VPNs הטובים ביותר להולו

מהי הולו?

Hulu הוא אחד משלושת שירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר בארה"ב ברגע זה, יחד עם נטפליקס ואמזון פריים. היא הוקמה בשנת 2007 על ידי קבוצה של שחקנים גדולים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, כולל וולט דיסני, פוקס המאה ה -21, קומקסט וטיים וורנר..


למרות שתחילה נתפס כפתרון פשוט לרשתות הטלוויזיה הגדולות ביותר להרחיב את טווח ההגעה ולעבור מטלוויזיה למסכי מחשב, הולו הצמיחה במהירות את הרעיון המקורי. השירות זמין כעת במכשירי אייפון, אייפד, סמארטפונים וטאבלטים אנדרואיד, Roku, Fire TV, Xbox 360, Xbox One, ולמעשה בכל מכשירי הזרימה האחרים..

וידאו על פי דרישה מדיה זורמתמה שהופך את דמותו של הולו למתחרה העיקרית שלה נטפליקס הוא שמדובר בשירות מבוסס מנוי המאפשר לצפות בעונות האחרונות של תכניות הטלוויזיה האהובות עליך, סרטי להיטים, סרטים תיעודיים, מופעי ילדים, ועוד הרבה, כולל מקורי הולו. אתה יכול לצפות בזרמים חיים וגם בתוכן לפי דרישה בכל מכשיר סטרימינג ולבחור מבין אלפים על אלפי סרטים ותוכניות.

כעת, ישנם שני הבדלים עיקריים בין הולו לנטפליקס. ראשית, Hulu מאפשרת לך לבחור בין סטרימינג נתמך למודעות ללא מודעות והיא כרגע שירות הסטרימינג היחיד שמציע אפשרות זו. לעומת זאת, בניגוד לנטפליקס, הזמינה ברחבי העולם עם כמה יוצאים מהכלל, הולו זמינה רק בארה"ב וביפן..

העובדה שהולו מציעה גישה מיידית לכל תכני הטלוויזיה הפופולריים ביותר היא הסיבה שיש לה מעל 20 מיליון מנויים וספירה. מה שמטריד את המנויים הרבים שלו הוא שענק הזרימה לא מאפשר להם לגשת לספריה שלה מחוץ לארה"ב ויפן למרות שיש לו מנוי תקף. למרבה המזל, יש דרך לעקוב אחר מגבלות הגיאו של הולו.

כיצד לגשת לחולו מחוץ לארה"ב / יפן?

אם אתה רוצה לצפות בתוכן של הולו בזמן נסיעה לחו"ל, יש לך שתי אפשרויות. אתה יכול להשתמש בשירות DNS חכם או בשירות VPN. שני הפתרונות נועדו להסוות את המיקום שלך בפועל ולגרום לו להראות כאילו אתה מתחבר ממקום אחר על ידי ניתוב התנועה שלך דרך השרתים שלהם המופצים ברחבי העולם. במילים אחרות, הם יכולים להטעות את הולו במחשבה שאתה עדיין בארה"ב או ביפן, למרות שאתה לוגם קוקטיילים באיביזה או נוח במלון בפריס.

אמנם אכן חדשות נהדרות, אך הדברים אינם פשוטים כמו שהם נראים. ראשית, הולו לא שולל בקלות כזו. קיומם של שירותי DNS חכמים ו- VPN ידוע, וזו הסיבה שהולו משקיעה מאמצים רבים בכדי למנוע ממשתמשים בשירותים כאלה גישה לספריה שלה. יש לו צוותים מתמחים המציגים דרכים חכמות לזהות תנועה חכמה של DNS ו- VPN, וכתוצאה מכך לשלול גישה למי שמשתמש בטריקים כאלה..

אם כן, אם VPN או שירות DNS חכם מעוניין לבטל את חסימת Hulu עבור המשתמשים בו, הוא צריך להשקיע הרבה כסף בכדי לפתח דרכים חכמות לא פחות לגרום לתעבורת DNS חכמה או VPN להראות כמו תנועה רגילה. זו הסיבה שרק קומץ שירותים עובדים למעשה עם הולו ורוב האחרים פשוט טוענים שהם יכולים לגרום לזה לקרות, כך שהם יזכו ללקוחות חדשים.

