VPNs הטובים ביותר לקודי

מה זה קודי?

כפי שכבר הזכרנו, קודי הולך לאחור. חזרה לשנת 2002, אז כונה נגן ה- Xbox Media, שהתחלף ל- Xbox Media Center בשנת 2003 ונשאר כך עד 2014. בשנת 2014 החליטה קרן XBMC (החברה שעומדת מאחורי השירות) לשנות את שמו לקודי. 


קודי היא פלטפורמה הניתנת להתאמה אישית מאוד המאפשרת להזרים תוכן וידאו ושמע באופן מקוון ולאחסן ולצפות בו בבית. זה גם מכסה כמעט כל מערכת הפעלה ומכשיר שתוכלו לחשוב עליהם, כולל Raspberry Pis. 

אישה שמחה צופה בטלוויזיה בטאבלטאתה יכול לראות בקודי כמרכז המדיה האישי שלך בתוכנה שמעניק לך גישה מלאה לכל מיני סוגים של תוכן מקוון, כולל מוזיקה ווידאו. הפלטפורמה כוללת ממשק משתמש קנייני ויכולה לעבוד גם עם שירותי אחסון מקומיים וגם ברשת. עם זאת, שים לב שקודי לא מגיע לתוכן חדש מחוץ לקופסה. לקבלת חווית הקודי האופטימלית, תצטרך להשתמש בתוספות של צד שלישי כדי להרחיב את יכולותיה. 

בכל הקשור לבידור, קודי מכסה את כל החזיתות לגמרי. זה עובד עם אינספור פורמטים של וידאו, כולל 3D, ISO ו- H.264 ומאפשר גם להזרים תוכן באופן מקוון. קודי תשפר את החוויה שלך על ידי הוספת טריילרים, פוסטרים, תוספות וידאו, אמנות מעריצים והרבה יותר לספריית הווידאו שלך. נתמכים גם בפורמטי שמע רבים, כולל MP3, OGG ו- AAC. Kodi מיישם רשימות השמעה חכמות ומאפשר לך לתייג רצועות שונות. 

מלבד סרטים, תכניות טלוויזיה, מוסיקה ותמונות, התוכנה של קודי מאפשרת לך להזרים ולהקליט טלוויזיה חי. עם זאת, תכונה זו מחייבת אחד משירותי עזר רב-עזר רבים, כגון MythTV, MediaPortal, NextPVR ו- TVheadend.. 

האם קודי משפטי?

Kodi היא תוכנת קוד פתוח שפותחה על ידי ארגון ללא מטרות רווח, מה שהופך אותו לחוקי לשימוש לחלוטין. אתה יכול להוריד ולהתקין אותו מהאתר הרשמי ולהשתמש בכל אחת מהתוספות שנקנו באופן רשמי. 

תיתקל בבעיות משפטיות אם תרחיב את מגוון מקורות הזרימה של הפלטפורמה ל"תיבות Kodi "עם תוספות של צד שלישי שלא הותקנו מראש או פשוט השתמש בתוספות אלה בעצמך. מקורות סטרימינג אלה יכולים לכלול (ולעתים קרובות לעשות) טורפים, זרמי IPTV, ואתרי אינטרנט רבים המארחים תוכן ללא אישור מפורש של בעלי זכויות היוצרים. 

הנה, אנו נתקלים בקונדיום הגדול ביותר שלנו עם קודי. כיצד נוכל לדעת אילו תוספות משתמשות במקורות סטרימינג חוקיים ואילו לא? יש דוגמה לאזרח בבריטניה שקיבל קנס בסך 250,000 £ עבור רוכלים עם מכשירי קודי עם כמה תוספות שהשתמשו במקורות סטרימינג לא חוקיים. 

קודם כל, ל- XBMC קרן אין שום קשר לתיבות קודי. למעשה, הצוות הצהיר כי התיבות שנמכרות לעיתים קרובות על ידי YouTubers או ב- eBay (עמוסות בתוספות של צד שלישי בלתי מפוטרות) למעשה "הורגות את קודי." לרוע המזל, אופי הקוד הפתוח של קודי מונע מ- XBMC לשלוט מי מתקין אותו ועל מה. 

