VPNs הטובים ביותר עבור אנדרואיד

מדוע להשתמש ב- VPN לאנדרואיד

אנשים רבים בימינו חיים את כל חייהם בטלפונים שלהם. מתצלומים מועדפים ועד תקשורת אינטימית, הכל מאוחסן במכשיר הקטן הזה. לא רק זה, אלא שהטלפון שלך הוא בן לוויה נאמן שנשאר לצידך בכל מקום אליו אתה הולך ויש כמה סיבות חשובות מדוע תרצה להגן על מכשיר כזה. VPN לאנדרואיד יכול:


 • שמור על הנתונים הפרטיים שלך פרטיים;
 • הגן עליך מפני האקרים ועוקבים;
 • לספק גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט בבית ומחוצה לה.

אם לא תרצה לתפוס חבר או בן זוג שעובר על היסטוריית הדפדפן, הדוא"ל והודעות הטקסט שלך, סביר להניח שלא תרצה את זה אם לזרים פוטנציאליים זדוניים הייתה גישה לכל המידע הרגיש הזה. אם אינך משתמש ב- VPN בסמארטפון או בטאבלט אנדרואיד שלך, אתה חשוף לעוקבים וניתן להשיג את הנתונים הפרטיים שלך על ידי כולם מהאקרים ומעקבי מדיה חברתית וכלה בספק הנייד שלך וב- ISP..

מכשפת משתמש טלפון חכם מכשפה ב- VPNהמידע האישי שלך עשוי להיות נאסף ונמכר לצדדים שלישיים למטרות שונות, כולל פרסום ממוקד. יתר על כן, הממשלה יכולה לעקוב אחר הפעילות שלך ולדעת אם עשית משהו שלא היית צריך שיהיה לך. לפיכך, הורדה בלתי חוקית של חומר המוגן בזכויות יוצרים (למשל באמצעות סיקורים) עלולה לגרום לכם לצרות גדולות. שלא לדבר על הסכנות הכרוכות בחיבור לרשתות WiFi ציבוריות לא מאובטחות שזוחלות עם האקרים רק מחכות ליירט את התנועה שלך. מצד שני, אם אתה משתמש ב- VPN ל- Android, יש לך את גלימת הנעלמות שלך, כך שאף אחד בעולם לא יכול לדעת מה אתה עושה באופן מקוון והביטחון והפרטיות שלך נשארים שלמים.

בנוסף למתן אבטחה ופרטיות משופרות, VPNs של אנדרואיד מוחקים את כל הקירות הווירטואליים העומדים בינך לבין התוכן שאתה רוצה להציג. בין אם אתם גרים במדינה עם צנזורה אינטרנטית קפדנית כמו סין או איחוד האמירויות, תכננו לנסוע למדינה אחת כזו או סתם רוצים להיות מסוגלים לצפות בכל דבר ללא קשר למיקומכם, VPNs עבור אנדרואיד קיבלו את הגב. עם ה- VPN הנכון של אנדרואיד אתה יכול לגשת לכל אתר או שירות סטרימינג ישירות מהטלפון או הטאבלט שלך. האינטרנט כולו נמצא בהישג ידכם.

כיצד עובד VPN ב- Android?

VPNs למכשירי אנדרואיד פועלים באופן זהה לאופן שבו VPNs אתה משתמש במחשב שלך. שירות VPN ל- Android מאפשר לך להתחבר לאינטרנט דרך שרתי ה- VPN שלו. הנתונים שלך נעים בין מכשיר ה- Android שלך לשרת VPN לבחירתך דרך מנהרה מאובטחת. זה מוגן על ידי שכבה של הצפנה כך שלא ניתן לפענח ולעקוב אחריו על ידי צדדים שלישיים. עם מיטב ה- VPN לאנדרואיד, ה- IP והמיקום האמיתיים שלך והפעילות המקוונת שלך נותרו לא ידועים לספק הסלולרי שלך, ספק שירותי האינטרנט, הממשלה ואפילו ספק ה- VPN שלך. הלאום המקוון שלך הוא של המדינה בה שרת השרת שאליו אתה מחובר.