יתר על כן, חשוב לדעת כי למרות שהם יכולים לשרת את אותה מטרה של ביטול חסימת Hulu, שירותי ה- DNS החכמים וה- VPN מעסיקים טכנולוגיות שונות ומגיעים עם קבוצות יתרונות וחסרונות שונים למדי. לכן, לא הכל אותו דבר בין אם בחרתם באחד או בזה.

הניתוק כאן הוא שאתה לא רק צריך לוודא שבחרת בשירות שאכן יכול לפתוח את Hulu, אלא אתה צריך גם להיות בטוח שאתה בחרת בסוג המתאים של השירות לצרכים שלך..

חכם DNS Vs. VPN לביטול חסימה של הולו

שני ה- DNS החכמים וה- VPN הם שירותים מבוססי מנוי המאפשרים לך להסתיר את מיקומך האמיתי בתמורה לכמה דולרים בחודש. ההבדל העיקרי בין השניים הוא ש- VPN מצפין את התנועה שלך ושומר על ה- IP האמיתי שלך בלתי נראה ושירות DNS חכם לא. כדי לעזור לך להבין מדוע הבחנה זו כה חשובה, נסביר כיצד שני סוגי השירותים עובדים וכיצד הם משפיעים על חווית הזרמת Hulu שלך..

DNS חכם

באמצעות שירות DNS חכם, אתה יכול לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי מכיוון שהשירות משנה את ה- DNS של המכשיר שלך. כשאתה שולח בקשה לאתר מסוים, DNS חכם מיירט את הבקשה ומשנה אותה, ומחליף את המידע על המיקום האמיתי שלך במידע על המיקום של אחד השרתים שלו..

לדוגמה, ייתכן שתרצה לגשת לתוכן הזמין רק בארה"ב בזמן שאתה חופש באסיה. בדרך כלל לא תוכל להציג את התוכן, אך ה- DNS החכם שלך יכול לנתב את התנועה שלך דרך השרתים הייעודיים שלה בארה"ב, לגרום לזה להראות כאילו אתה נמצא בארה"ב ולעזור לך לגשת לתוכן הרצוי ללא בעיות..

מכיוון ש- DNS חכם אינו מצפין את התנועה שלך, זה לא משפיע לרעה על מהירות החיבור שלך. עם זאת, שום קידוד לא אומר שהחיבור שלך אינו מאובטח ואתה חשוף להתקפות סייבר. בנוסף, אינך יכול לגשת לתוכן באופן אנונימי מכיוון שה- IP האמיתי שלך גלוי.

כך, בעוד ששירותי ה- DNS החכמים הטובים ביותר יכולים לבטל את החסימה של הולו בשבילך ולאפשר לך להזרים ללא ירידות מהירות מעצבנות, הם לא שומרים על בטיחותך והם משאירים את כתובת ה- IP האמיתית שלך בשטח פתוח לכולם כדי לראות, מבלי להגן על פרטיותך ו מסתיר את זהותך.

VPN

בניגוד לשירותי DNS חכמים, מיטב ה- VPN הטוב ביותר לא רק מאפשר לך לבטל את החסימה של Hulu מכל מקום בעולם, אלא גם מוודאים שאף אחד לא יוכל לחטוף את התעבורה המקוונת והנתונים הפרטיים שלך. הם משלבים גישה בלתי מוגבלת לתוכן המועדף עליך עם אבטחה ואנונימיות ברמה גבוהה.

ה- VPNs הטובים ביותר להולו מצפינים את התנועה שלך כך שאף צד שלישי לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה, הגששים וההאקרים. כתובת ה- IP האמיתית שלך אף פעם לא נראית לעין ואין יומני פעילותך, מה שאומר שאין דבר שיכול לאפשר לצדדים שלישיים להתחקות אחר התנועה שלך אליך. פרטיותך נשמרת לחלוטין כשאתה צופה בתכני Hulu המועדפים עליך בכל מקום בעולם.

כאשר התנועה שלך מוצפנת, מהירות החיבור שלך עשויה לרדת, אך VPNs הטובים ביותר עבור Hulu ברשימה שלנו ידועים במהירויות נהדרות, כך שאין צורך לדאוג. ההבדל במהירות ביחס לחיבור הרגיל שלך הוא בדרך כלל לא חשוב, כך שתוכל להזרים תוכן HD באותה דרך שהיית ללא VPN.

