Privataus tunelio apžvalga

„Privataus tunelio“ istoriją pradeda Jamesas Yohanas ir Francisas Dinha, „OpenVPN Technologies Inc.“ įkūrėjai. Jie sulaukė didžiulės sėkmės 2002 m. Apdovanojimus pelniusiame „OpenVPN“ projekte ir įkūrė savo įmonę, kad praturtintų tolesnę plėtrą..
Mes žiūrime į „Privatų tunelį“ labiau į internetinę privatumo iniciatyvą, o ne į įprastą VPT teikėją. Išbandyta ir tikra komanda už jos ribų turėjo patobulintą programinę įrangą ir tinklo kūrimą, pasitelkdama moderniausias technologijas ir unikalias savybes.


Privatus tunelis buvo sukurtas siekiant suteikti vartotojams optimalų saugumą, apsaugotas ryšių paslaugas ir patikimą ryšį. Mes atidžiai prižiūrėjome šią paslaugą ir pateiksime visus rezultatus šioje specialioje privataus tunelio apžvalgoje.

Privatus tunelis

Sąsaja

Privataus tunelio sąsaja„Private Tunnel“ klientas yra labai švarus ir funkcionalus, tačiau estetikos skyriuje jis palieka daug noro. Bendra išvaizda atrodo tik pasenusi, o spalvų schema atrodo šiek tiek nemaloni. Negalite pritaikyti kliento, o tai dar labiau padidina jau menką patirtį. Laimei, kai apžiūrėsite išvaizdą, galėsite pamatyti labai supaprastintą ir lengvai naudojamą VPN klientą. Tai veikia tikrai gerai, ypač jei norite tiesiog greito serverio ryšio.

Pagrindinis ekranas informuos jus apie dabartinį profilį, regioną, prie kurio esate prisijungę, ir jūsų įsigytą IP adresą. Apatinėje ekrano dalyje yra gerai matomas jungimo mygtukas, o viršutiniame dešiniajame kampe yra nustatymų meniu.

Našumas ir patikimumas

Mes prisijungę prie daugybės atsitiktinių serverių visoje savo testavimo grandinėje ir galime pranešti apie vidutiniškus rezultatus. Įvairių serverių greičiai paprastai buvo nenuoseklūs, JAV serveriai pasiūlė šiek tiek geresnių rezultatų nei visi kiti.

Bandydami prisijungti prie JK serverio patyrėme nuolatinius atsijungimus ir dėl nuolatinių ryšio pertraukimų nepavyko gauti patenkintų rezultatų. Serveriai Vokietijoje ir Honkonge taip pat parodė puikius rezultatus, palyginti su mūsų pradiniais lūkesčiais.

Apskritai, mūsų greičio tikrinimo etapas davė blogus ir vidutiniškus rezultatus, kai kalbama apie vidutinį serverio greitį. Mes tikrai norėtume išgirsti daugiau nuomonių, todėl mielai susisiekite su mumis ir perduokite savo patirtį.

Daugialypė platforma

Privatus tunelis palaiko „Windows“, „Mac“, „Android 4.0“ ir naujesnes ir „iOS 6.1“ ir naujesnes versijas. Jis taip pat gali dirbti su Linux, tačiau tam reikia išankstinių žinių ir patirties naudojant komandinės eilutės sąsają.

Taip pat galite priversti „Private Tunnel“ dirbti su įvairiomis operacinėmis sistemomis ir įrenginiais, atsisiųsdami konfigūracijos failus ir atlikdami keletą papildomų darbų.

Tyrinėdami šią privataus tunelio apžvalgą, išbandėme VPN savo asmeniniame kompiuteryje ir „Android“ išmaniajame telefone, o diegimas buvo atliktas vos per kelias minutes, be jokių proceso sunkumų.

Šie įrenginiai nesuderinami su privačiu tuneliu dėl ribotos „OpenVPN“ tvarkyklės paramos:

 • USB TV lazdelės
 • Televizoriaus priedėliai
 • Specialios tabletės

Prieš keletą metų buvo užsiminta apie „Blackberry“ ir „Windows Phone“ palaikymo įdiegimą, tačiau to dar nebuvo padaryta.

Privatus tunelis daugialypė forma

funkcijos

Privatus tunelis siūlo tik keletą serverių vietų, įskaitant JAV, Vokietiją, Honkongą, Švediją, Kanadą, Japoniją ir kt. To nepakanka, kad aprėptis būtų užtikrinta visame pasaulyje, todėl gali nepavykti susisiekti iš savo geografinės vietos, priklausomai nuo to, kur esate.

Dėl cenzūros taisyklių negalėsite pasiekti privataus tunelio iš šių šalių:

 • Kinija
 • Saudo Arabija
 • JAE
 • Omanas
 • Iranas
 • Turkmėnistanas

„Private Tunnel“ nesiūlo paslaugų šiose šalyse:

 • Gana
 • Nigerija
 • Dramblio kaulo krantas

Mes taip pat negalėjome pasiekti „Netflix“ naudodamiesi privačiu tuneliu, todėl tikriausiai turėtumėte ieškoti alternatyvų, jei srautas yra pagrindinė priežastis, kodėl norite įsigyti VPN..