למרות שכולם ממלאים את אותה מטרה, VPNs של אנדרואיד נבדלים זה מזה מבחינת האופן בו הם בוחרים לספק את שירותיהם. ניתן לחלק אותם לשתי קטגוריות עיקריות. הקטגוריה הראשונה כוללת VPNs אנדרואיד המספקים אפליקציות אנדרואיד בהתאמה אישית שלהן שניתן להתקין כמו כל אפליקציה אחרת במכשיר שלכם, עם חיבור VPN שהוקם בלחיצה אחת. הקטגוריה השנייה כוללת שירותי VPN שאינם מספקים יישומים משלהם עבור אנדרואיד, אך במקום זאת דורשים מכם להגדיר ידנית את ה- VPN במכשיר שלכם..

כיצד אוכל להקים VPN ב- Android?

ישנן כמה דרכים ללכת בהגדרת VPN ל- Android שלך ואנו נספק הוראות מפורטות לכל התרחישים הנפוצים ביותר. תהליך ההתקנה שונה בהתאם לקיומה של אפליקציה ייעודית ולפרוטוקולי ההצפנה שבהם נעשה שימוש.

הגדרת VPN מותאם אישית לאנדרואיד

אם אתה מעדיף התקנה והתקנה ללא טרחה, VPNs המציעים אפליקציות אנדרואיד משלהם הם הבחירה הטובה ביותר. ישנן שתי דרכים בסיסיות להוריד ולהתקין VPN מותאם אישית לאנדרואיד.

 1. חנות הגוגל סטור

אתה יכול להוריד את האפליקציה הרצויה ישירות מחנות Google Play או לקבל מנוי מאתר ספק ה- VPN ולקבל את קישור ההורדה ל- Google Play. הקישור בדרך כלל מופיע בדוא"ל ברוך הבא. VPNs של אנדרואיד מורידים ומתקינים ממש כמו כל אפליקציית אנדרואיד אחרת. פשוט לחץ על כפתור ההורדה, המתן להתקנת האפליקציה והאפליקציה שלך מוכנה לשימוש, לא נדרשות פעולות נוספות.

 1. שיטפון

אם אינך מעוניין להשתמש בחנות Google Play כדי להוריד את ה- VPN שלך לאנדרואיד ולאפשר לגוגל להשיג מידע על ההורדה שלך, קיימת אפשרות פרטית יותר. העמדת צדדית הוא מונח המציין התקנה של יישום אנדרואיד באמצעות חבילת אפליקציות הזמינה בפורמט APK, בדרך כלל מתקבלת ממקורות חיצוניים שאינם גוגל פליי. זה קל יותר ממה שזה נשמע.

ילדה עם טלפון חכם במסעדהמרבית ספקי ה- VPN מאפשרים למשתמשים לטעון לצד האפליקציות שלהם לאנדרואיד ולספק קבצי APK אותם ניתן להוריד מהאתרים הרשמיים שלהם. אם תבחר בהעלאת צד, ראשית עליך לעבור להגדרות האבטחה או היישומים (גרסאות Android ישנות יותר) של המכשיר שלך. שם, אתה צריך לאפשר התקנת אפליקציות ממקורות חיצוניים על ידי החלפת המתג או סימון התיבה לצד מקורות לא ידועים ולאשר שאתה מבין את הסיכונים. שנית, הקפד להוריד קבצי APK ממקורות אמינים רק כדי להימנע מהתקנת אפליקציות זדוניות. בעת טעינה צדדית של אפליקציית VPN ל- Android, הורד רק את קבצי ה- APK מאתר ספק ה- VPN כדי לחסל סיכונים פוטנציאליים. שלישית, הורד אפליקציית ניהול קבצים אנדרואיד אמינה אם אין לך אחת.

לאחר שתשלים את שלושת השלבים הראשונים, תוכל להוריד את קובץ ה- APK באמצעות המחשב או מכשיר ה- Android שלך. אם אתה מוריד אותו באמצעות המחשב שלך, אתה יכול להעביר אותו למכשיר אנדרואיד שלך באמצעות USB, Bluetooth, דואר אלקטרוני, שירות אחסון בענן או כל שיטה אחרת. לאחר סיום ההורדה, פשוט אתר את הקובץ באמצעות מנהל הקבצים שלך ובחר באפשרות התקן. לאחר סיום ההתקנה האפליקציה שלך תהיה מוכנה לשימוש.

תצורה ידנית

ניתן להגדיר את מרבית ה- VPN לאנדרואיד באופן ידני ועם חלקם זו הדרך היחידה מכיוון שאין אפליקציה מותאמת אישית. תהליך ההתקנה שונה תלוי אם VPN אנדרואיד לבחירתך תומך בפרוטוקולי PPTP ו / או L2TP / IPSec או פרוטוקול OpenVPN.

