סקירת רחוב גארד

רחוב גארד הוא ספק שירותי אבטחת רשת שהוקם בשנת 2014 עם מטה החברה בוויטון, אילינוי. החברה נמצאת בבעלות חברת גארד פרטנרס, LLC, המגובה באותה בעלות של קרן הגידור הבינלאומית מטוליוס קפיטל וחברת המניות הפרטית המובילה בטון קפיטל..  


המטרה הסופית של החברה היא לספק למשתמשים שלה את מערך הכלים הנכון שיכולים להגן על הפרטיות, האנונימיות והנתונים האישיים שלהם בזמן שהם מבצעים בנקאות, מבצעים רכישות, נסיעות, ניווט באינטרנט וחיים את חייהם מדי יום. למד כיצד להפוך לחלק מקהילה וירטואלית חסרת דאגות זו בסקירה הייעודית שלנו ברחוב גארד. 

עמוד הבית של הרחוב

ביצועים ואמינות

במהלך מעגל הבדיקה שלנו שמחנו מאוד לראות ש- VPN של רחוב גארד לא השפיע על מהירות החיבור שלנו בשום דרך מרכזית. כל תוכנת VPN תאט את החיבור שלך במידה מסוימת, אבל רחוב גארד באמת גרם לה להרגיש שאנחנו לא משתמשים ב- VPN. גם עברנו ידנית בין שרתים שונים והמהירות הייתה מספקת מאוד על כולם. 

בנוסף, לא גילינו דליפות DNS או IP במהלך הבדיקה שלנו, ולכן VPN של רחוב גארד באמת סיפק את הבטחתו לאבטחה מוחלטת ואנונימיות. החיבור היה יציב כל הזמן ולא חווינו ניתוקים פתאומיים או ירידות מהירות בלתי מוסברות. 

רחוב השמירה איך עובדים

רב פלטפורמה

VPN ב- Guard Street תומך כיום בחלונות 7 / 8.1 (במצב מסורתי או בשולחן העבודה) / 10, מערכת ההפעלה X Yosemite 10.10 / El Capitan 10.11, iOS 8+ ואנדרואיד 5+. 

מאפיינים

ניתן להשתמש ב- VPN של Guard Street ב- 5 מכשירים בו זמנית. זה מגיע עם נתונים ללא הגבלה, החלפת שרת ללא הגבלה ואפילו חוסם מודעות. עם זאת, הוא כולל רק 23 מיקומי שרת בנקודה זו.

עם זאת, שרתי גארד סטריט מותאמים למהירות, כך שלא יהיו לך שום בעיות בהזרמת HD, הורדות גדולות ופעולות אינטנסיביות אחרות ברוחב הפס. בנוסף, זה מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן מקוון שעלול להיחסם במדינה שלך. זה כולל אתרים פופולריים כמו CBS, פוקס ניוז, ABC ורבים אחרים. לרוע המזל, לא הצלחנו להתחבר לגרסה האמריקאית של נטפליקס במהלך הבדיקה שלנו. 

אם כבר מדברים על מעקב גיאוגרפי, ה- VPN של Guard Street מגיע גם עם תכונת Photo Shield המונעת מגורמים מקוונים חיצוניים לאתר את המיקום המדויק של התמונות והסרטונים שלך על ידי הסרת נתוני המעקב הגיאוגרפי (קואורדינטות GPS). 

בטיחות ופרטיות

שמירה על אבטחה ופרטיות ברחוב

VPN ב- Guard Street משתמש בהצפנה של 1024 סיביות של החברה. זו כרגע תצורת ההצפנה המאובטחת ביותר שיש, כך שאתה לא צריך לדאוג שהנתונים האישיים שלך ייכנסו לידיים הלא נכונות. 

רחוב גארד אוסף את כתובת הדוא"ל שלך, מספר הטלפון הנייד, פרטי התשלום, הכתובת (לפי הצורך), נתוני שימוש מוגבלים, נתוני ניתוח של גוגל, הגשות בדף "צור קשר" וכל דוא"ל שהוא מקבל ממך. 

החברה לעולם לא תמכור, תשכור או תשכור את הנתונים שלך לצדדים שלישיים, תאסוף, תעקוב או תשתף את היסטוריית הגלישה והפעילות המקוונת שלך, תתמקד בך בהתבסס על התנהגותך או תיצור איתך קשר בכל דרך שהיא אם תבחר לבטל את המנוי או לחתוך כל קשר נוסף אליו. רחוב הגארד. 