מה הופך VPN טוב להולו?

כבר הזכרנו כי אין הרבה שירותי VPN שעדיין עובדים עם הולו, מכיוון שלא קל להתחרות בענק מדיה שיכול להרשות לעצמו לבזבז המון כסף על מניעת המשתמשים להפר את הכללים שלה. זו הסיבה ש- VPNs הטובים ביותר להולו הם בדרך כלל ענקים בתחום שלהם המשתמשים בפתרונות חדשניים כדי לעקוף את המגבלות שהוטלו..

אישה צעירה, להאזין למוזיקה עם מכשירים דיגיטלייםבעוד שהדרך היחידה לדעת שבחרת VPN טוב להולו היא לבדוק אותה, יש כמה דרישות כלליות ששירותי VPN צריכים לספק כדי אפילו להיחשב כפתרונות פוטנציאליים. להלן הקריטריונים שאנו מיישמים בבחירת ה- VPNs שאנו רוצים לבדוק ויכולים לכלול ברשימת ה- VPNs הטובים ביותר עבור Hulu שלנו..

רשת שרתים אדירה

אם לשירות VPN אין רשת שרת גדולה, Hulu יכולה להוסיף במהירות את כל השרתים שלה לרשימה השחורה שלה ולמנוע כל גישה עתידית שמנסה על ידי משתמשים שמתחברים דרך אותם שרתים. לכן חשוב ל- VPN להיות מספר עצום של שרתים, רצוי אלפים, רבים מהם נמצאים בארצות הברית וביפן. באופן זה, הסיכוי שכל השרתים יופיעו ברשימה השחורה מצטמצם, וכתוצאה מכך המשתמשים עדיין מצליחים למצוא שרת שעובד, אם כי ייקח קצת זמן לזהות את השרת הנכון..

מהירויות נהדרות

ההצפנה מביאה בהכרח לירידה במהירות החיבור. על מנת לספק חווית סטרימינג מהנה, על VPN להפעיל שרתים במהירות גבוהה המאפשרים למשתמשים להזרים תוכן באיכות גבוהה ללא פיגורים. כמה VPNs יכולים לעבוד עם Hulu, אך חציצה אינסופית יכולה לאפשר ליהנות באמת מהתוכן. לפיכך, שרתים מהירים מהווים אחד הקריטריונים העיקריים בתהליך הבחירה שלנו.

הצפנה חזקה & אפס יומני

הסיבה העיקרית לכך שתבחרו VPN במקום שירות DNS חכם היא ש- VPN אמור לספק לכם אבטחה ופרטיות מקוונת. לכן, כאשר אנו בוחרים את ה- VPN הטובים ביותר להולו, אנו לא מסתכלים על מאפיינים ספציפיים להולו, אלא גם בוחרים VPNs המשתמשים בהצפנה חזקה, רצוי AES 256-bit, ושומרים על שום יומנים בפעילות המשתמשים שלהם.

תאימות מכשירים

אחת הסיבות לכך שהולו כל כך גדולה היא שהיא מאפשרת לך לצפות בתוכניות הטלוויזיה והסרטים החמים ביותר על כל מכשיר שתבחר. אם ה- VPN שלך לא עובד עם כל המכשירים התומכים בהולו, אז הוא לא מאפשר לך ליהנות מכל מגוון ההטבות המציעות Hulu. בעת הרכבת רשימת ה- VPN הטובים ביותר להולו, אנו מוודאים שהבחירות המובילות שלנו עובדות על מגוון עצום של פלטפורמות ומכשירים, כך שתוכל להזרים כל דבר מהמחשב והסמארטפון שלך לטלוויזיות חכמות וקונסולות משחקים..שירות הזרמת סדרת טלוויזיה

תכונות מתמחות

ביטול החסימה של Hulu ומתן חווית סטרימינג ללא רבב דורש מאמץ נוסף. זו הסיבה ש- VPNs הטובים ביותר להולו מעסיקים פתרונות מתקדמים כמו פרוטוקולי הצפנה בהתאמה אישית, שרתי סטרימינג ייעודיים ואפילו IP- סטרימינג ייעודיים. זה מה שמבדיל אותם משירותי VPN אחרים שעשויים להראות פוטנציאליים אך עדיין לא מצליחים לעקוף את מגבלות הגיאו של Hulu ולהפוך את הזרמת ללא מאמץ.