בשורה התחתונה, Kodi הוא חוקי לחלוטין כל עוד אתה מתרחק מכל מכשירים עם התקנות קודי טעונות במלואן עם תוספות של ספקים חיצוניים. אינך מסתכן רק בהפרת זכויות יוצרים אלא אתה יכול להדביק את המכשירים שלך גם עם תוכנות זדוניות המותקנות מראש. עליכם לבדוק גם את החוקים המקומיים שלכם ואת מיקומם בסטרימינג ממקורות צד שלישי.

האם אני זקוק ל- VPN לקודי?

לפני שנכנס לפרטים, עלינו ללכת עם כן מהדהד לגבי זה. יש בודקים שיגידו ש- VPN אינם דרישות קדם לשימוש בקודי; אחרים יגידו שהכל תלוי איך אתה מתכנן להשתמש בקודי - אתה מקבל את התמונה. כל זה נכון, אבל אם אתה באמת רוצה לעשות כיף (ואתה יודע שאתה עושה), VPN טוב לקודי הוא חובה. 

להלן כמה מהיתרונות הברורים של שימוש ב- VPN עם Kodi: 

  • אתה תהיה אנונימי באופן מקוון לחלוטין, התנועה שלך תהיה מוצפנת ולא ניתנת לקריאה ותמנע מקבוצה של עיניים מסקרנות להתעסק עם החיבור שלך (ספק שירותי האינטרנט שלך, האקרים, הממשלה ...). בנוסף, תהיו בטוחים מכל תוכנות זדוניות שתוכלו לאסוף בדרך אחרת.
  • VPNs יעזרו לכם להתגבר על חסימת יציאות ומצערת חיבורים שבוצעו על ידי ספק האינטרנט שלכם. במילים אחרות, זה ימנע מספק האינטרנט שלך להוריד באופן משמעותי את איכות החיבור שלך.
  • VPNs ישמרו עליך מפני הפרות של זכויות יוצרים אם תחליט לעסוק בטרנינג בלתי חוקי ובמצבים מוצלים אחרים של שיתוף קבצים P2P.
  • לבסוף VPNs יעזרו לכם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות שהוטלו על ידי נטפליקס, הולו, פוקס, ESPN ופלטפורמות אחרות..

ה- VPNs הטובים ביותר לקודי הם הדרך האופטימלית לפתוח את מלוא הפוטנציאל שלה. כן, אתה יכול להשתמש בקודי ובתוספים שלה ללא VPN, אבל תמיד יהיו חבורה של מגבלות שמעכבות אותך. מלבד אופטימיזציה של החוויה האישית שלך, VPNs עבור Kodi ידאגו לשמור אותך בצד ימין של החוק. בשורה התחתונה, Kodi ו- VPNs הולכים יד ביד. 

האם קיימות תוספות של Kodi VPN זמינות?

מומלץ מאוד להשתמש ב- VPN שלך בנפרד מקודי מכיוון שהוא הפיתרון הבטוח והמסובך הרבה פחות. עם זאת, אם ברצונך לשלוט ב- VPN באמצעות Kodi, יש כמה אפשרויות העומדות לרשותך.

ראשית כל, עליכם לדעת כי הגדרת Kodi מסוג זה מגבילה אתכם ל- Mac OS, פלטפורמות מבוססות לינוקס (LibreELEC ו- OpenELEC) ו- Raspberry Pi 3. השימוש ב- VPN שלכם דרך Kodi יביא גם להסרת חלק מאפשרויות האבטחה והפרטיות המועילות. המוצג ביישומי VPN ייעודיים.

איש משתמש בטאבלט דיגיטלי לצפייה בסרטההמלצה שלנו היא לנסות את התוסף OpenVPN עבור Kodi מבריאן הורנסבי. תוסף זה הוא קוד פתוח ועובד בצורה מושלמת מבלי שתצטרך להוריד מאגרים. לרוע המזל, זה מוגבל לשלוש הפלטפורמות שהוזכרו לעיל. אתה יכול למצוא את התוסף הזה באתר הרשמי של בריאן הורנסבי ובדף GitHub.

אפשרות טובה נוספת לשליטה ב- VPN מתוך Kodi שלך היא מנהל ה- VPN Zomboided. תוסף זה תומך בשירותי VPN רבים, כולל כל ה- VPN המופיע ברשימה שלנו. זה עובד גם עם OpenVPN ותואם ל- Windows, OpenELEC (5+), LibreELEC (7.x +) ופלטפורמות אחרות מבוססות לינוקס. עם זאת, לא תוכל להשתמש במנהל VPN Zomboided עם מרבית תיבות הקודי הפועלות באנדרואיד.

