENÍ
9,6 / 10 UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ měsíčně 12,95 $

Express Vpn Homepage ExpressVPN je slavná online bezpečnostní služba, která upřednostňuje rychlou rychlost připojení v celé své síti. Společnost je tak oddaná této myšlence, že jsme upřímně nemohli říct, že jsme při testování tohoto seznamu používali VPN. 

ExpressVPN v současné době nabízí více než 3 000 serverů ve více než 90 zemích. Můžete připojit až 3 zařízení současně a vychutnat si neomezenou šířku pásma, rychlost a přepínání serverů. Jak jsme řekli, tato VPN má malý dopad na rychlost vašeho připojení, takže byste neměli zaznamenat náhlý pokles rychlosti ani žádné související problémy.

Společnost podporuje připojovací protokoly OpenVPN, SSTP, PPTP a L2tp / IPsec a šifruje vaši komunikaci pomocí šifry AES-256. Je dodáván s elegantním přepínačem zabíjení, neuchovává žádné protokoly a chrání vás před únikem DNS. 

ExpressVPN nemá nativní aplikaci Amazon Fire TV Stick, takže ji musíte doložit. S tím byste však neměli mít žádné problémy, protože oficiální web nabízí spoustu pokynů, včetně výuky nastavení videa. 

Přečtěte si celou recenzi ExpressVPN

5. Čistá VPN

Přehled nejlepší pro obecné uživatele + NAŠE HODNOCENÍ
9,4 / 10 UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ měsíčně 10,95 $

PureVpn Domovská stránka
Podobně jako u ExpressVPN, PureVPN klade velký důraz na bleskové schopnosti rychlého streamování. Nabízí specializovanou aplikaci pro Amazon Firestick, která získala nejnovější aktualizaci 6. února 2018. 

PureVPN nabízí více než 2 000 serverů ve více než 140 zemích, což zaručuje vynikající geografické pokrytí. Umožňuje až pět současných připojení a nabízí neomezenou rychlost, šířku pásma a přepínání serverů.

Pokud jde o zabezpečení, podporuje OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP / IPsec a IKEv2 a používá 256bitové šifrování dat k zašifrování online provozu. Společnost neuchovává žádné dopravní protokoly a je vybavena přepínačem auto kill. Nabízí také více než 88 000 sdílených IP adres, což zaručuje nejvyšší úroveň online anonymity. Pro účely streamování si můžete zakoupit vyhrazený doplněk IP, který zkomplikuje Amazon a Netflix zakázat váš VPN provoz. 

Instalace PureVPN na Firestick je díky speciální aplikaci Firestick zcela bez námahy, ale pokud máte nějaké problémy, najdete podrobný manuál (s obrázky) na oficiálním webu PureVPN.. 

Přečtěte si úplnou recenzi VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 61

map