תמיכת לקוחות טובה

גם אם בחרת ב- VPN הטוב ביותר להולו, אתה עדיין יכול להיתקל בכמה בעיות שיכולות למנוע ממך גישה קלה לתוכן שאתה רוצה להציג. ייתכן ששרת שעבד לפני כבר לא יעבוד, יתכן שתצטרך לנקות את המטמון לפני הזרמה או יתכן שתצטרך לשנות את ההגדרות..

אם אינך מנוסה בטכנולוגיה במיוחד (וגם אם כן), יתכן שתזדקק לעזרה מסוימת מהמומחים. VPN טוב להולו צריך להציע תמיכה מתמדת ולצוות צוות בקיא שיכול לסייע לך בכל פעם שתזדקק לעזרה.

VPNs הטובים ביותר להולו

בנוסף לעמוד בכל הקריטריונים שתוארו לעיל, ה- VPN ברשימה המובילה שלנו זכו גם לציונים הגבוהים ביותר במבחני ההולו הנוקשים שלנו. למידע נוסף על הבחירות המובילות שלנו במיני הסקירות שלהלן, גלה מדוע הם כרגע ה- VPN הטובים ביותר להולו, והחליטו מי מהם שעונה על הציפיות שלכם..

1. גולש

סקירה כללית של הסרטים הטובים ביותר עבור AVID + דירוג שלנו
דירוג 9.9 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של הגלישה Hulu היא אחת מפלטפורמות הזרימה המוגבלות בגיאוגרפיה, הזמינה רק לצופים הממוקמים בארצות הברית וביפן. אם אתה גר מחוץ לשתי המדינות האלה, Surfshark הוא כלי מצוין שיאפשר לך לזייף את הולו מביתך מבלי להקריב את מהירות החיבור..

כל שעליכם לעשות כדי לפתוח פלטפורמה זו עם Surfshark זה להתחבר לאחד משרתי ארה"ב וללכת לאתר Hulu. אם המכשיר שלך אינו תומך ב- Surfshark VPN (טלוויזיות חכמות, למשל), אתה תמיד יכול להשתמש ב- DNS החכם שלו כדי לזייף את המיקום הנוכחי שלך ולעקוף את אמצעי ההגנה של הולו. DNS חכם הוא גם אפשרות מצוינת למתחילים.

בשלב הבדיקה שלנו התרשמנו מעל מהירויות החיבור שסיפק Surfshark והצלחנו לגשת לחולו ולזרום את תוכנו ללא שום בעיות מיקום או בעיות חוצץ. במקרה שה- VPN שלך אכן מתפשר מסיבה כלשהי, הרוצח המופעל יפסיק את הקשר שלך לפני שהנתונים האישיים שלך יקבלו הזדמנות לדלוף.

הפרטיות המיושמת & חבילת האבטחה כוללת פרוטוקולי IKEv2 (אפשרות ברירת מחדל) ופרוטוקולי OpenVPN, הצפנת AES-256, חוסמי מודעות / מעקב / תוכנות זדוניות ותכונת הסוואה שתסתיר את תנועת ה- VPN שלך אפילו מ- ISP שלך..

Surfshark מציעה כיום יותר מ -1,000 שרתים ב- 60 מדינות ומותאמים לחיבורים בו זמנית ללא הגבלה. לבסוף, החברה לעולם לא תפקח על הפעילות המקוונת שלך או תרשום יומני תנועה.

קרא את סקירת הגלישה המלאה

2. NordVPN

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.8 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של NordVPN
NordVPN היא ספקית VPN הידועה בעיקר בזכות רשת השרתים המדהימה שלה. מתוך למעלה מ -5,100 שרתים ב 62 מדינות עולם, 1,965 שרתים נמצאים בארה"ב ו 60 מהם נמצאים ביפן. כדי לעזור לך לבחור את המיקום הטוב ביותר, NordVPN מציעה רשימה מתוקשרת של שרתים שיכולים לבטל את חסימת ההולו בהצלחה.

עם NordVPN, המהירות איננה בעיה ותוכל ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל לצרכי הסטרימינג שלך. השירות מציע שרתים ייעודיים לטלוויזיה מהירה במיוחד, שיכולים לשפר עוד יותר את חווית הזרמת Hulu שלך. השירות תואם לכל הפלטפורמות והמכשירים הפופולאריים, כולל חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, Raspberry Pi, Fire TV, נתבים ועוד. הוא מציע תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox וזה מאפשר לך להזרים תוכן Hulu בעד 6 מכשירים בבת אחת.