 1. PPTP & L2TP / IPSec

מכשירי אנדרואיד מגיעים עם תמיכה מובנית ל- VPTP ו- L2TP / IPSec VPN, כך שאם תבחר באפשרות זו, אינך צריך להתקין אפליקציות.

ראשית, עליך להשיג מידע על הגדרות PPTP או L2TP / IPSec מספק VPN שלך. מידע זה בדרך כלל ניתן למצוא בחלק ההתקנה או הדרכות באתר, אך אם קשה לכם למצוא אותו, תוכלו לפנות לצוות התמיכה..

לאחר שתקבל את פרטי ההגדרות, גש להגדרות המכשיר שלך והקש על כפתור עוד בחיבור האלחוטי & סעיף רשתות או הגדרות חיבור נוספות בקטע חיבורים, בהתאם למכשיר שלך. ואז בחר VPN והקש על כפתור + בפינה השמאלית העליונה של המסך או הקש על לחצן הוסף VPN חיבור. שם, אתה צריך:

 • הזן את שם ה- VPN שלך (בחר את השם בחופשיות או בחר את שם שירות ה- VPN שלך);
 • בחר את הסוג - PPTP או L2TP / IPSec;
 • הזן את כתובת השרת המופיעה בפרטי ההגדרות;
 • הזן את המפתח המשותף מראש אם סיפק / יש צורך.

עכשיו פשוט שמור את ההגדרות וה- VPN שלך מוכן לצאת לדרך. הקש על ה- VPN החדש שלך שנוצר כדי להתחבר ולהזין את שם המשתמש והסיסמה שבהם השתמשת בעת ההרשמה.

 1. OpenVPN

אם ברצונך להשתמש בפרוטוקול OpenVPN במכשיר אנדרואיד שלך, שהוא תמיד בחירה בטוחה יותר, עליך להוריד או OpenVPN Connect או OpenVPN לאפליקציית אנדרואיד, כאשר האחרון הוא הבחירה העדיפה ועשירה יותר בתכונות. אתה יכול למצוא אותם בחנות Google Play.

לאחר שתוריד והתקין את האפליקציה, תוכלו להמשיך בתצורה. ראשית, עליך להוריד את קבצי התצורה של אנדרואיד מאתר ספק VPN שלך. קבצים אלה ניתן למצוא במדריכי הספק או להשיג ישירות מתמיכת הלקוחות. אתה יכול להוריד אותם אחד אחד או אפילו טוב יותר, להשיג את כולם בבת אחת על ידי הורדת חבילת התצורה של OpenVPN של השירות, בהמשך תצטרך לפתוח את הרישום..

פתח את אפליקציית OpenVPN שלך. אם אתה משתמש ב- OpenVPN Connect, הקש על לחצן התפריט בפינה השמאלית העליונה ובחר ייבא. אם אתה משתמש ב- OpenVPN עבור אנדרואיד, הקש על כפתור + בפינה השמאלית העליונה כדי ליצור פרופיל חדש. בשני המקרים, עליכם לאתר את קבצי התצורה שהורדתם, להקיש על הקובץ / שרת שבחרתם ולקבל שינויים. אתה יכול לייבא כמה קבצים שאתה רוצה. שמות השרתים שייבאת יופיעו בכרטיסייה פרופילים. כדי להתחבר לשרת, אתה רק צריך להקיש עליו ולהזין את האישורים שלך במידת הצורך (תלוי בספק ה- VPN).

הגדרות אבטחה של OpenVPN

אם אתה הולך עם OpenVPN לאנדרואיד, הנה כמה טיפים נוספים. אפליקציה זו מגיעה עם מתג להרוג מובנה והגנה מפני דליפות. אתה רק צריך לבחור את החיבור הרצוי בכרטיסייה פרופילים ולחץ על כפתור העריכה בצד ימין. שם, אתה צריך לבדוק אם הגנת הדליפה מופעלת ולבדוק אם היא לא מסומנת.

