بررسی PenguinProxy

PenguinProxy یک سرویس VPN رایگان و با همتا است که قول می دهد به شما اجازه دهد ناشناس و ایمن فهرست کنید. همانطور که ممکن است از قبل بدانید ، ما اغلب در مورد خطرات مرتبط با استفاده از VPN های رایگان ، به ویژه از انواع همتا ، به خوانندگان خود هشدار می دهیم. با توجه به محبوبیت روزافزون PenguinProxy ، احساس کردیم وظیفه ماست كه یک بررسی کاملاً صادقانه از PenguinProxy بنویسیم و به خوانندگان خود بگوییم كه دقیقاً با این VPN رمان چه می دانند.


صفحه اصلی PenguinProxy

رابط

مشتری PenguinProxy دارای یک طراحی ساده با طرح رنگی است که بر رنگ آبی حاکم است. به غیر از طراحی بزرگ پنگوئن ، سوئیچ روشن / خاموش پروکسی و لیستی از سرورها که شامل 2 گزینه تنهایی است ، چیز دیگری برای دیدن وجود ندارد. با کلیک روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست ، به تنظیمات دسترسی خواهید یافت که همه با یک کلیک قابل تغییر هستند.

بارگیری و نصب مشتری PenguinProxy به همان اندازه ساده است و به چند کلیک و چند دقیقه زمان نیاز دارد. نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارید و نیازی نیست که در هر نقطه اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید.

رابط PenguinProxy

عملکرد و قابلیت اطمینان

طبق گفته نمایندگان PenguinProxy ، این سرویس حدود 20 سرور را کار می کند. شما در واقع نمی توانید مکان های دقیق سرور را ببینید زیرا لیست سرور فقط به شما امکان می دهد بین سرور "USA" و "Any" را انتخاب کنید. ما فرض می کنیم که سرورهای این شرکت در ایالات متحده مستقر هستند و در "هر" آنها منظور از مکانی است که شخصی که از آن برای استفاده از کامپیوتر استفاده می شود.

سرعت ها به دلیل عدم رمزنگاری قوی به طور کلی خوب هستند و عملکرد آن محکم است. از نظر نشت ، هم خبر خوب داریم و هم خبرهای بد. PenguinProxy قادر به گذراندن تست نشت IP است ، اما بدبختانه با آزمایش نشت DNS شکست می خورد.

چند پلتفرم

در حال حاضر ، PenguinProxy به مشتریان ارائه می دهد ویندوز ، مک و لینوکس. با اندروید و iOS سازگار نیست و با روترها ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند یا هر وسیله دیگر برای آن موضوع کار نمی کند. براساس وب سایت رسمی ، افزونه مرورگر در حال کار است ، اما تاریخ راه اندازی هنوز مشخص نشده است.

از آنجا که PenguinProxy بصورت رایگان در دسترس است ، می توانید آن را بر روی بسیاری از دستگاه ها به دلخواه نصب و استفاده کنید. با این حال ، این ایده خاصی نیست ، همانطور که در بخش های بعدی این بررسی PenguinProxy توضیح خواهیم داد.

امکانات

گفتن این نکته که PenguinProxy از نظر ویژگی ضعیف است ، همانطور که از یک VPN رایگان انتظار می رود ، یک عدم توجیه است. جدا از اتصالات همزمان نامحدود ، یک بلاک تبلیغاتی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در حین مرور از یک محیط بدون آگهی لذت ببرید. همچنین می توانید میزان مصرف پهنای باند را فقط به 100 مگابایت در روز محدود کرده و بسته به نیاز خود ، به استثنای پراکسی یا استثنائات معکوس اضافه کنید. سرانجام ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید هر بار که از PenguinProxy استفاده می کنید از یک IP تصادفی استفاده کنید یا خیر.