מבחינת אבטחה ופרטיות, NordVPN משתמש בהצפנה AES 256-סיבית כפולה, תומך במגוון פרוטוקולים כולל OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec, מספק הגנה מפני דליפות DNS ומתג להרוג אוטומטי ושומר על שום יומני פעילותך..

צוות התמיכה שלו שם כדי לעזור לכם מסביב לשעון, בין אם תבחרו לצ'אט חי, אימייל או פייסבוק. מנויי NordVPN מגיעים עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

קרא את סקירת NordVPN המלאה

3. CyberGhost

הטוב ביותר עבור המעריצים של סקירה כללית מבוררת + הדירוג שלנו
דירוג 9.7 / 10USER לחודש 12.99 $

screenshot_3
CyberGhost היא הבחירה המושלמת עבור משתמשים שאינם בדיוק בקי-טק ורוצים לבטל את חסימת Hulu בקלות, ללא התאמות הגדרות מסובכות. היא מפעילה מעל 4,600 שרתים ביותר מ- 60 מדינות ברחבי העולם. יש לה 1,000+ שרתים בארה"ב, 44 ביפן, וחדשים נוספים על בסיס קבוע.

מלבד הצעת מהירויות וביצועים נהדרים, CyberGhost הופך את כל תהליך הזרמת Hulu לקל ומהנה יותר עם פרופיל המשתמש הזרם המתמחה שלו. בפרופיל זה, Hulu זמינה כאופציה והשרת האופטימלי נבחר באופן אוטומטי, כך שאתה תמיד נמצא במרחק לחיצה אחת מהסרטים והתוכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר..

השירות תואם לכל המכשירים והפלטפורמות הפופולאריים, כולל חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים, טלוויזיות חכמות וקונסולות משחק. זה מאפשר 7 חיבורים בו זמנית, וזה נדיב במיוחד. CyberGhost שומר על בטיחותך ואנונימי באמצעות פרוטוקולי AES 256 סיביות, OpenVPN, IKEv2, PPTP ו- L2TP מעל פרוטוקולי IPSec, הגנת דליפות DNS ו- IP, מתג הרג אוטומטי ואפס יומני..

כמו הבחירות הקודמות שלנו, CyberGhost מציעה תמיכה בשידור חי 24/7, מה שאומר שתמיד יש מישהו שיעזור לך אם אתה נתקע. המנוי החודשי של CyberGhost מגיע עם אחריות להחזר כספי למשך 14 יום ואילו מנויים לשנה וחצי ושנה מגיעים עם חיסכון רב והבטחה ארוכה של 45 יום להחזר הכסף.

קרא את סקירת CyberGhost המלאה

4. ExpressVPN

הסקירה הכללית הטובה ביותר + הדירוג שלנו
דירוג 9.6 / 10USER לחודש 12.95 $

Express Vpn הבית ExpressVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בסביבה וזה לא מפתיע שהוא גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Hulu. היא מפעילה יותר מ -3,000 שרתים ב- 160+ מיקומים ב 90+ מדינות עולם. יש לה יותר מ -30 שרתים בארה"ב ו -3 ביפן, שרובם עובדים בצורה מושלמת עם הולו. השירות מציע מהירויות מדהימות וביצועים מעולים. היא מפעילה שרתים ייעודיים לסטרימינג, שמבטיחה כי תוכלו ליהנות מצפייה בתוכן איכותי ללא בעיות מהירות.

ExpressVPN תואם ל- Windows, Mac, Linux, Android, iOS, נתבים, Apple TV, Fire TV, Smart TV, PlayStation ו- Android TV Box, וניתן להגדיר אותו כמעט בכל מכשירי הזרימה האחרים. זה אפילו מציע תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox וספארי. בשילוב של 5 חיבורים בו זמנית, המכשירים המרשימים ותאימות הפלטפורמה שלו מאפשרים לכם לצפות בהולו בכל המכשירים המועדפים עליכם.

מלבד הזרמת Hulu ללא תקלות, ExpressVPN מציע אבטחה ואנונימיות ברמה העליונה עם הצפנת AES 256 סיביות, OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ו- SSTP, פרוטוקולי הגנת דליפת DNS, מתג הרג אוטומטי ואפס יומני..