כדי להפעיל את מתג ההשמדה, עבור לכרטיסייה מתקדם ובדוק ריצה מתמשכת. זה יאלץ את האפליקציה להפסיק את חיבור האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN שלך ייפול. כדי לאפשר לאפליקציה לנסות ליצור מחדש חיבור VPN עד להצלחה, באפשרותך לשנות את הגדרות החיבור מחדש שנמצאות מתחת לאפשרות 'הפעלה מתמשכת' ולבחור באפשרות 'ניסיון חוזר להתחברות מחדש ללא הגבלה'. על ידי התאמת הגדרות אלה, תוכלו ליהנות מרמת אבטחה מוגברת ולמנוע את ה- IP האמיתי שלכם לגלוי לצדדים שלישיים בכל נקודה.

בחירת ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד

כדי לעזור לך להבין מה הופך VPN לאנדרואיד לטוב יותר מהשאר וכיצד לבחור את הטוב ביותר, נעבור כעת את כל השלבים העיקריים בתהליך הבחירה שלנו ונצביע על התכונות שאנו מחפשים ב- VPN של Android כאשר מורכב מהנו בראש הרשימה.

פונקציונליות של אפליקציות & שימושיות

ראשית, אנו תמיד מעדיפים VPN המציעים אפליקציות אנדרואיד בהתאמה אישית שלהן לעומת אלו שדורשות התקנה ידנית, פשוט מכיוון שהן קלות יותר להתקנה ולשימוש, מה שהופך אותם למתאימים למתחילים ולמתקדמים כאחד. אנו מחפשים אפליקציות VPN ל- Android הכוללות עיצוב מודרני ומלוטש. אנו רוצים שכל התכונות החשובות ביותר יהיו גלויות ונגישות בקלות. הסביבה צריכה להיות מסודרת, מה שמאפשר ניווט קל.

אפליקציה במסך הסמארטפוןאפליקציות ה- VPN הטובות ביותר לאנדרואיד כוללות כפתור הפעלה / כיבוי גדול המאפשר לך להתחבר או להתנתק בלחיצה אחת. הם מאפשרים בחירה קלה יותר של שרתים, עם מפות שרת שימושיות, רשימות או שניהם. ההגדרות שלהם כוללות תיאורים קצרים וברורים של כל האפשרויות והתכונות העיקריות, כך שמשתמש חסר ניסיון יכול להבין את הפונקציות שלהם ולהתאים את ההגדרות בהתאם. כל המאפיינים הללו תורמים לשימושיות של האפליקציה.

אמנם באגים ותקלות כמעט בלתי נמנעים, אך אנו רוצים ש- VPN- המדורגים המובילים שלנו עבור אנדרואיד יהיו פונקציונליים מאוד ומאופיינים בביצועים חלקים. אנו לא סובלים קריסות תכופות ואנו בוחנים היטב את האפליקציות בכדי לברר האם יש בעיות שעשויות להשפיע לרעה על חווית המשתמש. יתר על כן, אנו שמים לב לאופן בו ספקי ה- VPN מטפלים באגים ועובדים על שדרוג אפליקציות האנדרואיד שלהם. אמנם בדרך כלל שדרוגים ותיקוני באגים הם בדרך כלל יתרון, אך אנו דואגים שהשדרוגים באמת מועילים ושהפונקציות החדשות מפותחות באופן מלא, כך שהן לא מפחיתות את הפונקציונליות של האפליקציה, מה שקורה לעיתים קרובות..

מהיר & רשת גלובלית אמינה

כשמדובר ברשת שרתים של VPN, הגודל לא משנה. אם שירות VPN מפעיל מספר רב של שרתים בכל רחבי העולם, תוכלו למצוא בקלות שרת קרוב אליכם וליהנות מחיבור מהיר. יתר על כן, אתה יכול לבחור מבין מגוון לאומים וירטואליים, כך שתוכל לגשת לכל תוכן שתרצה למרות הגבלות גיאוגרפיות.

עם זאת, התפוצה האסטרטגית ורבת השרתים אינם הגורמים החשובים היחידים. VPN טוב לאנדרואיד מפעיל שרתים בעלי ביצועים גבוהים במהירות גבוהה, כך שגם אם אתה מתחבר לשרתים מרוחקים יותר, אתה לא צריך להתמודד עם חיבורים איטיים. בחלק מהמקרים הנדירים, שימוש ב- VPN אנדרואיד עשוי אף לגרום למהירות וביצועים גדולים יותר, בגלל קיבולת הרשת המעולה. לבסוף, אנו מצפים כי VPNs אנדרואיד המדורגים המובילים שלנו יציעו אחריות מקסימאלית לזמן הפעולה, מה שמעיד על אמינות הרשת.

