بررسی IPBurger

IPBurger یک ارائه دهنده VPN است که در سال 2017 با دفتر مرکزی شرکت در تگزاس راه اندازی شده است. از زمان تأسیس ، این شرکت موفق به جمع آوری بیش از 3 میلیون کاربر در سراسر جهان شده است.


برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های آن ، اقدامات امنیتی و عملکرد کلی ، این بررسی دقیق IPBurger را بخوانید و ببینید که آیا این نیازها و ترجیحات مربوط به امنیت سایبری شما را مطابقت دارد یا خیر..

صفحه اصلی چاپ صفحه IPBurger

سکوهای پشتیبانی شده

در حال حاضر ، IPBurger برنامه های بومی را برای ویندوز (XP ، Vista ، 7 ، 8 و 10) و macOS (10.6 - 10.14) ارائه می دهد. همچنین می توانید آن را با سیستم عامل Android ، iOS ، Linux و ChromeOS استفاده کنید ، اما همانطور که در دفترچه راهنما در وب سایت رسمی توصیه شده است ، می توانید برخی از نرم افزارهای اضافی را بارگیری کنید. جدا از این ، IpBurger افزونه های اختصاصی مرورگر را برای Chrome و Firefox در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین می توانید از آن در روترهای دارای VPN و سایر دستگاههایی که از اتصال VPN پشتیبانی می کنند ، استفاده کنید.

شما می توانید از نرم افزار IPBurger خود در حداکثر 4 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید ، که باید بیش از اندازه کافی باشد تا بیشتر خانواده های نیازمند امنیت اضافی و حفظ حریم خصوصی آنلاین را پوشش دهد..

IPBurger از بستر های نرم افزاری برای vpn پشتیبانی می کند

سرورها

لیست سرورهای موجود IPBurger در وب سایت رسمی کمی گیج کننده است زیرا این شرکت آرژانتین ، باهاما ، برزیل و کانادا را در همه بخش های جغرافیایی (آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه) لیست کرده است. & آفریقا ، و آسیای اقیانوسیه). این باعث می شود که ما باور داشته باشیم که این شرکت در حال حاضر تنها 6 سرور در 4 کشور پخش می کند ، که یک شبکه سرور نسبتاً کوچک است.

اعطا می شود ، این شرکت تعدادی از سرورهای مجازی را معرفی کرده است ، اما کلیک کردن بر روی یک لینک اختصاصی ، تنها شما را به لیست اصلی که قبلاً گفته بودیم ، باز می گرداند. نکته آخر این است که شبکه سرور IPBurger در حال حاضر کاملاً فرعی به نظر می رسد ، اما این شرکت ادعا می کند که سرورهای جدید بطور منظم اضافه می شوند.

جدا از این ، IPBurger IP های اختصاصی با نام "آدرس IP تازه" را در سایت رسمی ارائه می دهد. یک IP اختصاصی به شما اجازه می دهد تا از لیست های سیاه ، جستجوی احراز هویت CAPTCHA ، پرداخت آنلاین ایمن ، دسترسی ایمن به سرورهای تجاری خود و موارد دیگر جلوگیری کنید. IP های اختصاصی در حال حاضر در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، استرالیا ، آلمان و کانادا موجود است ، اما این شرکت همچنین مکان های دیگر را به صورت موردی پوشش می دهد..

سرانجام ، IPBurger یک DNS رمزگذاری شده خصوصی را بر روی هر سرور اجرا می کند ، که اتصال شما را سرعت می بخشد و امنیت بیشتری را برای شما فراهم می کند.

ایمنی & امنیت

هنگامی که صحبت از پروتکل های اتصال است ، IPBurger در حال حاضر از گزینه های مختلف برای سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می کند:

 • ویندوز - OpenVPN ، SoftEther ، L2TP
 • macOS - OpenVPN، L2TP
 • Android / iOS - OpenVPN ، L2TP
 • لینوکس - OpenVPN
 • ChromeOS - L2TP
 • مرورگرها - SOCKSv5

IPBurger ترافیک شما را با رمزنگاری AES-256 رمزگذاری می کند ، که قویترین فناوری رمزنگاری ما امروز است. همچنین این نرم افزار دارای رازداری کامل رو به جلو و همچنین محافظت بیشتری در برابر اشخاص مخرب است.

IPBurger همچنین محافظت بسیار خوبی در برابر همه نشت DNS و IPv6 ارائه می دهد و از ویژگی killswitch قابل اطمینان برخوردار است که اتصال اینترنت شما را در لحظه ای که نرم افزار VPN شما به هر دلیل غیرفعال یا به خطر بیافتد قطع می کند..

تصویر IPBurger چگونه کار می کند

ورود به سیستم & حریم خصوصی

IPBurger داده های زیر را از کاربران خود جمع می کند:

 • اطلاعات شخصی - اطلاعات پرداخت ، نام و آدرس ایمیل
 • جمع بندی خلاصه آمار - برنامه ها و نسخه برنامه ها ، اتصالات VPN موفق در روز ، تعداد کل داده های منتقل شده توسط یک کاربر خاص
 • تشخیص ناشناخته VPN و گزارش خرابی - این گزینه را می توان خاموش کرد

در پایان ، IPBurger دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی نسبتاً محکم است ، زیرا هرگز آدرس IP ، نمایش داده شدگان DNS ، محتوای داده ها ، مقصد ترافیکی و سابقه مرور را کنترل نمی کند..