הקמת VPN לקודי

אם אתה משתמש באחד ה- VPN הטובים ביותר לקודי, הגדרתו אמורה להיות די מהירה וקלה. לאחר שאמרתי את זה, אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN עם Kodi, יש לך שתי אפשרויות: 

  • השימוש בהם בנפרד - זה רק אומר ש- VPN מותקן במכשיר שלך וכי הוא מצפין את כל התעבורה המקוונת שלך (כלול סטרימינג Kodi). זו האופציה הרגילה שעובדת היטב על מכשירים ופלטפורמות רבות ושונות. זה גם מציע את רמת האבטחה הגבוהה ביותר על ידי הגנה על המידע שלך באמצעות יישום ה- VPN המקורי.
  • שימוש ב- VPN שלך בתוך Kodi - הדבר נעשה באמצעות אפליקציות ותוספות שונות, אך כרגע הוא אינו זמין במכשירים רבים. למעשה, אתה יכול להשתמש ב- VPN שלך בתוך Kodi רק במערכת ההפעלה Mac, פלטפורמות מבוססות לינוקס (LibreELEc ו- OpenELEC) ו- Raspberry Pi 3.

אם תחליט לנקוט בגישה הקלה (והבטוחה יותר), ה- VPN שלך ישתמש באפליקציית ה- VPN הקניינית שלו ויצפין את כל תנועת האינטרנט שלך בזמן שתשתמש בקודי שלך לזרם. כל ההתקנה נעשית תוך מספר דקות בלבד. כל שעליכם לעשות הוא להוריד ולהתקין את ה- VPN שבחרתם, להתחבר לשרת המתאים ולהתחיל לזרום עם Kodi. 

אתה יכול גם להשתמש ב- VPN עם קוד Kodi באמצעות הרחבות, שיאפשרו לך לשלוט ב- VPN מתוך Kodi. עם זאת, זו אפשרות מורכבת יותר ופחות מאובטחת.

אם אתה משתמש בתיבת טלוויזיה של Kodi, אתה יכול להתקין VPN במכשיר זה די במהירות ובלי מאמץ. זה יאפשר לך לבטל את החסימה של כל תוספות מוגבלות או חסומות ובמקביל להגן על פרטיותך. אתה יכול גם להתקין VPN ישירות על תיבת Android Kodi, שהיא פיתרון מאוד ידידותי למתחילים. Amazon Fire TV, Amazon Fire Stick ו- Nvidia Shield TV Pro הם תיבות הקודי הטובות ביותר מבוססות אנדרואיד התואמות VPN. לבסוף, באפשרותך גם להתקין VPN בנתב שלך ולהגן על כל המכשירים שבהם אתה משתמש כדי להזרים עם Kodi. 

מה הופך VPN טוב לקודי?

מעקב וצנזורה באינטרנט הם מתסכלים כמעט כמו העובדה שספק האינטרנט שלך יגרום במכוון את מהירות החיבור שלך למרות שאתה לקוח משלם. על מנת להימנע מחוויות לא נעימות אלה ועוד רבות אחרות, נעבור על כמה מהגורמים המכריעים שעושים את ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi. 

מהירות חיבור מהירה

מהירות החיבור חשובה במיוחד אם סטרימינג וסיבוב הם הפעילויות היומיומיות הרגילות שלך.

מה שעליכם לדעת הוא ש- VPN רבים יגדילו באופן מלאכותי את המהירות שלהם על ידי ירידה בתצורת האבטחה. ידוע כי הצפנה ואמצעי אבטחה אחרים שהונהגו על ידי VPN גובים את המהירות הכוללת שלהם. ספקי VPN צללים ינסו לאפות אותך במהירויות מדהימות אך לא יגידו לך שהם חושפים אותך לאיומים מקוונים פוטנציאליים. 

לכן עליכם לבחור רק שירותי VPN שיכולים ליצור איזון מושלם בין אבטחה מקוונת ופרטיות מיטביות למהירויות משביעות רצון שיכולות לאפשר לכם להזרים ב- HD ללא בעיות.. 