הצפנה & פרוטוקולים

חוזק ההצפנה ובחירת הפרוטוקולים חשובים לא פחות בכל המכשירים שלך. אם אפליקציית VPN ל- Android משתמשת רק ב- PPTP עם הצפנה חלשה, היא לא משפרת משמעותית את פרטיותך ואבטחתך. OpenVPN נחשב בדרך כלל לפרוטוקול הבטוח ביותר, וזו הסיבה שאנחנו מעדיפים אפליקציות VPN ל- Android המשתמשות ב- OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל. יתרה מזאת, אנו רוצים שהם ישתמשו בהצפנה ברמה גבוהה, כאשר AES 256 סיביות היא האפשרות הטובה ביותר.

מתג כיבוי

מתג להרוג הוא אחת מתכונות האבטחה החשובות ביותר ש- VPN לאנדרואיד צריכה להחזיק. ישנן מספר סיבות לכך שחיבור ה- VPN שלך עשוי ליפול פתאום. כאשר מתרחשת נפילת חיבור לא צפויה, התנועה שלך כבר לא מוצפנת וכתובת ה- IP האמיתית שלך הופכת גלויה לאתרים שבהם אתה מבקר, לשירותים שאתה משתמש בהם ולעוקבים שונים. כדי למנוע מצב זה, VPNs מהשורה הראשונה של אנדרואיד מציעים אפליקציות המצוידות במתג להרוג שמסיים את חיבור האינטרנט שלך באופן מיידי במקרים שבהם ה- VPN שלך מפסיק לעבוד. תכונה זו משולבת לעתים קרובות עם תכונה של חיבור אוטומטי, שמנסה אוטומטית להקים מחדש חיבור VPN אם היא פתאום תיפול.

אפס הדלפות

רק בגלל שאתה משתמש ב- VPN במכשיר האנדרואיד שלך לא אומר בהכרח שהפרטיות והביטחון שלך נשמרים בכל עת. VPNs מסוימים עשויים לסבול מפגמי אבטחה הידועים בשם דליפות, מה שאומר שה- IP האמיתי שלך והיסטוריית הגלישה שלך עשויים להיחשף לצדדים שלישיים, כמו ספק שירותי האינטרנט שלך. דליפות עשויות לא רק להתרחש בגלל פגמים ב- VPN שלך, אלא ש- VPNs אנדרואיד טוב כולל תכונה הגנה מפני דליפות שיכולים למנוע דליפות גם אם הן נגרמות על ידי טכנולוגיות אחרות שהמכשיר משתמש בהן, כמו נגן הפלאש..

אפס יומני

בעוד שאחד הפונקציות העיקריות של VPN אנדרואיד הוא ההגנה על פרטיותך, חלק מה- VPNs עדיין מפקחים על הפעילות שלך ואוספים את הנתונים שלך למטרות שונות. בבחירת ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד, אנו בודקים ביסודיות את מדיניות הפרטיות של המועמדים הרשומים לקצרים שלנו בכדי לקבוע אם ישנם יומנים כלשהם. ה- VPN הטובים ביותר עבור אנדרואיד לא מפקחים על הפעילות שלך ולא שומרים על כל סוג של יומנים. במקרים מסוימים נשמרים יומני חיבור, לרבות רוחב פס המשמש, זמני חיבור ונתונים לא אישיים אחרים המאפשרים לספק VPN לוודא שאתה משתמש בשירות בהתאם לתנאים המוסכמים. זה נסבל, כל עוד הספק לא מנסה לגלות מה אתה עושה באופן מקוון או לאסוף את הנתונים האישיים שלך ללא אישורך.

מיקום החברה & תדמית

כשאתה בוחר VPN ל- Android, אחד מחיבורי המידע העיקריים שאתה צריך להשיג הוא מיקום החברה. במדינות שונות יש חוקים שונים הקשורים לפרטיות וכמה מדינות שייכות לבריתות מעקב בינלאומיות המכונות חמש העיניים, תשע עיניים וארבע עיניים. מדינות אלו כוללות אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה, ארצות הברית (חמש עיניים), דנמרק, צרפת, הולנד, נורבגיה (תשע עיניים, יחד עם חמש העיניים), גרמניה, בלגיה, איטליה, שוודיה, וספרד (ארבע עשרה עיניים, יחד עם תשע העיניים מדינות).