حتی اگر وب سایت رسمی سن آنتونیو ، تگزاس را به عنوان آدرس این شرکت ذکر کند ، سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند که IPBurger در واقع در جزایر ویرجین انگلیس گنجانیده شده است. متأسفانه ، سایت پر از اطلاعات متناقض است ، بنابراین نمی توانیم با اطمینان بگوییم کدام صفحه اطلاعات صحیح را ارائه می دهد. اگر IPBurger در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده بود ، این خبر بسیار خوبی برای همه کاربران VPN در سراسر جهان خواهد بود زیرا این قلمرو هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات اجباری ندارد و قوانین افشای اطلاعات آن بسیار دقیق تر است..

اگر در مورد خط مشی رازداری IPBurger سؤالی دارید ، همیشه می توانید مستقیماً با پشتیبانی این شرکت در [email protected] تماس بگیرید..

جریان

حتی اگر IPBurger ادعا می کند شما می توانید کلیه خدمات اصلی را با استفاده از نرم افزار خود پخش کنید ، ما در مورد قابلیت های جغرافیایی آن کاملاً مطمئن نیستیم. همانطور که قبلاً در این بررسی IPBurger ذکر کردیم ، شبکه سرورهای موجود مکانهای مربوطه را برای چنین تلاشی پوشش نمی دهد.

تورنت

سؤالات متداول رسمی بیان می کند که IPBurger به دلیل مقررات حق نسخه برداری اجازه تورنت در سرورهای خود را نمی دهد. با این حال ، صفحه دیگری ادعا می کند که torrenting مجاز است و یک راهنمای سریع برای استفاده از نرم افزار با محبوب ترین مشتری های BitTorrent را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین ، ما دقیقاً مطمئن نیستیم که سیاست رسمی در حال حاضر چیست.

برنامه ها & قیمت گذاری

1 ماه 3 ماه 6 ماه 1 سال 2 سال

1 ماه 10.953 $ ماه 7.986 $ ماه 6.831 $ سال 5.412 $ سال /

بسته VPN شخصی IPBurger از آدرس ها و هزینه های IP مشترک استفاده می کند 10.95 دلار به مدت 1 ماه ، 7.98 دلار در هر ماه به مدت 3 ماه ، 6.83 دلار در ماه به مدت 6 ماه و 5.41 دلار در ماه برای یک سال کامل.

اختصاصی آدرس های IP برای مصارف تجاری (ایالات متحده ، انگلیس ، GE ، CA ، FR) 15.00 دلار (+ 10.00 دلار هزینه تنظیم) برای 1 ماه ، 12/33 دلار در ماه به مدت 3 ماه ، 11.17 دلار در ماه به مدت 6 ماه و 8.08 دلار در ماه برای یک سال کامل.

آدرس های IP تازه (US، UK، CA، GE، FR، SG، AU) هزینه دارند 20.00 دلار (+ 10.00 دلار هزینه راه اندازی) به مدت 1 ماه ، 16.65 دلار در ماه به مدت 3 ماه ، 14.16 دلار در ماه به مدت 6 ماه و 9.58 دلار در ماه برای 12 ماه.

گزینه های قیمت گذاری IPBurger

روش های پرداخت پذیرفته شده شامل کارت های اعتباری (ویزا ، مستر کارت ، کشف و American Express) ، پی پال و ارزهای رمزنگاری شده است. برخی از قسمت های وب سایت رسمی به ضمانت 30 روزه پس انداز پول اشاره می کنند ، اما سؤالات متداول اظهار داشت که این شرکت بازپرداخت ارائه نمی دهد و ممکن است اعتبار فروشگاه را به صورت موردی به شما بدهد..

IPBurger به هیچ وجه آزمایش آزمایشی رایگان ندارد ، اما دارای 100٪ ضمانت رضایت خاطر است ، به این معنی که در صورت عدم رضایت از خرید خود ، محصول جایگزینی یا اعتبار فروشگاه را دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی

IPBurger پشتیبانی مشتریان 24/7 مشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از سیستم بلیط ارائه شده یا از طریق ارسال یک ایمیل مستقیم با کارکنان پشتیبانی تماس بگیرید. صفحه پشتیبانی دارای یک دکمه چت زنده است ، اما فقط صفحه بلیط ارسال را باز می کند.

بخش پرسش و پاسخ رسمی نسبتاً کم و منسوخ است ، اما یک وبلاگ آموزشی وجود دارد که می تواند به برخی سؤالات اضافی برای شما پاسخ دهد. همانطور که قبلاً در این بررسی IPBurger ذکر کردیم ، سؤالات متداول اغلب با اطلاعات موجود در صفحات دیگر مغایرت دارد.

جوانب IPBurger & منفی

وقتی این بررسی IPBurger را می گذرانیم ، در اینجا سریع به ویژگی هایی که به ما آرزو می کند و جنبه های خدماتی که می تواند از برخی پیشرفت ها استفاده کند ، اشاره می کنیم..

طرفداران

 • پشتیبانی از بستر خوب
 • سرورهای مجازی
 • رمزگذاری جامد
 • killswitch اتوماتیک
 • سرعت شایسته
 • پهنای باند نامحدود و سوئیچینگ سرور
 • محافظت در برابر نشت DNA و IPv6
 • سیاست حفظ حریم خصوصی خوب است
 • IP های اختصاصی
 • رازداری کامل رو به جلو
 • مناسب بودجه
 • ارزهای رمزپایه پذیرفته می شوند
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

منفی

 • شبکه سرور ضعیف
 • بدون چت زنده
 • اطلاعات گیج کننده و منسوخ شده در سایت رسمی
 • محاکمه رایگان نیست
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map