این سرویس از torrenting پشتیبانی نمی کند ، و این معقول است زیرا نوع امنیت و ناشناسی بودن لازم برای استفاده ایمن از تورنت را فراهم نمی کند. قادر به رفع انسداد سرویس های پخش جریانی محبوب نیست ، که جای تعجب ندارد ، زیرا حتی برخی از VPN های دارای رتبه برتر نیز قادر به ارائه یک تجربه پخش یکپارچه برای کاربران خود نیستند..

امنیت و حریم خصوصی

PenguinProxy فقط از پروتکل های HTTP و HTTPS پشتیبانی می کند و داده های شما از طریق TLP رمزگذاری می شوند. اگرچه این سرویس قول می دهد از پروتکل های ایمن تر در آینده نیز پشتیبانی کند ، در حال حاضر ، امنیت کمتری را در اختیار شما قرار می دهد و آنچه را برای حفظ امنیت آنلاین شما لازم دارد ندارد..

امنیت و حفظ حریم خصوصی PenguinProxy

برای خبرهای بدتر ، PenguinProxy هنوز هیچ سیاستی را برای عدم ورود به سیستم اتخاذ نکرده است و آنچه را که این سرویس ادعا می کند پرونده های ناشناس درخواست ها است ، حفظ می کند. ظاهراً این سیاههها برای اشکال زدایی استفاده می شوند و به مدت 2 هفته نگهداری می شوند. عدم وجود خط مشی عدم ورود به سیستم همراه با این واقعیت است که ترافیک کاربران دیگر از طریق رایانه شما مسیریاب می شود PenguinProxy گزینه ای ضعیف برای امنیت آنلاین شما محسوب می شود.

پشتیبانی

به کارمندان پشتیبانی PenguinProxy می توان از طریق ایمیل ، Discord و چت زنده دسترسی پیدا کرد. به منظور این بررسی PenguinProxy ، ما از طریق چت زنده با کارکنان پشتیبانی در تماس بودیم و بعد از گذشت 6 دقیقه پاسخی دریافت کردیم که برای یک VPN رایگان که در حال حاضر اثبات مفهومی است و برای سودآوری بسیار مناسب است ، بسیار مناسب است. در آینده ی نزدیک.

اگر می خواهید خودتان به دنبال پاسخ باشید ، می توانید به بخش سؤالات متداول وب سایت رسمی PenguinProxy مراجعه کرده و اطلاعات اولیه در مورد این سرویس VPN را بدست آورید.

گزینه های قیمت گذاری

1 ماه 3 ماه 6 ماه 1 سال 2 سال

1 ماه 0.003 $ ماه 0.006 $ ماه 0.0000 $ سال 0.002 $ 0.00 $

همانطور که قبلاً در این بررسی PenguinProxy بیان شد ، این سرویس VPN در دسترس است مجانی. می توانید مشتری های Mac ، Windows و Linux را مستقیماً از وب سایت شرکت بارگیری کنید و بدون هیچ محدودیتی از این سرویس استفاده کنید. افراد پشتیبان PenguinProxy به فکر شارژ ماهانه ویژگی های اضافی در آینده هستند ، اما قول می دهند که خدمات آنها همیشه بدون آگهی باشد. آنها همچنین اظهار داشتند که آنها هرگز اطلاعاتی را در مورد کاربران خود به فروش نمی رسانند ، اما از آنجا که هیچ راهی برای بررسی وجود ندارد ، شما باید حرف خود را برای این کار ببرید.

طرفداران

 • رایگان در دسترس است
 • سرعت شایسته
 • عملکرد جامد
 • بلوک تبلیغاتی

منفی

 • سازگاری دستگاه ضعیف
 • شبکه سرور کوچک
 • نشت DNS
 • امنیت سطح پایین
 • سیاهههای مربوط را نگه می دارد
 • اجازه تورنت نمی دهد
 • ترافیک سایر کاربران را از طریق رایانه شما مسیریابی می کند

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 41 =

map