חיבור מוצפן אבטחהמטרת הבריתות הללו היא לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך ולהקליט אותה באופן פעיל. לפיכך, אם ספק VPN ממוקם באחת מהמדינות הללו, יש צורך בבדיקה מדוקדקת של מדיניות הפרטיות שלו מכיוון שיש סיכוי גדול שייתכן שנאסף את הנתונים שלך. אם אינך מוכן לעבור הרבה באותיות קטנות, תמיד יהיה יותר נכון לבחור ספק VPN שלא נמצא באחת המדינות הנזכרות..

בכל מה שקשור למוניטין של החברה, תמיד חכם ללכת עם ה- VPNs הידועים ביותר המדורגים דירוג גבוה על ידי הרשויות הרלוונטיות. VPNs לא אמינים לאנדרואיד נפוצים ידוע לשמצה וחלקם אף מכילים תוכנות זדוניות, במיוחד אלה החינמיות, כך שלעולם איננו ממליצים להתקין אפליקציית VPN ל- Android שלא נוקתה על ידי מומחי VPN..

שירות לקוחות

בין אם אתה משתמש מנוסה או טירון, אתה עלול להתמודד עם כמה בעיות עם ה- VPN שלך ב- Android ודורש עזרה של מומחה. לכן חכם לבחור VPNs אנדרואיד המציעים תמיכה ללקוחות 24/7, כך שתוכלו לקבל עזרה בכל פעם שתזדקקו לה. כמה מה- VPN הטובים ביותר למכשירי אנדרואיד מגיעים עם תמיכה מובנית לנוחות מוגברת.

מחיר

אמנם הגיוני ש- VPNs הטובים ביותר עבור אנדרואיד עולים יותר מאחרים, אך אנו כוללים רק את אלה שמציעים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך. אנו לא רק קובעים אם המחיר תואם את איכות השירות הניתן, אלא אנו שואפים לספק רשימה של פתרונות VPN אנדרואיד מעולים לעומקי כיס שונים. יתר על כן, אנו בוחרים ב- VPN המציעים מנויים מרובי מכשירים, כך שתוכלו להשתמש ב- VPN במכשירי ה- Android שלכם ובכל שאר המכשירים במשק הבית מבלי לשלם תוספת.

VPNs הטובים ביותר עבור אנדרואיד

בחרנו ב- VPNs הטובים ביותר עבור אנדרואיד שעומדים בכל קריטריוני הבחירה שלנו. עכשיו הגיע הזמן לבחון ביתר פירוט את הבחירות המובילות שלנו ולברר מי מהן המתאימה ביותר עבורך. קרא את הסקירות המעטות להלן, גלה את תכונות המפתח של ה- VPN-אנדרואיד המדורגים המובילים שלנו, והחלט איזו מהן היא ההתאמה הנכונה לצרכים שלך..

1. גולש

סקירה כללית של הסרטים הטובים ביותר עבור AVID + דירוג שלנו
דירוג 9.9 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של הגלישה Surfshark היא ספקית VPN המאוגדת באיי הבתולה הבריטיים, מה שנותן לה יתרון מובהק על פני שירותים אחרים שממוקמים בארצות העיניים או מיקומים עם חוקים קפדניים לשמירת נתונים ורמות גבוהות של צנזורה באינטרנט..

Surfshark מגיע עם אפליקציית אנדרואיד מקורית ומוצגת במלואה שתוכל להוריד מחנות Google Play ולהתקין במספר בלתי מוגבל של מכשירים. אם אתה נתקל בכל סוג של בעיה, האתר הרשמי עמוס במדריכי הוראות שימושיים וצוות התמיכה בלקוחות של החברה זמין 24/7.

מלבד התמיכה המצוינת בפלטפורמה, Surfshark מכסה את הפרוטוקולים של IKEv2 ו- OpenVPN, מצפין את התנועה שלך באמצעות צופן AES-256, חוסם מודעות, עוקבים, תוכנות זדוניות והונאות דיוג, ומיישם מכשול הרגה אוטומטי אמין. אפליקציית Whitelister מאפשרת לך לבחור את היישומים שברצונך להריץ באמצעות Surfshark, וזה שימושי במיוחד אם האפליקציה הבנקאית שלך לא יכולה לרוץ עם ה- VPN שלך ב-.