Jei nuspręsite naudotis priemoka, turėsite neribotą prieigą prie duomenų ir palaikysite 3 ar 4 vienu metu palaikomus ryšius. Ši paslauga taip pat teikiama su neribotu serverio greičiu.

Saugumas ir privatumas

Privatus tunelis naudoja „OpenVPN“ išimtinai protokolas. Tai reiškia, kad neturėsite galimybės prisijungti prie PPTP, L2TP / IPsec ir SSTP. Mūsų nuomone, tai nėra neigiamas aspektas, nes mes visada rekomenduojame naudoti „OpenVPN“.

Ši paslauga yra JAV, kuri kai kuriems VPN vartotojams gali būti naudinga. Nors JAV nėra jokių privalomų duomenų saugojimo įstatymų, joje įsikūrusios CŽV ir NSA, garsėjančios dėl jų orderių ir gag orderių. Kitaip tariant, JAV tikrai nėra draugiška vieta VPT paslaugoms teikti.

Privatus tunelis naudoja AES-GCM šifras su 128 bitų klavišais, kuri pagal šiuolaikinius standartus yra gana silpna. AES-256 laikomas stipriausiu šifru šiuo metu rinkoje, nes valdžia vis dar jį „nelaužė“..
Galite apsilankyti svetainėje anonimiškai, bet jei nuspręsite registruotis, būsite paraginti nurodyti savo vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį ir mokėjimo informaciją. Privatus tunelis surinks šią informaciją ir įrašys ją į savo duomenų bazę. Įrašyti duomenys yra apsaugoti naudojant SSL technologiją, tačiau mes būtume daug laimingesni, jei bendrovė visų pirma neužfiksuotų jokių žurnalų.

„Private Tunnel“ privatumo politikoje teigiama, kad surinkta informacija bus naudojama tik norint pagerinti paslaugą ir stebėti našumą. Tai labai gražus prisilietimas, tačiau jo negalima įveikti visiškai be VPN.

Palaikymas

Galite susisiekti su „Private Tunnel“ palaikymo tarnyba per el arba Gyvas pokalbis, o tai yra tinkamas variantų rinkinys. Pagalbos vartotojams darbo laikas yra pirmadieniais – penktadieniais 9–5 PST.

DUK oficialioje svetainėje yra gana maži ir, tiesą sakant, jų nedaug siūlo. Atsakymai paprastai yra labai neaiškūs ir bendri, nesigilinant į daugelį detalių.

Pagalbinis personalas labai greitai gauna atsakymus, tačiau tie darbuotojai, su kuriais kalbėjomės atlikdami tyrimus savo privataus tunelio apžvalgai, nebuvo tokie išmanantys kalbant apie temas, kurias norėjome aptarti.

Kainodaros parinktys

1 mėnuo3 mėnesiai6 mėnesiai1 metai2 metai

1 mėnuo $ 6,003 mėnesiai / 6 mėnesiai / 1 metai 2,922 USD metai /

„Private Tunnel“ yra du skirtingi prenumeratos planai:

 • Fiksuotas (6 USD per mėnesį; 35 USD per metus) - Neribota prieiga prie duomenų; iki 3 vienalaikių jungčių.
 • Lankstus (6 USD per mėnesį; 35 USD per metus + mokesčiai už papildomus įrenginius) - Neribota prieiga prie duomenų; 4-asis ryšys galimas už papildomą mokestį.

Privataus tunelio kainodara

Būdami nauju vartotoju, galite užsiprenumeruoti vieną iš siūlomų planų ir gauti 7 dienų bandomąjį laikotarpį. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, jums bus išrašytos sąskaitos automatiškai. Atminkite, kad visada galite atšaukti paslaugą anksčiau, nei tai įvyks, jei nerandate jos skoniui.

Iš esmės gausite 100% nemokamą 7 dienų bandomąjį laikotarpį, kad nustatytumėte, ar Privatus tunelis atitinka jūsų VPN reikalavimus.

Privataus tunelio privalumai & Minusai

Baigę šią privataus tunelio apžvalgą, pateikiame trumpą funkcijų, kurios mus sužavėjo, ir paslaugos aspektų, kuriuos būtų galima patobulinti, apžvalgą..

Argumentai už

 • Puiki programinė įranga
 • Komanda už „OpenVPN“
 • Suderinamumas su pagrindinėmis platformomis
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Nemokamas 7 dienų bandomasis laikotarpis
 • Biudžetui palanki kainodara

Minusai

 • Mažas serverių skaičius
 • Vidutinio greičio
 • Neoptimalus šifravimas
 • Prastas DUK skyrius
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map