רשת שרתים רחבה

באופן טבעי, ככל שיש לשרתים רבים יותר של ספקי ה- VPN שלכם השירות טוב יותר. ראשית, תוכל להתחבר לשרתים באיכות גבוהה ללא קשר למיקומך הגיאוגרפי. שנית, תוכלו להימנע משרתים צפופים. יותר מדי משתמשים באותו שרת יכולים להשפיע על מהירות החיבור הכוללת ולגרום לפיגורים ניכרים. 

איש הזרמת ערוץ טלוויזיהמספר גדול יותר של שרתים הפזורים בכל רחבי העולם מגדיל גם את הסיכוי שלך לעקוף אמצעי אבטחה שנמצאים בכדי להגביל ספריות זרימה למדינות או אזורים מסוימים. במילים אחרות, רשתות שרת הן אחד המרכיבים האינטגרליים הנדרשים כדי לבטל את חסימת ההצלחה של Netflix US ופלטפורמות סטרימינג דומות. 

מה שחשוב גם הוא ש- VPN שלך צריך להגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, מיתוג שרתים ומהירויות. רוחב פס בלתי מוגבל רלוונטי במיוחד לסטרימינג ושיתוף קבצים P2P, מיתוג שרת מאפשר לך לבדוק כמה שרתים אתה רוצה, ומהירויות בלתי מוגבלות מאפשרות לך להזרים ולהוריד טורנטים ללא מגבלות.. 

שרתים ממוטבים

יש רק קומץ שירותי VPN שמספקים למשתמשים שלהם שרתים ייעודיים המותאמים לסטרימינג וסיבוב. על מנת למטב את חוויית הסטרימינג שלך, רשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור Kodi כוללת רק את הטובים שבהם. 

זה שוב מחזיר אותנו לנושא המהירות, שזה כל מה שחשוב בסופו של דבר כשמדובר בסטרימינג. שרתי סטרימינג ייעודיים מציעים מהירויות הרבה יותר גבוהות מאלה הרגילים והם יעברו אופטימיזציה לערוצי סטרימינג ספציפיים. 

הצפנה חזקה

אבטחה ומהירות הן שתי הקצוות העיקריים של כל ה- VPN הטובים ביותר לקודי. VPNs נועדו בעיקר להצפין את התנועה שלך ולמנוע מעיניים סקרניות לגשת למידע האישי שלך וללמוד את זהותך ומיקומך האמיתי. ההצפנה החזקה ביותר שקיימת כיום היא AES-256, המכונה לעתים קרובות "הצפנה בדרגה צבאית" או "כיתת בנק". צופן AES-256 פלוס לחיצת יד RSA-2048 והרשאת SHA-256 הם האבטחה האופטימלית שהוגדרה שלא תשפיע על המהירות שלך בצורה אדירה תוך שמירה על בטיחותך לחלוטין. חלק מספקי ה- VPN עולים אף יותר מזה, אך תצורות אבטחה טובות יותר מיותרות לחלוטין ומשמשות רק כדי להעלות את המחיר. 

מדיניות קפדנית ללא רישום

אם ספק ה- VPN שבחרת עוקב אחר פעילויות המקוונות שלך ויומן ביומן, הדבר עשוי בשלב מסוים לסכן את פרטיותך ובטיחותך באינטרנט. ישנן מספר דרכים לשמור על אבטחת המידע שלך, כולל:

  • וודא ששירות ה- VPN שלך כולל מדיניות קפדנית ללא רישום 
  • בודק היכן רשום ה- VPN שלך 
  • בחירת VPNs שאינם כפופים לחוקי שמירת נתונים חובה 
  • הימנעות מחברות הקשורות בריתות עיניים 5/9/14 

רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור Kodi כוללת חברות ששומרות על אפס יומני פעילותך ואינן מחויבות למסור את המידע האישי שלך לאף אחד. 

הדרך הטובה ביותר לבדוק אם חברה כלשהי מנהלת יומנים היא לקרוא את מדיניות הפרטיות שלה. שם תראה מונחים כמו "יומני חיבור" ו"יומני שימוש ". כניסה לחיבור פירושה שהחברה מאחסנת את כתובת ה- IP האמיתית שלך ואת זו שהוקצתה לך על ידי השרת, את כמות הנתונים שהועברו במהלך הפגישות שלך ואת חותמות הזמן. יומני השימוש הם הרבה יותר מסוכנים וכוללים ניטור והקלטת האתרים שבהם אתה מבקר וקבצים שאתה מוריד, כמו גם מידע על התוכנה והפרוטוקולים שלך.. 