לבסוף, Surfshark מחזיקה אפס יומני פעילות, מה שאומר שהחברה לא מפקחת על האתרים שבהם אתה מבקר במהלך הפגישות המקוונות שלך או את האינטראקציות שלהם איתם..

קרא את סקירת הגלישה המלאה

2. NordVPN

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.8 / 10USER לחודש 11.95 $

דף הבית של NordVPN
יש רשימה כמעט אינסופית של סיבות לכך ש- NordVPN הידוע לאנדרואיד הוא הבחירה מספר אחת שלנו. אפליקציית ה- VPN האנדרואיד המצוינת הזו היא אלגנטית ונוחה להפליא לחלוטין. זה מאפשר לך לבחור מבין יותר מ -5,100 שרתים המופצים ברחבי העולם, כך שתוכל לגשת לכל תוכן שתרצה. המהירויות נהדרות והביצועים מהממים.

NordVPN עבור אנדרואיד משתמשת כברירת מחדל בפרוטוקול OpenVPN הבטוח ביותר ומעסיקה את ההצפנה החזקה AES-256. יתר על כן, האפליקציה מגיעה עם מתג להרוג אוטומטי ומגן עליך מפני דליפות. להגנה מוגברת, אפליקציית Android NordVPN כוללת את התכונה CyberSec שמזהה וחוסם אתרים שעלולים להזיק. אם ברצונך להסתובב, אתה יכול להוריד כמה שתרצה על ידי חיבור לשרתים המותאמים ל- P2P.

החברה לא שומרת על יומני פעילותך ומאפשרת לך לשלם באמצעות ביטקוין עבור אנונימיות מירבית. אתה יכול להשתמש בו עד 6 מכשירים עם חשבון יחיד, כך שתוכל לחסוך כסף מזומן וליהנות מהגנה הן באנדרואיד והן בפלטפורמות אחרות במידת הצורך. אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול לסמוך על התמיכה של NordVPN 24/7.

קרא את סקירת NordVPN המלאה

3. CyberGhost

הטוב ביותר עבור המעריצים של סקירה כללית מבוררת + הדירוג שלנו
דירוג 9.7 / 10USER לחודש 12.99 $

screenshot_3 CyberGhost הוא ספק VPN מפורסם שהושק כבר בשנת 2011 ברומניה כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל. עם הזמן הוא הפך לשירות VPN מן המניין עם אפליקציית אנדרואיד מקורית המאפשרת לאנונימיות את כתובת ה- IP שלך, לאבטח עסקאות מקוונות, להזרים את התוכן המועדף עליך בפלטפורמות עם נעילה גיאוגרפית ועוד..

כדי להתחיל להשתמש ב- VPN, עליך להוריד את האפליקציה מגוגל פליי. זכור שאתה יכול להשתמש בניסוי החינמי כדי לקבוע אם הוא מתאים לך. לאחר תום תקופת הניסיון, תצטרך לרכוש מנוי אם תרצה להמשיך להשתמש בו. שימו לב שאפליקציית Android CyberGhost עובדת עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.4 ומעלה. זה טכני יכול לעבוד עם מכשירים ישנים, אבל תצטרך להגדיר פרוטוקול מקורי באופן ידני, וזה רחוק מלהיות אידיאלי אם אתה לא מתמצא במיוחד בטכנולוגיה.

מלבד האפליקציה המקורית לאנדרואיד, CyberGhost מספקת לך גם פרטיות מהשורה הראשונה & אבטחה (AES-256, ללא יומנים, OpenVPN, הגנת דליפות DNS / IP, הרצת רכב אוטומטית ...), מהירויות גבוהות עם תנועה בלתי מוגבלת & רוחב פס, גישה ל -4,600 שרתים ב- 60+ מדינות, והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום.

קרא את סקירת CyberGhost המלאה

4. ExpressVPN

הסקירה הכללית הטובה ביותר + הדירוג שלנו
דירוג 9.6 / 10USER לחודש 12.95 $

Express Vpn הבית ExpressVPN לאנדרואיד היא אפליקציית VPN מותאמת אישית נוספת ומעוצבת ונוחה להפליא לשימוש. רשת השרתים של השירות היא עצומה להפליא, כולל 3,000+ שרתים ביותר מ- 160 מיקומים ב 90+ מדינות עולם. השרתים הם מהירים ואמינים ומאפשרים לך לגלוש, להזרים ולהסתובב באופן אנונימי ובטוח תוך כדי הנאה מהירויות מדהימות. יתרון נוסף של אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN הוא גישה לשרתי הונג קונג התגנבות עבור משתמשים סינים הנאבקים בצנזורה.