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול לפנות לתמיכת הלקוחות שלו הזמינה 24/7 באמצעות צ'אט חי ולקבל עצות קונקרטיות תוך דקות ספורות. מנויי ExpressVPN מגיעים עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

קרא את סקירת ExpressVPN המלאה

5. TORGUARD

הטוב ביותר עבור משתמשי BitTorrent סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.4 / 10USER לחודש 9.99 $

דף הבית של טורגורד
TorGuard הוא אחד מספקי ה- VPN הנדירים שהצליחו למצוא פיתרון הוכחה כושלת לפתיחת חסימת הולו. הוא מציע IP- סטרימינג ייעודיים בצורת תוסף, ומאפשרים לך לגשת לספריות Hulu ונטפליקס מכל מקום בעולם. רשת השרתים שלה כוללת יותר מ -3,000 שרתים בלמעלה מ 50 מדינות, כולל ארה"ב ויפן.

עם מהירויות בלתי מוגבלות ורוחב פס, אתה יכול להזרים את תכניות הטלוויזיה והסרטים המועדפים עליך ב- Hulu לתוכן ליבך, עם אפס מגבלות. כל שרתי ה- TorGuard כוללים מהירויות יציאת gigabit +, כך שלעיתים רחוקות אין בעיות עם פיגורים. TorGuard תומך בכל מערכות ההפעלה והתקנים הגדולות, כולל אך לא מוגבלת ל- Windows, Mac, Linux, Debian, Android, iOS ונתבים. הוא מציע תוספי פרוקסי של Chrome ו- Firefox. אתה יכול להשתמש ב- TorGuard על עד 5 מכשירים בו-זמנית.

אם תבחר ב- TorGuard, אתה יכול להשתמש בפרוקסי שלו כדי לזרום ללא הצפנה ומהירידה במהירות או להשתמש ב- VPN וליהנות מהגנה מהשורה הראשונה. VPG של TorGuard משתמש בפרוטוקולי Blcfish 256 סיביות CBC, AES 128 סיביות ו- AES 256 סיביות ובפרוטוקולי OpenVPN, SSTP ו- L2TP / IPSec. זה מגיע עם מתג הרג אוטומטי, הגנת דליפות DNS, VPN התגנבות, סודיות קדימה מושלמת, וכמובן, אפס יומנים..

תמיכת הלקוחות של TorGuard זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, כך שכל מה שתזדקק, אתה יכול ליצור קשר עם הצוות באמצעות צ'אט חי בכל עת. מנויי TorGuard מגיעים עם אחריות להחזר הכסף למשך 7 ימים.

קרא את סקירת TORGUARD המלאה

6. StrongVPN

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 8.4 / 10USER לחודש 10.00 $

דף הבית Vpn חזק
למרות שזה האחרון ברשימה שלנו, StrongVPN הוא VPN אמין ופופולרי ביותר שיש לו רקורד נהדר בביטול חסימת שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים כולל Hulu. היא מפעילה יותר מ- 650 שרתים בלמעלה מ -20 מדינות ברחבי העולם, עם יותר מ- 450 בארה"ב וכשריסר ביפן.

המהירויות בדרך כלל מעל לממוצע ואין בעיות מצערות או מגבלות רוחב פס. בנוסף ל- VPN שלה, StrongVPN מציע גם שירותי DNS, כך שתוכל להזרים ללא ירידות מהירות כלשהן. השירות תואם לכל הפלטפורמות והמכשירים העיקריים, כולל חלונות, מק, לינוקס, אובונטו לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים, Synology NAS, Fire TV, Kodi, Amazon Kindle, ורבים אחרים. זה מאפשר עד 5 חיבורים בו זמנית.

StrongVPN משתמש בהצפנה 256-סיבית חזקה ובפרוטוקולי OpenVPN, L2TP, IPsec, IKEv2 ו- SSTP. לקוח Windows שלה מגיע עם מתג להרוג אוטומטי והשירות אינו שומר על יומני פעילות המשתמשים שלו.

צוות התמיכה מהיר לתגובה וזמין 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. מנויים ל- StrongVPN מגיעים עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

קרא את סקירת StrongVPN המלאה

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map