המידע שנאסף ישמש רק כדי ליצור ולתחזק את חשבונך, לשפר את חוויית המשתמש שלך, להציע מוצרים, תוכנה ושירותים, להגיב לבקשותיך לשירותים, להתריע בפניך על ההתפתחויות והתכונות האחרונות, לבצע ולהשלים את ההזמנות שלך, וכן שלח מידע על מנוי, אישורי תשלום והתכתבויות אחרות. 

תמיכה

רחוב גארד מציע תמיכה בדוא"ל וטלפון ללקוחות. אנשי צוות התמיכה הם מקצועיים מאוד ובקיאים ויעלו על כל מענה לענות על שאלות אפשריות שיש לך בנוגע לשירות או לחשבונך. ניתן להגיע לתמיכת לקוחות חיה ב'-ו '9:00 בבוקר - 17:00 בשעה CST. ייתכן שתצטרך להמתין עד 24 שעות כדי לקבל תגובה לשאלת הדוא"ל שלך. 

בנוסף, אתה יכול לפנות לתמיכת לקוחות ישירות מתוכנת VPN. במחשבים אתה יכול פשוט ללחוץ על סמל ה- Wi-Fi הפרטי, לבחור עזרה ולחץ על הקש תומך לקוחות. במכשירים ניידים אתה יכול להקיש על עזרה ולבחור צור קשר עם תמיכת הלקוחות. 

אפשרויות תמחור

חודש 3 חודשים 6 חודשים שנה שנה שנים

חודש 11.973 $ חודש / 6 חודשים 8.971 $ שנה 6.972 $ / שנה

רחוב גארד מציע את תוכנת ה- VPN שלה כפתרון עצמאי, כולל המנויים הבאים:

 • חודש אחד - 11.97 $ לחודש (11.97 $ בתשלום מראש בכל חודש)
 • 6 חודשים - 8.97 $ לחודש (53.82 $ ששולמו מראש כל 6 חודשים)
 • שנה אחת - 6.97 $ לחודש (83.64 $ ששולמו מראש כל 12 חודשים) + מנהל סיסמאות ללא עלות נוספת (29.95 $ לשנה)

אתה יכול גם לבחור 3 חבילות שונות המותאמות במיוחד לצרכים של פרופילי משתמש שונים.

שמירה על מחירי VPN ברחוב

פרטיות פרו (7.99 $ לחודש)

תוכנית התמחור של הפרטיות לפרטיות כוללת: 

 • אימייל מאובטח & כספת נתונים - רחוב גארד מספק לך חשבון דוא"ל מאובטח עם הודעות מוצפנות לחלוטין המאוחסנות בשרתים מאובטחים בשוויץ. הדוא"ל האישי שלך מגיע עם נפח אחסון של 25 ג'יגה-בתים והוא אפילו מאבטח תקשורת עם משתמשי הדוא"ל שאינם גארד סטריט. הנתונים שלך מוגנים באמצעות הצפנה בדרגה צבאית (AES-256) ומנגנונים אחרים הדבקים בחוקי הפרטיות בשוויץ. המידע שלך נסרק אחר וירוסים בכל פעם שאתה מבצע גיבוי. 
 • VPN - לאחר שתפעיל את VPN VPN, אתה מסתיר ביעילות את הנתונים הרגישים שלך (כרטיסי אשראי ומידע בנקאי, למשל) מפני האקרים, רמאים, עבריינים ומשווקי נתונים גדולים. ה- VPN ישנה את כתובת ה- IP שלך ויגן על הפעילות המקוונת שלך מכל ניסיונות מעקב. VPN המהיר והרוחב הפס של החברה יאפשר לך להימנע מלראות מודעות אך גם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות עבור אתרים כמו פוקס ניוז, CBS, ABC ואחרים. אתה יכול להשתמש ב- VPN של Guard Street ב- 5 מכשירים בו זמנית. 
 • הנחות בלעדיות & כלי פרטיות - כמשתמש ברחוב גארד, תקבל גישה לתפריט נוסף של כלי הגנה שאינם זמינים במקומות אחרים, כולל תגי מזוודות / מפתח אנונימיים, תוויות שחזור כרטיסי אשראי, ועוד. 
 • גלישה באינטרנט פרטית - פונקציונליות זו תאפשר לך לבדוק את חשיפת הפרטיות הפוטנציאלית שלך כשאתה גולש באתרי אינטרנט מרובים. תוכל לחסום יותר מ -2,000 עוקבים מעקב אחר הפעילויות המקוונות שלך, לראות אילו אתרים יכולים למכור את הנתונים שלך, ולבקש שהם ימחקו את מה שהם מחזיקים בך. 