אפליקציית אנדרואיד ExpressVPN משתמשת בפרוטוקולי AES 256 סיביות ובפרוטוקולי OpenVPN, ובכך מספקת אבטחה ברמה גבוהה עם אפס דליפות. פרטיותך ממוטבת על ידי מדיניות קפדנית אפס רישום החברה וביטקוין כאמצעי תשלום נתמך.

חשבון בודד מגיע עם 5 חיבורים בו זמנית, ומובטחת שביעות רצון עם הערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. אתה יכול לפנות לצוות הלקוחות בכל עת ולקבל תשובות מהירות הודות לתמיכה בשידור חי 24/7.

קרא את סקירת ExpressVPN המלאה

5. IPVanish

הטוב ביותר עבור Speedoholics סקירה + דירוג שלנו
דירוג 9.5 / 10USER לחודש 10.00 $

דף הבית של ipvanish
IPVanish עבור אנדרואיד מציע שילוב נפלא של שימושיות והגנה אדירה. האפליקציה ידידותית למתחילים ומאפשרת לכם ליהנות מחווית משתמש נהדרת. המהירויות אמינות, הביצועים מצוינים ואין תקלות או קריסות פתאומיות. ישנם יותר מ -1,300 שרתים ב -70 מיקומים, כולם במהירות גבוהה ומתאימים לסיבוב. האפליקציה מציעה אוטומטית את השרת המהיר ביותר עבורך על סמך פינג ומיקום.

אפליקציית אנדרואיד IPVanish משתמשת בהצפנה AES 256 סיבית ובפרוטוקול OpenVPN. הוא אפילו כולל OpenVPN Scramble שמונע חומות אש לגלות את חיבור ה- VPN שלך. אם תרצה, באפשרותך לקבוע תצורה ידנית של PPTP או L2TP, אך הדבר אינו מומלץ מכיוון ש OpenVPN מאובטח יותר.

השירות אינו עוקב אחר הפעילות שלך ולא מחזיק רישומי תנועה. אתה יכול להשתמש בו על עד 10 מכשירים בו זמנית. המנוי שלך מגיע עם אחריות להחזר הכסף למשך 7 ימים. תמיכת לקוחות זמינה מסביב לשעון.

קרא את סקירת ה- IPVanish המלאה

6. VPN טהור

הטוב ביותר למשתמשים כלליים סקירה כללית + הדירוג שלנו
דירוג 9.4 / 10USER לחודש 10.95 $

דף הבית של PureVpn
PureVPN תמיד עובדת על שיפור אפליקציית האנדרואיד שלה והעבודה שלה בהחלט השתלמה. היא מציעה כיום את אחד מאפליקציות ה- VPN הטובות ביותר לאנדרואיד בשוק, המאופיינות גם בביצועים מעולים וגם בשימושיות מדהימה.

אתה יכול לבחור מבין יותר מ -2,000 שרתים ברחבי העולם וליהנות ממהירויות מדהימות שעשויות להיות אפילו גדולות יותר מאלו שאתה נהנה מהן ללא שימוש ב- VPN. זהו אחד היתרונות העיקריים של אפליקציית אנדרואיד PureVPN ואחד המבדיל אותה כמעט מכל השאר. שיתוף P2P מותר בשרתים ייעודיים, כך שתוכלו להסתובב במהירות המהירה.

בכל הנוגע לאבטחה, תוכלו ליהנות מהיתרונות של הצפנת AES 256 סיביות בדרגה צבאית ומפרוטוקול OpenVPN מאובטח. האפליקציה כוללת את מתג ה- kill שימושי ותכונות להתחברות אוטומטית. כדי למזער את השימוש במשאבים ולהאריך את חיי הסוללה, תוכלו לבחור באפשרות מנהור מפוצל מעולה המאפשרת לכם לבחור באילו אפליקציות אתם רוצים להגן באמצעות ה- VPN..

PureVPN לא שומר על יומני פעילותך ומאפשר לך לשלם באמצעות ביטקוין. אתה יכול לבדוק אותו למשך 31 יום ולקבל החזר מלא אם לא תמצא אותו לטעמך. עם מנוי, אתה יכול להשתמש בו על 5 מכשירים בו-זמנית.

קרא סקירה מלאה של VPN VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map