חינם VPN Vs. VPN בתשלום – איזה מהם עדיף עבורך?

יש מעט מאוד דברים טובים יותר מאשר להשיג משהו בחינם - בין אם מדובר בתספורת במספרה המקומית, בקבוק יין משובח של חבר יקר או מחשב חדש מהמעסיק שלך, זה לא משנה. לאחד החברים שלי יש תואר בכלכלה והיא אמרה שהכלל הראשון שלימדו אותה הוא שאין דבר שאנשים אוהבים יותר מאשר להשיג דברים בחינם.


shutterstock_83026831

אז, אתה רוצה הסתר את כתובת ה- IP שלך עם VPN אנונימי שירות, אבל אתה לא רוצה לשלם הרבה כסף עבור זה. למעשה, מדוע כדאי לכם לשקול אפילו לשלם עבור שירות VPN עם כל הספקים המציעים את שירותיהם לחלוטין בחינם? ובכן, הם מציעים את שירותיהם בחינם מסיבה כלשהי, והייתי ממליץ לך לא ליפול על הפיתיון, מתוך אמונה עיוורת ש- VPNs בחינם אלה יעילים באותה מידה כמו אלה שאתה צריך לשלם עבורם. אם היו כאלה, זה אומר שחלק מהמפתחים מצאו דרך לספק את כל השירותים של VPN הגון תוך שהם מבזבזים אפס משאבים בתהליך.

הנה רמז בשבילך: הם לא.

VPNs התגלו במהירות כאחד הכלים החזקים ביותר לשמירה על כלי זה פרטיות מקוונת. אלפי אנשים עוברים מעבר לעבר עולם "מקוון" על בסיס יומיומי, ונבין להבין את הסכנות הנלוות לשינוי מהיר זה. כלים כמו תוכניות אנטי-וירוס ו חומות אש מקומיות כבר לא מספיקים בכדי למנוע האקרים, סנופסי רשת או גיהינום, אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יתחרט בעסק המקוון שלך. על מנת לשמור על בטיחות הנתונים שלך בזמן שהם נודדים באינטרנט, עליך להשתמש ב- VPN. ו- VPN עולים כסף. החופשיות מסוגלות לבצע פונקציות בסיסיות, אך האם אתה באמת רוצה שהן יגן על משהו חשוב כמו הפרטיות האישית שלך באינטרנט?

shutterstock_264485885

בטח שמעתם את האמרות: "אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם", כמו גם "אם זה טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שזה כן." אמרות אלה נכונות לחלוטין כשמדברים על שירות VPN בחינם - - ספקים - רוחב פס, תמיכה ו אירוח הכל עולה כסף. כך שלמרות שלא שילמת לספק לספק כסף, אתה יכול להיות בטוח כי איכשהו יימצא פיצוי. זה נעשה בדרך כלל על ידי החדרתך בפרסומות או התנפחות רוחב פס, וזה אפילו יותר גרוע. יש כמה ספקי VPN חינמיים שאפילו מרחיקים לקטוף את נתוני המשתמשים כדי לעשות זאת למכור את המידע למשווקים פוטנציאליים. אם האחרון בסדר איתך, אולי תרצה לשאול את עצמך מדוע אתה משתמש בשירות VPN מלכתחילה. אם לא אכפת לכם מהפרסומות הפולשניות להפליא ועם המצערת באופן מרגיז במיוחד, אתם ממש לא צריכים VPN.

משתמשים בתשלום, מצד שני, יקבלו הכי מהיר ו הכי מאובטח שירות VPN שהטכנולוגיה יכולה להציע. בראש ובראשונה ספק שירות VPN אנונימי אמיתי שאתה משלם עבורו מעניק לך מהירות בלתי מוגבלת (עד כובע מהירות רוחב הפס שלך), רוחב פס בלתי מוגבל ומיתוג שרתים, המאפשר גלישה ללא הגבלה, הורדת קבצים גדולים, כמו גם הזרמת סרטוני HD דרך ה- VPN (נסה את כל אלה עם ספק בחינם ותראה את ההבדל תוך זמן קצר). כלקוח משלם, אתה מקבל גם שירותי VPN ללא הפרעה בכל מקום בעולם ואתה מקבל גישה לתמיכה טכנית שמוכנה לענות על כל השאלות שלך 24/7.

woman-with-laptop-1אבל כל זה טריוויאלי לעומת הנושא החשוב ביותר - ביטחון. ספקי VPN בתשלום יבטיחו 100% כי הגלישה שלך תישאר אנונימית ובטוחה ככל האפשר מבחינה אנושית. כל הנקודה של השימוש בשרתי VPN היא לתת לידים מזויפים לאינטרנט כך שלא ניתן לאתר את הגלישה שלך. אם ספק VPN מוכן למכור את המידע שלך לכל המרבה במחיר, אינך גולש בעילום שם. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לבזבז הרבה כסף כדי לקבל שירות VPN מעולה. אפילו חלק מספקי ה- VPN הזולים ביותר שם מציעים מהירות ובטיחות כאחד, ומאפשרים אנונימיות מרבית במחירים נוחים.

לסיכום - ספקי VPN בחינם יכולים להציע את ה- שירותים בסיסיים בעוד שספקי VPN בתשלום נותנים לך את חבילה מלאה. אם הכוונה שלך היא לבקר באתר מוגבל במדינה שלך לא יותר מפעם או פעמיים בחודש, בכל דרך, קח את האפשרות החינמית. אבל אם אתה מתכנן לעשות משהו יותר מזה, אל תתפלא אם אתה לוקח את האפשרות בחינם ואז לא מצליח לראות את התוצאות שקיווית לה. זכור, אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 19 = 28

map