פרטיות פלוס (9.99 $ לחודש)

תכנית המנויים של Privacy Plus כוללת את כל מה שמציע Privacy Pro, פלוס: 

 • הגנת סיסמא - החברה כוללת מנהל סיסמאות מוביל שיזכור את הסיסמאות שלך כדי שלא תצטרך לעשות זאת. הדבר היחיד שתצטרך לזכור הוא סיסמת המאסטר שלך והמנהל ידאג לכל השאר. הסיסמאות שלך מוגנות על ידי טכנולוגיית הצפנה מובילה בתעשייה ומשמשות אוטומטית בכדי להיכנס אליך לאתרים המועדפים עליך או למלא טפסים מקוונים. הרישיון פועל בכל המכשירים הפופולאריים, כולל מחשב, מק, נייד, טאבלט ו- USB. 
 • מסרים מיידיים על ידי הרס עצמי - פונקציונליות זו מאפשרת לך לשלוח / לקבל הודעות, קטעי וידאו, תמונות, שמע, וקבצים אחרים שלא ניתן לעקוב אחריהם או לעקוב אחריהם מהמכשירים הניידים שלך. בעזרתו תוכלו לוודא שהקבצים שנמחקו נעלמו לחלוטין מהמכשיר שלכם ואף לקבוע זמן תפוגה מותאם אישית עבור ההודעות שלכם. 

פרימיום פרטיות (18.99 $ לחודש)

פרטיות פרימיום מציעה את כל מה שמופיע בפרטיות פלוס בתוספת: 

 • תוויות התאוששות כרטיסי אשראי - זהו שירות התאוששות מוגן מזהים מוביל עבור חפצי הערך שלך. מטרתו העיקרית היא לשחזר את כרטיסי האשראי שאבדת מבלי לאפשר לעבריינים לקבל את המידע האישי שלך. באפשרותך לתכנת עד חמש כתובות דוא"ל ומספרי טלפון אשר יקבלו הודעה לאחר שמציאת כרטיסי האשראי שלך. 
 • מחיקת קבצי מחשב ומחשב נייד - תוכנה זו תעזור לך לשמור על פרטיות באמצעות מחיקה מוחלטת של הקובץ שנבחר במחשב הנייד או במחשב האישי שלך. אתה יכול גם למחוק את הקבצים מהיסטוריית הגלישה ב- USB והאינטרנט שלך. התוכנה מגיעה עם מתזמן נוח למחיקה רגילה. 

שמירה על תמחור רחוב
כל מה שאתה רוכש מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שאתה לא צריך לדאוג להחזרת הכסף שלך אם אתה לא מרוצה מרחוב גארד. החברה מקבלת ויזה, מאסטרקארד, גלה ואמריקן אקספרס. שימו לב שהמנוי שלכם מתחדש אוטומטית, כך שתצטרכו ליצור קשר עם החברה על מנת למנוע חידוש אם תבחרו בכך. 

יתרונות וחסרונות רחוב גארד

כשאנחנו מציגים את הסקירה הזו של גארד סטריט, הנה סקירה מהירה של התכונות שהעיפו אותנו ואת היבטי השירות שיכולים להשתמש בשיפור מסוים.

מקצוענים

 • כלים לאבטחת סייבר רבים 
 • שירות VPN סולידי 
 • תצורת אבטחה מעולה 
 • מחירים ידידותיים לתקציב 
 • תוכנית נאמנות נדיבה 
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה לכל תוכניות המנויים 
 • תמיכת לקוחות ערנית ובעלת ידע 

חסרונות

 • יקר
 • לא עובד עם נטפליקס ארה"ב
 • רק 23 מיקומי שרת

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 6 = 15

map