חלופות HideMyAss

HideMyAss הוא שם גדול מאוד בתחום ספקי ה- VPN. עם זאת, מדובר בשירות קל מאוד של תכונות, שהופך אותו למקום טוב להתחיל ללמוד על VPNs. הדבר המרשים ביותר ב- HideMyAss הוא רשת השרתים העצומה שלה הפרושה על פני כמעט כל המדינות שאפשר להעלות על הדעת. עם זאת, יש הרבה ספקי VPN טובים לא פחות שייתכן שתרצה לנסות במקום HideMyAss. אנו מביאים לכם את רשימת החלופות הטובות ביותר ל- HideMyAss.


1. ExpressVPN

Express Vpn הבית

ExpressVPN באמת ממקד את השירות שלו במה שהלקוחות שלו רוצים וצריכים. מלבד שירות לקוחות 24/7, ExpressVPN מציע גם תמיכה בפלטפורמות והפרוטוקולים הבולטים ביותר, עד 3 חיבורים בו זמנית והצפנה חזקה..

 • סודיות קדימה מושלמת
 • אין דליפות DNS / WebRTC
 • אפליקציות סלולריות נהדרות
 • עובד עם Netflix האמריקנית

טקסט כפתור"}" גליונות נתונים-משתמש = {"2": 769,"3": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

קרא את סקירת ExpressVPN

2. NordVPN

דף הבית של NordVPN

NordVPN הוא ספק VPN קפדני ללא רישום מבוסס בפנמה. הוא מציע שירות מהיר עם מערך מלא של תכונות והמיקום המושלם כדי לשמור על משתמשיו מאובטחים ככל האפשר. עם זאת, נראה כי תמיכת המשתמשים בה דורשת עבודה נוספת.

 • עד 6 חיבורים
 • העברת P2P מותרת
 • מהירויות שרת מעולות
 • מקובלים ביטקוין

טקסט כפתור"}" גליונות נתונים-משתמש = {"2": 769,"3": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

קרא סקירה של NordVPN

3. TunnelBear

דף הבית של מנהרה

TunnelBear הוא ספק VPN עם לקוח מינימליסטי מאוד וחוש הומור מצוין. היא מפעילה שרתים ב 20+ מדינות, מציעה הגנה מצוינת מפני דליפות DNS, תומכת בכל הפלטפורמות העיקריות, אך אינה מאפשרת שיתוף P2P.

 • עד 5 חיבורים
 • VigilantBear / GhostBear
 • הצפנה מעולה
 • מדיניות רישום אפס

טקסט כפתור"}" גליונות נתונים-משתמש = {"2": 769,"3": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

קרא סקירת TunnelBear

4. CyberGhost

דף הבית של Cyber ​​Ghost

CyberGhost הוא ספק VPN רומני פופולרי מאוד הידוע במדיניות הקפדנית שלו ללא כניסה, מיקום מצוין לשירותי אבטחה מקוונים ותמיכה מוסמכת 24/7. נוסף על כך, היא מקיימת גם נוהג טוב לשמור על דוחות שקיפות.

 • מהירויות שרת מעולות
 • עד 5 חיבורים
 • שרתי P2P ייעודיים
 • תכונת הגנת אפליקציות

טקסט כפתור"}" גליונות נתונים-משתמש = {"2": 769,"3": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

קרא את CyberGhost סקירה

5. VyprVPN

דף הבית של Vypr Vpn

VyprVPN הוא ספק VPN שוויצרי עם רשת שרתים הפרוסה ברחבי העולם, הצפנה חזקה מאוד, ושלל חלקים של תוכנה קניינית בלעדית. הוא מציע זרימה והורדה ללא הגבלה בשילוב עם תמיכה חיה 24/7.