VPNs הטובים ביותר לקודי

בחרנו בשירותי ה- VPN הטובים ביותר העונים על כל קריטריוני הבחירה שלנו. עכשיו הגיע הזמן לבחון ביתר פירוט את הבחירות המובילות שלנו ולברר מי מהן המתאימה ביותר עבורך. קרא את הסקירות המעטות להלן, גלה את מאפייני המפתח של שירותי ה- VPN המובילים שלנו עבור Kodi, והחלט איזו מהן היא ההתאמה הנכונה לצרכים שלך..

1. גולש

סקירה כללית של הסרטים הטובים ביותר עבור AVID + דירוג שלנו
דירוג 9.9 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של הגלישהמלבד העבודה עם Kodi, Surfshark עונה על כל הדרישות האחרות ל- VPN אמין של Kodi. זה מהיר, יש לו רשת שרתים עצומה, הוא מותאם לזרם, הוא משתמש בהצפנה חסינת כדורים והיא שומרת על אפס יומני.

יש לו יותר מ- 800 שרתים ב 50- מדינות יותר מ -6 יבשות. המהירויות שלה הן בדרך כלל מעל לממוצע ומאפשרות לך להזרים תוכן באיכות גבוהה ללא פיגורים. גורם חשוב נוסף של Surfshark הוא שהוא מאפשר לך להשתמש בשירות במספר בלתי מוגבל של מכשירים.

הצופן המועסק הוא בדרגה AES-256 צבאית והפרוטוקולים הנתמכים כוללים OpenVPN ו- IKEv2. תכונות האבטחה והפרטיות הזמינות הם חיבורי מול-הופ, מכשיר הורג הרשת, DNS עם ידע אפס בכל השרתים ומצב הסוואה המבטל את הסיכוי להתגלות החיבור שלך כחיבור VPN. מאפיין בונוס שכדאי להזכיר הוא CleanWeb, החוסם מודעות ושומר על תוכנות זדוניות ועוקבים.

Surfshark מאפשר לך לשמור על האנונימיות שלך באמצעות תשלום באמצעות cryptocurrencies. כל המנויים שלו מגיעים עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

קרא את סקירת הגלישה המלאה

2. NordVPN

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.8 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של NordVPN
NordVPN הוא שירות VPN רב עוצמה עם אפליקציות מעוצבות בקפידה הן למכשירי כף יד והן למחשבים. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה, לבחור מדינה ותוכלו לספק לכם כתובת IP חדשה שתוכלו להשתמש בה כדי להסתיר את זהותכם ומיקומכם האמיתיים, כמו גם לבטל את הנעילה של תוכן מוגבל גיאוגרפי.. 

NordVPN מציע מהירויות מדהימות, במיוחד בהתחשב ברמת ההגנה שהיא מספקת למשתמשים שלה. יש לה כיום 5,100 שרתים ומעלה ב- 60+ מדינות, שהיא רשת השרתים הגדולה ביותר שקיימת כיום. ביניהם יש מספר מסוים של שרתים המותאמים לקודי.

NordVPN תומך בפרוטוקולי תקשורת OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec ומצפין את התנועה שלך באמצעות צופן AES-256. זהו ה- VPN היחיד ששווה להזכיר שמצפין פעמיים את התנועה המקוונת שלך.

לבסוף, ל- NordVPN יש מדיניות קפדנית ללא רישום, מגנה עליכם מפני דליפות DNS, כוללת תכונה של מתג הרג אוטומטי ומציעה IPs משותפים ומסורים כאחד, וזה חשוב במיוחד לסטרימינג.. 

קרא את סקירת NordVPN המלאה

3. CyberGhost

הטוב ביותר עבור המעריצים של סקירה כללית מבוררת + הדירוג שלנו
דירוג 9.7 / 10USER לחודש 12.99 $

screenshot_3
CyberGhost הוא שירות VPN מפורסם שנוסד בשנת 2011 ברומניה כפלטפורמה פשוטה לחסימה. כיום היא תומכת באינספור מכשירים, הרחבות, תוכנות צד ג 'ופלטפורמות ומכשירי סטרימינג, כולל קודי.

