HideMyAss Alternatives

HideMyAss to bardzo duża nazwa w dziedzinie dostawców VPN. To powiedziawszy, jest to bardzo lekka usługa, dzięki czemu jest to dobre miejsce, aby zacząć uczyć się o VPN. Najbardziej imponującą cechą HideMyAss jest ogromna sieć serwerów rozproszona w prawie wszystkich krajach, jakie można sobie wyobrazić. Istnieje jednak wielu równie dobrych dostawców VPN, którzy mogą wypróbować zamiast HideMyAss. Przedstawiamy naszą listę najlepszych alternatyw HideMyAss.


1. ExpressVPN

Strona Express Express VPN

ExpressVPN naprawdę koncentruje swoje usługi na tym, czego chcą i potrzebują klienci. Oprócz obsługi klienta 24/7, ExpressVPN oferuje również obsługę najbardziej znanych platform i protokołów, do 3 jednoczesnych połączeń oraz silne szyfrowanie.

 • Idealna tajemnica do przodu
 • Brak wycieków DNS / WebRTC
 • Świetne aplikacje mobilne
 • Współpracuje z US Netflix

Przycisk tekstowy"}" data-sheet-userformat = {"2)": 769,"3)": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

2. NordVPN

Strona główna NordVPN

NordVPN to ścisły dostawca VPN bez logowania z siedzibą w Panamie. Oferuje szybką obsługę z pełnym zestawem funkcji i idealną lokalizację, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom. Wydaje się jednak, że obsługa użytkowników wymaga dodatkowej pracy.

 • Do 6 połączeń
 • Transfer P2P jest dozwolony
 • Doskonałe prędkości serwera
 • Bitcoiny są akceptowane

Przycisk tekstowy"}" data-sheet-userformat = {"2)": 769,"3)": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

Przeczytaj recenzję NordVPN

3. TunnelBear

Strona główna TunnelBear

TunnelBear to dostawca VPN z bardzo minimalistycznym klientem i doskonałym poczuciem humoru. Obsługuje serwery w ponad 20 krajach, oferuje doskonałą ochronę przed wyciekami DNS, obsługuje wszystkie główne platformy, ale nie pozwala na udostępnianie P2P.

 • Do 5 połączeń
 • VigilantBear / GhostBear
 • Doskonałe szyfrowanie
 • Polityka zerowego logowania

Przycisk tekstowy"}" data-sheet-userformat = {"2)": 769,"3)": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

Przeczytaj recenzję TunnelBear

4. CyberGhost

Strona Cyber ​​Ghost

CyberGhost jest bardzo popularnym rumuńskim dostawcą VPN znanym z surowych zasad braku logowania, doskonałej lokalizacji dla usług bezpieczeństwa online i kompetentnego wsparcia 24/7. Ponadto utrzymuje dobrą praktykę przechowywania raportów dotyczących przejrzystości.

 • Doskonałe prędkości serwera
 • Do 5 połączeń
 • Dedykowane serwery P2P
 • Funkcja ochrony aplikacji

Przycisk tekstowy"}" data-sheet-userformat = {"2)": 769,"3)": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

Przeczytaj recenzję CyberGhost

5. VyprVPN

Strona domowa Vypr VPN

VyprVPN jest szwajcarskim dostawcą VPN z siecią serwerów rozproszoną na całym świecie, bardzo silnym szyfrowaniem i wieloma ekskluzywnymi zastrzeżonymi programami. Oferuje nieograniczoną transmisję strumieniową i pobieranie w połączeniu z całodobową obsługą na żywo.

 • Polityka braku dzienników
 • Znajduje się w Szwajcarii
 • Bardzo szybkie serwery
 • Oprogramowanie prawnie zastrzeżone

Przycisk tekstowy"}" data-sheet-userformat = {"2)": 769,"3)": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

Przeczytaj recenzję VyprVPN

Wybór najlepszych alternatyw HideMyAss

Aby zidentyfikować najlepsze usługi naśladujące HMA, a nawet go przewyższać, najpierw musimy rozpoznać, dlaczego HMA jest tak popularna. Następnie możemy porównać cechy i wybrać najlepsze alternatywy dla zadania. Nie trzeba dodawać, że wszystkie potencjalne alternatywy przeszły przez nasz rygorystyczny obwód testowy składający się z licznych testów i wyzwań.

Jak już wspomnieliśmy, HideMyAss jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Nie ma przytłaczającej liczby funkcji ani wymaganych ustawień, co czyni go idealnym dla początkujących. Klient jest bardzo czysty, a tryb natychmiastowy automatycznie połączy Cię z najbardziej optymalnym serwerem. Klient ma już natywny protokół OpenVPN, więc nie musisz nic konfigurować w tym dziale.

HideMyAss zapewnia niestandardowe oprogramowanie dla wszystko majlub platformy, włącznie z Windows, SYSTEM OPERACYJNY MAC, Android, i iOS. Pamiętaj, że iOS używa protokołu VPN IPSec. Możesz również skonfigurować OpenVPN w systemie Linux za pomocą podanego wiersza polecenia. HideMyAss zapewnia również instrukcje ręcznej konfiguracji dla Boxee, Windows M.obile, wybór routerów, itp.

Funkcje HideMyAss 820+ serwery w Ponad 280 lokalizacji przez Ponad 220 krajów. Oznacza to, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo lub pobierać swoje ulubione treści praktycznie w dowolnym miejscu na świecie. Szybkość połączenia różni się w zależności od serwera, niektóre są błyskawiczne, inne raczej słabe. Usługa pochodzi z nieograniczona przepustowość, prędkość, transfer danych, przełączanie serwerów, próby połączenia, i ponownie się łączy. Niestety HideMyAss zezwala tylko 2 jednoczesne połączenia.

Jeśli chodzi o P2P-życzliwość, HideMyAss może nie być odpowiednią siecią VPN dla tego zadania. Nie zakazuje torrentów jako takich, ale zabrania pobierania materiałów chronionych prawem autorskim. Dla każdego miłośnika torrentów oznacza to w zasadzie „niedozwolone torrenty!”

HideMyAss utrzymuje wiele dzienniki połączeń i jest dość dobrze znany z przekazywania danych użytkowników władzom. Dodatkowo ty nie mogę zapłacić za pomocą Bitcoin, co przynajmniej gwarantowałoby odrobinę anonimowości. Firma podniosła ceny od pierwszego przeglądu, ale nadal tak jest rozsądne ceny. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych usług VPN, im dłuższy okres subskrypcji, tym więcej pieniędzy będziesz mógł zaoszczędzić.

Jak widać, nasza lista potencjalnych alternatyw dla HideMyAss obejmuje dostawców, którzy są pod wieloma względami lepsi i bardziej zaawansowani niż HideMyAss. TunnelBear oferuje do 5 jednoczesnych połączeń i nie rejestruje żadnych niebezpiecznych danych użytkownika. ExpressVPN ma podobne ceny do HideMyAss, ale akceptuje również płatności Bitcoin, dzięki czemu cały proces jest bardziej anonimowy. NordVPN zapewnia niewiarygodne i bardziej spójne prędkości na swoich serwerach oraz wdrożył ochronę IPv6 w 2017 roku. CyberGhost jest tańszy niż HideMyAss, z siedzibą w lepszej bezpiecznej lokalizacji, ma serwery dedykowane do udostępniania plików P2P i jest wyposażony w przełącznik zabijania. VyprVPN oferuje wsparcie na żywo 24/7 i oferuje bezpłatny 3-dniowy okres próbny.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 26

map