 • מדיניות ללא יומנים
 • ממוקם בשוויץ
 • שרתים מהירים מאוד
 • תוכנה קניינית

טקסט כפתור"}" גליונות נתונים-משתמש = {"2": 769,"3": [null, 0],"11": 4,"12": 0}>

קרא ביקורת VyprVPN

בחירת האלטרנטיבות הטובות ביותר של HideMyAss

על מנת לזהות את השירותים הטובים ביותר לחיקוי HMA או אפילו לעלות עליו, עלינו תחילה להכיר במה הופך HMA לכל כך פופולרי. לאחר מכן, אנו יכולים להשוות בין המאפיינים ולבחור את האלטרנטיבות הטובות ביותר לתפקיד. למותר לציין כי כל החלופות הפוטנציאליות עברו את מעגל הבדיקות הקפדני שלנו המורכב ממספר בדיקות ואתגרים.

כפי שכבר הזכרנו, HideMyAss מאוד קל לשימוש. זה לא מגיע עם מספר מכריע של תכונות או הגדרות נדרשות, מה שהופך אותו למושלם למתחילים. הלקוח מאוד נקי ומצב מיידי יחבר אותך אוטומטית לשרת האופטימלי ביותר. הלקוח כבר מגיע עם פרוטוקול OpenVPN מקורי, כך שלא תצטרך להגדיר שום דבר במחלקה ההיא.

HideMyAss מספקת תוכנה מותאמת אישית עבור את כל מאיאו פלטפורמות, כולל חלונות, מערכת ההפעלה MAC, אנדרואיד, ו iOS. שים לב כי iOS משתמש בפרוטוקול IPSec VPN. אתה יכול גם להגדיר את OpenVPN ב- Linux דרך שורת הפקודה שסופקה. HideMyAss מספק גם מדריכי התקנה ידניים עבור מתאגרף, Windows Mסובל, מבחר נתבים, וכו.

תכונות HideMyAss 820+ שרתים בתוך 280+ מיקומים ברחבי 220+ מדינות. פירוש הדבר שתוכל להזרים או להוריד את התוכן המועדף עליך כמעט בכל מקום בעולם. מהירות החיבור משתנה משרת לשרת, חלקם במהירות הבזק, ואחרים די ירודים. השירות מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות, העברת נתונים, מיתוג שרת, ניסיונות חיבור, ו מתחבר מחדש. לרוע המזל, HideMyAss מאפשר רק 2 חיבורים בו זמנית.

כשזה מגיע ל P2P-ידידותיות, ייתכן ש- HideMyAss אינו ה- VPN המתאים לתפקיד. זה לא אוסר על סיקור כשלעצמו, אך הוא אוסר להוריד חומר המוגן בזכויות יוצרים. עבור כל חובב סוחף שם, זה בעצם מתרגם ל"טורנים אסורים! "

HideMyAss שומר על מספר רב יומני חיבור וזה די ידוע במסירת נתוני משתמשים לרשויות. בנוסף, אתה לא יכול לשלם עם ביטקוין, מה שלפחות יבטיח מידה מסוימת של אנונימיות. החברה העלתה את המחירים שלה מאז הפעם הראשונה שבדקנו אותה, אך היא עדיין שומרת תגי מחיר סבירים. כמו בכל שירותי ה- VPN האחרים, ככל שתקופת המנוי ארוכה יותר, כך תוכלו לחסוך יותר כסף.

כפי שאתה יכול לראות, רשימת החלופות הפוטנציאליות של HideMyAss מכסה ספקים שהם, במובנים רבים, טובים ומתקדמים יותר מ- HideMyAss. מנהרת דוב מציע עד 5 חיבורים בו זמנית ואינו מתעד נתוני משתמש מסוכנים. ExpressVPN יש מחירים דומים ל- HideMyAss, אך הוא גם מקבל תשלומי ביטקוין, מה שהופך את כל התהליך לאנונימי. NordVPN מספק מהירויות מדהימות ועקביות יותר בשרתים שלה והטמיע הגנת IPv6 בשנת 2017. CyberGhost הוא זול יותר מ- HideMyAss, שבסיסו נמצא במיקום אבטחה טוב יותר, יש שרתים המוקדשים לשיתוף קבצי P2P, ומגיע עם מתג kill. VyprVPN כולל תמיכה חיה 24 שעות ביממה ומציע תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 29

map