פונקציות CyberGhost עם התקנות Kodi רבות כל עוד הן תומכות באחד מפרוטוקולי החיבור המקוריים. זה כולל OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP ו- IPSec. התאימות הכוללת תלויה גם במערכת ההפעלה שלך, כך שתצטרך להתקין כמה תוספות ו / או תוכנות צד שלישי על מנת להשיג את השילוב הרצוי של מערכת ההפעלה / פרוטוקול. האתר הרשמי של CyberGhost כולל הסברים מפורטות ומדריכים לתצורת פרוטוקול.

מלבד תאימות עם Kodi במערכות הפעלה רבות, CyberGhost כולל גם מכשיר הורג אוטומטי, הצפנת AES-256, מדיניות ללא התחברות רישום, הגנת דליפות DNS ו- IP, אפליקציות לפלטפורמות רבות, מהירויות גבוהות, תנועה / רוחב פס בלתי מוגבל, יותר מ 4,600 שרתים ב- 60+ מדינות, והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום. כמו כן, הוא תומך בעד 7 חיבורים בו זמנית.

קרא את סקירת CyberGhost המלאה

4. ExpressVPN

הסקירה הכללית הטובה ביותר + הדירוג שלנו
דירוג 9.6 / 10USER לחודש 12.95 $

Express Vpn הבית ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור Kodi המספק לך את המבחר הגדול ביותר של אפליקציות איכותיות ביותר בהן אתה יכול להשתמש כמעט בכל המכשירים (Windows, Mac OS, iOS, נתבים, תיבות Kodi אנדרואיד ועוד). 

ל- ExpressVPN יש כיום יותר מ -3,000 שרתים הפרוסים על פני 90+ מדינות, שהיא גם רשת שרתים מרשימה שכיסתה בכל מקום בעולם. חלק מאותם שרתים מותאמים גם הם לזרם. החברה מציעה רוחב פס בלתי מוגבל, מהירות ומיתוג שרתים. כשמדובר במהירות, בקושי אפילו שמנו לב שהיינו מחוברים ל- VPN במהלך מעגל הבדיקה שלנו.

באשר לאבטחה, ExpressVPN תומך בפרוטוקולי חיבור OpenVPN, SSTP, PPTP ו- L2TP / IPsec ומשתמש בקידוד AES-256 כדי להצפין את התנועה שלך. החברה אינה מחזיקה ביומני תנועה, מגנה עליכם מפני דליפות DNS, מגיעה עם מתג להרוג משולב ומציעה כתובות IP משותפות. 

קרא את סקירת ExpressVPN המלאה

5. VPN טהור

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.4 / 10USER לחודש 10.95 $

דף הבית של PureVpn
PureVPN הוא שירות VPN ידוע שנמצא בהונג קונג. השירות הושק כדי לענות על צרכיו של השוק הסיני הומה בצנזורה ובקרות אינטרנט ממלכתיות. במילים אחרות, הצוות הצליח לנצח את הצנזורה הממלכתית הסינית, כך שהם יכולים די להחזיק משלהם בכל מקום בעולם. 

ל- PureVPN יש יותר מ -2,000 שרתים ברחבי 140+ מדינות, כולל מיקומים ייחודיים כמו אוסטרליה, אינדונזיה, פפואה גינאה החדשה, סינגפור, מלזיה והפיליפינים. חלק מהשרתים מציעים ביצועי סטרימינג טובים יותר מאחרים ותוכלו לבדוק את כולם בזכות מיתוג השרתים הבלתי מוגבל שמציעה החברה. זה גם יחד עם רוחב פס ומהירות בלתי מוגבלת.

פרוטוקולי החיבור הנתמכים כוללים OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 ו- L2TP / IPsec. התנועה שלך כמובן תוצפן באמצעות קידוד נתונים של 256 סיביות. 

PureVPN לא שומר על יומני תנועה, מגיע עם תכונת מתג להרוג, מאפשר עד חמישה חיבורים בו זמנית, ויש לו ערבות מלאה להחזר הכסף של שבעה ימים.. 

קרא סקירה מלאה של VPN VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map